placeholder
"

Kuşe Kağıt

" araması için 5187 sonuç listeleniyor
ZEMZEM 100 Adet Parlak Kuşe Kağıt Ince A4
ZEMZEM100 Adet Parlak Kuşe Kağıt Ince A4
(7)
100 Adet Parlak Kuşe Kağıt Ince A4
50 TL
Sepete Git

Kaliteli Baskı İçin Kuşe Kağıt Modelleri

“Kuşe kâğıt nedir?” sorusu ismine aşina olan kimseler tarafından dahi merak edilir. Kuşe kâğıt, baskı işlemlerinde kullanmak için üretilmiş olan parlak ve pürüzsüz yüzeye sahip bir kâğıt türüdür. Parlak ve pürüzsüz olmasının yanı sıra kâğıtların ağırlık gibi belirli özelliklere sahip olması için kâğıtlar, polimer veya bileşik ile kaplanarak üretilirler. Bu kâğıtlar çoğunlukla dergi, broşür ve afiş gibi baskıların yapımında kullanılırlar. Kâğıtlar, parlak ve kaygan yüzeye sahip olduğundan dolayı baskı ve yazdırma işlemlerinin hem kolay hem de kaliteli olmasını sağlarlar. Aynı zamanda kuşe etiket kâğıdı, film posteri veya fotoğraf baskısı için de tercih edilebilir; çünkü dayanıklı yapısı sayesinde kolayca deforme olmayan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile poster veya broşür baskısı gibi uygulamalar için büyük avantaj sağlar.

Kuşe Kâğıt Kullanımı

Kuşe Kâğıt Kullanımı

Kuşe, iş yeri veya bir organizasyon adına tasarımcılar tarafından hazırlanan afişlerden, el ilanlarından veya reklam broşürlerinden en iyi verimi elde etmek için tercih edilir. Bu kâğıtlar, 1. sınıf kaliteye sahip olmaları sayesinde kullanımları ile ortaya konan çalışmalar da üstün bir getiriye ve kaliteye sahip olurlar. Özellikle reklam ve tanıtım işlerinde, sıradan kâğıtlar yerine kuşe tercih etmek oldukça uzun vadeli bir kullanım imkânı sunar. Kuşe kâğıt ile yapılan baskı işlemlerinde, kuşenin kalitesi ve tüketici üzerindeki etkinliği ile reklam/tanıtım bakımından mükemmel bir sonuç almayı kolaylaştırır. Bu ürün; tüketiciye A3, A4, A5 kuşe kâğıt seçenekleri ile sunularak küçük veya büyük boyutlu kâğıt tercihlerinde esneklik sağlanır. Kuşe kâğıt gramajları ise farklı aralıklara sahiptir; kullanıcı tarafından el ilanlarında kullanılmak üzere gramajı az veya dergilerde kullanılmak üzere yüksek gramaja sahip ürünler tercih edilebilir.

Kuşe Kâğıdı Fiyatları

Kuşe Kâğıdı Fiyatları

Kuşe kâğıdı birçok farklı boyut ve gramaj aralıklarına sahiptir; bu yüzden ihtiyaç duyulan baskı alanı ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak tercih edilebilir. Kuşe kâğıt özellikleri, çeşitleri bakımından kullanıcıya pek çok açıdan avantaj sağlar. Mükemmel bir kitap veya dergi basımı için gereken tüm özellikleri barındıran bu ürünler, kullanıldıkları alanda büyük bir başarı imkânı sunar. Tüketici tarafından da kuşe çok tercih edildiğinden dolayı bu ürünlere yapılan baskı işlemleri ile ortaya konan ürünlerin satışı da fazla olur; çünkü kaliteli bir kuşe üzerinde yer alan bilgiler, tüketiciyi çok daha hızlı bir şekilde ikna eder. Bu sayede tanıtım veya reklam işlemleri büyük oranda verim ve kâr sağlar. İyi tasarlanmış bir proje, renkli kuşe kâğıt yüzeyine aktarılarak tasarımın vermek istediği mesajı tüketiciye daha güvenilir ve aktif bir şekilde yansıtır. A3, A5 kuşe kâğıt fiyatları; ortaya koydukları performansa oranla oldukça makul bir ödeme ile sahip olunan ürünler arasındadır. 70x100 kuşe kâğıt fiyatları ile de oldukça kârlı bir baskı işlemi gerçekleştirilir. Gelişmiş özelliklere sahip olan yazıcılar aracılığıyla bu boyutlarda bir kuşe yüzeyine mükemmel kalitede fotoğraf baskıları alınabilir. Kâğıtlar sahip oldukları kalite sayesinde basılan fotoğrafları uzun yıllar boyunca saklamayı mümkün kılarlar. A3, A4 kuşe kâğıt baskı fiyatları yüzey özelliklerine göre farklı aralıklarda olabilir. Bu ürünlerin sahip oldukları mat, yarı mat ve parlak yüzeyler doğrultusunda ve ihtiyaca yönelik olarak tercih yapılarak avantajlı bir ödeme imkânı da sağlanabilir.

Kuşe Kâğıt Çok Amaçlı Çeşitleriyle Trendyol’da

Kuşe Kâğıt Çok Amaçlı Çeşitleriyle Trendyol’da

Kuşe kâğıt poster, kalın, defter, ince, siyah olarak pek çok alanda ve çok amaçlı olarak kullanılabilen çeşitleri, sizlere avantajlı fiyatlarıyla Trendyol’da sunulur. Kaliteli markalardan tanıtım veya şahsi baskı işlemleri için tercih edebileceğiniz üstün performans sağlayan binlerce fotokopi ve baskı kâğıdına ulaşabilirsiniz. Kuşe yapışkanlı sticker kağıt A4 boyutlarında avantajlı olarak paketlenmiş olarak sizlere sunulur. Bu sayede bir siparişle birden fazla ürüne uygun fiyat aralıklarıyla sahip olabilirsiniz. A4 parlak kuşe kâğıt 90 gr ağırlığıyla mükemmel bir kaliteye sahiptir ve kusursuz bir baskı almanız için ideal bir tercihtir. Bu ürün ve ürünün mat seçenekleriyle de dergi, kitap gibi materyallerin basımını hem avantajlı fiyatlarla hem de üstün kaliteyle gerçekleştirebilirsiniz. Ofislerde veya bireysel kullanım için tercih edilen kuşe çıkartma kâğıt fiyatları, büyük oranda bu malzemeye ayrılan bütçeyi düşürür. 300 gr A4 kuşe kâğıt; mat, parlak ve çoklu sayıda içeriğe sahip paketlerle sizlere sunulur. Dilediğiniz özelliklere sahip ürünü, avantajlı ambalaj ve fiyat imkânı ile sipariş verebilirsiniz. Trendyol üzerinden kuşe kâğıt ton fiyatı aralıklarına da göz atarak ürünlerin sık kullanıldığı matbaa gibi iş yerleri için avantajlı bir alışveriş imkânı bulabilirsiniz.