İlgili Kategoriler
Fiyat
Yapıştırıcı Tipi
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Derby Yapıştırıcı

" araması için 72 sonuç listeleniyor
Derby Yapıştırıcı 40 Gr

DerbyYapıştırıcı 40 Gr

(1)
60 TL
Sepete Git
Derby Yapıştırıcı 400 gr
Kargo Bedava

DerbyYapıştırıcı 400 gr

366,86 TL
Sepete Git
Derby Japon Yapıştırıcı 20 Gr 602

DerbyJapon Yapıştırıcı 20 Gr 602

65,68 TL
Sepete Git
Derby DERBBY KONTAKT YAPIŞTIRICI 40GR.

DerbyDERBBY KONTAKT YAPIŞTIRICI 40GR.

44,90 TL
Sepete Git
Derby KONTAKT YAPIŞTIRICI

DerbyKONTAKT YAPIŞTIRICI

72 TL
Sepete Git
Derby Poliüretan Köpük 600
Kargo Bedava

DerbyPoliüretan Köpük 600

150 TL
Sepete Git

Derby Yapıştırıcı Çeşitleri ile Sağlam Tamirler

Geçmişte ağaçlardan çıkarılan reçineler ile yapılan işlemler günümüzde artan bilgi birikimi ve hızlanan teknolojik gelişmeler sayesinde sıvı halde bulunabilen yapıştırıcılar haline gelmiştir. Sıvı yapıştırıcı dendiğinde ilk akla gelenlerden birisi de sıvı ve oldukça kuvvetli yapıştırma özelliğine sahip olan Derby yapıştırıcıdır. Derby yapıştırıcı hem çok çeşitleri ile hem de oldukça kaliteli bir yapıştırıcı olması ile pek çok kişinin sıklıkla kullandığı yapıştırıcıların başında yer almaktadır. Daha profesyonel yapı işlerinden, evdeki miniklerin ev ödevlerine kadar hemen her alanda kullanım sağlayan derby markası özellikle pek çok çeşidi ve pek çok ürüne özel ürünlerinin olması ile de beğeni kazanmaktadır. Özellikle vaktinizin çoğunu alacak mantolama işlemleri için ya da özel olarak tamirciye gitmesi gereken pek çok eşya için çok az vakit içerisinde eski sağlamlığına kavuşmasına yardımcı olan Derby ürünleri oldukça fazla alanda kullanılmaktadır. Özellikle tek bir ürün ile pek çok alan da uygulama yapmayı sevenler için uygun olan Derby yapıştırıcılar sadece tek bir alana kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Derby yapıştırıcılar hayatımızın hemen her anında herhangi bir durumda yardıma koşacak en etkili ve sağlam yardımcılardan sadece bir tanesidir. Genellikle ev içerisindeki kırık ve dikiş gerektiren işlemleri kolaylıkla dakikalar içerisinde halledebileceğiniz ürünlerin başında gelen Derby yapıştırıcılar hem bütçe dostu olması ile de pek çok kullanıcı tarafından devamlı olarak tercih edilmektedir. Bir diğer tercih edilme sebebi ise kuvvetli bir yapıştırıcı olmasıdır. Özellikle deri, ahşap gibi yüzeyleri çok sağlam bir biçimde birbirine yapıştıran yapıştırıcı olan Derby sadece belirli ürünleri yapıştırmakla da kalmıyor. Aynı zaman da pek çok ürün bulunan Derby markası özellikle ev işlerinde oldukça önemli bir yardımcıdır. Yapıştırıcılar sadece ev işlerinde değil aynı zaman da oldukça sık olmasa da öğrencilerin ev ve proje ödevlerinde özellikle mimarlık gibi maket işleri ile uğraşan kişiler için ise maket yapımı gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir olması da önemli bir unsurdur.

