METIN Splendor Mini Külahta Helva

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

METIN Splendor Mini Külahta Helva

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Her pakette 8 adet mini külahta tahin helva. Isıt ve ye, çıtır lezzeti keşfet! Sıcak servis edilir Pakette sunum için antep fıstığı bulunmaktadır. Kutu içindeki ürünlerin muhafaza edildiği ısıya dayanıklı özel karton ambalajın dış koruyucu jelatinini yırtın. Külahta helvaları özel ambalajından çıkarmadan, önceden ısıtılmış 200 derece fırında üzeri kızarana kadar (4-5) dk ısıtın. Fırından çıkartarak üzerine antep fıstığı serperek servis edebilirsiniz.
Geri Bildirim Ver