Marka
Fiyat
Renk
Boyut/Ebat
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masa Süsü

" araması için 9828 sonuç listeleniyor

Dekoratif Masa Süsü Seçenekleri Trendyol'da!

Mobilyalar arasında işlevsel olduğu kadar hoş görünümlere de sahip olan masalar, herkesin çalışma alanlarının ayrılmaz parçalarından olur. Çalışma alanına bir masayı baz alarak pek çok ek aksesuar ekleyerek, işlevsel bir biçimde yapılacak işin alanına göre düzenlemeler yapılması mümkün hale gelir. İşyerlerinde üzerine klasörler ve bilgisayarlar koyulur. Tüm bu düzenin arasında sıradan havayı değiştirmek ve her zevke uygun süslemelerle donatmak için kullanılır. Çeşit çeşit tekdüze dosya yığını ve kağıt gruplarının dümdüz bir masada durması dağınık bir görüntüye sebep olur. Ancak zevkinize uygun birkaç masa süsü edinerek çalışma alanınızdaki bu ciddi havayı samimi kılabilirsiniz. Bunun dışında çalışma gibi alanlardan ziyade gündelik organizasyonlar için de kullanılır. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber toplanacağınız bir akşam yemeği bu organizasyonlar içerisinde yer alabilir. Bu organizasyon için yemeklerin lezzetli olması kadar sunumların da göze hitap etmesi ilk tercih edilen noktalar arasında yerini alır. Yemek konseptine uygun pek çok model, yemek masa süsü olarak yüzlerce çeşidiyle müşteriye sunulur. Çeşitli katlanmış bez peçeteler, aydınlık vermek için konulabilecek mumlar ve bunların yerleşmesi için şamdanlar, çeşitli farklı desenlere sahip sürahiler gibi kapsamlı olarak bulabileceğiniz pek çok ürün üretilir. Bunun yanı sıra yanınızda sevdiklerinizi görmek isteyeceğiniz o çok özel anlar için de çeşitli ürünler bulunur. Seni seviyorum masa süsü gibi doğum günleri, nişan organizasyonları, söz ve isteme gelenekleri gibi pek çok kalabalık organizasyon için özenle süslemenize yarayacak çeşitleri de mevcuttur. Her organizasyonun içeriğine, ağırlanacak kişi sayısına ve dikkat edilmesi gereken pek çok detaya göre çeşitleri değişir. Genel hatlarıyla değerlendirmek gerekirse, masalarınız artık hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biridir ve pek çok organizasyonda üzerine bir şeyler koymak için kullanılması bakımından insanlık adına üretilen büyük bir kolaylıktır. Rengine ve bazı özelliklerine göre onları etkinlikler için kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Bu süslemeler sizin ve sevdiklerinizin zevkine, renk tercihlerine ve süsleme malzemelerindeki materyallerin tercihine göre olacağından dolayı gözünüze hitap eder.

