İlgili Kategoriler
Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Metal Ayak

" araması için 3128 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Metal Ayak Çeşitleri Trendyol’da!

Metal ayak kullanım avantajı nedeniyle birçok mobilya grubunun üretiminde yer alır. Kendine özgü parlaklığı ve şekillendirmeye yatkın yapısı sebebiyle tercih edilir. İlgili malzeme bileşenlerine göre çeşitli sınıflara da ayrılır. Dayanıklı yapısı sayesinde kullanıldığı mobilyanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Metal ayaklı sandalye, metal ayaklı tabure çeşitleri müşterilerin beğenisine sunulur. Tercih edilen malzeme sayesinde eşyanın yük taşıma performansı bir üst seviyeye çıkarılır. Sağlam bir kullanım deneyimi için bu tarz ürünleri satın alabilirsiniz. Metal tabure ayağı müşterilerin farklı beklentilerine hitap edebilmek adına çeşitli tasarım çizgilerine göre şekillendirilir. Kullandığınız mekanın dekorasyonuna katkıda bulunmak için sıra dışı görünüme sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Üretici firmalar tasarım süreçlerini yönlendirirken müşterilerin beklentilerini dikkate alırlar. Bu doğrultuda üretim için değişik renk seçenekleri hazırlanır. Beyaz, siyah metal ayak farklı mekan dekorasyonlarına uyum sağlar. Hem spor hem de klasik mobilyalarla bir arada kullanabilirsiniz. Metal ayaklı saksı da yine mekan ruhunun zenginleştirilmesi için dizayn edilir. Kullanılan dayanıklı malzeme sayesinde farklı büyüklüklerde yer alan bitkilerin taşınması kolaylaşır. Çeşitli ayak stilleri üzerine yerleştirilen saksılar dekoratif görünümleri ile ön plana çıkar. Kare, oval, yuvarlak olmak üzere farklı seçenekler oluşturulur. Bazı saksı modelleri için küçük metal ayak kullanılır. Kullanılan ürünün büyüklüğü ve taşıma kapasitesi arasında bir denge söz konusudur. Metal ayak kampanyalarından haberdar olmak, metal ayak kullananların yorumlarını öğrenmek ve metal ayak satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Metal Ayak Modelleri

Kullanışlı Metal Ayak Modelleri

Metal ayak modelleri kullanıldığı eşyanın tasarımına göre değişir. Dolap, masa, saksı, tabure gibi eşyalar için seçilen parça farklı özelliklere sahiptir. Benimsenen üretim çizgisi sayesinde alınan verim ve kullanım güvenliği artırılır. Metal ayaklı sehpa, metal ayaklı masa, metal ayak koltuk tercih ederek konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Oluşturulan tasarımlar kullanılan malzemelerden kaynaklı olarak modern bir görünüme kavuşur. Parçaların büyüklükleri taşıma kapasitesine uygun şekilde belirlenir. Metal masa ayağı 4 köşelidir. Eşya üzerine binen yük zemin kısmına eşit oranda dağıtılır. Kullanım güvenliği sağlanır. Saksı, tabure, sehpa, ayna, raf gibi çeşitli eşyalar için seçilen yükseklik ise yine modellere göre değişen bir kriterdir. Oluşturulan seçenekler müşterilerin beğenisine sunulur. Yaptığınız tercih noktasında kullanım amacınızı dikkate almanız önemlidir. Ürünlerin açıklama kısımlarında yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. 40 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm metal ayak farklı ürün grupları için tercih edilir. Mevcut çeşitlilik müşteriler için önemli kullanım avantajı yaratır. Çalışma sehpalarının yükseklik değeri genellikle 65 ila 70 cm arasında değişir. Üretim sürecinde standart koltuk ölçüleri baz alınır. İdeal yüksekliğe sahip sehpa sayesinde çayınızı, kahvenizi koltukta otururken rahat bir şekilde içebilirsiniz. Ya da arkanıza yaslanarak bilgisayarınızda çalışabilir ve film izleyebilirsiniz. Metal ayaklı askılık sayesinde ise yaşam alanlarınızı düzenleme şansını yakalayabilirsiniz. Markalar tarafından değişik kullanım amaçlarına hizmet eden tasarımlar hazırlanır. Ayakkabı, gömlek, kaban, çanta gibi parçaların düzenlenmesine yardımcı olan askılıklar üretilir. Beyaz, gold ve siyah olmak üzere değişik renk seçenekleri oluşturulur. Dış giyim kıyafetlerinin asıldığı modellerde çoğunlukla metal yıldız ayak tercih edilir. Tasarım itibariyle yıldızı andırdığı için bu şekilde adlandırılır. Mevcut yükü dağıtma performansı sayesinde devrilme ihtimalinin önüne geçer. Çapraz metal ayak ise çoğunlukla masa ve sehpalar için kullanılır. Tasarımı sayesinde konforlu bir süreç sağlar. 10 cm, 12 cm metal ayak yükseklikleri çapraz modeller için idealdir. Üretilen orta sehpalarda rahatlıkla yemek yiyebilirsiniz. Üründen aynı anda faydalanabilecek kişi sayısı ölçülere göre belirlenir. Metal ayak online ile aradığınız özelliklere sahip modellere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Tasarıma Sahip Ürün Çeşitleri

