"

Miyuki Bileklik

" araması için 3830 sonuç listeleniyor

Miyuki Bileklik Modelleri ile Kombinler Tamam

Miyuki bileklikler, bu bilekliklere özel olarak üretilen özel kum boncuklarıyla yapılır. Küçük ebatlarda olan boncukların içerisinden ip geçirilerek özel tasarımlar ortaya çıkarılır. Bu da takı ustalarının ve takı meraklılarının ilgisini çekmektedir. El yapımı şık ve aradığınız özellikteki Miyuki bileklikleri Trendyol size sunmaktadır. Son yıllarda çokça tercih edilen miyuki bileklikler şık tasarımlarıyla göz doldurur. Miyuki boncuk bileklik modellerinin diğer bilekliklerden farkı ise kum boncuklarla yapılan tasarıma sahip olmasıdır ve el emeğiyle yapılmasıdır. Boncukları aynı kumaş örer gibi farklı tekniklerle birleştirilir. Örme teknikleri ise model farklılıklarını ortaya çıkarmaktadır.

Miyuki Bileklik Modelleri

Miyuki Bileklik Modelleri

Miyuki bilekliklerde çeşit oldukça fazladır. Her tarza ve kombine hitap eden çeşitlilikte bileklikleri satın alabilirsiniz. Miyuki bileklik desenleri de aynı şekilde farklılık gösterir. Bilekliklerin örme ve dizme şekillerinden dolayı modellerin yelpazesi oldukça geniştir. Her türlü tarza ve zevke uyum sağlar çok fazla çeşitlilik vardır. Miyuki isim bileklik, kişiye özel isim ve harflerle satın aldığınız miyuki bileklikleri kişiselleştirebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Dostlarınıza ve ailenize satın alıp birer çift olarak birlikte aynı bileklikleri takabilirsiniz. Bunun için miyuki bileklik seti sizin için uygun bir seçim olacaktır. İçinde birden fazla bileklik bulunacağı için sevdiklerinizle beraber kullanabilirsiniz. Ayrıca setler kombinlerinize çeşitlilik katacaktır. Kendi giyim tarzınıza ve dolabınızda yoğun bulunan renklere göre tercih yapabilirsiniz. Miyuki erkek bileklikler de mevcuttur ve sadece kadınların değil erkeklerinde şık ve zevkine göre kombinleme yapabilmesinde yardımcı olur.

Miyuki Bilekliklerde Çeşitlilik

Miyuki Bilekliklerde Çeşitlilik

Tarzınızı yansıtan renk renk ve desen desen miyuki bileklikler bulabilirsiniz. Miyuki harf, nazarlık, panda, unicorn, göz, örme, Fatma ana, deri bileklik, miyuki peyote bileklik gibi birçok farklı modeli bulunmaktadır. Miyuki papatya bileklik ise şık ve herkes tarafından ilgi gören zarif bileklikler arasındadır. Yazın rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Su ile temas halinde bileğinizde ağırlık yapmaz. Retro, maskülen, causal tarzlarına rahatlıkla uyum sağlar kombinlerinize gösteriş ve şıklık katar. Bir diğer modellerden miyuki tila bileklik, örme farklılıklarıyla her gün kullanabileceğiniz kullanışlı modeller arasındadır. Eğer zarif ve hafif modelleri beğeniyorsanız ince miyuki bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Hafif ve bilekte taşıması kolaydır. Takımınızı seviyor ve aksesuarlarınız da yer vermek istiyorsanız takımınızın renklerini ve amblemini taşımak istiyorsanız miyuki taraftar bileklikler tam size göre. Miyuki Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon, Fenerbahçe bileklikleri taraftarların vazgeçilmek aksesuarları arasındadır. Takımınızın ruhunu stadyumda, antrenmanlarda ve günlük hayatta bileğinizde taşıyarak yaşayabilirsiniz. Oldukça konforludur bileğinizde ağırlık yapmaz.Önemli olan kendi ruhunuza ve kombininize hitap etmesidir. Miyuki taraftar bileklikler ulaşması kolay ve en çok tercih edilen modellerden biridir.

Miyuki Bileklik Fiyat

Miyuki Bileklik Fiyat

Miyuki boncuk çeşitleri diğer boncuk çeşitleriyle kıyaslandığında daha maliyetlidir. Bunun nedeni boncuk boyutlarının küçük boyutlu olmasıdır. Bu nedenle üretimi zordur. Teknoloji ve sanayinin gelişmesiyle hammadde üretimi kolaylaşmıştır ve fiyatlar daha makul seviyeye çekilmiştir. Tasarım ve el emeğine göre değişiklik gösterir. Emek isteyen miyuki bileklikler uzun ömürlü kullanılır. Kalite ve fiyat karşılaştırıldığı zaman sizi zora sokmayacaktır. Kendi bütçenize uygun renk renk desen desen bilekliklere sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı olanları da mevcuttur her bütçeye uygun miyuki bileklik bulmak çok kolaydır. El emeği yüksek ve daha fazla boncuk kullanılarak üretilen bilekliklerin fiyatı da daha yüksek olacaktır. Basit ve sade modellerde ise fiyat düşebilir. Trendyol’da her bütçeye uygun miyuki bileklik bulunmaktadır. Sevdiklerinizi sevindirecek güzel bir hediye düşünüyorsanız miyuki bileklik güzel bir seçim olacaktır.