Anlamlı Masa Süsü Çeşitleri

Anlamlı Masa Süsü Çeşitleri

Sevdiğiniz kişilerle özel anlar paylaşmak oldukça kıymetli anlara tanıklık etmenizi ve güzel anılar biriktirmenizi sağlar. Sevdiklerinizle beraber söz ve nişan gibi organizasyonlarda kullanılacak çeşitli ürünler, müşteri beğenisine sunulur. Nişan süsü kategorisinde bulunan yüzlerce çeşit süsleme ve aksesuar arasında dilerseniz ışıltılı ve parlak modelleri, dilerseniz sade ve zarif modelleri tercih edebilirsiniz. Püsküllü, aynalı, mıknatıslı, ışıklı masa süsü çeşitleri ile seçim özgürlüğü sunar. Geniş bir alan, fazla çeşit kullanılması için avantaj sağlar. Kullanılan aksesuarlara uygun bir örtü seçildiğinde kendini gösterir. Genellikle bu tarz organizasyonlarda beyaz ya da krem örtü tercih edilir. Bu da üzerine koyacak olduğunuz nesnelerin kendini belli etmesi için tercih edilen seçeneklerden olur. Nişanlanacak çiftin isimlerinin yazılı olduğu bir süsü, orta kısma doğru uygun bir yere yerleştirildiğinde, dekor olarak çevresini süsleyebileceğiniz pleksi, metal, ahşap masa süsü çeşitleri bulunur. Çiftin birlikte çekilen bir fotoğrafı da süs ve aksesuar olarak, köşede bulunur. Özel bir gün olduğu için her detayı sizi ve sevdiğinizi temsil eden detaylar seçmeniz önem taşır. Masanızın dekorları arasında önemli yer tutacak genellikle beyaz tercih edilen ancak sizin seçimlerinize göre renk renk olabilecek tüller, püsküller ve dantel gibi çeşitli süsleme ürünlerini de masanızın çevresini süslerken kolaylıkla kullanabilirsiniz. Güzel bir pasta eşliğinde ve organizasyonu tamamlayan aksesuarlar ile birlikte unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Koyacak olduğunuz aksesuarlar hiçbir şeyi kamufle etmez ve bu özel gün için özenli bir hazırlık yaptığınız gelen misafirleriniz tarafından anlaşılır. Ev ya da dış mekanlar için özel olarak tasarlanan modeller bulunur. Dekorlar ile uyumlu kıyafetler seçerek göz kamaştırabilirsiniz. Dış mekânlarda hava akşam saatlerinde kararacağından dolayı ışıklı aksesuar seçenekleri arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz. Onlarca dekoratif masa süsü içerisinden bunları tercih etmeniz akşam saatleri için ortama aydınlık verir. Aynı zamanda hoş ve elit bir görünüm yakalanmasını sağlar. Masalarınıza gösterdiğiniz önem, onun yıllar boyu tüm fotoğraflarda sevdiklerinizle bakacağınız fotoğraf hatıraları içinde bulunacağı göz önünde tutulduğunda, oldukça ön planda olur. Bunu yanı sıra dekora uygun bir düğün, nişan masa süsü aksesuarları, isteğe bağlı olarak çiftin kıyafetlerine uygun seçilir. Beyaz, pembe, mavi, gri, siyah masa süsü gibi seçenekleri, müşteriye geniş bir ürün skalası ile sunulur. Bu şekilde zevkinize ve kıyafetinize uygun aksesuarlar seçmek kolay hale gelir. Tek renk seçeneğinin yanında desenli ve rengarenk aksesuarlar da üretilir. Özel ve güzel günlerinizde organizasyonunuzu tamamlayacak aksesuarlar seçerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çeşitleri ile satışa sunulan bu aksesuarları kolay bir şekilde Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Göz Kamaştıran Aksesuar Seçenekleri

Göz Kamaştıran Aksesuar Seçenekleri

Sizi temsil eden alanlardan biri olan çalışma ortamınızın da göz kamaştırıcı ve size has detaylarla bezenmesini istiyorsanız, masanızda yer tutacak ofis malzemelerinin yanında çalışma masa süsü de tercih etmeniz gerekir. Çünkü ofisleriniz sizin iş hayatınızda temsil edildiğiniz önemli noktalardır. Ofisi tertipli ve düzenli olduğu kadar size ait kılan da sizin buraya getirdiğiniz kişisel parçalarınız olur. Ailenizden, sevdiklerinizden veyahut gezilerinizden ya da evcil hayvanlarınızdan birer parça anıyı yanınızda her zaman görebilmeniz için ofisinizi çeşitli şekillerde farklı dekorlarla süsleyebilirsiniz. İş dünyasında ferah ortamlara sahip bir ofise sahip olmak her zaman müşterileri cezbetmeniz ve firmanıza çekmeniz konusunda size ayrıcalık tanır. Bir müşteri kişisel değerlerinize verdiğiniz önemi de görerek size bazı konularda güven sağladıktan sonra sizinle ortak iş yapmak ister. Bunun için fotoğraf çerçeveleri, çiçekler ve çocuğunuzdan gelen küçük süslemeler haricinde ofis masa süsü grubunda ele alabileceğiniz çok fazla dekor bulunur. Bunlar isimli masa süsü, çeşitli özelliklere sahip kalemlikler ya da ajanda tarzı farklı dekoratif defterler olabilir. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe masa süsü gibi kişisel bir aksesuar seçebilirsiniz. Küçük bitkilerden hoşlanıyorsanız, küçük saksılar içerisinde yer alan kaktüs ve minik çiçekler gibi bitkileri alanın bir köşesine koyabilirsiniz. Çeşitli cam dekorlar ya da çini gibi porselen malzemelerden üretilen hediyeliklerde özel ve güzel gün süslemelerinde kullanılan detaylardan biri olur. Bunun yanında eğer bir avukat iseniz gözü kapalı ve ellerinde adalet terazisi tutan bir heykelcik, size ait bir hava yaratır. Buna göre mesleğinize ve yaptığınız işin içeriğine uygun, sizinle ortak iş kuracak insanları etkileyebilecek çeşitli malzemelerle alanı süslemeniz mümkün hale gelir. Bir çalışma alanında olmazsa olmaz olan dosyalar ve kağıtların tutulduğu küçük raflar gibi bir alan oluşturmak yerine, ofis gereçleri aksesuarlarından zevkinize göre bir model edinebilirsiniz. Özellikle mıknatıslı tasarımlar gibi manyetik masa süsü çeşitleri diğer klasik türlerden ziyade farklı bir hava katar. Çeşitli aksesuarların mıknatıslı olanlarıyla çalışma alanlarınızı süsleyerek gelen misafirlerinizi farklı bir atmosfer içerisinde ağırlamanız bu şekilde kolaylıkla mümkün olur. Her ortama şıklık katan tasarımları Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kişisel Alanları Özel Kılan Masa Süsü Seçenekleri