İşlevsel Tasarıma Sahip Ürün Çeşitleri

Metal ayaklı puf işlevsel ve dekoratif tasarımı ile ön plana çıkar. Farklı kumaşlardan üretilen çeşitleri bulunur. Peluş model müşterilerin ilgisini çeker. Fermuarlı ve yıkanabilen özelliğe sahip tasarım ise kullanım konforuyla öne çıkar. Ürünlerin alt kısımları için çapraz, düz olmak üzere çeşitli ayak stilleri tercih edilir. 15 cm, 20 cm, 25 cm, 30 cm metal ayak yükseklikleri de bulunur. Pufların büyüklükleri noktasında da geniş bir yelpaze söz konusudur. Dekore etmek istediğiniz alanın özelliklerine göre modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Metal tepsi ayağı, metal abajur ayağı üretiminde farklı tasarımlar oluşturulur. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına ergonomik modellere imza atılır. Katlanır metal ayak fonksiyonel tasarımıyla dikkat çeker. Özellikle de küçük yaşam alanlarında yerden tasarruf sağlar. Ürünü kullanmadığınız zamanlarda katlayıp kaldırabilirsiniz. Ayarlanabilir metal ayak kullanım konforu ile öne çıkan bir diğer tasarımdır. Bu konsepte yer alan ürünler için özel bir sistem kurulur. Yükseklik ayarı müşterinin tercihine göre şekillenir. Kullanım sürecine dair oluşturulan özgürlük alanı müşteriler tarafından takdir edilir. Metal ayak yorum değerlendirmelerinde katlanabilen ve ayarlanabilen modellerden duyulan memnuniyet ifade edilir. Dekoratif metal ayak tasarım çizgisi ile dikkat çekmeyi başarır. Farklı kullanım amaçlarına hizmet eden çok sayıda mobilyada kullanılır. Sıra dışı tasarım çizgisi sayesinde mevcut alanın dekorasyonuna katkıda bulunur. Oturma odası, yatak odası, salon gibi yerler için bu tarz parçaları tercih edebilirsiniz. Makyaj masası, konsol, şifonyer gibi amaçlara yönelik olarak üretilen dekoratif metal ayaklı dresuar tasarımlarına göz atabilirsiniz. Küçük alanları etkili bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Dresuar modelleri arasında çekmeceli ve düz seçenekler bulunur. Farklı ölçülere sahip çeşitler hazırlanır. Müşteriler tarafından yapılan yorumlarda kullanım sürecinden memnun kalınan hazır metal ayak tasarımına sahip seçeneklerine ve metak ayak tavsiyelerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Hitap Eden Metal Ayak Fiyatları

Farklı Bütçelere Hitap Eden Metal Ayak Fiyatları

Metal ayak berjer düz, sallanır veya döner özelliğe sahiptir. Farklı kumaş türleriyle bir araya getirilir. Pembe, yeşil, lacivert, gri, kırmızı gibi renk çeşitleri oluşturulur. Klasik ve spor görünüme sahip berjer modelleri hazırlanır. Metal ayak konsol ise yemek odalarının tamamlayıcısıdır. Estetik görünümüyle öne çıkan modelleri vardır. Tasarım çizgisine göre antre, mutfak gibi alanlara hitap eden seçenekleri de mevcuttur. Kullanım çeşitliliği sunan konsol modelleri sayesinde eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Metal raf ayağı ise duvar dekorasyonlarının yapılmasına yardımcı olur. Farklı görünümlere sahip ürünler sayesinde hayal ettiğiniz dekorasyon fikrini gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz modelin duvar rafını taşıyabilmesi son derece önemlidir. Bu noktada ağırlık kriterinin dikkate alınması tavsiye edilir. Aynı şekilde baza metal ayak parçasının da mevcut yükle orantılı şekilde seçilmesi gerekir. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalırsınız. Krom metal ayak genellikle küçük parçalar için tercih edilir. Paslanmaz özelliğe sahip olmasına rağmen kolay kırılabilir. Aşınma ve paslanmaya karşı dayanıklılık gösterir. Metal ünite ayağı olarak sağlam parçalar kullanılır. Böylece farklı büyüklüklerdeki televizyonların kolay taşınır. Aynı şekilde metal hamak ayağı da güçlü performansıyla dikkat çeker. Model seçenekleri taşıma kapasitesine göre değişir. Metal ayak fiyatları belirlenirken ise ürüne dair birçok kriter göz önünde bulundurulur. Üretim ve tasarım özellikleri dikkate alınır. Puf ve koltuk modellerinde seçilen kumaş tipi belirleyicidir. Masa, sehpa, sandalye, askı, raf, TV ünitesi gibi eşyalarda ise kullanılan ana malzemenin kalitesi önemlidir. Seçim aşamasından ürünün diğer özelliklerini de dikkat alabilirsiniz. Genellikle farklı bütçelere hitap eden seçenekler oluşturulur. Kullanım konforu ve makul ücret avantajı ile sizi tatmin edecek ürünleri metal ayak indirimlerini değerlendirerek Trendyol'dan satın alabilirsiniz