"

Masa Süsü

" araması için 7575 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Masa Süsü

Her Zevke Göre Bir Masa Süsü

Her Zevke Göre Bir Masa Süsü

Mobilyalar arasında işlevsel olduğu kadar hoş görünümlere de sahip olan masalar, herkesin çalışma alanlarının ayrılmaz parçalarındandır. Çalışma alanına bir masayı baz alarak pek çok ek aksesuar ekleyerek, işlevsel bir biçimde yapacak olduğunuz işin alanına göre düzenlemeler yapabilmeniz mümkündür. İş insanları için dosyaların tutulduğu klasörlerin üzerinde yığınla durduğu bir yer olarak bir bölümü kullanılırken bir bölümünü de bilgisayarınıza ayırmaları gayet olağandır. İşte tüm bu düzenin arasında masanızdaki sıradan havayı değiştirecek, zevkinize ve size en uygun süslemeler masanızı donatmak için kullanılabilir. Çeşit çeşit tekdüze dosya yığını ve kağıt gruplarının dümdüz bir masada durması hayatınızı renksiz kılacaktır. Ancak zevkinize uygun birkaç masa süsü edinerek çalışma alanınızdaki bu ciddi havayı daha samimi kılabilirsiniz. Bunun dışında masalarınız çalışma gibi alanlardan ziyade gündelik organizasyonlar için de kullanılabilir. Bu aileniz ve sevdiklerinizi masanın çevresinde toplayacağınız bir akşam yemeği olabilir. Bu organizasyon için yemeklerin lezzetli olduğu kadar sunumlarının da göze hitap etmesi ilk tercih edecek olduğunuz noktalar arasında yer tutacaktır. Yemek konseptine uygun pek çok çeşit masa süsleri de yemek masa süsü olarak karşınıza yüzlerce çeşidiyle çıkacaktır. Çeşitli katlanmış bez peçeteler, aydınlık vermek için masaya konulabilecek mumlar ve bunların yerleşmesi için şamdanlar, çeşit çeşit ve pek çok farklı desene sahip sürahiler gibi daha kapsamlı olarak bulabileceğiniz pek çok ürün sayfamızda mevcuttur. Bunun yanı sıra yanınızda sevdiklerinizi görmek isteyeceğiniz o çok özel anlarda da masalarınızı süslemek için çeşitli ürünler bulunmaktadır. Doğum günleri, nişan organizasyonları, söz ve isteme gelenekleri gibi pek çok kalabalık organizasyon için masalarınızı özenle süslemenize yarayacak masa süsü modelleri mevcuttur. Her organizasyonun içeriğine, ağırlanacak kişi sayısına göre ve daha dikkat edilmesi gereken pek çok detaya göre masa süslerinin çeşitleri de değişiyor. Şöyle genel hatlarıyla bir değerlendirmek gerekirse masalarınız artık hayatınızın vazgeçilmez parçalarından biridir ve pek çok organizasyonda üzerine bir şeyler koymak için kullanılması bakımından insanlık adına üretilen büyük bir kolaylıktır. Masanızın rengine ve bazı özelliklerine göre onları etkinlikler için kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Bu süslemeler sizin ve sevdiklerinizin zevkine, renk tercihlerine göre ve süsleme malzemelerindeki materyallerin tercihine göre olacağından dolayı içinize oldukça sinecektir.