Kişisel Alanları Özel Kılan Masa Süsü Seçenekleri

Sevdiklerinizin organizasyonlarında yer almak kadar bu organizasyonlarda kurucu olmak da büyük önem taşır. Bu organizasyonlara dilerseniz bir kır bahçesi içerisinde bahar esintili bir hava verebilirsiniz. Dilerseniz de ev içerisinde sade ama zarif bir şekilde düzenlemeler yaparak yine tarzınızı yansıtabilirsiniz. Özel günleri bu şekilde taçlandırmak tamamen kişinin elinde olur. Bu özel günler arasında olan doğum günü partisinde, organizatör olarak kişiye özel etkinlikler düzenlemek oldukça zevklidir. Doğum günleri senede bir kez olduğu için, o günün özel ve anlamlı geçmesi istenir. Masa süsü modelleri içerisinde zevkinize uygun olduğu kadar doğum günü sahibinin beğenebileceği aksesuarların da tercih edilmesi çok kıymetli olur. Örneğin doğum günü çocuğunuza aitse ve çocuğunuz erkekse onun hayalindeki pilotluk mesleğine has bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Müşteriye flamingo, uçak, kartal, ay yıldız masa süsü gibi çeşitler arasından seçim yapma özgürlüğü tanınır. Örneğin uçak pastasının yanında orta masa süsü olarak kurabiyelik çeşitleri içerisinden dilediğinizi seçerek, içerisine yapacağınız güzel sunumları ya da sipariş verecek olduğunuz kekler, kurabiyeler ve çeşitli tatlılar gibi çeşitleri koyabilirsiniz. Bu ürünleri sonradan salona koyacak olduğunuz bir yemek masası üzerine ya da orta sehpanın üzerine salon aksesuarı olarak koyabilirsiniz. Süs seçimleri her ne kadar kişiye özel olsa da uzun vadede de kullanılan ürünler tercih edildiğinde hem kullanışlı hem de tasarruflu bir seçim olur. Böylelikle aynı masraflara defalarca girme teferruatını ortadan kaldırır. Yani bu anlamda seçilen ürün balkon, mutfak, salon masa süsü olarak kullanılır. Çeşitli ortamlara uyum sağlayan süslemeler ile şıklığın ve sadeliğin uyumunu bir arada yakalayabilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm süs seçeneklerini inceleyerek zevkinize uygun her ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Her Etkinliğe Uygun Masa Süsü Tercihleri

