Fiyat
Cilt Tipi
Form
Görünüm
Hacim
Kullanma Amacı
Özellik
SPF
Tip
Fiyat Geçmişi
Yaşlanma Karşıtı
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

La Roche Posay Anthelios

" araması için 170 sonuç listeleniyor

La Roche Posay Anthelios

Güneşten Korunun

Her kesimden insan için cilt bakımı hem hoş bir görünüme sahip olmak hem de sağlık açısından son derece önemlidir. La Roche Posay Anthelios, uzun süreli araştırmalarla birlikte geliştirilen güvenilir bir cilt bakım ürünüdür. Güneş ışığına karşı hassas ciltler için yüksek koruma sağlar. Hassas ciltlerin yanı sıra normal ve karma cilt yapısına sahip bireylerin kullanımına da uygundur. Yüksek UV ışınlarına karşı üstün koruma sağlayarak cildi korur. Cildi yağlandırmayan ve iz bırakmayan bir yapıya sahiptir. Kolay emilir. Paraben içermeyen formülüyle herkesin kullanımına uygundur. Pek çok farklı model ve ürünü bünyesinde bulunduran markanın amacı her cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Aynı zamanda cildi korumak ve ona bakım yapmak da önemli noktalardır. Güneşten üstün koruma sağlayan ürünlerinin yanı sıra alerjen karşıtı, besleyici, onarıcı ve temizleyici özelliklere sahip cilt bakım ürünlerini de bünyesinde barındırır. Cilt bakım ihtiyacını her yönden karşılamak adına çeşitliliğe son derece önem veren modelleriyle her kesimden büyük beğeni toplar. Markanın kremi dermatologların çok tavsiye ettiği ve son derece yüksek ultraviyole korumasına sahip, suya tere ve kuma karşı dayanıklı, sevilen ve etkisi kanıtlanmış bir üründür. Görünmez hafif dokusuyla cildinizi korurken rahatsız etmeyerek maksimum performans ve koruma sağlar. Oldukça basit bir şekilde tene uygulanır. Kullanımı kolay ve zahmetsizdir. Güneşe karşı etkin koruma sağlar. Zararlı ışınlardan dolayı oluşabilecek sağlık risklerini azaltır. Özellikle yaz aylarında meydana gelebilen güneş yanıklarını önler. La Roche Posay Anthelios kullananlar, güneş ve diğer farklı etmenlere bağlı doğabilecek cilt hasarını minimuma indirgeyerek üstün koruma sağlar. Güneşten korunmanın yanında gerekli bakımları da yaparak güzelliklerini korurlar. Mevsim ayırt etmeksizin her zaman kullanabileceğiniz bu seriyi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İçeriğinde bulunan airlicium teknolojisiyle son derece hafif ve bir o kadar da etkili bir deneyim yaşayarak istediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dört mevsim severek kullanabileceğiniz La Roche Posay Anthelios serisi ürünlerini Trendyol sayfaları üzerinden kolaylıkla bulabilir ve Trendyol kalitesiyle satın alabilirsiniz.