Derby Hızlı Yapıştırıcı

Derby Hızlı Yapıştırıcı

Derby kendi markasının altında pek çok ayrı dala ayrılmaktadır ancak özellikle yapıştırıcı konusunda bir ayrı çalışma yapıyor demek çokta yanlış sayılmaz. Derby sadece turuncu tüp içerisinde bulunan yapıştırıcısını değil aynı zaman da pek çok farklı yapıştırıcı da üretmekte ve tüm bu yapıştırıcıları farklı farklı alanlarda en kuvvetli hallerinde kullanmak amacı ile tasarlanmaktadır. İşte o ürünlerden biriside Derby Hızlı Yapıştırıcıdır. Derby hızlı yapıştırıcı adından da anlaşılacağı üzere hızlı ve kuvvetli bir yapıştırıcı deneyimi sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Çift komponentli ürün hem 100, 200 ve 400 ml’lik şişeleri içerisinde oldukça kolay ve yeterli ürün sunarken hem de hızlı yapıştırıcı özelliği ile profesyonellere uygun bir yapıştırıcı deneyimi de sunuyor. Tercih edeceğiniz boyuttaki hızlı yapıştırıcının içerisinden iki farklı ürün çıkacaktır. Bunun biri yapıştırıcı(beyaz kap içerisinde) bir diğeri ise aktivatörüdür. Ürünü kullanmak ise oldukça kolay ve pratiktir. Ürünü uygulamak istediğiniz yerin bir yüzüne yapıştırıcı bir yüzüne ise aktivatör sıkıp birleştirmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir şekilde beklemeniz, üflemeniz ya da yapışacak kısımlara ayrıca baskı uygulamanız gerek kalmayacaktır. Özellikle yapışacak alan fiziksel güç isteyen bir alan ise Derby hızlı yapıştırıcı herhangi bir güce gerek kalmaksızın yapıştırma işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki ürünün kullanım süresi 12 aydır. 12 ay sonrasında ürünü kullanmak sakıncalı olabilmektedir. Özellikle cilt ve göz ile temastan kaçınılması gereken Derby hızlı yapıştırıcı gözünüz ile temas etmesi durumunda hızlı bir biçimde göz temiz su ile yıkanmalı deri ile temas etmesi durumunda ise deri üzerinde bulunan Derby hızlı yapıştırıcı saf aseton ile çıkarılmalıdır. Ayrıca Derby hızlı yapıştırıcı mdf, kauçuk, deri, plastik, gibi yüzeylerde ve ayrıca ahşap eşyaların da hem montajında hem de tadilatında Derby hızlı yapıştırıcı kullanılabilir. Şeffaf renkli olan Derby hızlı yapıştırıcının yapıştırma süresi ise sadece 5-10 saniyedir. Uygulama yaptığınız bölgede herhangi bir parlama ya da rahatsız edici bir görüntü oluşturmaz iken aynı zaman da şeffaf olması sayesinde ürünlerinizde leke gibi izler kalmayacaktır. Ayrıca Derby yapıştırıcı fiyatı, derby ayakkabı yapıştırıcı, derby japon yapıştırıcı, derby endüstriyel yapıştırıcı, derby yapiştirici özellikleri, derby deri yapıştırıcı, derby silikon yapıştırıcı, derby 400 hızlı yapıştırıcı, derby yapiştirici teneke, derby yapıştırıcı kullanımı, derby bally yapıştırıcı, derby yapıştırıcı 1 kg ve derby sprey yapıştırıcı seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Derby Kontakt Yapıştırıcı