Her Etkinliğe Uygun Masa Süsü Tercihleri

Parti teması, alan süslemelerinde ilk akla gelen temalar içerisinde yerini alır. Yeni doğacak bir bebeği müjdelerken, yaşını doldurmuş bir bebek için 1 yaş masa süsü yerinde bir seçim olur. Doğum günleri, söz ve isteme gibi aile içi törenler, nişan törenleri, bir işi müjdelerken yapılan resmi törenler, açılışlar ve çeşitli kutlamalarda her aksesuarın yer ettiği bir alan bulunur. Bu alanlar etkinliğin içeriğine göre çeşitli şekillerde süslenir. Resmi törenlerde sade ve mat renkler tercih edilir ki bu da asil bir tören olduğu için ciddiyetin sembolü olur. Bir törenin yeteri kadar sade ve sakin olmadığı düşünüldüğünde buna göre kalabalık için planlama yapılması gerekir. Bir hoşgeldin partisi için yapacak olduğunuz mevsime göre de farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Örnek olarak, parti eylül ayında yapıldığında adeta sonbahar esintileri olur. Yaprakların kuru halleriyle farklı bir dekor oluşturulur. Ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte geçirecek olduğunuz yılbaşı gibi özel akşamlar için, masalarınızı kırmızı ve yeşille süslemek o günün ana renklerini yansıtır. Çam ağacının yeşil renkleri ile özdeşleşen yılbaşı teması için çok tercih edilen renk; kırmızı ve beyaz olur. Beraberinde çam ağacı masa süsü de ortamı tamamlayan aksesuarlardan biri olur. Yılbaşı sofraları için kullanılan bir yılbaşı sunumu, özel hazırlanan bir yılbaşı organizasyonu ile taçlanır. Bu masaları yılbaşı konseptine uygun tasarlarken yılbaşı masa süsü seçenekleri arasından sizin için uygun olanını seçerek, evinizin ya da dış mekânlardaki parti düzenine bu şekilde ayak uydurabilirsiniz. Yılbaşı organizasyonları haftalar öncesinden planlandığı için bu konuda ekstra bir özen ve hassasiyet göstererek sofralarınızın baş konuğu hindi ve mezeleriniz ile bu konuğun çevrelerini çeşitli aksesuarlar ile donatabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlara Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.

Kullanışlı Masa Süsü Özellikleri

Kullanışlı Masa Süsü Özellikleri

Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçireceğiniz pek çok organizasyon için kendi tasarımlarını oluşturabilirsiniz. Çok uygun maliyetlere şık organizasyonlar hazırlayabilirsiniz. Aksesuar fiyatları bu anlamda her cebe uygun olduğu için sizi çok da zora sokmayacak bir bütçeyle göz alıcı konseptler yaratabilirsiniz. Kır düğünü gibi açık alan konseptlerini az misafirle kendi emeklerinizle yapmak istiyorsanız, bu özel gününüze has küçük detaylarla bu geceye renk katabilirsiniz. Çiçekler, kadehler ve pek çok farklı detay bu geceyi sizin için özel kılan güzel detayların arasında olur. Mevsim renklerine göre canlı ya da yapay çiçeklerle masalarınızın düzenlemelerine renk katabilirsiniz. İster keçe ister saten süsler arasında dilediğiniz yapıda olanı tercih ederek etkinlik konseptinize göre seçmeniz mümkündür. Tüller, kurdeleler ve diğer pek çok alan için süsleme ürünleri müşteriye özel sunulur. Ayrıca püsküllü süsler gibi havalı ve farklı bir görünüm kazandıracak süsler edinerek bu özel günlerinize güzel ve çeşitli detaylar kazandırabilirsiniz. Püsküllü süsler etkinliklerinize salaş bir hava katacağından ötürü yaz ve ilkbahar gibi mevsimlerde yapılacak organizasyonlar için sıklıkla tercih edilen süsleme çeşitleri arasında yerini alır. Çocuklarınız için yapacak olduğunuz doğum günü masa süsü, sünnet ya da farklı kutlama organizasyonlarında da çeşitli desenler ve renkler arasında etkinliğin konseptine göre uygun malzemeleri içerir. Çocukların sevdiği karakter olan Harry Potter masa süsü, doğum günleri için uygun olur. Karikatür masa süsü çeşitleri her çocuğun sevebileceği modellerde üretilir. Ananas, kozalak masa süsü de organizasyonlara karakteristik bir hava katar. Her konsepte uygun farklı seçenek sunan kategori ile şık ve göz alıcı ambiyanslar yaratabilirsiniz.Tüm çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyerek, aksesuarlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Masa Süsü