Sizden Bir Parça Taşıyan Masa Süsü

Sizden Bir Parça Taşıyan Masa Süsü

Çok sevdiğiniz kişilerin yanınızda özel anlarınızı paylaşmasından daha kıymetli bir şey yoktur şu hayatta. Sevdiklerinizle beraber söz ve nişan gibi organizasyonlarda kullanabilecek olduğunuz çeşitli masa süslerini bu anlamda sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Nişan masa süsü kategorisinde bulunan yüzlerce çeşit süsleme ve aksesuar arasında dilerseniz ışıltılı ve parlak modelleri, dilerseniz daha sade ve zarif modelleri tercih edebilirsiniz. Öncelikle masanızı bu etkinliğe uygun geniş bir şekilde seçmeniz gereklidir. Uygun masayı ayarladıktan sonra masanıza uygun bir masa örtüsü olmazsa olmazınız olmalıdır. Genellikle bu tarz organizasyonlarda beyaz ya da krem masa örtüsü tercih edilir. Bu da üzerine koyacak olduğunuz nesnelerin kendini daha belli etmesi için tercih edilen seçeneklerdendir. Nişanlanacak çiftin isimlerinin yazılı olduğu bir isim yazılı masa süsü konusunda masanın önünde orta kısma doğru uygun bir yere yerleştirildiğini düşünürsek, dekor olarak çevresini süsleyebileceğiniz rengârenk şamdanlar, bardaklar ve diğer şeyleri buna göre dizebilirsiniz. Çiftin birlikte çekilen bir fotoğrafı da masa süsü olarak masanızın en güzel yerinde bulunabilir. Bugün size özel bir gün olacağından her detayı sizi ve sevdiğinizi temsil edecek olan detaylar olacaktır. Masanızın dekorları arasında önemli yer tutacak genellikle beyaz tercih edilen ancak sizin seçimlerinize göre renk renk olabilecek tüller, püsküller ve dantel gibi çeşitli süsleme ürünlerini de masanızın çevresini süslerken kolaylıkla kullanabilirsiniz. Masanızın üzerinde sizin fotoğrafınızın olduğu ya da çeşitli ve güzel şekilde süslenmiş olan bir pasta olacaktır. Masaya koyacak olduğunuz her detay hem burayı kamufle etmemelidir hem de sizin bu gün için nasıl özenli ve tertipli bir hazırlık yaptığınızı gelen misafirlerinize göstermelidir. Nişan olacak yer bir ev ya da dış mekân olabilir. Buna göre seçtiğiniz kıyafetlerinizin masa dekorlarına uygun olması önemlidir. Dış mekânlarda hava akşam saatlerinde kararacağından ışıklı masa süsü seçenekleri arasında sizlerin zevkine en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Onlarca dekoratif masa süsü içerisinde bunları tercih etmeniz hem akşam saatleri için masanıza aydınlık verecektir hem de hoş ve elit bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Masalarınıza gösterecek olduğunuz önem, onun yıllar boyu tüm fotoğraflarda sevdiklerinizle bakacağınız fotoğraf hatıraları içinde bulunacağı göz önünde tutulunca oldukça ön planda olmalıdır. Bunu yanı sıra masa dekoruna uygun bir söz ve nişan tepsisi de tüm bu masa süslerinin detaylarına ve çiftin kıyafetlerine uygun seçilmelidir.

