Marka
Avantajlı Ürünler
Ram (Sistem Belleği)
SSD Kapasitesi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Ekran Kartı
İşlemci Modeli
Fiyat
Ekran Yenileme Hızı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Renk
Fiyat Geçmişi
Ekran Kartı Gücü
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Monster Tulpar T7

" araması için 18 sonuç listeleniyor

En Portatif Monster Tulpar T7 Ürün Modelleri Trendyol’da!

Teknolojinin gelişmesi insan hayatına birçok modern cihazın girmesine yol açar. Bununla beraber birçok işlem bu cihazlar vasıtasıyla yapılır. Farklı alanlarda kolaylık sağlayan bu cihazlar arasında bilgisayarlar en üst sıralarda yer alır. Özellikle dizüstü ya da laptop olarak adlandırılan bilgisayarlar evlerden okullara veya işyerlerine kadar sık kullanılan farklı modeller dikkat çeker. Masaüstü bilgisayarlara bağlı kalmaktan kurtaran bu cihazlar arasında yer alan Monster Tulpar T7, en iyi seçeneklerden biridir. Cihaz, teknolojik özellikleri ile dikkat çeker. Böylece işlerinizi daha hızlı ve kaliteli olarak yapmanızı sağlar. Bu bilgisayarı ihtiyaç duyduğunuz alanların tamamında kullanabilirsiniz. Monster Tulpar cihazı son derece farklı özellikleri sahip olması ile ön plana çıkar. Bu cihazlar, aynı zamanda oyuncu bilgisayarı olmasıyla da popüler haldedir. Hızlı bir performans sunan bu cihazlar, sahip olduğu yüksek kapasiteyi en iyi şekilde kullanmanızı sağlar. Her anlamda size hitap etmeyi başaran seçenekler, aynı zamanda depolama birimlerinin son derece yüksek kapasiteye sahip olması ile ön plana çıkar. Aynı zamanda en başarılı özellikleri arasında kendinize göre özelleştirme yani kişiselleştirme yapma imkanı bulunur. Bu bilgisayarla oyun oynamaya başladığınızda elde edeceğiniz harika deneyim, keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Geniş teknolojik özellik imkanları bulunan Monster Tulpar T7 batarya ile uzun süreli sorunsuz bir kullanım elde edebilirsiniz.

Oyun Canavarı Monster Tulpar T7 Özellikleri

Oyun Canavarı Monster Tulpar T7 Özellikleri

Teknoloji, insan hayatının her aşamasında kişilerin karşısına çıkan ve sürekli gelişen bir olgudur. Yaşanılan çağ içerisinde insanların tamamına yakını teknolojinin imkanlarından faydalanır. Her geçen gün yeni yenilikler ortaya çıkınca insanlar da kullandıkları elektronik cihazların farklı özelliklerini keşfeder. Çok sayıda üründe bu özelliklere erişebilirsiniz. Son derece yaygın kullanılan bilgisayarlar, günlük hayatın önemli bir kısmında yer tutar. Her şeyin internet ve bilgisayar kullanılarak yapılması bu tarz bilgisayarları olan ilgiyi de arttırır. Oyun oynamak istediğinizde de kaliteli bir bilgisayara ihtiyaç duyarsınız. Tamamen oyun içerisine odaklanmak ve etraftaki her şeyden uzaklaşmak için kaliteli bir bilgisayara ihtiyacınız olur. Böyle bir durum olduğunda Monster markası kaliteli ürünleri ile size yardım eder. Monster markası pek çok modelin üretimini gerçekleştirir. Hatta bazı seriler üreterek farklı beklentilere de hizmet sağlar. Üretilen serilerin her birinde ön plana çıkan farklı özellikler bulunur. Bu yüzden ihtiyacınız olan ve aradığınız özellikleri taşıyan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda karar vermek istediğinizde Tulpar serisi farklı modelleri ile beklentilerinizi karşılar. Seçeneklerin özellikleri incelendiğinde aradığınız detaylar, farklı fırsatlar ile size istediğiniz deneyimi sunar. Monster Tulpar T7 özellikleri ile oyuncu bilgisayarlarında olması gereken her şeyi fazlasıyla size sunar. 17.3 ekran boyutu sayesinde oyun detaylarına her zaman hakim olabilirsiniz. Bu seri, oyun tutkunları açısından son derece konforlu bir türdür. Bu nedenle fazlasıyla başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Bunun dışında 15.6 inç seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Bu konuda tercih yapma imkanı bilgisayarınızı kişiselleştirme avantajından faydalanmanızı da mümkün kılar. Böylece oyun performansınızı daha üst seviyelere taşıyarak engelleri kolaylıkla geride bırakabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek hızlı bilgisayar modellerinden biri olması nedeniyle oyun içinde pratik bir şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir. Sahip olduğu yüksek performans sağlayan bilgisayar, işlemcisi sayesinde oyun tutkunlarını etkilemeyi başarır. Tamamen performansa odaklı olan bu seri her dönem dikkat çeker. Monster Tulpar T7 tavsiye edilen seçenekler arasındadır. Trendyol ile Monster Tulpar T7 online satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Performansı ile Dikkat Çeken Monster Tulpar T7

