İlgili Kategoriler
RGB Aydınlatma
Sensör Tipi
Batarya Tipi
Bağlantı Türü
Kablo Uzunluğu
Garanti Süresi
Buton Sayısı
Garanti Tipi
Mouse Hassasiyeti (Dpi)
Mouse Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Oyun Performansınızı Yükselten Logitech G300S Modelleri Trendyol'da!

Logitech G300S kablolu gaming mouse bilgisayar ekipmanları arasında öne çıkan ürünlerdendir. Bu fare, gelişmiş tasarımı ve özellikleriyle kullanıcıya hem konforlu hem de işlevsel bir kullanım sağlar. Logitech G300S oyuncu mouse modelleri sağladığı avantajlarla da öne çıkar.

Ürün gösterdiği performansla birlikte tasarımıyla da oyuncuların ve bilgisayar kullanıcılarının işini kolaylaştırabilir. Bu farenin sunduğu ergonomik yapı ve materyalinin sağlamlığı da bu ürünü pek çok kullanıcı için ideal bir seçim hâline getirir. Logitech G300S tıklama ömrüyle kullanıcının uzun süre yararlanabileceği dayanıklılığa sahiptir. Modelin sahip olduğu diğer özelliklere bakılarak uygun bir ürün hızlıca seçilebilir.

Günümüz teknolojisinde sanal dünyada vakit geçirmekten keyif almayan yoktur. Kişisel ya da iş amaçlı kullanımların yanı sıra oyun oynamak sevilen aktiviteler arasında yer alır. Oyun oynamanın heyecanını sadece gerçek eğlence tutkunları anlar. Bilgisayar oyunları oynanırken, özellikle hız ve aksiyonun dorukta olduğu türlerde klavye, mouse, kulaklık başta olmak üzere tüm donanımların yüksek performans göstermesi gerekir. Kulaklık, klavye, hoparlör ve kamera gibi donanımlar konusunda önde gelen firmalardan olan Logitech, mouse konusunda da başarısını ortaya koyar.

Dijital dünyada geçirilen zamanı verimli hale getiren mouse modellerinden bir tanesi de G300S’tir. G300S modeli, teknolojiyi yakından takip eden teknik ve tasarımsal özelliklere sahip bir gaming mouse ürünüdür. Gaming mouse, normal fareden farklı özellikler gösterir. Kullanıcıların oyun oynarken aldığı verim ve eğlenceyi ikiye katlayan Logitech G300S oyuncu mouse, hız ile entegre edilir. Bu sayede; aksiyon, savaş ya da strateji başta olmak üzere her türlü oyundan yüksek performans elde edilmesi sağlanır.

G serisi içindeki çarpıcı modellerden olan Logitech G300S gaming mouse, hem profesyonel hem de amatör kullanımlı oyun oynarken keyifli vakit geçirilmesine olanak tanır. Sektöre çıkar çıkmaz çok satanlar arasında yerini alan ürün, çevikliği ile hız tutkunlarını cezbeder. Donanımsal özellikleri sayesinde verim ve işlevselliği teknoloji ile buluşturmayı başarır. Rakiplerini geride bırakarak hakimiyetin tamamen kullanıcıda olmasını sağlayan gaming mouse, bu özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla çok konuşulur.

Logitech G300S renk olarak siyah severlerin tercih edebileceği bir modeldir. Görsel açıdan bakıldığında mat siyah renkteki şık ve ergonomik tasarımı sayesinde göz doldurur. Tuşların tıklama seslerinin birbirlerinden farklı olduğu tasarımda, her tuşa parmağınızla rahatlıkla erişim imkanı elde edersiniz.

Beyni Olan Mouse: Logitech G300S Modeli

Beyni Olan Mouse: Logitech G300S Modeli

Bilgisayar oyunları her geçen gün gelişmeye ve daha gerçekçi grafiklerle özellikler sunmaya devam eder. Oyunların her geçen gün gelişmesi bilgisayar donanımlarının öneminin artmasını da beraberinde getirir. Logitech, 1981 yılından beri dijital dünyaya hizmet eder. Her ürünü ile adından ve kalitesinden söz ettirmeyi başaran marka, hem iş hem de kişisel amaçlı kullanılabilen donanımlara sahiptir. Dünya genelinde 100’den fazla ülkeye hizmet eden Logitech, sürdürülebilir teknolojik ürünleriyle çevreye karşı duyarlıdır.