Derby Kontakt Yapıştırıcı

Hemen herkesin mutlaka görmüş olabileceği turuncu renkli tüp içerisinde bulunan kontakt yapıştırıcı Derby ürünleri arasında en çok satılanlardan sadece birisidir. Solvent bazlı olan bu yapıştırıcı Derby hızlı yapıştırıcı kadar etkili ve hızlı bir yapıştırma deneyimi sunamaz ancak Derby kontakt yapıştırıcı daha çok ürünlerin yapıştırılması konusunda tecrübesiz olanlar için uygundur. Yapışma süresi daha uzun olan bu ürün sayesinde herhangi bir yapıştırma deneyiminiz yoksa dahi yapıştırıcı sürdüğünüz yeri yapıştırıcı kurumadan nemli bir bez yardımıyla silerek kurtarabilir daha sonra tekrar sürebilirsiniz. Derby kontakt ürünü ile saya derisi, tekstil ürünleri, neolit tabanlar gibi pek çok benzer üründe kullanılabilen ürün 24 aylık raf ömrü ile de pek çok kullanıcısını mutlu etmektedir. Derby kontakt yapıştırıcı kullanılmadan önce yapıştırılacak olan iki yüzey de ayrı ayrı zımparalanır hemen sonrasında zımpara tozları temizlenmelidir. Toz ya da pislik olan yüzeyler de yapıştırıcı tutmama olasılığı oldukça yüksektir. Gerekirse temizleme solventi yardımı ile yüzeyde bulunan yağ ve kir tamamı ile çıkarılır. Derby tüp neolit yapıştırıcı deri yüzeylere kullanılacaksa 30 dakika ara ile 2 defa temiz yüzeye uygulanan yapıştırıcı ile tam sağlamlık elde edilir ancak burada nemli olan derby kontakt yapıştırıcıyı eliniz ile değil temiz bir fırça yardımıyla uygulama yapmaktır. BU gibi kuvvetli yapıştırıcıların deri ile temas etmesi doğru değildir. Deri ile temas etmesi gibi durumlarda ise saf aseton ile deri üzerinde bulunan yapıştırıcı çıkarılabilir. 2 defa uygulanan yapıştırıcı herhangi bir ısı değişimine gerek olmaksızın oda ısısında 15-30 dakika gibi süreler bekletilmelidir. Bekletme sürecinin asıl önemli olan olayı ise tam yapıştırma sağlaması değil yapısında bulunan solventin uçmasını sağlamaktır. Malzeme yapıştırıldıktan sonra pres yapılması ise oldukça yerinde bir karar olacaktır. Pres yapacak herhangi bir malzemeniz yoksa dahi kendi gücünüz ile üzerine baskı yapmanız yeterli olacaktır. Derby Kontakt yapıştırıcı, 0 derecenin altında kalmamalı kaldığı takdirde ise bir gün boyunca oda ısısında kalarak eski haline dönmesi beklenmelidir.

Derby 200 diğer tüm ürünleri gibi ev yaşamında oldukça ihtiyaç duyulan ürünler başında gelmektedir özellikle pek çok yüzeyi iyi bir biçimse tutması ve yine ikili sistem halinde çalışması ile iyi bir hızlı yapıştırıcı nasıl olur göstermektedir. Özellikle ev ve daha pratik yapılması gereken durumlar için özel olarak tasarlanan Derby 200 hem ev yaşamınız da hem de pek çok pratik alan da adeta bir yardımcı olarak yardımınıza koşacaktır. Çoğu kişinin unuttuğu en büyük önem ise yapıştırıcıların hemen her yere kullanılmayacak olmasıdır. Her yapıştırıcı farklı bir alan da kullanım için tasarlanmıştır ve Derby 200 de bu yapıştırıcılardan sadece bir tanesidir. Derby 200 genellikle mdf, kauçuk, deri, plastik, gibi yüzeylerde ve ayrıca ahşap eşyaların da hem montajında hem de tadilatında kullanılabilir bir üründür. Özellikle bu yüzeylerde tam performans sağlarken başka yüzeylere yapacağınız uygulamalar yüzeye zarar verebilir aynı zaman da yapıştırma işlemini de gerçekleştirmeyebilir. Kullanacağınız alana uygun bir Derby yapıştırıcı bulmak elbette mümkündür. Derby 200 kullanacağınız alanı belirledikten sonra mutlaka yapıştırma işlemini yapacağınız iki yüzeye de temizlemek şarttır. Herhangi bir toz veya pislik kalması durumunda yapıştırıcı görevini tam yapamayabilir. Temizlik işleminden sonra ikili paket halinde satılan Derby 200 ilk parçası olan aktivatörü bir yüzeye yapıştırıcıyı ise diğer bir yüzeye uygulamanız gerekmektedir. Daha sonra 10-30 saniye arasında yapışa yüzeyin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bir işleme ya da presse gerek kalmadan yapışan yüzeylerden yapışkanı çıkartmak da hayli zordur bu yüzden yapıştırma işlemini yapacağınız alanı iyi belirlemek oldukça önemlidir. Aksi takdirde kötü sonuçlar almanız muhtemeldir. Ayrıca tüm Derby ürünlerini cilt ve göz ile temastan kaçınmanız da büyük önem taşıyor. Derby ürünleri cilt ile temas ettiğinde mutlaka saf aseton ile çıkartılmalı çok uzun süre cilt ile bağlantısının kalmasına izin verilmemelidir. Aynı şekilde göz ile temas etmesi durumunda da bol su ile hızlı bir biçimde yıkanmadır. Alacağınız küçük tedbirler de bu gibi durumların yaşanmasına engel olacaktır. Örneğin yapıştırma işlemi sırasında koruyucu gözlük ve eldiven kullanımı gibi. Çok basit gibi gözüken bazı işlemler büyük hasarlar bırakabilmektedir.