Güneşten Korunun

Güneş tüm insanlar için enerji kaynağıdır. Güneş ışığı sağlık açısından faydalı olmanın yanı sıra bünyesinde birtakım zararlı ışınları da bulundurur. Bu ışınlardan korunmak insanların sağlıkları açısından son derece önem arz eder. La Roche Posay Anthelios güneş kremi çeşitleri etkisi kanıtlanmış, oldukça sevilen ve tercih edilen kremlerdir. Cilt için zararlı olan UV ışınlarından vücudu korumakla beraber hava kirliliği kaynaklı problemlere karşı da etkin koruma sağlar. Tende parlama yapmayarak görünüme olumlu katkı sağlar. Boyut ve özellikler bakımından ihtiyaçları doğru şekilde karşılamak adına çeşitlilik gösterir. La Roche Posay Anthelios 50 ml sıklıkla tercih edilen ve serinin gözde ürünlerinden biri olarak ön plana çıkar. Normal ve karma cilt tipine sahip bireylerin yanı sıra hassas, toleransı düşük ve alerjik reaksiyon gösteren kişiler için de uygun ürünlerdir. Her mevsim kullanıma uygun olması nedeniyle isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak gönül rahatlığıyla uzun süre uygulayabilir ve ten sağlığınızı koruyabilirsiniz. Detaylı test ve araştırmalardan geçen formülleriyle her cilt tipine uygun ürünleri vücudunuza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. La Roche Posay Anthelios sprey sevilerek tercih edilen popüler ürünlerden biridir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve başarısı kanıtlanmış bir başka modeldir. Alerji testinden geçmiştir ve her cilde uygundur. Klasik krem havasının yanı sıra sprey özelliğiyle tenin her yerine ulaşarak anında cilde nüfuz eder. Bu noktada cildin ulaşılması zor bölgelerinde bile koruma sağlar. Sprey biçimine sahip olan bu güneş koruyucu ürünler temas gerektirmeden uygulama imkanıyla kullanıcılara rahatlık sağlar ve her yere eşit şekilde dağılır. Uygulanan noktada dağıtmaya gerek kalmayarak zahmetsiz kullanım deneyimini sunar. Sprey biçiminde olması dolayısıyla sahip olduğu kullanım kolaylığı ve etkin özellikleriyle istediğiniz yere taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz. La Roche Posay Anthelios 75 ml boyut ve özellikler olarak istenen ihtiyacı karşılayacak yeterlilikte ve son derece etkili ürünlerdir. Tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Anthelios serisi ürünleri UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Vücut ve yüz çevresinde kullanıma uygundur. Özel yapısıyla ağırlık hissi vermeyerek gün içinde keyifli bir kullanım sunar. Diğer La Roche Posay Anthelios modelleriyle birlikte kullanarak maksimum performans ve koruma deneyimine sahip olabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda değişen özellik ve boyuttaki pek çok üründen dilediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Model özelinde değişen birbirinden farklı pek çok çeşidi Trendyol sayfaları üzerinden bir arada görebilir, birbirleri arasında karşılaştırarak sizin için doğru ürünü aldığınızdan emin olabilirsiniz. Trendyol yüksek kaliteyi uygun fiyata kullanıcılara sunar. Siz de dilediğiniz modeli Trendyol üzerinden satın alarak cilt sağlığı ve güzelliğinizin korunmasına üstün katkı sağlayabilirsiniz.

Her Cilde ve İhtiyaca Uygun Modelleri

Her Cilde ve İhtiyaca Uygun Modelleri

İnsanların cilt yapıları, içinde bulundukları koşul ve ortam nedeniyle birbirinden farklılık gösterir. Bu noktada da bireylerin istek ve ihtiyaçları çeşitlilik gösterir. La Roche Posay Anthelios Dry Touch bu istek ve ihtiyaçlar çerçevesinde şekillenen ve sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Normal ciltlerin yanı sıra karma ve yağlı cilt tiplerinin ve akneye eğilim gösteren ten yapısına sahip bireylerin kullanımına da son derece uygundur. Dermatolojik olarak etkinliği kanıtlanmış bu modellerin su ve ter gibi doğal etkenlere karşı dayanıklı olmanın yanı sıra kum ve hava kirliliğine bağlı dış etmenlerden kaynaklanabilecek cilt hasarlarına karşı da başarısı klinik olarak kanıtlanır. Bu sayede güvenli bir şekilde her alanda farklı ihtiyaçlar için kullanılabilir. Mexoplex filtreleme sistemi özelliğiyle zararlı ışınlar ve diğer faktörlerin tene verdiği hasarı önleyerek üstün ve etkili koruma sağlar. Yatıştırıcı antioksidan özelliğine sahip termal su sayesinde ultraviyole ışınlarına karşı daha etkili koruma içerir. Uygulandığı bölgede iz bırakmaz ve cilt üzerinde hızla emilir. Parlama yaratmayan dokusuyla teninizi sağlıklı ve hoş bir görünüme sahip kılarak doğal görünmenize yardımcı olur. Boyut ve şekil olarak ihtiyaca göre çeşitlenir. Serinin sevilen ve tercih edilen ürünleri arasında yer almayı başaran bir modeldir. La Roche Posay Anthelios Anti Imperfections çeşitleri ise salisilik asit ve niacinamide ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde güneşten kaynaklı zararlı ışınların neden olduğu lekelerin oluşmasını önlemede yardımcı olarak etkin koruma sağlar. Mikropartiküllere sahip airlicium teknolojisi sayesinde aşırı sebum ve teri emer. Bu sayede de yağlanmayı önler. Bu özelliğiyle kullanıcılarına son derece hafif ve kuru bir deneyim yaşatır. Fotostabil özelliğini de bünyesinde barındırarak tende oluşabilecek renk farklarını önleyerek güneş ışığından cildi korur. Akneye eğilimli ciltler için kullanıma son derece uygundur. Güneşin zararlı etkilerinin yanı sıra hava kirliliği ve kızılötesi ışınlara karşı da vücudu korumaya yardımcı olur. Her cilde ve isteğe uygun daha pek çok ürüne Trendyol üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. La Roche Posay Anthelios yorum ve kullanıcı önerilerini dikkate alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Size uygun ürünü Trendyol’dan satın alarak cildinizin zararlı ışınlardan korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