Markanın G300S modeli, oyun oynamanın çok ötesinde bir performans sergiler. Neredeyse aklınızdan geçeni anlayacak kadar hızlı çalışabilme özelliğine sahip model, “beyni olan mouse” olarak da bilinir. Kuşkusuz, beyni olduğunun düşünülmesine etki eden nedenler arasında hız, performans ve kaydedilebilir ayarlamaları yer alır. Ayarların kaydedilebilme özelliği, arkadaşınıza gittiğinizde ya da farklı bir bilgisayarda kendi mouseunuzu kullanmak istediğinizde tekrar program açıp ayarlama yapmanıza gerek kalmasını engeller. Size düşen sadece ayarlarınızı bir kereliğine kişiselleştirmek ve eğlencenin doruklarına ulaşmaktır.

Bunun yanı sıra teflon da denilen politetrafloroetilen isimli malzemeden üretilen kayma ayakları, farenin hızlı hareket etmesini sağlar. Bu sayede sürtünme azalarak fare daha hızlı ve dinamik davranış sergiler. Ayarlamaların kişiselleştiği ürün sayesinde her işinizi kolaylıkla düzenleyebilir, yüksek verim elde edersiniz. Örneğin, bir müziği açmak için klavyenize ihtiyaç duyuyorsanız macro programı ile yaptığınız ayarlama sayesinde mouse tuşlarından birine basarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede oyun oynarken ekranı kapatmadan sadece bir tuşla eğlencenize ara vermeden kaldığınız yerden kolaylıkla devam edersiniz.

Logitech G300S gaming mouse tek başına ya da mouse pad ile birlikte satılır. Markanın mouse konusundaki performansı mouse pad çeşitlerinde de devam eder. Mouse pad sayesinde sıradan bir zemine kıyasla veriminiz daha da artış gösterir. Logitech tarafından özel olarak üretilen mouse pad, istediğiniz yüzeye konarak kullanıma hazır hale gelir. Ürünün bir yüzü bulunduğu yere yapışırken, diğer yüzü farenin rahat hareket etmesi için uygun zemin hazırlar. Mouse pad kalın yapıda olmasının yanı sıra, tüm sensörlerle uyum içinde çalışır.

Siyah renkteki mouse pad, bir köşesindeki amblem sayesinde tasarım açısından kaliteli ve estetik görünür. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan ürün sayesinde, mouse kullanımı da keyifli ve daha yüksek verimli hale gelir. Ayrıca, ürün kolaylıkla temizlenebilen ve her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilen özelliğe sahiptir. Bunların yanı sıra 40×30 cm’lik mouse pad doğru okunma sağlayarak verimli kullanım imkanınıza bir artı daha ekler. Logitech G300S set halinde satılan ürün seçenekleri de Trendyol bünyesinde bulunur.

Logitech G300S Teknik Özellikleri Nelerdir?

Logitech G300S Teknik Özellikleri Nelerdir?

Logitech G300S özellikleri pek çok kullanıcı için ürünün ana tercih sebeplerini oluşturur. Logitech G300S kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Bu sayede, yazılım kurulu olmasa bile farklı bir bilgisayarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak, oynamak istediğiniz oyuna göre ayarlamalar yapmak isterseniz internete bağlanarak kişiselleştirmeniz gerekir. Mouse 3 ayrı moda sahiptir. Ürünü bilgisayarınıza takarak fare işlevi, tuş vuruşu başta olmak üzere hem oyun hem de ofis kullanımlarınız için kişisel hale getirebilirsiniz. Her tuşu kendinize göre ayarlama imkanı sayesinde ihtiyaçlarınıza göre kullanım rahatlığının farkını hissedersiniz. Örneğin; orta tuşa tıklamanın gerektiği oyunlar için orta tuş ayarlamasını yaparak oyuna özgü profil elde etmiş olursunuz. Önemli bir artı olan hazır profiller ve komutların kişiselleştirilebilir olması, nefes kesici verim elde etmenizi sağlar.