Yüksek Performansı ile Dikkat Çeken Monster Tulpar T7

Yüksek performans ürünü olan bu oyuncu bilgisayarı görsel açıdan da beğeni kazanır. LED aydınlatmalık klavyesi, oyun keyfini üst seviyeye çıkarır. IPS ekran ve SSD ile birlikte mekanik disk, ayrıca yüksek kapasiteye sahip Monster Tulpar T7 anakart özellikleri harika bir deneyime kavuşmanızı sağlar. Monster Tulpar serisi alışıla gelmişin dışında bir oyun bilgisayarı serisi olarak dikkat çeker. Bu seriye ait modelleri tercih ettiğinizde oyunculuk kariyeriniz daha kaliteli bir seviyeye yükselir. Farklı ihtiyaçları karşılama kapasitesine sahip olan bu oyun bilgisayarları arasında ilgili model, sizin için cazip özellikleri bir araya getirir. 4800 MHz bellek hızına sahip olan bu cihazlar, aynı zamanda Bluetooth özelliği ile işlemlerinizi hızlandırır. Üstelik daha pratik hale getirerek kolaylaştırır. Taşıma esnasında sizi fazla yormayan bir ağırlıkta olan bu cihazlar, kolay şekilde taşınabilir. Geniş ekran özelliği sayesinde tüm detayları rahatlıkla görüp oyun detaylarına da hakim olabilirsiniz. Ekran kartının 8 GB olması ve Monster Tulpar T7 i9 işlemci tipi, teknolojinin her anlamda size sunulmasını sağlar. 500 GB SSD kapasitesi bulunması ve 16 GB RAM ile yüksek performans göstermesi müşterileri her zaman memnun eder. Sahip olduğu tüm özellikler ve sağladığı avantajlar yönünden piyasada bulunan ideal oyun bilgisayarları arasında yer alır. Böylesine kaliteli ve yüksek performans sağlayan bir ürün olması ile pek çok kişinin beğenisini kazanır. Monster Tulpar T7 yorumlarına bakılınca da kişilerin ilk tercih ettikleri oyun bilgisayarları arasında yer aldığı görülür. Yorumlar sayesinde modeller hakkında da kapsamlı biçimde bilgi alabilirsiniz. Monster Tulpar T7 indirim ve kampanyaları ile bu ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede ekstra avantaj elde edebilirsiniz.

Cazip Monster Tulpar T7 Fiyat Aralıkları

Cazip Monster Tulpar T7 Fiyat Aralıkları

Monster markasına ait olan Tulpar T7 özellikleri ile pek çok kişiden tam not almayı başarır. Elit denebilecek profesyonel oyuncuların tercih ettiği bu bilgisayar, pek çok farklı özellik taşır. Bu seride yer alan bilgisayarlar sayesinde çok daha kaliteli bir şekilde oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca ince çerçeveli bir yapıda olması ie 165 Hz QHD ekranı geniş bir oyun görüşü sağlar. Bunların yanı sıra hızlı refleksler göstermenize de yardımcı olur. Yüksek performans göstermesi sebebiyle aşırı ısınmalara karşı magnezyum alaşımlı bir kasa yapısına sahiptir. Monster Tulpar T7 kullananlar da pek çok avantaj elde eder. Aşırı kullanımlarda dahi cihazın mevcut ısısı efektif bir dağılım gösterir. Bu sayede kasasını uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Farklı aygıtları bir arada kullanabilmenizi ve kolay erişime sahip olmanızı sağlayan birçok bağlantı noktası bulunur. Sahip olduğu performans özellikleri sayesinde başlangıç hızınızın daha yüksek ve verimli hale gelmesi sağlanır. Bunu sağlayan DRAM performansının %85 oranına kadar artması mümkündür. Üstelik bunların hepsine sahip olurken harcanan enerji de düşük seviyede seyreder. Bu bilgisayarları oyun dışında iş ya da günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Yüksek performanslı oyunlar için uygun olan RGB klavyesi ile farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Monster Tulpar T7 klavyenin sahip olduğu ışıklandırma özelliğini kullanarak her oyun için farklı bir renk belirleyebilirsiniz. Böylece kendi tarzınızı da oyunlar sırasında yansıtmış olursunuz. Monster Tulpar T7 fiyatları ile de yüz güldürür. Bu sayede Monster, ilgili ürünlere yüksek teknolojide sahip olmanızı sağlar. Trendyol sayesinde bu ürünlerin fiyatları uygun seviyelerde size sunulur. Hangi modele ihtiyacınız olduğunu değerlendirdikten sonra hızlı ve güvenli bir şekilde Monster Tulpar T7 satın alabilirsiniz.