Yüksek Güneş Koruması Sağlayan Kremler

Yüksek Güneş Koruması Sağlayan Kremler

Her mevsim güneşin zararlı etkileri insan vücudu üzerinde olumsuz etki yaratabilme potansiyeline sahiptir. Her mevsim güneş kremi kullanılması önemli ve etkili olmakla birlikte sıcaklıkların arttığı dönemlerde ve özellikle yaz aylarında güneş kremi kullanımı sağlık açısından son derece önem teşkil eder. La Roche Posay Anthelios XL hassas, normal ve karma cilt yapıları için kullanıma uygun ürünler olmakla beraber doğal görünümü de destekleyen kozmetik ürünleridir. Çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı etkin koruma sağlar. Koruma özelliğinin yanında nemlendirici görevi de görür. İnce ve hafif yapısıyla iz bırakmayarak vücut tarafından hızlıca emilir. La Roche Posay Anthelios Ultra, cilt kusurlarına karşı savaşan ve bu kusurların yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı bir başka krem çeşididir. Cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı olur. Kırmızı ve kahverengi lekelere karşı etkilidir. Parfüm ve paraben içermeyen yapısıyla pek çok tene uyum sağlar. Dermatologlar tarafından tavsiye edilmiş ve yapılan testler sonucu başarısıyla fark yaratmış bir ürünlerdir. La Roche Posay Anthelios Pigmentation çeşitleri ise procerad ile zenginleştirilmiş bir güneş kremidir. Geniş spektrumlu güneş koruması sağlar. Hassas ve alerjik ciltler için kullanıma uygundur. Güneş toleransı düşük ciltlerde ve UV ışınları nedeniyle meydana gelebilen hiperpigmentasyon problemini önlemeye yardımcı olur. UVA ve UVB gibi zararlı ışınlara karşı optimum koruma sağlar. La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid ise Anthelios serisi içinde yüksek korumaya sahip modellerden biridir. Yüksek koruması zararlı UV ışınlarına karşı kalkan görevi görür. Su, kum ve tere karşı çok dayanıklıdır. Yüz ve göz çevresinde kullanıma uygundur. Özellikle göz çevresinde batma hissi oluşturmayan son derece kullanışlı ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Onaylanmış Güneş Koruyucu Çeşitleri

Onaylanmış Güneş Koruyucu Çeşitleri

UV ışınları ve çevresel faktörler insan ve cilt sağlığı açısından birçok olumsuzluğa neden olur. Bu tür olumsuz faktörlerden korunmak için her mevsim önlem almak gerekir. La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid kremleri hassas, toleransı düşük, karma ve yağlı türde farklı cilt tiplerine sahip bireylerin bir arada kullanımına oldukça uygundur. Pek çok ihtiyaca aynı anda cevap verir. Hafif ve akışkan bir dokuya sahiptir. Vücudun farklı bölgelerinde aynı anda kullanıma uygundur. Göz çevresinde de rahatlıkla kullanılabilen bu modellerin renkli bir başka formu da bulunur. La Roche Posay Anthelios Tinted cilt tonunu eşitleme özelliğiyle ön plana çıkar. Her cilt tipine uygundur. Güneşe karşı üstün koruma sağlamanın yanı sıra hipoalerjenik yapıya sahiptir. Göz çevresinde kullanıma uygunluğu oftalmolojik kontroller sayesinde test edilmiştir. Beyaz iz bırakmayan yapısıyla kullanıcıya hafif bir kullanım avantajı sağlar. La Roche Posay Anthelios renkli çeşitleri ise koruyucunun uygulandığı alanda oluşabilecek renk ve ton farklılıklarına izin vermeyerek doğal görünüme katkı sağlar. Dermatolojik olarak cilde olan uygunluğu yapılan testlerle kanıtlanmış ürünlerdir. Zararlı ışınlara karşı etkin koruma sağlar. La Roche Posay Anthelios parlama karşıtı kremin yapısından dolayı meydana gelebilecek parlamaları içeriğinde bulunan özel formülü sayesinde giderir. Aşırı sebum ve ter kaynaklı parlamayı gidermeye de yardımcı olur. Yağlı ve akneye eğilimli tenler için kullanıma uygundur. Sprey formunda bulunduğundan temas gerektirmeyen uygulama kolaylığıyla rahatlıkla istediğiniz bölgede uygulama yapabilirsiniz. İçeriğinde bulunan termal su ile antioksidan etki yaratır. Kullanım sırasında yapışkan bir hissiyat bırakmamanın yanı sıra yüz makyajıyla kullanıma da son derece uygundur. Daha pek çok farklı özelliğe sahip üstün korumalı modelleri Trendyol üzerinden edinebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı La Roche Posay Anthelios Ürünleri