Göz Kamaştıran Masa Süsü Seçenekleri

Göz Kamaştıran Masa Süsü Seçenekleri

Sizi temsil eden alanlardan biri olan çalışma masalarınızın da göz kamaştırıcı ve size has detaylarla bezenmesini istiyorsanız masanızda yer tutacak ofis malzemelerinin yanında çeşitli masa süslerini de tercih etmeniz gerekir. Çünkü ofisleriniz sizin iş hayatınızda temsil edildiğiniz en önemli noktalardır. Ofisi tertipli ve düzenli olduğu kadar size ait kılan da sizin buraya getirdiğiniz kişisel eşyalarınızdır. Ailenizden, sevdiklerinizden veyahut gezilerinizden ya da evcil hayvanlarınızdan birer parça anıyı yanınızda her zaman görebilmeniz için ofisinizi çeşitli şekillerde farklı dekorlarla süsleyebilirsiniz. İş dünyasında ferah ortamlara sahip bir ofise sahip olmak her zaman müşterileri cezbetmeniz ve firmanıza çekmeniz konusunda size ayrıcalık tanır. Bir müşteri kişisel değerlerinize verdiğiniz önemi de görerek size bazı konularda güven sağladıktan sonra sizinle ortak iş yapmak isteyebilir. Bunun için fotoğraf çerçeveleri, çiçekler ve çocuğunuzdan gelen küçük süslemeler haricinde ofis masa süsü grubunda ele alabileceğimiz çok fazla dekor bulunur. Bunlar isimli masa süsleri, çeşitli özelliklere sahip kalemlikler ya da ajanda tarzı farklı dekoratif defterler olabilir. Küçük bitkilerden hoşlanıyorsanız küçük saksılar içerisinde yer alan kaktüs ve minik çiçekler gibi bitkileri masanızın bir köşesine koyabilirsiniz. Çeşitli cam dekorlar ya da çini gibi porselen malzemelerden üretilen hediyelik eşyalar da masa süslemelerinde kullanılan bazı detaylardır. Bunun yanında eğer bir avukat iseniz gözü kapalı ve ellerinde adalet terazisini tutan bir heykelcik sizin masanızda size ait bir hava yaratabilir. Buna göre mesleğinize ve yaptığınız işin içeriğine uygun, sizinle ortak iş kuracak insanları etkileyebilecek çeşitli malzemelerle masalarınızı süslemeniz mümkündür. Yalnızca bunun için değil, kişisel alanınız olduğu için de masalarınızı sizi en iyi yansıtan, en uygun şekilde biçimlendirmeniz iş dünyasında önemli bir şeydir. Bir çalışma masasında olmazsa olmaz olan dosyalar ve kağıtların tutulduğu küçük raflar gibi bir alan oluşturmak yerine sayfamızdan ofis gereçleri içerisinde bunları zevkinize göre edinebilirsiniz. Özellikle mıknatıslı masa süsü gibi manyetik masa süsü çeşitleri diğer klasik süslerden ziyade farklı bir hava katabilir. Çeşitli aksesuarların mıknatıslı olanlarıyla çalışma alanlarınızı süsleyerek gelen misafirlerinizi farklı bir atmosfer içerisinde ağırlamanız bu şekilde kolaylıkla mümkün olacaktır.

