İlgili Kategoriler
Genişlik
Fiyat
Özellik
Boyut/Ebat
Yükseklik
Renk
Derinlik
Materyal
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masif Tv Ünitesi

" araması için 301 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Masif TV Ünitesi Modelleri Trendyol’da!

Televizyon üniteleri, odanın uygun yerine televizyonu yerleştirmek için üretilen mobilyalardır. Ev eşyalarını saklamak ve dekorasyon objelerini sergilemek için raf, çekmece ve kapak gibi çeşitli depolama bölmeleri ile üretilir. Evin merkezi köşesinde yer alan bu ürün koltuk takımı, sehpa ve diğer mobilyalar ile uyum sağlayarak odanın görünümünü estetik hale getirir. Masif TV ünitesi diğer mobilyalar ile yarattığı ahenk sayesinde tercih edilen ürünler arasındadır. Kaplama ve doldurma işlemi uygulanmayan, saf ve som ahşap biçimi olan masif, doğal ağaç lifleri içerir. Böylece her masif ağaç TV ünitesi, üretildiği ağaca göre kendine has bir doku ve desene sahip olur. Masif ahşap ürünlerin yapımında hem yerli hem de ithal ağaçlar kullanılır. Düz ve damarlı bir yapıya sahip olmasıyla çam tercih edilir. Güçlü, dayanıklı ve sert yapısıyla öne çıkan meşe, zamanla koyulaşarak güzelleşen rengi için tercih edilir. Hoş yapısı ile dişbudak ve güzel desenleri için ladin, ıhlamur, köknar, kayın ve gürgen gibi ağaçlar tercih edilir. Doğal masif ahşap TV ünitesi ürünleri saf ahşaptan üretildikleri için dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar. 200 ila 250 yıl arasında bir ömre sahip olan bu ürünler nesiller boyu sağlam kalır. Masif TV ünitesi modelleri arasından tasarım ve ahşap özelliklerine bakarak Trendyol üzerinden ihtiyacınıza uygun doğru ürünü seçebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Masif TV Üniteleri

Beğeni Toplayan Masif TV Üniteleri

Ahşap TV ünitesi modelleri evlerin görünümünü düzenlerken televizyon kablolarından kaynaklı görüntü kirliliğine de engel olur. Bu ürünün sağladığı imkan ile birbirine dolanan kablolar sorun olmaktan çıkar. Kablo çıkışlarının ve priz bağlantılarının gizlenmesi için tasarlanan üniteler, düzenli bir görünüm sunarken temizlik işini de kolaylaştırır. Böylece temiz bir görüntünün hakim olduğu odalarda televizyon izlemek daha keyifli bir hale gelir. Masif kitaplıklı TV ünitesi çeşitleri, üzerinde bulunan raflar sayesinde kitaplar ve dekorasyon objeleri için yeni alanlar yaratır. Raflar sayesinde kitapların göz önünde bulunmasını sağlayarak okuma isteğini artıran veya hediyelik eşyaların sergilenmesi ile anıları canlandıran bir alan oluşturulabilir. Bu raflar odanın konseptine uygun olarak dekore edilerek canlı ve neşeli bir yaşam alanı oluşturulmasına olanak sağlar. Çekmeceli seçenekler göz önünde durması istenmeyen eşyaları gizlemek için kullanılabilir. Kapaklı seçenekler kolay ulaşılabilen, aynı zamanda da görünmesi istenmeyen şarj aleti gibi eşyalar için mükemmel bir saklama alanı sunar. Gün içinde birçok defa temas halinde olunan mobilyaları seçerken ürünlerin sağlığa zararlı olmamasına dikkat edilir. Ham masif TV ünitesi ürünleri saf ahşaptan üretildiğinden sağlık için hiçbir tehdit içermez. Üretildiği ağacın özelliği ile evde bulunan nemin uygun oranlarda tutulmasına yardım eder. Böylece bakteri ve mantarların üremesi engellenirken solunum kalitesini artıracak uygun atmosfer oluşturur. Sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulmasında fayda sağlaması, sağlam ve dayanıklı olması, uzun yıllar boyuna güvenle kullanılabilmesi gibi avantajlar sunan masif ahşap TV ünitesi ürünleri televizyonun güvenle konumlandırılması işlevinin yanında birçok avantaj sunar. Televizyonun rahat ve ergonomik şekilde yerleştirilmesini sağlayan bu ürünler, televizyonu göz hizasında tutarak konforlu ve ergonomik bir izleme deneyimi sunar. Böylece göz ve omurga sağlığı bozulmadan saatlerce sevilen dizinin izlenmesine olanak sağlar. Aile ve arkadaşlar ile izlenecek film, belgesel, çizgi film ve maç keyfi rahatça sürdürülür. Ayrıca modeller kullanım alanının ambiyansını tamamladığı için de dekoratif açıdan önemli görülür. Kullanım kolaylığı sağlayan ve pratiklik sunan masif TV konsolu ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olan modele Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Masif TV Üniteleri