617 adet oyun desteğine sahip cihaz, teknolojik açıdan üstün özelliklerine rağmen zor ve kafa karıştırıcı ayarlamalarla sizi zorlamaz. Aksine sürükle bırak mantığı ile çalışan kolay kullanım özelliğine sahiptir. On the fly DPI kaydırması, 250 DPI’dan 2500 DPI’ya kadar geçiş yaptırır. Logitech mouse G300S DPI ayarları sayesinde farenin duyarlılık ya da hassasiyeti değiştirilebilir. Bu durum her oyunun farklı ihtiyaçlarının karşılanması için son derece önemlidir. Standart bir fareye göre 8 kat daha hızlı olan ürün, bilgisayara saniyede 1000 komut gönderir. Hassasiyetin ve aktarım hızının yüksek olması kullanıcıları memnun eden özelliklerden biridir.

Güç ve kontrolün bir arada toplandığı cihaz, sadece oyundan önce değil oyun esnasında da DPI ayarlarını değiştirmenize olanak tanır. Düğmeler sayesinde her türlü hareketinizi anında ayarlayabilir, eğlencenizi yüksek seviyeye taşıyabilirsiniz. DPI döngüsü sayesinde oyun sırasında 5 adet kişiselleştirdiğiniz DPI ayarından birini seçebilirsiniz. Ürün herhangi bir sürücü olmadan USB ile bağlanarak kullanılabilir. Ancak, ek özellikleri açmak için sürücü kullanmanız gerekir. Kablosu çıkarılıp değiştirilerek kullanılan modellerden değildir. Bilgisayara taktığınız anda rahatlıkla algılanan modele indirilen uygulamalar sayesinde farklı özelliklerin açılması sağlanabilir. Ayrıca, mouse ışık ayarlarınızı da kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Logitech G300S Mouse Deneyimi

Kullanışlı ve Dayanıklı Logitech G300S Mouse Deneyimi

Yumuşak hareketlerle kullanımı kolaylaştıran mouse, iyileştirilmiş kesinlik sağlar. Bilgisayar başında uzun süreli vakit geçirdiğinizde bile uyum sağlayan ürün, oldukça yoğun oyunları oynadığınızda bile dayanıklılık gösterir. Bunun yanı sıra; otomatik oyun algılayıcısı sayesinde sizin için ayarlamaları yaparak hazır hale getirir. Bu ürünü kullanmak için; Windows 8, Windows 7, Windows10 veya Windows Vista işletim sistemi gereklidir.

Ahşap kaplama masada test edilerek denetlenen ürün, 0.09 (9) dinamik sürtünme katsayısına sahiptir. Bu yönüyle mouse pad olmadığında bile yüksek verim ortaya çıkardığı görülür. Logitech G300S kablosuz değildir. Logitech G300S kablolu oyuncu mouse seven kullanıcıların beğeneceği özelliklere sahiptir. Mouseun kablolu olması oldukça önemli bir artıdır. Çünkü kablolu mouse seçenekleri, hem hız hem de verimlilik açısından daha işlevseldir. Ayrıca, kablosuz mouselarda yaşanan pil bitmesi, sinyal düşmesi gibi sorunları da kablolu ürünlerde yaşamazsınız. Logitech G300S kablo uzunluğu ise 2 m’dir. Kolaylıkla kullanabilir, isteğinize göre 2 m uzaktan bile eğlenceye kaldığınız yerden devam edersiniz. Özellikle dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü alışveriş imkanı yapmak isteyenlerin beklentilerini karşılayan Logitech G300S fiyatı ise performansına göre uygun aralıklardadır.

Sayfamızdan Logitech G300S yorum ve özelliklerini inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Logitech G300S fiyat aralıkları Trendyol tarafından uygun fiyatlarla satışa sunulur. Verdiği performansa göre avantajlı bir fiyat aralığına sahip olan Logitech G300S mouse pad ile birlikte alınması önerilir. Logitech G300S boyutu 113 mm’dir. Logitech G300S ağırlık açısından ergonomik oluşuyla da kullanıcılar tarafından tercih edilir. 80 gr’lık ağırlığa sahip olan ürün, uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık hissine neden olmaz. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen mouse 10 milyon tıklamaya kadar kullanılabilir. Bu yönü ile adeta tıklanma rekoruna imza atar. Ayrıca, yapılan testlerle mouseun 250 km kaydırma dayanıklılığına sahip olduğu görülür. Logitech G300S optik oyun mouse, parlak ve mat tasarımı ile ilgi çeker. Bunun yanı sıra ergonomik kullanım imkanı ile özellikle simetri sevenlere hitap eder.

