Renk
Fiyat
Koruyucu Kilit Çeşidi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masa Koruyucu

" araması için 692 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Masa Koruyucuları Trendyol’da!

Masa koruyucu ürün seçeneği saydam, elegant ve göz alıcı canlılığıyla dikkat çeker. Bu ürünler camsı bir saydamlığa sahip olup şık bir duruş sergiler. Şeffaf masa koruyucu çeşitleri, üzerine serildiği cismin üstünde renk karmaşasına yol açmadan nesneleri olduğu gibi gösterir. Göz zevkine müdahale etmeden objeleri muhafaza eden özelliği sayesinde masa üstü koruyucu, estetik bir seçenek olarak ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Koruyucu masa örtüsü görevi gören bu malzemeler kolayca zedelenmeyen esnek hammaddelerden üretilir. Bu nedenle masa koruyucu örtü, estetik bir kaygıdan da öte kendiliğinden ortaya çıkan bir gereklilik haline gelir. Trendyol’a göz atarak birbirinden kullanışlı örtü seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Şık ve Güvenilir Masa Koruyucu Modelleri

Şık ve Güvenilir Masa Koruyucu Modelleri

Plastik masa koruyucu çeşitleri, birden fazla obje üzerinde, herhangi bir darbe ya da zedelenmeye karşı önlem olarak kullanılan seçeneklerdir. Bunlar mobilyaların türlerine göre farklı boyutlarda kesilir. Örneğin mutfak masası koruyucu türleri, bu mobilyanın boyutuna göre kesilerek biçimlendirilir. Böylece günlük kullanım sonucunda eskiyen nesnelerin yıpranma ihtimali mümkün olduğunca azaltılır. Benzer bir durum yemek masası koruyucusu için de geçerlidir. Yalnızca boyut ve biçim olarak farklılık gösteren bu ürün, mobilyaların çizilmesini önlemeye yardımcı olur. Mobilyanızın cinsine göre ahşap masa koruyucu benzeri bir seçenek belirleyerek kullanımıza uygun bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Çalışma masası koruyucu seçeneği özellikle öğrenciler ve çalışanlar için kullanışlı bir türdür. Günlük çalışma temposunun yoğun geçen saatlerine çok maruz kalan mobilyaların muhafazası önemlidir. Bu sebeple plastik örtü çeşitleri içerisinden kullanışlı ve eşyalarınıza uygun ölçülerde ürünler satın alarak mobilyalarınızın dokusunu koruma altına alabilirsiniz. Trendyol’daki seçeneklerle eşya üzerinde oluşan teknik ve estetik açıdan rahatsız edici zedelenmeleri önlemeye yardımcı, pratik bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı Masa Koruyucu Yorum ve Tavsiyeleri

Göz Alıcı Masa Koruyucu Yorum ve Tavsiyeleri

Masa üzeri koruyucu seçenekleri, mekanın dekorasyonuna ve mobilyaların bu dekorasyonla olan uyumuna göre değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik müşterinin seçimine bağlıdır. Ürünlerin saydam, düz bir dokuya sahip olanlarının yanında farklı görünüme sahip çeşitleri de bulunur. Desenli masa koruyucu seçenekleri birbirinden güzel ve sade biçimleriyle göz kamaştırır. İplik desenli olanlar sevilen türlerdendir. Bunlar sıkıştırma ipliksi bir görünüme sahip olduğundan minimalist bir temaya sahiptir. Ayrıca örgü plastik formundaki camsı örtüler tavsiye edilen diğer çeşitlerden biridir. Kaymaz masa koruyucu seçenekleri de kaymayan özelliğinden ötürü mobilyaların üzerinde yemek yemeyi ve çalışmayı kolaylaştırır. Plastik örtüleri kullananlar ürünlerin bu özelliklerinden yararlanarak mobilyalarının deformasyon sürecini geciktirmeye çalışır. Masa koruyucu yorum ve tavsiyelerini inceleyerek tercihlerinize uygun bir ürün seçebilirsiniz. Ürünlere ulaşmak için Trendyol’a göz atabilir ve masa koruyucu modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Avantajlı Masa Koruyucu Fiyatları

Avantajlı Masa Koruyucu Fiyatları

Masa koruyucu fiyat seçenekleri ürünlerin desenli veya desensiz oluşuna göre ve boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin dantelli bir ürünle desensiz bir ürün arasında fiyat farkı vardır. Ayrıca 120 santimetrelik ve 100 santimetrelik çeşitler arasında da fiyat farklılığı bulunur. İhtiyacınıza göre bir ürün belirleyerek plastik malzemeden üretilen kaplama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında ürün yelpazesinde bulunan masa köşe koruyucu çeşitlerini de inceleyerek pratik bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Masa kenar koruyucu, mobilyaların köşelerine tutturularak çarpma ve düşmelere karşı bireylerin yaralanmasını önlemeye yardımcı olur. Köşe kaplamalardan hammadde bakımından ayrılan pleksi masa koruyucu çeşitleri, plastik cam ürünleri olarak bilinir. Pleksi denen madde özellikle plastik örtüler için kullanılan genel bir terimdir. Masa koruyucu PVC plastikler de bu ürün grubundadır. Bu tanımlamaları dikkate alarak Trendyol’u inceleyebilir ve farklı boyutlardaki ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.