"

Mini Fosforlu Kalem

" araması için 778 sonuç listeleniyor
Cem Mini Fosforlu Kalem 6 Lı

CemMini Fosforlu Kalem 6 Lı

(976)
Mini Fosforlu Kalem 6 Lı
55 TL
9,17 TL
/adet
Sepete Git

Kaliteli Mini Fosforlu Kalem Çeşitleri Trendyol'da!

Fosforlu kalem deyince aklınıza farklı şekillerde ve farklı renklerde o mini fosforlu kalem çeşitleri gelir. Neredeyse her öğrencinin kullandığı ve hatta sadece öğrencilerin değil iş hayatında ve günlük yaşantıda da birçok alanda kullandığınız kalemlerdir. Önemli metinleri belirtmek veya unutmamanız gereken yerleri belirgin hale getirmek için sıklıkla bu kalemlerden faydalanabilirsiniz. Gözden kaçırmamanız gereken bölümü farklı renkte bir fosforlu kalem ile çizdiğinizde her baktığınızda dikkatinizi çeker ve kolay kolay unutmazsınız. Aynı şekilde iş hayatınızda toplantılarınızı kontrol ederken sizin için önemli olan bir toplantıyı işaretleyerek unutma şansınızı azaltırsınız. Kullandığınız bu kalemlerin minik bir formda olması ise hem göze güzel hitap ederken hem de size taşıma kolaylığı sağlar.

Mini Fosforlu Kalem Seti

Mini Fosforlu Kalem Seti

Farklı renk ve şekillerde bulabileceğiniz ürünler olan bu setler sayesinde istediğiniz renklerde işaretlemeler yapabilirsiniz. Boyutları da küçük olduğu için fazla renk bulundurmanız kolay olacaktır. Özellikle kitap, defter ve dosyalarla dolu olan çantanızın içerisinde 6 lı veya 12 li normal boyutta bir fosforlu kalem seti taşımanız zor olacaktır. Bu mini setler sayesinde hem istediğiniz renklere bir arada sahip olacak hem de fazla bir alan kaplamadıkları ve hafif oldukları için taşımakta zorlanmayacaksınız. Üstelik farklı figürlerde seçim yapabileceğiniz mini kalem çeşitleri de mevcut. Dondurma külahından tutunda meyve-sebze figürlerine kadar birçok farklı modelini bulabilirsiniz. Bu figürler sayesinde çalışma motivasyonunuz da artacak ve daha verimli çalışmış olacaksınız. 5 li, 7 li, 12 li veya 6 lı mini fosforlu kalem seti bulmanız mümkün ihtiyacınıza göre ve istediğiniz renklere göre size en uygun seti seçebilirsiniz.

Mini Fosforlu Kalem Faydaları

Mini Fosforlu Kalem Faydaları

Özellikle ders çalışan öğrenciler arasında oldukça popüler olan bu kalemler ders çalışırken daha iyi odaklanmanıza ve ezber yapma yeteneğinizin artmasına yardımcı olan ürünlerdir. Farklı renkli setler tercih ederek daha çok renk seçeneği elde edersiniz. Çalışmanız sırasında önem değerine göre veya madde madde ayırırken her bir konu için farklı renkler seçebilirsiniz. Bu sayede hangi konunun hangi renkte olduğunu öğrenir ve görsel hafızanız sayesinde daha kolay ezberleme ve öğrenme metotları geliştirebilirsiniz. Çoğunlukla öğrencilerin kullanıldığı düşünülse de iş hayatında da fosforlu kalemlerin kullanımı fazlasıyla yaygındır. Düzenlediğiniz bir sunum dosyası içerisinde insanların dikkat etmesini istediğiniz yerleri bu kalemler ile işaretleyebilirsiniz. Toplantı notlarınızı aldığınız defterinizde öncelik verdiğiniz işlerin işaretlemesini yapabilir veya ajandanızda önemli olan bir tarihi unutmamak için bu kalemler ile boyayabilirsiniz. Bu kullanımlar sayesinde ister eğitim ister iş hayatınız olsun fark etmeksizin daha verimli çalışır ve daha düzenli olursunuz.

Mini Fosforlu Kalem Ürünleri

Mini Fosforlu Kalem Ürünleri

Setler kalem sayısına renklere ve figürlere göre değişmektedir. Fosforlu kalem deyince aklınıza cart renkleri olan dikkat çekici kalemler gelmiş olabilir fakat seçeceğiniz ürünler arasında mini pastel fosforlu kalem seçenekleri de mevcut. Pastel renklerin vermiş olduğu sakinlik ve dinginlik ile işaretlemelerinizi yapabilirsiniz. Bu kalemlerin uçlarına göre de farklı seçenekleri mevcuttur. Genellikle küt ağızlı, inceden kalına giden uçları olsa da orta ve ince uçlu olan seçenekler arasında da seçim yapabilirsiniz. Bu kalemler ile boyama yapmanız da mümkündür. Özellikle yetişkin boyama kitapları için tercih edilmektedirler. Mandala boyamalarınızı bu kalemler yardımıyla yapabilirsiniz. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.