İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Magnet Açacak

" araması için 1375 sonuç listeleniyor

Magnet Açacak Modelleri ile Pratik Kapak Açma

Magnet açacak işlevsel ve el altında kalabilen bir obje olduğu için sıklıkla kullanılır. Kapakları açmak istediğiniz zaman daha kolay bulmanız için mıknatıslı ve dolaba yapışan modelleri de bulunur. Sadece dolaba değil metal olan diğer bütün eşyaların üzerine yapıştırılabilir. Bu eşyalar aspiratör, buzdolabı ya da raf olabilir. Magnet açacağı daha dekoratif hale getirmek için farklı süslemeleri olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde özel günler için kişiselleştirilebilen magnet açacaklar da mevcuttur. Kişisel olabilen bu açacaklar üzerine isim, tarih ya da söz yazdırabilirsiniz. Özel günlerde magnet açacak hediyelik olarak verilebilir. Bu sayede hem işlevsel hem de dekoratif bir hediye vermiş olursunuz. Ayrıca sürekli el altında kalacağı için hatırlanmak da kolaylaşır. Hediye magnet açacak verebileceğiniz özel günler; sünnet, nişan, düğün, kına, doğum günü, nikah olabilir. Magnet açacak özellikle mutfaklarda işe yarayan kullanışlı bir obje olsa da aslında her yere alınabilir. Bu yüzden piknik ve kamplarda yanınıza alabileceğiniz bir eşyadır. Ufak olmasından dolayı kolayca taşıyabilir ve gittiğiniz yerlerde içeceklerinizin kapaklarını basitçe açabilirsiniz. Ayrıca araç içinde de kullanabilirsiniz. Bu sayede yine ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olacaktır. Çünkü birçok kapak magnet açacak sayesinde hemen açılır.

Magnet Açacak Modelleri

Magnet Açacak Modelleri

Magnet açacak modelleri çeşitlilik gösterdiği için farklı seçenekler arasından dilediğiniz seçme şansına sahipsiniz. Bu sayede en çok hoşunuza giden ürünü seçebilir ve özel günlerinizde seçtiğiniz modeli hediye edebilirsiniz. Magnet açacak seçerken sevdiğiniz renk tonlarında tercihte bulunabilirsiniz. Magnet açacak doğum günü, sünnet, nikah şekeri olarak misafir hediyesi şeklinde kullanılabilir. Bu seçenek gelen misafirlere fonksiyonel bir hediye vermenizi sağlar. Magnet açacak bebek mevlüdü gibi merasimlerde de kullanılır. Bunun haricinde baby shower için de bu hediye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu tarz merasimlerde gelenlere ufak ve sevimli hediyeler verilir. Misafire hediye takdim etmek onurlandırıcı bir davranıştır. Ayrıca karşı tarafı önemsediğinizi gösterir. Özel günlerde insanlara kendini iyi hissettirmek size de yansıyacaktır. Bu tercihinizi magnet açacak seçerek kullanabilirsiniz. Böylece farklı ve işlevsel bir hediye verebilir misafirleri memnun edebilirsiniz. Bebeğiniz için sadece mevlütlerde değil aynı zamanda doğum günleri için 1 yaş magnet açacak siparişi verebilirsiniz. Bu açacakların üzerine “Bebeğimiz 1 yaşında” gibi bir söz yazdırarak çocuğunuzun ilk doğum gününü unutulmaz bir şekilde kutlayabilirsiniz. Ayrıca doğum tarihini de ekleyebilir ya da resimli magnet modeli tercih edebilirsiniz. Resimli magnetler ilerisi için hatıra niteliği taşır. Böylece bebeğiniz büyüdüğü zaman magneti ona gösterebilirsiniz. Güzel bir hatıraya dönüştürerek aileniz için duygusal bir anı biriktirmiş olursunuz. Resimli magnet açacak düğün töreni ya da nikah sahipleri için de aynı değeri taşır. Düğün tarihi ve gelin ile damat fotoğrafının üzerinde bulunduğu mıknatıslı magnet açacak yıllar sonra baktığınızda size iyi hissettirebilir. Bütün özel günlerde kullanılabilen magnet açacaklar her güne özel farklı bir konseptle karşınıza çıkar. İsteye ve konsepte uygun olarak tercih edebileceğiniz modellerin arasında nazar boncuklu, biberonlu, leylek figürlü, çiçekli, çıngıraklı modeller bulunur. Erkek bebekler için genel olarak mavi ve arabalı modeller tercih edilirken kız bebekler için elsa magnet açacak tercih edilir. Her iki cinsiyete uygun tarzda magnet açacak modelleri de vardır. Dilerseniz bu modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Üzeri fotoğraflı olan magnet açacaklar dijital baskı seçenekleri ile sizin için hazırlanır. Dijital baskı fotoğrafların olduğu magnetler güzel bir hediye alternatifi olabilir.