Derby One Yapıştırıcı

Derby One Yapıştırıcı

Derby one son teknoloji ile geliştirilmiş olan yapıştırıcılardan BİRİSİDİR. Pek çok özellik vaat eden Derby one yapıştırıcı hem oldukça kaliteli hem de oldukça renkli paketleri ile oldukça ilgi çekmektedir. Tüp formunda olan Derby one yapıştırıcılar dört farklı renkli paketleri ile dört farklı amaca hizmet ediyor. Grip paketlemeye sahip olan ultra temiz, sarı paketlemeye sahip olan ile güçlü yapıştırma pembe paketlemeye sahip olan da ise yüksek yapışkanlık sunarken son olarak mavi paketlemeye sahip olan ile de pek çok amaç için kullanıma uygundur. Pek çok farklı yapıştırıcı serisi olan Derby bu ürünleri ile oldukça kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Gri paketlemeye sahip olan Derby one ultra clear ile mükemmel şeffaflığa erişeceksiniz. Mükemmel şeffalık özelliğine sahip olan Derby one ultra clear özellikle cam gibi şeffaf eşyaların yapıştırılması için eşsiz bir ürünüdrü. Özellikle Press yapılacak ürünler için d oldukça kaliteli olan ürün aynı zaman da şeffaflığı sayesinde pek çok alanda da kullanılabilmektedir. Tamen kokusuz olması sayesinde de sıklıkla kullandığınız alanlarda da bu şeffaf ve kuvvetli yapıştırıcıyı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Derby one strong bonding ise sarı paketlemesi ile karşınıza çıkıyor. Özellilikle çok güçlü yapışma özelliğine sahip olan bu yapıştırıcı sayesinde vida gerektiren işlemlerinizi dahi vida gerekmeden yapabilirsiniz. Örneğim bir masanızın ayağı kırık Derby one strong bonding yapıştırıcı sürüp yapıştırma işlemini gerçekleştirin ve 4 saat kuruma süresinden hemen sonra masanız eski sağlamlığına kavuşmuş olacaktır. Derby bu ürünün de beyaz bir renk kullanması nedeniyle şeffaf ürünler için çok uygun değildir. Bu yapıştırıcıyı kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise yapıştırıcının gerçekleten çok güçlü olmasıdır. Yanlış yapıştırma gibi durumlarda geri dönüş imkânsızdır. Bir diğer Derby one çeşidi olan pembe rengi ile oldukça sevimli görünse de mükemmel tutma özeliği bulunan one high tack’dir. Çivi gerektirmeyen kullanımı sayesinde özellikle çivi çakmak ile uğraşmak istemeyenler için ideal ürünlerden biri olan ürün hem çivi gerektirmez hem de yapıştığı yere yaklaşık 300 kilogramlık bir tutuş sağlar. Rengi beyazdır. Şeffaf ürünler için çok doğru bir karar olmayabilir. Ayrıca delme işlemi olmaksızın sadece 5 saniyede dilediğiniz ürünü dilediğiniz alana yapıştırabilirsiniz tek yapmanız gereken ürünü sürüp yapıştırma işlemini gerçekleştirdikten sonra 5 saniye beklemenizdir. Bir diğer önemli özelliği ise suyun altında uygulanabilir oluşudur. Su dolu kabınız kırıldığında üzülmenize gerek yok içerisinde su varken dahi ürünü uygulayabilirsiniz. Ayrıca ürün sayesinde duvarınızı tş ile kaplamak da oldukça kolay özellikle sıva gerektirtmemsi büyük kolaylık sağlamakla birlikte neredeyse 20 kilograma yakın ağırlıkları herhangi bir desteğe ihtiyaç duymasızın taşıyabiliyor. Son olarak mavi paketi ile Derby one all pupose sayesinde tüm yüzeylerde kuvvetli bir yapıştırmaya ulaşabilirsiniz.

