Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Cep Telefonu Modeli
Garanti Tipi
Materyal
Model
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Lg G6 Kılıf

" araması için 3 sonuç listeleniyor

Lg G6 Kılıf Modelleri Trendyol'da!

Lg G6 kılıf ile Lg G6 marka telefonlarınızı kaplayabilirsiniz. Severek kullandığınız telefonunuzu darbelerden ve dış etkenlerden gelecek zararlardan korumak için telefon kılıflarından faydalanabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleri ile telefonunuzun görünümünü değiştirebilirsiniz. Lg G6 telefon kılıfı modelleri arasında şeffaf, kapaklı, zırhlı gibi modeller bulabilirsiniz. Hepsi birbirinden göz kamaştırıcı ve etkileyici telefon kılıfları ile telefonunuzu çizilmelere, kırılmalara, ıslanmalara karşı koruyabilirsiniz. Mükemmel koruma sağlayan kılıfı telefondan çıkarmadan slotlara ulaşabilirsiniz. Cihazın sesi yükseltip kısabilirsiniz. Kolayca takılıp çıkartılabilen kapak uzun ömürlüdür ve sağlığa zararlı hiçbir materyal içermemektedir. Lg G6 silikon kılıf, silikon malzemeden üretilmiştir. Çeşitli desenleri ile ilgi çeken ürün cihaz ile tam uyumludur. Koruma özelliği sayesinde telefonu elinizden düşürdüğünüz anda sık etkisi yaratmakta ve cihazı darbeden korumaktadır.

Lg G6 Kılıf Seçenekleri

Lg G6 Kılıf Seçenekleri

Telefonunuz için şık tasarımlı kılıflar arasında pek çok seçenek bulabilirsiniz. Lg G6 kapaklı kılıf, cihazı hem önden hem arkadan hem de yanlardan koruma özelliğine sahiptir. Çeşitli renk seçenekleri ile oldukça gösterişli olan kılıflar cihazı kirden, darbeden, çizilme ve korumalardan korumaktadır. Ayrıca kılıfı çıkarmadan cihazınızı şarj edebilir, müzik dinleyebilir ve ses ayarlaması yapabilirsiniz. Kaliteli materyalden dizaynı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kapaklı kılıfın pencereleri sayesinde gelen aramayı görebilir ve cevaplayabilirsiniz. Aynı zamanda gizli mıknatısı sayesinde kapağın açılmasını engeller. Telefon ile görüşme yaparken kapağı kıvırarak arka tarafta kullanabilirsiniz. Üst kapağın kapanması ise cihazı çift taraflı darbelerden korur. Silikon materyalde üretilen Lg G6 şeffaf kılıf telefonunuza pürüzsüz bir görünüm kazandırmaktadır. Ultra ince yapısı ile telefonunuzda yok gibi görünen kılıf, maksimum koruma sağlar.

Lg G6 Kılıf Çeşitleri

Lg G6 Kılıf Çeşitleri

Gelişen teknoloji ile telefon kılıf modellerinde artış gözlemlenmektedir. Son yılların en dikkat çekici ve tercih edilen kılıf modeli ise zırhlı modellerdir. Lg G6 zırhlı kılıf cihaza tam uyum sağlamaktadır. Kir, darbe, çizik ve kırılma gibi durumlardan korumaktadır. Ayrıca su ile temas ettiğinden telefonun ıslanmasını engelleyen kolayca takılıp çıkarılabilme özelliğine sahiptir. Bütün slotları kılıfı çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ultra koruma sağlayan zırhlı kılıf diğer telefon kılıfları gibi cepte taşınırken rahatsızlık hissi vermez. Asla modası geçmeyen deri kılıf modelleri ile cihazınızı hem dış darbelerden korumakta hem de farklı tasarımı ile büyük beğeni toplamaktadır. Lg G6 deri kılıf modelleri kapaklı olabildiği gibi kapaksız modellerde de bulunmaktadır. Kapaklı modeller stand şeklini alabilmekte ve kullanıcıya kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Telefonu hem önden hem arkadan koruma özelliği bulunan ürünü tercih ederek cihazınızı zararlı etkenlerden koruyabilirsiniz.

Lg G6 Kılıf Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Lg G6 Kılıf Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Lg G6 kılıf modelleri arasında çeşitli renklerde, desenlerde ve tasarımlarda kılıflar bulabilirsiniz. Genel özellikleri birbirine benzese de hepsinin ayrı bir fonksiyonu bulunmaktadır. Akıllı Lg G6 telefonunuza uyan akıllı kılıflar da tercih edebilirsiniz. Lg G6 akıllı kılıf modeli ile cihazınızda fark yaratabilirsiniz. Muhteşem dizaynı ile telefonunuza tam uyan kılıf, her türlü darbeden korumaktadır. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra cihazı önden ve arkadan koruduğu gibi her türlü tuşuna da erişim imkanı sağlar. Ayrıca gelen çağrıları görme ve cevaplama özelliği sunan akıllı kılıf, mıknatıslı kapak sistemine sahiptir. Lg G6 kılıf desenli modeller özellikle genç kızlar tarafından çok tercih edilir. Çiçek desenli, el desenli gibi modeller çok beğenilmektedir. Çeşitli renkler üzerine çizilen farklı desenli kılıflar farklı materyallerden üretilebilmektedir. Cihazı her türlü darbeden koruyan telefon kılıfı fiyatları için Trendyol’a göz atabilirsiniz.