"

Metal Sehpa Ayağı

" araması için 3856 sonuç listeleniyor

Metal Sehpa Ayağı Modelleri ile Aradığın Ürünler Trendyol'da!

Sehpalarda farklı bir görüntü isteyenler için ideal bir üründür. Sade odanıza yeni nesil tasarımdaki sehpa ayakları ile güzel bir görüntü verir. Yeni sehpalarınıza satın alabileceğiniz gibi eski sehpalarınızı da modernleştirmek için uygundur. Sehpa ayaklarının materyalleri sağlığı korur. Yeni bir sehpa almanıza gerek kalmadan farklı bir sehpaya sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz. Böylece dekorasyonunuzu değiştirmeye yardımcı olur. Demir sehpa ayağı tasarım olarak hoş bir detaydır. Sağlam ve doğru şekilde montajı yapıldıktan sonra uzun süre güvenli olarak kullanabilirsiniz. Farklı renk ve materyal çeşitleri ile sehpanıza ve zevkinize uygun olan sehpa ayağını satın alabilirsiniz. Farklı modelleri ile rahat seçim yapabilmenize imkan verir. Tarzınıza uygun olan sehpa ayaklarını seçebilirsiniz. Küçük detayların yarattığı büyük farkları görebilmek için evinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Metal Sehpa Ayağı Materyalleri

Metal Sehpa Ayağı Materyalleri

Demir ayaklar ile oldukça dayanıklı bir üründür, uzun yıllar kullanım performansı verir. Metal orta sehpa ayağı salonunuzun dekorasyonuna son derece şık bir katkı sağlar. Kaliteli materyalleri sağlamdır, darbelere karşı koruması bulunur. Ayakların keskin uçlarının olmaması özellikle çocuklu evlerde gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar. Siyah metal sehpa ayağı her ortama ve sehpaya uyum sağlar. Oldukça şık bir duruşa sahiptir. Farklı renklerdeki ürünlere hoş bir hava, mobilyalarınıza yeni bir soluk katar. Siyah renginin yanında metal sehpa ayağı gold seçeneği de bulunur. Özellikle beyaz, siyah ve lacivert sehpalara gold rengi ile şık bir hava verir. Gold renginin yapısı güçlüdür, ayaklarda soyulma yaşanmaz. Zaman geçtikçe parlaklıkları gitmez, kalıcı performansa sahiptir. Materyalleri sayesinde temizliğini yapmak çok kolaydır. Bez yardımıyla rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Metal Sehpa Ayağı Modelleri

Metal Sehpa Ayağı Modelleri

Farklı modellerdeki sehpa ayakları sehpanıza uygun seçimi yapabilmenizi sağlar. Evinizdeki diğer eşyalar için çeşitli ayak tasarımları bulunur. Metal zigon sehpa ayağı odanızda daha az yer kaplamasını sağlayan bir tasarımdır. Ayaklarının yere basması güçlüdür, sehpanın sallanmasını engelleyen eşit ölçülere sahiptir. Zigon sehpa ayakları sayesinde sehpanıza son derece şık görüntü sunar. Yuvarlak sehpalar için tasarlanan yuvarlak ayaklar da bulunur. Yuvarlak metal sehpa ayağı odanız için yeni bir tarz oluşturmasını sağlar. Küçük alanlar için en yüksek verimi verir. Fazla yer kaplamaz, size daha çok alan kalmasına yardımcı olur. Yuvarlak sehpa ayakları özellikle ofislerde kullanmak için oldukça yaygındır. Metal firkete sehpa ayağı daha farklı sehpa tasarımı isteyenlere uygundur. Firkete ayakları sağlam duruş sağlamaya uyumludur. Sehpanın yere devrilme gibi sorunların önüne geçmeye imkan verir. Hoş bir görüntü vermek için uygun görüntü sunar. Firkete sehpa ayakları benzerlerine göre daha farklı bir ayak tasarımına sahiptir.

Metal Sehpa Ayağı Fiyatları

Metal Sehpa Ayağı Fiyatları

Sehpa ayağı ile evinize farklı bir hava katmak isteyenler için ekonomik bir üründür. Zigon sehpa metal ayak 3’lü olarak satın alınabilir. 3 adet ayağını sehpanıza kolayca monte ettikten sonra anında ortama şık görüntü verir. Bir odanızın sehpalarını tek setle yeniden dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda her ayağın aynı tondan renge sahip olmasını sağlar, ton farkları oluşturmaz. Sehpa ayak fiyatları değişkendir. İstediğiniz çeşitleri bulabilmeniz için geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.