"

Kumaş Yapıştırıcısı

" araması için 356 sonuç listeleniyor

Kumaş Yapıştırıcısı Çeşitleri ile Sağlam Tamirler

Ahşap, kağıt, karton, marangozluk işleri, tekstil atölyeleri ve daha birçok alanda kullanılan kumaş yapıştırıcı farklı çeşitleriyle karşımıza çıkar. Birçok çeşit ile dilediğimiz alana uygun ürünü bulmak oldukça kolaylaşır. Merak edilen sorulardan biri “Kumaşı hangi yapıştırıcı tutar?” sorusudur. Bu soruya yanıt olabilecek tutkallardan ilki hobi alanlarında, kumaş, keçe ve karton süslemelerinde kullanılan, kuruyunca şeffaflaşan PVA çok amaçlı şeffaf kumaş yapıştırıcısıdır. Tutkalın kullanımında yapıştırılacak yüzey toz, kir ve yağlardan temizlenmelidir. Hobi ve ev süslemesi alanlarında ihtiyacınız olacak karton yapıştırıcı, ahşap yapıştırıcı, kumaş yapıştırıcı toz veya diğer birçoğunu Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla sipariş verebilir kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Farklı Alanlara Uygun Pratik Ürünler

Farklı Alanlara Uygun Pratik Ürünler

Kumaş yapıştırıcısı hem işletmelerde hem de evlerde, yeni nesil kendin yap içerikli ürünlerde kullanılır. Yapacağınız malzemenin sağlam olması için uygun tutkalı seçmeniz gerekir. Kumaş yapıştırıcısı sprey ürünler genellikle tekstil alanında çeşitli nakış aplike işleri için kullanılan bir tutkaldır. Tekrar ayrılıp yapıştırılabilir özelliğe sahip olması ile yanlış yapıştırmalarda sorun yaşama riskini ortadan kaldırır. Kuvvetli yapışır ve ısıya dayanıklıdır. İğnelere bulaşmaz ve iplik kopmasını azaltarak üretim hızını artırır. Üretimde verimliliğin artmasını sağlar. Kumaş yapıştırıcı bant alternatifleri ise fayans, parke, metal, cam yüzeylerde, duvar ve düz zeminlerde rahatlıkla kullanılır. Kumaş yüzeylerde tutuculuk azalabildiği için dikiş gerektirebilir. Ürünlerin arka yüzleri güçlü yapışkana sahiptir. Bally oto kumaş yapıştırıcısı, kokusuz, şeffaf özellikte bir yapıştırıcıdır. Yüksek yapıştırma özelliğine sahiptir ve sökmek için sıcak hava tabancası ile ısıtılması gerekir. Köpüklü malzemeler, keçe, jüt, kağıt, karton, plastik film ve çeşitli plastiklerin yapıştırılmasına uygundur. İhtiyacınız olan tutkalı Trendyol üzerinden inceleyebilir kolay alışveriş imkanıyla elde edebilirsiniz.

Kullanım Alanına Göre Farklı Yapıda Yapıştırıcılar

Kullanım Alanına Göre Farklı Yapıda Yapıştırıcılar

Toz kumaş yapıştırıcısı da tekstil alanında kullanımıyla öne çıkan bir malzemedir. Beyaz tozdan oluşan yapışkanın uygulama alanı giyim astarı, kumaş, bagaj, çanta, ayakkabı ve şapka tarzı ürünlerdir. Bir diğer yapıştırıcı türü olan kumaş yapıştırıcı silikon şeffaf, soğuk ve hızlı yapıştırma özelliği ile çevre dostu bir üründür. Kokusuz, uzun ömürlü ve mükemmel izolasyona sahiptir. Ayrıca hobi çalışmalarınızda dolgu maddesi olarak da kullanılır. Kumaş deri yapıştırıcısı, deri ürünlere zarar gelmeden yapıştırma imkanı sunar. Saya derisi, kösele ve neolit taban gibi ayakkabı tabanı yapıştırma işlemlerinde uygulanabilen bir tutkaldır. Farklı bir ürün olan metal kumaş yapıştırıcısı ise kumaş metal film için renksiz ve kalıcı yapıştırma imkanı sunar. Sprey özelliğe sahip bu ürün ekstra sağlam bir tutunma sağlar. Bu yapıştırıcılar sayesinden pek çok malzemeyi onarabilirsiniz. Silikon kumaş yapıştırıcısı ve farklı özellikteki diğer ürünlerin tamamına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Yapıştırıcılar Trendyol’da

Her Bütçeye Uygun Yapıştırıcılar Trendyol’da

Evde kumaş yapıştırma tutkalı kullanarak yapabileceğiniz pek çok süs ve hobi etkinliği bulunur. Kolay yapışma özelliğiyle temiz çalışmaya imkan sunar böylece kirlilik yaratmadan odalarınızda kullanacağınız çok şık hobiler yapmanızı sağlar. Kumaş sünger yapıştırıcı ise mobilya, döşeme, yaylı yatak sanayi, ofis mobilyaları, ambalaj ve otomotiv sanayi gibi yaygın kullanım alanına sahip bir üründür. Sünger, keçe, ısı ve ses yalıtım levhaları, bir sert ve bir yumuşak yüzeylerde kullanıma uygundur. Güçlü bir yapıştırıcı olmasından dolayı yapıştırma sonrası geri dönüşü yoktur. Uygun fiyatlı ürünlerden Osaka plastik kumaş yapıştırıcı, geniş kullanım alanıyla kırılan ürünlerin onarılmasında kullanılır. Ahşap, plastik, kumaş ve cam gibi maddelerde etkili kullanım imkanı sunar. Sıvı kumaş yapıştırıcısı ve birbirinden farklı diğer ürünlere Trendyol’dan indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olana hızlı ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.