Avantajlı Fiyatlarla Masa Süsü

Geniş ürün skalası ile dikkat çeken bu aksesuarlar, çeşitlerine, modellerine, ürün boyutlarına ve kullanılacağı mekana göre belirlenir. Her bütçeye hitap eden ürünler birçok müşterinin gözdesi haline gelir. Epoksi masa süsü dekoratif ürünler arasında müşterilerin sevdiği modeller arasındadır. Yılbaşı konseptine uygun peçeteleri dekor malzemesiyle tutturarak rengarenk sofralar yaratabileceğiniz gibi hem göze hem de mideye hitap edecek bir gecenin kapılarını sevdiklerinize aralayabilirsiniz. Yılbaşı topları, gözlükler, Noel Baba şapkaları gibi pek çok aksesuarla uyumlu bir düzene sahip olmak sizi bu gecenin yıldızı yapar. Dilerseniz pul işlemelerle bezeli bir örtüyle ya da simli kumaşlarla bu gecenin havasına uygun canlı bir renk katabilirsiniz. Kar tanesi masa süsü de yılbaşı için uygun bir konsept olur. Etkinliğinizde mor renkler ağırlıkta olsun istiyorsanız, mor ve beyaz uyumlu renkler seçebilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli aksesuarlar arasında Atatürk masa süsü de bulunur. Bu model ofis ve işyerlerinde resmiyeti sergiler. Koleksiyon, zengin malzemelere ve seçebileceğiniz geniş ürün skalasına sahiptir. Dekoratif fanuslar ve vazolar içerisinde yapay çiçeklerin yer aldığına sıkça şahit olursunuz. Ancak size özel bir süs istiyorsanız bunların çevresinde küçük renkli başaklar ve dibinde de renkli taşlar donatılmış modellerde mevcuttur. Kendi zevk ve tercihlerinize göre seçim yapabileceğiniz tüm ürünler müşteri beğenisine sunulur. Uzun vadeli ürünleri tercih ettiğiniz kadar doğa dostu süsleri de tercih edebilirsiniz. Kullan, at plastik ürünlere göre kaliteli bir görünüm elde edeceğiniz gibi doğayı da korumuş olursunuz. Her zevke ve tarza uygun seçenek sunan kategori, müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ürünlere yer verir. Siz de özel ve güzel günlerde kullanabileceğiniz tüm ürün çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Masa Süsü Nerede Satılır?

Hoş görünümünün yanı sıra işlevsel kullanımı ile ön plana çıkıp stilinize uygun üretilen masa süsü modellerini Trendyol'dan analiz edebilirsiniz. Masanızdaki havayı değiştirerek zevkinize uygun süslemeler yapabileceğiniz bu ürünler; ortamı donatmak için idealdir. Söz konusu seçenekler; hayatınızı renklendirebilen dikkat çekici ve özel tasarım ürünlerden oluşur. Oda ve çalışma alanlarınızı hem samimi hem de renkli hale getirir. İhtiyaç ve beklentilere cevap verebilen dekoratif bir üründür. Çalışma alanlardan ziyade organizasyonlar için de kullanabileceğiniz bu ürünler ile sevdiklerinizle özel akşam yemekleri yiyebilirsiniz. Çeşitli etkinlik ve organizasyonu için tercih edilir. Renkli ve stil tasarımlarıyla göz dolduran bu ürünleri Trendyol’dan analiz ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Masa Süsü Renk Seçenekleri Nelerdir?

Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, turkuaz ya da beyaz gibi renk seçenekleriyle öne çıkan masa süsü modelleri; her tarza ve zevke hitap edebilir. Kırmızı, pembe ya da mavi gibi canlı renkleriyle oldukça beğeni toplar. Mesleğinize ve yaptığınızın işin içeriğine uygun dizayn edilen seçenekler farklı renk tonları ile kişilere hitap edebilir. Masa rengi ve bazı özelliklere göre kolaylıkla süsleyebileceğiniz bu ürünler sayesinde sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Masa Süsü Modelleri Nelerdir?

Kalemlik ve ajanda tarzında dizayn edilen masa süsü modelleri; ortam dekorasyona son derece estetik aynı zamanda hoş bir hava katabilir. Mıknatıslı manyetik ürünler ise alana dinamik ve stil bir hava kazandırabilir. Bu modeller; en mod ve yeni nesil masa süslerinin başında gelir. Küçük bitkilerden hoşlananlar ise ufak saksıları tercih ederek kaktüs ya da minik çiçekleri masanın bir köşesine koyabilir. Cam dekor veya çini porselenlerle dizayn edilen hediyelik eşyalar da masa üzerine konulabilecek özel süslemeler arasında yer alır. Bir çalışma masasının olmazsa olmazları arasında yer alan kağıt ve dosyaların yer aldığı küçük rafları masa üzerine yerleştirerek ortamın şık görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.