Uygun Fiyatlı La Roche Posay Anthelios Ürünleri

Yalnızca yaz aylarında değil, her mevsim zararlı ışınlar ve birtakım çevresel faktörler insan tenini olumsuz yönde etkiler. La Roche Posay Anthelios Mineral bireylerin istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış son derece yenilikçi formüllerden oluşur. İçeriğinde bulunan doğal minerallerle cildi hem nemlendirir hem de güneşten korur. Özel formülü sayesinde cilt tonunu eşitler. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Anthelios 50 yenilenen şekli ve özel formülüyle parfüm ve paraben içermeyerek her kesime hitap eder. Alerji testinden geçmiş güvenilir ürünlerdir. La Roche Posay Anthelios 60 güneşe karşı hassasiyeti olan herkes için uygundur. Zararlı ışınlara karşı koruma kalkanı görevi görür. Son derece pürüzsüz bir his vererek doğal görünüme katkı sağlar. La Roche Posay Anthelios 70 faktör ise üstün koruma özelliğiyle ön plana çıkar. Bu serisinin sevilen ürünlerinden biridir. Ağırlık yapmayan dokusu sayesinde hafif ve keyifli bir kullanım deneyimi sunar. Güneş ışınlarına karşı toleransı düşük bireylerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Anthelios yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş ve başarısı klinik ortamda yapılan testler sonucunda kanıtlanarak beğeni kazanmış bu serinin bir başka modelidir. Parlamaya sebep olmayan jel krem formülüyle uygulanan bölgede hızla emilir. Termal su ile güçlendirilmiş içeriğiyle akneye eğilimli ve yağlı ciltler için son derece uygundur. Bununla birlikte etkin koruma sağlar. La Roche Posay Anthelios fiyat ve özellikleri oldukça çeşitlidir. Ürünün boyutu ve içeriği gibi temel faktörler fiyatları çeşitlendirir. İhtiyaçlara göre çeşitlenen pek çok farklı modeli Trendyol’da bulabilirsiniz. Dilediğinizi Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alarak istediğiniz modellerin üstün güneş korumasından yararlanabilirsiniz.

Üstün Koruma Sağlayan La Roche Posay Anthelios Trendyol’da

Üstün Koruma Sağlayan La Roche Posay Anthelios Trendyol’da

Pek çok farklı cilt tipine yönelik çeşitli modelleri bünyesinde barındıran Anthelios serisi, kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen ürünleri içerir. Her yaşa hitap eden formülleriyle büyük ilgi toplamayı başarır. La Roche Posay Anthelios Baby kremleri hassas ve atopiye eğilim gösteren bebek cildi için uygundur. Patentli filtreleme sistemiyle üstün koruma sağlar. Doğal shea yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle bebek cildini nemlendirir. Dermatolojik ve pediatrik olarak test edilmiş ve kalitesi onaylanmış ürünlerdir. Sprey formu sayesinde temas gerektirmeden her yere eşit biçimde uygulanır. Bebekler için özel üretilmiş bu kremler hem cildi korur hem de nemlendirir. Yetişkinlerin uzun süreli kullanımına uygun olarak geliştirilen La Roche Posay Anthelios 200 ml, boyut olarak son derece yeterlidir. Seyahat ve tatillerde çantalarda taşınmaya oldukça uygundur. Vücuda uygulanması da sprey biçiminde olmasından dolayı kolaydır. Hafif kremlerin emilimi de hızlıdır. Normal, karma ve hassas cilt tiplerine uygundur. Çok yüksek UV koruması sağlar. Ter, kum ve su gibi faktörlere karşı dayanıklılık gösterir. La Roche Posay Anthelios SPF 100 vücut ve yüz çevresinde kullanıma uygun kremlerdir. Geniş spektrumlu koruma sağlar. Koruma etkisi çok yüksektir. Hassas ciltler de dahil olmak üzere pek çok cilt tipine uygun ve herkese hitap eden etkili ürünlerdir. Çeşitli özellik ve boyutlarda daha birçok ürünü Trendyol üzerinden bulabilir ve satın alabilirsiniz. Trendyol, yüksek kalite ve uygun fiyat avantajlarıyla hem ihtiyaca hem de bütçeye uygun çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunar. Boyut ve içeriğe göre çeşitlenen fiyatlardan sizler için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Oldukça sevilen ve tercih edilen bu serinin ürünlerini Trendyol güvencesiyle satın alabilirsiniz.