Size Ait Alanları Daha Özel Kılan Masa Süsü Seçimleri

Size Ait Alanları Daha Özel Kılan Masa Süsü Seçimleri

Sizin için sevdiklerinizin organizasyonlarında yer almak kadar bu organizasyonlarda kurucu olmak da büyük önem taşıyabilir. Bu organizasyonlara dilerseniz bir kır bahçesi içerisinde bahar esintili bir hava verebilirsiniz, dilerseniz de ev içerisinde sade ama zarif bir şekilde düzenlemeler yaparak yine tarzınızı yansıtabilirsiniz. Özel günlerinizi bu şekilde taçlandırmak tamamen sizin elinizde olacaktır. Bu özel günler içerisinde bir doğum günü organizasyonunda organizatör görevini üstleniyorsanız özellikle doğum günü gibi kişiye has etkinlikler düzenlemek sizler için oldukça zevkli olacaktır. Doğum günleri senede bir kez olduğu için doğum günü olan kişi ister istemez kendisi için o günün özel ve anlamlı geçmesini isteyecektir. Masa süsü modelleri içerisinde zevkinize uygun olduğu kadar doğum günü sahibini de yansıtacak şeylerin tercih edilmesi bu anlamda çok kıymetli olacaktır. Örneğin doğum günü çocuğunuza aitse ve çocuğunuz erkekse onun hayalindeki pilotluk mesleğine has bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Uçak pastasının yanında masa ortası süsü olarak kurabiyelik çeşitleri içerisinden dilediğinizi seçerek, içerisine yapacağınız güzel sunumları ya da sipariş verecek olduğunuz kekler, kurabiyeler ve çeşitli tatlılar gibi çeşitleri koyabilirsiniz. Bu ürünleri daha sonra salona koyacak olduğunuz bir yemek masası üzerine ya da orta sehpanızın üzerine salon masa süsü olarak koyabilirsiniz. Masa süsü seçiminde her ne kadar kişiye özel olsa da uzun vadede de kullanabileceğiniz ürünler tercih ederseniz bu sizin için hem kullanışlı hem de tasarruflu bir seçim olacaktır. Aynı masraflara defalarca girme teferruatını sizin için böylelikle ortadan kaldıracaktır. Yani bu anlamda seçecek olduğunuz bir masa süsü hem salon hem de mutfak masa süsü olarak kullanılabilmelidir. Çeşitli ortamlara uyum sağlayan masa süsleriyle şıklığın ve sadeliğin uyumunu bir arada yakalayabilirsiniz. Dekoratif fanuslar ve vazolar içerisinde yapay çiçeklerin yer aldığına sıkça şahit olursunuz. Ancak size has bir masa süsünü bir tıkla sayfamızdan bulmak istiyorsanız bunların çevresinde küçük renkli başaklar ve dibinde de renkli taşlar donatılmış olabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir dekorasyon şeklidir. Uzun vadeli ürünleri tercih ettiğiniz kadar doğa dostu masa süslerini de tercih ederseniz kullan at plastik ürünlere göre daha kaliteli bir görünüm elde ettiğiniz gibi yıllarca kullanabileceğinizden doğayı da kirletmemiş olacaksınız demektir.

Her Etkinliğe Uygun Masa Süsü Tercihleri

Her Etkinliğe Uygun Masa Süsü Tercihleri

Parti teması masa süslemelerinde ilk akla gelen temalar içerisindedir. Yeni doğacak bir bebeği müjdelerken hoş geldin partileri, doğum günleri, söz ve isteme gibi aile içi törenler, nişan törenleri, bir işi müjdelerken yapılan resmi törenler, açılışlar ve çeşitli kutlamalarda her aksesuarın yer ettiği bir masa bulunur. Bu masalar etkinliğin içeriğine göre çeşitli şekillerde süslenir. Resmi törenlerde daha sade ve mat renkler tercih edilir ki bu da asil bir tören olduğu için ciddiyetin sembolüdür. Bir törenin yeteri kadar sade ve sakin olmadığını düşünüyorsanız buna göre kalabalık için planlama yapmanız gereklidir. Bir hoş geldin partisi için yapacak olduğunuz mevsime göre de farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Örneğin partiyi eylül ayında yapıyorsanız masa süslemelerinizin dekorlarında sonbahar esintileri olabilir. Yaprakların kuru halleriyle farklı bir dekor oluşturabileceğiniz gibi bu dekorlar orijinal olacağı için bu sevdikleriniz ve sizler için güzel anılarda yer alacak güzel ürünler olabilecektir. Ailenizle birlikte ya da sevdiklerinizle birlikte geçirecek olduğunuz yılbaşı gibi özel akşamlar için masalarınızı kırmızı ve yeşille süslemek o günün ana renklerinden olmuştur. Çam ağacının yeşil renkleri ile özdeşleşen yılbaşı teması için en çok tercih edilen renk kırmızı ve beyaz olmuştur. Bu bakımdan yılbaşı sofralarınız için kullanılan bir yılbaşı sunumu, buna özel hazırladığınız bir yılbaşı masasıyla taçlanmalıdır. Bu masaları yılbaşı konseptine uygun süslerken sayfamızda buluna yılbaşı masa süsü seçenekleri arasında sizin için en uygun olanını seçerek, evinizin ya da dış mekânlardaki partilerinizin düzenine bu şekilde ayak uydurabilirsiniz. Yılbaşı organizasyonları haftalar öncesinden planlandığı için bu konuda ekstra bir özen ve hassasiyet göstererek sofralarınızın baş konuğu hindi ve mezeleriniz ile bu konuğun çevrelerini çeşitli süsleme eşyalarıyla donatabilirsiniz. Yılbaşı konseptine uygun peçeteleri dekor malzemesiyle tutturarak rengarenk sofralar yaratabileceğiniz gibi hem göze hem de mideye hitap edecek bir gecenin kapılarını sevdiklerinize aralayabileceksiniz. Yılbaşı topları, gözlükler, Noel baba şapkaları gibi pek çok aksesuarınızla uyumlu bir masa düzenine sahip olmak sizi bu gecenin yıldızı yapacaktır. Dilerseniz pul işlemelerle bezeli bir örtüyle ya da simli kumaşlarla masanıza bu gecenin havasına uygun canlı bir renk katabilirsiniz. Ortama bu şekilde katacak olduğunuz ışıltı, bu geceyi sevdiklerinizle birlikte geçirme konusunda ne kadar önem verdiğinizi gösterecek olduğundan sizler için oldukça önemli bir detay olacaktır.