Logitech G300S Tasarımı Nasıldır?

Logitech G300S Tasarımı Nasıldır?

Logitech G300S mouse, görsel ve teknik özelliklerinin yanı sıra rahat kullanımı ile ilgi çeker. Avuç içinize rahatlıkla sığan ürün, kolayca kavranabilir ergonomik boyutlara sahiptir. Farklı ve rahat erişilebilir özelliklere sahip olan mouse, hareket aktarmadaki gücüyle de beğeni kazanır. Bunun yanı sıra, tasarımın simetrik olması iki el arasındaki geçişi de kolay haline getirir. Logitech’in son teknoloji ürünü olan mouse turkuaz ve siyahtan oluşan renk kombinasyonunu bir arada sunar.

Mouse üretiminde kullanılan malzemeler ürünün kolay kavranmasını sağladığı gibi, kullanım esnasında terleme sorununun da önüne geçer. Mouse, alışılan sağ elle kullanımın yanı sıra, sol elle de kullanılır. Bu sayede her iki elinizle de oyun oynayabilir, kısıtlama yaşamadan rahatlık imkanı elde edersiniz. Logitech’in oyuncu mouse modelleri renk kombinasyonu açısından estetik olmasının yanı sıra kişiselleştirilebilir ışık ayarlarıyla da ilgi çeker. Macro programa bağladığınız cihazı sadece performans açısından değil, ışık konusunda da öznel hale getirebilirsiniz.

Logitech G300S kırmızı, sarı, yeşil, koyu mavi, siyah ve beyaz gibi ışıklandırmaları ile dikkat çeken görünüme sahiptir. Ister bilgisayarınızın rengine, ister kullandığınız diğer donanımlara göre gereken ışıklandırmaları yaparak profesyonel görünümü ev ortamında da elde edebilirsiniz. Ürünün ışık açısından da kişiselleştirilebilir özellikte olması, teknik donanımın yanı sıra estetik şıklık arayan kullanıcıların da zevklerine hitap eden bir ayrıcalıktır.

Mühendisler tarafından test edilerek onaylanan G300S modeli, uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Hem tıklama sayısının çok olması, hem de kaliteli malzemelerle üretilmesi oyuncu mouseunun takdir edilen özellikleri arasında yer alır. Elinize aldığınız anda kolayca hakimiyet kurabileceğiniz şık tasarım, tüm tuşlara rahatlıkla basmanızı sağlar. Zamanla, kavrama ve tutma özelliklerine daha çok alışarak yüksek konforlu kullanım imkanı elde edersiniz. Avuç içi ile kavranarak tutulabilen model, kompakt çok yönlü tasarıma sahiptir. Şık görünümlü ürün göz dolduran estetiği ile oyun tutkunlarından tam not alır. Fiyat ve performans açısından değerlendirme yapılan Logitech 300S inceleme videolarında, ürünün kendi segmentinde beklentilerin çok üstünde olduğu görülür. Hatta bugüne kadar kullanılan tüm oyuncu mouselarını geride bırakarak, yüksek işlevsellik ortaya çıkardığı tespit edilir.

Tuş Kombinasyonları ile Benzersiz Performans Sağlayan Logitech G300S

Tuş Kombinasyonları ile Benzersiz Performans Sağlayan Logitech G300S

Sıradan mouselarda 3 adet tuş bulunur. Sıradan mouselardaki bu tuşlar kullanıcıya sadece tıklama ve kaydırma imkanı tanır. Tuş sayısının az olması her ne kadar kişisel ya da iş amaçlı kullanımlar için tatmin edici olsa da bu durum oyuncular için yeterli değildir. Bu nedenle oyuncu mouselarında tuş sayısı daha fazladır. Tuşlar ne kadar fazlaysa oyun oynarken kontrollerin sağlanması da o kadar kolay ve hızlı hale gelir. G300S mouse modellerinde ise tam 9 adet tuş bulunur. Her tuş, farklı bir amaçla kullanabilme özelliğine sahiptir. Tuşların 6 tanesi üst bölümde, bir tanesi sağda, bir tanesi de solda bulunur. 9. tuş ise ortadaki kaydırma tekerleğidir. Ayrıca kaydırma tekerleğinin de tıklanabilme özelliği vardır.