Magnet Açacak Fiyatları

Magnet Açacak Fiyatları

Magnet açacak fiyatları modeline ve boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Değişik modellere sahip olan açacakların boyutları ve formları da farklıdır. Genellikle daire şeklinde karşınıza çıksa da dikdörtgen veya şişe kapağı şekilde olabilir. Şişe kapağı formunda olanların etrafı tırtıklı ve son derece gerçekçidir. Ayrıca dolaba yapıştığı zaman ön tarafından açacak olduğu fark edilmez. Açacak ve mıknatıs kısmı arka tarafında yer alır. Ön tarafında ise sadece seçmiş olduğunuz söz, belirtmiş olduğunuz tarih ve isimler ya da resim görünür. Bu durum magnet açacağın daha dekoratif ve şık durmasına yardımcı olur. Boyutları farklı olan modeller kısa ya da uzun magnet açacak olarak üretilir. Kullanıcılar için en iyisini yapmaya çalışan markalar size uzun ya da kısa seçenekler sunar. Beğeniniz doğrultusunda ve konsepte uygun olarak tercihte bulunabilirsiniz. Bebekler için seçiyor iseniz daha yuvarlak formda ve köşeleri keskin olmayan hatlara sahip açacaklar tercih edilebilir. Baby shower için mavi ya da pembe renkte olanları tercih edebilir ve konsept ile uyum yakalayabilirsiniz. Düğün, nişan, kına töreni gibi davetlerde konsepte uygun olarak üzerinde özlü söz yazan bir model seçebilirsiniz. Dilerseniz aklınızdaki sözü yazdırarak hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Bütün bunların dışında açacak magnet fiyatları üzerinde dijital baskı kullanılıp kullanılmadığına göre değişiklik gösterir. Ayrıca sipariş verdiğiniz adet doğrultusunda da fiyat değişikliği görebilirsiniz. Genel olarak açacak magnet fiyatları, uygun ve her bütçeden insanın alabileceği bir seviyede tutulur. Bu sayede misafirleriniz için özel bir hediye hazırlarken kendiniz açısından maddi ve manevi olarak en güzel hediyelerden birini tercih etmiş olursunuz.

Magnet Açacak Trendyol’da

Magnet Açacak Trendyol’da

Magnet açacak misafirlere verilebilecek en uygun hediyelerden bir tanesidir. Bu uygunluk hem manevi anlamda hem de işlevsel anlamda değerlendirilebilir. İnsanlar hoş sürprizleri ve hediyeleri sevebilir. Bu yüzden insanları mutlu etmenin en basit yollarından biri hediye vermektir. Siz de misafirlerinize hediye vererek mutlu edebilirsiniz. Bu sayede düğün töreni gibi davetlerde insanların daha coşkulu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum davetin genel havasına yansıyacağı için unutulmaz bir gün geçirmenize vesile olabilir. Magnet açacaklar sünnet düğünleri için de tercih edilir. Nazar boncuğu ve mani kombinasyonu ile hazırlanabilen bu sevimli magnetler katılımcılar için ideal bir hediyedir. Farklı modeller arasından dijital, mıknatıslı, metal, fotoğraflı, isimli magnet açacak seçenekleri bulunur. Değişik modellerinin olması bu objenin farklı tarzlara hitap etmesini sağlar. Bu modeller arasından tarzınıza uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Yine de sıradışı tasarımlar arıyorsanız taraftar magnet açacak modellerine bakabilirsiniz. Büyük takımların logo ve renklerinden oluşan bu magnetler tercih edilebilir. Desteklediğiniz takımın en mutlu gününüzde yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda desteklediğiniz takımın renklerine sahip magnet siparişi oluşturabilir ve hediyeyi size özel hale getirebilirsiniz. Bunun haricinde farklı formlara sahip açacaklar üretilir. Bu formların başında hayvan figürleri gelir. Caretta caretta ya da baykuş, panda ve tavşan figürleri şekilde üretilebilir. Buna ek olarak minik bebek ayağı formunda tasarlanan oldukça sevimli magnet açacak modelleri bulabilirsiniz. Modellerin üzerinde fotoğraf konulabileceği gibi farklı süs malzemeleri eklenebilir. Işıltılı boncuklar ya da sevimli kurdeleler hediyeyi tamamlayacak unsurlar arasında yer alır. Ayrıca kuş tüyü, sim, yapay çiçek gibi dikkat çeken malzemeler de kullanılabilir. Magnet açacak hediye olarak verilebileceği gibi davetiye olarak da gönderilebilir. Böylece misafirleriniz iyi niyetinizi ve hassasiyetinizi henüz davete gitmeden görebilirler. Uzun ya da kısa, resimli ya da sade, mavi ya da pembe her renk ve modelde karşınıza çıkan magnet açacaklar en özel günler için alınabilir. Siz de bu hoş hediyeliğe sahip olmak istiyorsanız Trendyol üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Yukarı Çık