Masa Süsü Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Masa Süsü Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Masa süslemelerini dilediğiniz malzemeleri tercih ederek yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirecek olduğunuz pek çok organizasyon konusunda artık organizasyon şirketlerine boş yere para vermenize gerek yok. Çok uygun maliyetlere çok şatafatlı organizasyonlar hazırlayabilirsiniz. Masa süsü fiyatları bu anlamda her cebe uygun olduğu için sizi çok da zora sokmayacak bir bütçeyle harika konseptler yaratabileceksiniz demektir. Kır düğünü gibi açık alan konseptlerini daha az misafirle kendi emeklerinizle yapmak istiyorsanız masalarda sizin bu özel gününüze has küçük detaylarla bu geceye renk katabileceksiniz. Çiçekler, kadehler ve pek çok farklı detay bu geceyi sizin için özel kılan güzel detayların arasında olacaktır. Mevsim renklerine göre canlı ya da yapay çiçeklerle masalarınızın düzenlemelerine renk katabilirsiniz. İster keçe masa süsü ister saten masa süsleri arasında dilediğiniz yapıda olanı tercih ederek etkinlik konseptinize göre seçmeniz mümkündür. Tüller, kurdeleler ve diğer pek çok masa çevresi süsleme ürününü sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca püsküllü masa süsü gibi masanıza havalı ve farklı bir görünüm kazandıracak masa süslerini edinerek bu özel günlerinize daha güzel ve çeşitli detaylar kazandırabilirsiniz. Püsküllü masa süsleri etkinliklerinize daha salaş bir hava katacağından yaz ve ilkbahar gibi mevsimlerde yapılacak organizasyonlar için sıklıkla tercih edilen süsleme çeşitleri arasındadır. Çocuklarınız için yapacak olduğunuz sünnet, doğum günü ya da farklı kutlama organizasyonlarında da çeşitli desenler ve renkler arasında etkinliğinizin konseptine göre en uygun malzemeleri seçmeniz gereklidir. Bu, anılarınızda yıllarca kalacak seçimler arasında olacağı için düzenlemelerinizi buna göre yapmanız gerekir. Özellikle bir masayı gösteren şeyin masanın örtüsü olduğunu düşünürsek size en uygun masa örtülerini rengine de karar vererek tercih edebilirsiniz. Etkinliğinizde mor renkler ağırlıkta olsun istiyorsanız mor ve beyaz uyumlu renkler olarak kullanılabilir. Bunun gibi bir açık bir de daha koyu bir rengi masa süslerinizde kombin yaparsanız hem göze hoş gelecektir hem de yaptığınız süslemeler kendini gösterecektir. Bu bakımdan Trendyol sizlere masa süsü konusunda en zengin malzemelerle en çeşitli masa süslerini sizlere kolaylıkla ve uygun seçeneklerle sunuyor.