Her Tarza Uygun Masif TV Üniteleri

İzleme deneyiminin üst seviyede tutulması için masif TV ünitesi ölçüleri özenle belirlenir. Farklı stilde yaşam alanlarına hitap eden masif ceviz TV ünitesi modelleri koyu ve desenli görünümü ile mobilyalara uyum sağlayarak odanın konseptini hoş bir hale getirir. Fazla depolama alanı sunan üniteler geniş yaşam alanları için avantaj ve pratiklik sunar. Büyük ve geniş ürünler kitap ve dergileri koymak için çekmeceler, aile fotoğraflarını sergilemek için raflar ve eşyaları koymak için dolaplar yaratır. Şık bir görünüm sağlarken dağınıklığı da engeller. Küçük ve alçak boyutlarda üretilen masif televizyon sehpası modelleri, küçük yaşam alanları için daha uygun ve cazip seçeneklerdir. Az mobilya ile minimal bir dekorasyon oluşturmak için çok tercih edilen modeller arasındadır. Yer kaplamayan küçük ve ergonomik şekilde üretilen sehpalar, televizyonu göz hizasında ve uygun konumda tutmayı sağlayıp az da olsa depolama alanı sunar. Tüm bu işlevleri odada fazla yer kaplamadan yerine getiren bu ürünler nitelik bakımından küçük odalar için idealdir. TV ünitesinde olduğu gibi daha fazla depolama alanı sunmakla birlikte az yer kaplayan ara boylarda üretilen seçenekler de mevcuttur. Sade bir görünüm sunan bu model seçenekleri açık renklerde tercih edildiğinde odayı geniş gösterir. Beyaz masif TV ünitesi seçeneği, açık rengin odada yarattığı ferahlık izlenimi ile orta ve küçük alanlar için tercih edilir. Duvara monte edilebilme, çeşitli kombinasyonlarla kişiye göre tasarlanabilme özelliği sunan ünite modelleri mevcuttur. Bu sayede her şekil ve yapıda duvara uygun bir TV ünitesi modeli bulunur. Salonların yanı sıra diğer odalar için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Modelleri, uygun fiyat seçenekleri ve çeşitliliğiyle Trendyol’da bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Şık Masif TV Üniteleri

Uygun Fiyatlı Şık Masif TV Üniteleri

Masif meşe TV ünitesi modelleri meşe ağacından gelen doğal desenler sayesinde bohem bir görünüm sunar. Bu ürünler, uygun aksesuar ve bitkiler ile birleştirildiğinde yaşam alanlarında doğal bir görünüm oluşturabilir. Rustik bir dekorasyon yaratmak için tercih edilen masif TV sehpası modelleri, oluşturulan tarzın zamansız olmasını sağlar. Özellikle kitaplıklı modeller, eskinin temsili kitaplar ve modernitenin temsili televizyon ile sofistike bir görünüm sunar. Eski ve yeninin uyumunu içeren objeler ile dekore edildiğinde bu ürünler zamansız bir görünüm yaratır. Böylece moda değişse de yaptığınız dekorasyon eskimez. Her çeşit odaya ve tarza hitap edebilecek bir TV sehpası ve ünitesi bulunabilir. Odada bulunan koltuk ve perdelere uyumlu bir ünite modeliyle dekorasyon canlandırılabilir. Boyalı modeller ile renkli, neşeli ve canlı bir konsept oluşturulabilir. Kullanılacak olan açık renkli mobilyalar ile aydınlık ve ferah alanlar oluşturulurken, koyu renkli mobilyalar ile iddialı ve şık bir görünüm elde edilebilir. Büyük boyuttaki ürünler ile rahat bir kullanım elde edilirken küçük ölçüye sahip modellerle narin bir görünüm oluşturulur. Büyük boydaki üniteler de küçük olan sehpalar da kendilerine has avantajlar barındırır. Doğal ve boyasız modeller ile ahşabın dokusu hoş bir görünüm oluşturarak Ege ve Akdeniz havasını yaşam alanında hissettirir. Modern ile bohem tarzı mükemmel bir uyumla birleştiren masif TV ünitesi önerileri arasında bu ürünün avantajlarından bahsedildiği görülebilir. Televizyon olan her ev için bir ihtiyaç olan masif TV ünitesi fiyatlarıyla da öne çıkar. Ürünler, her bütçeye uygun fiyat seçeneği ile bulunabilir. Avantajlı aralıklarla müşterilere sunulan masif TV ünitesi uygun fiyat seçeneklerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.