Lehim Teli

292+ Ürün
Kurtel Lehim Teli 200 Gram 0,75mm
Bugün Kargoda

Kurtel Lehim Teli 200 Gram 0,75mm

4.6
(11)
Kargo Bedava
999 TL
Depolife Kalem Havya 40w 6 Parça Elektronikçi Lehim Seti Stand Pasta Tel Pomp...
Hızlı Teslimat

Depolife Kalem Havya 40w 6 Parça Elektronikçi Lehim Seti Stand Pasta Tel Pompa Havya Seti

3.8
(6)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
574 TL
Kurtel 200GR 0,75mm Sn60/Pb40 LEHİM TELİ
Hızlı Teslimat

Kurtel 200GR 0,75mm Sn60/Pb40 LEHİM TELİ

5.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.161,99 TL
ZEYar Teknoloji Kurtel Tüp Lehim 25 Gram 1.2 mm Kendinden Pastalı Lehim Teli
Hızlı Teslimat

ZEYar Teknoloji Kurtel Tüp Lehim 25 Gram 1.2 mm Kendinden Pastalı Lehim Teli

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette274,55 TL289 TL
Prolektro 100 W Sıcak Zımba Plastik Tamir Seti-200 Adet Tel Zımba Dahil Siyah...
Hızlı Teslimat

ProlektroResmi satıcı rozeti 100 W Sıcak Zımba Plastik Tamir Seti-200 Adet Tel Zımba Dahil Siyah-Kırmızı

Kargo Bedava
3.200 TL
Baytec lehim teli
Bugün Kargoda

Baytec lehim teli

174 TL
UralTeknik GVM T210 Akıllı Led ekran Profesyonel Telefon Tamir Havya Lehim İs...
Hızlı Teslimat

UralTeknik GVM T210 Akıllı Led ekran Profesyonel Telefon Tamir Havya Lehim İstasyonu 2s ısınma

Kargo Bedava
4.158 TL
Soldex Sn60 Pb40 Lehim Teli - 1mm 500gr
Hızlı Teslimat

Soldex Sn60 Pb40 Lehim Teli - 1mm 500gr

5.0
(2)
Kargo Bedava
2.244 TL
Soldex 1mm 200gr Kurşunsuz Lehim Teli-Sn99.3 Cu0.7

Soldex 1mm 200gr Kurşunsuz Lehim Teli-Sn99.3 Cu0.7

Kargo Bedava
1.831,48 TL
Baytec Lehim Havya Teli Pastalı MK0422 0978- 2 ADET ERPİLSAN ELEKTRONİK
Bugün Kargoda

Baytec Lehim Havya Teli Pastalı MK0422 0978- 2 ADET ERPİLSAN ELEKTRONİK

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

313 TL
323 TL
Svein A Kalite 40/60 1.2 Lehim Teli ve Pasta Seti Kolay Eriyen Tam İletken El...

SveinResmi satıcı rozeti A Kalite 40/60 1.2 Lehim Teli ve Pasta Seti Kolay Eriyen Tam İletken Elektronik Devre Sabitleme

4.7
(3)
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette461,54 TL496,28 TL
Genel Markalar Bay-tec | Lehim Teli , 50 gram
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Bay-tec | Lehim Teli , 50 gram

3.0
(2)
148 TL
electroon Kurtel 1.2mm 100Gram Lehim Teli Sn60Pb40
Hızlı Teslimat

electroon Kurtel 1.2mm 100Gram Lehim Teli Sn60Pb40

4.8
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu500 TL'ye 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu500 TL'ye 10 TL İndirim
Sepette739 TL749 TL
Soldex 60-40 Lehim Teli 500 gr 0.75 mm - Sn-60 - Pb-40
Hızlı Teslimat

Soldex 60-40 Lehim Teli 500 gr 0.75 mm - Sn-60 - Pb-40

4.9
(7)
Kargo Bedava
2.299 TL
Genel Markalar Bay Tec 40-60 mm Lehim Teli ile 10 gr Lemin Pastası Seti
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Bay Tec 40-60 mm Lehim Teli ile 10 gr Lemin Pastası Seti

5.0
(1)
179,90 TL
YDGR Profesyonel Lehim Makinesi Kalem Havya Teli Pasta Bant
Yetkili Satıcı

YDGR Profesyonel Lehim Makinesi Kalem Havya Teli Pasta Bant

4.0
(2)
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399 TL
Soldex 63-37 Lehim Teli 500 Gr 0,75 mm - Sn:63 / Pb:37
Hızlı Teslimat

Soldex 63-37 Lehim Teli 500 Gr 0,75 mm - Sn:63 / Pb:37

Kargo Bedava
2.599,90 TL
Genel Markalar 200 Gram Lehim Teli 0.75mm Ince 60/40
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 200 Gram Lehim Teli 0.75mm Ince 60/40

4.6
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
999 TL
Soldex 1,2mm Lehim Teli  10 Metre
Hızlı Teslimat

Soldex 1,2mm Lehim Teli 10 Metre

4.3
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
599 TL
PİYATECH RL-445 0.5 Mm İnce Lehim Teli Hassas Elektronik Ve Cep Telefonu Anak...
Bugün Kargoda

PİYATECH RL-445 0.5 Mm İnce Lehim Teli Hassas Elektronik Ve Cep Telefonu Anakart Tamir Lehimi

Kupon Fırsatı
249 TL
PİYATECH Çelik LCD/Ekran Ayırma Teli – 0.03MM - 1000 Metre Profesyonel Kesme ...
Bugün Kargoda

PİYATECH Çelik LCD/Ekran Ayırma Teli – 0.03MM - 1000 Metre Profesyonel Kesme Teli

Kupon Fırsatı
199 TL
kızılelma teknik Wylie 100M Yüksek Sertlikli Özel Nano Kesme Elmas Teli Ekran...
Hızlı Teslimat

kızılelma teknik Wylie 100M Yüksek Sertlikli Özel Nano Kesme Elmas Teli Ekran Ayırma Için 0.035MM 100MT

299 TL
Soldex 1.60mm 200gr Sn30 Pb70 Lehim Teli

Soldex 1.60mm 200gr Sn30 Pb70 Lehim Teli

5.0
(3)
Kargo Bedava
833,32 TL
TOPALAKTİCARET Profesyonel Lehim Makinesi + Kalem Havya + Lehim Teli Pastası ...
Hızlı Teslimat

TOPALAKTİCARET Profesyonel Lehim Makinesi + Kalem Havya + Lehim Teli Pastası ( 3 Parça ) Renk Farklılık gösterebilr

4.0
(1)
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Kargo Bedava
390 TL
Trendyol Plus ile382,20 TL
1...5...910111213

Kategori

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?