Pek çok yapıştırıcı, oldukça kuvvetli yapıştırma gücü ile oldukça sağlamak işler yaparken arkalarında kalan yapışkanları temizlemek oldukça zor olmaktadır. Özellikle el gibi cilt kısımlarına ve giysilere dökülmesi durumun da oldukça sıkıcı durumlar yaşanmaktadır. İlk olarak ele yapışkanın bulaşması durumunda pek çok pratik yöntem kullanılabilir. Ele bulaşan yapıştırıcı hem çok rahatsız edici hem de günün geri kalanını rahat hissetmeyerek geçirmeye sebep olur. En etkili yöntemlerden birisi elbette asetondur. Özellikle saf aseton hemen her yapıştırıcıyı yerinden sökmektedir. Ancak burada önemli olan konu asetonun cildinizi kurutabileceğidir. Aseton uygulaması yaptıktan hemen sonra ellerinizi nemlendirmenizde yarar var. Bir diğer yöntem ise su ve tuzdan oluşmaktadır. Ilık suyunuzu bir kâseye koyduktan hemen sonra elinizi ya da yapışkan bulaşan bölgeyi 10 dakika tuzlu suyun içersinde bekletin sonuç olarak yapışkanın soyulduğunu göreceksiniz. Bir diğer pratik yöntem ise tuvalet ispirtosudur. Yapışkan olan bölgeyi ılık bir su yardımıyla yıkadıktan sonra bir pamuğu tuvalet ispirtosu ile ıslatın ve 1 dakika boyunca yapıştırıcı bulaşan yerin üzerinde bekletin yapıştırıcı tamamen çıktıktan sonra cildinizi temiz bir su ile yıkamayı unutmayın. Ayrıca bir diğer farklı ancak daha geleneksel olan yol olan tuz ve zeytinyağı yöntemini de deneyebilirsiniz. Özellikle tuz ve zeytinyağını bir macun kıvamına getirip kullanmanız hem oldukça etkili hem de oldukça doğal bir çözüm olacaktır. Herhangi bir giysinize ya da halınıza bulaşması durumunda ise desensiz ve renksiz bir kâğıt havluyu aseton sıkıp bulunan bölgeye uygulama yapabilirsiniz. Ancak bu nokta da önemli bir husus bulunmaktadır. Özellikle kâğıt havlu ve asetonun renksiz olması giysinizi ya da halınızı boyamamsı içindir. Ayrıca bu işlemi uygulamadan önce küçük ve göze batmayan bir alana denemeye yapmanızda da oldukça yarar olacaktır. Oje çıkarıcı sonucu gevşemiş olan yapıştırıcıyı bir kart ya da herhangi bir nesne ile olduğu yerden yavaşça sıyırın. Bu tarz uygulamalar ile yapıştırıcılar yüzeyden çıkarken eğer ki kontakt yapıştırıcı döküldü veya leke yaptıysa hemen soğuk suyun altına sokmanızda yarar olacaktır. Yapıştırıcının kurumasına izin vermeyin. Pek çok çeşit yapıştırıcı için bu uygulamaları yapabilirsiniz ancak en önemli çözüm ise işlemi yapacağınız zaman alanı koruyucu ekipmanlar ile kaplamak ve göz ve el korumalıklarını takmaktır. Ayrıca bu gibi tadilat işlerinde üzerinizde bulunan giysilerin leke olmasını önemsemediğiniz giysiler olması da oldukça önemlidir.