Tuşlar, her bir parmağınızın altına denk gelerek kullanılabilmeyi sağlar. Mouse tuşlarının 9 adet olması, kullanım esnasında kontrolün tamamen oyuncuda olmasını sağlayan önemli bir özelliktir. Bunun yanı sıra farede yan tuşların bulunması bazı oyunlarda, yetenekleri yükseltme ya da farklı özellikleri aktif etme gibi açılardan son derece önemli bir özelliktir. Ayrıca oyuncu mouseunun sevilen özelliklerinden bir tanesi de gereken ayarlamaların tamamen kişisel şekilde entegre edilerek kullanılabilir olmasıdır. 9 adet tuşun her birini, bilgisayarınızdan açacağınız macro program sayesinde öznel hale getirebilirsiniz.

Macro sadece oyuncu mouseları için geçerli olan kişiselleştirme programıdır. Macro program ile her tuşa farklı özellik ve performans ataması yapılabilir. Oynadığınız oyunda 9 adet tuşa ihtiyacınız yoksa tuş kullanımını sınırlandırarak mouseunuzu tuş sayısına uygun hale getirebilirsiniz. Oynayacağınız oyuna göre kendi ayarlamalarınızı yapabileceğiniz gibi, programlama işi ile uğraşmadan hazır ayarları da kullanabilirsiniz. Logitech G300S mouselarının hazır ayarları sayesinde kutudan çıkar çıkmaz oyun oynanmaya başlanabilir. Bunun yanı sıra oldukça hızlı USB bindirme hızına sahip olan cihaz, 1 milisaniye tepki hızı ile şaşırtmaya devam eder.

Logitech G300S Fiyatları Nasıldır?

Logitech G300S Fiyatları Nasıldır?

Trendyol her alandaki ürün kategorileri sayesinde tüm ihtiyaçlara cevap vererek Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitesi olmayı başarır. Uygun fiyatları ile alıcıların yüzlerini gülümseten Trendyol, söz konusu oyuncu mouse olduğunda da güvenli alışveriş imkanı ile adından söz ettirir. Logitech’in yüksek kaliteli oyuncu mouse çeşitlerini sayfamızdan kolaylıkla inceleyebilir, diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı memnuniyetinin esas alan ve hızlı çözümler ile rakiplerini geride bırakan Trendyol’dan ürün satın aldığınızda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına gerek yoktur. Çünkü Trendyol, satış sonrası hizmet kalitesi ile alışveriş tutkunlarından tam not alır. Tüm alışveriş sürecinizi telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan kolaylıkla yürütebilir, ihtiyaç duyduğunuzda ürün temsilcisi ile iletişime geçerek alışverişinizi rahat ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Logitech G300S ürününü satın almadan önce gerçek kullanıcı deneyimleri ışığında ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir, karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Ürün sayfalarında yer alan yorumları inceleyerek alışverişinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz fiyat karşılaştırması yapabilir ve aynı ürünün farklı satıcılar tarafından ne kadara satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Farklı satıcıların Logitech G300S mouse yorumlarını ve kargo teslim sürelerini takip ederek sizin için uygun fiyatı ve gönderim tarihini seçebilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Trendyol’daki Logitech 300S indirim ve kampanyalarını düzenli olarak takip ederek alışverişinizi çok daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Ayrıca, ürünü satın almadan önce dilerseniz favorilere de ekleyebilirsiniz. Bu sayede satın almayı istediğiniz ürünün fiyatı düştüğünde Trendyol size bildirim gönderir. Siz de böylelikle indirimli alışveriş fırsatı kazanırsınız! Oyun deneyiminizi yüksek performans ile buluşturmak için Logitech G300S inceleme ve fırsatlarından yararlanarak, kaliteye ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.