İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ürün Değerlendirmesi
"

Okul Zili

" araması için 14 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eğlenceli Okul Zili Çeşitleri ile Tenfüse Çıkmak Bir Başka

Okul ses sistemi kategorileri içerisinde bulunan okul zili, programlanabilir özellikleri ve üstün teknoloji ile dizayn edilir. Okul zillerinde bulunan farklı melodi ve şarkılar, geçmişte yer alan unutulmayan film müziklerinin yanı sıra, günümüzde oldukça meşhur olan çocuk şarkılarını da içererek çocukların okul saatlerinin neşe içerisinde ve keyifli olmasını sağlar. Okullarda öğrencilerin teneffüs, ders başlangıç, ders bitiş saatleri okul zili sistemi ile öğrencilere bildirilir. Aynı zamanda zil materyalleri, öğretmenler için de ders başlangıcını bildirir niteliktedir.Okullarda bulunan zillere binlerce farklı melodi eklenebileceği gibi polifonik zil sesleri ve farklı teknik özellikleriyle klasik okul zili sisteminden daha yüksek sonuçlar verir. Okul zil saati ürünleri de LED ekran tasarımlarına ve dijital panellere sahip olması sebebiyle oldukça ilgi çeker. Aynı zamanda anons sistemi gibi ekstra özelliğe de sahiptirler. Okul zillerinin klasik zillere nazaran programlanabilir özelliğe sahip modelleri de piyasada yer alır. Blok ders, öğretmen ve öğrenci ders bildirimlerinin yanı sıra İstiklal Marşı için de anons kayıt sistemi ve canlı sunum seçenekleri ile her saat kullanım gösterme niteliğine sahiptir. Okul zili makinesi, kablolu veya kablosuz özellikteki tasarımları da ilgi çeken ürünler arasındadır. Dayanıklı ve garanti süresi kapsamında yer alan bu ürünler, uzun ömürlü kullanım sağlar. Volt özellikleri, watt güçleri, hoparlör çıkış modülleri ve daha pek çok konuda çeşitlilik gösteren okul zili fiyatları da ürünün marka, kalite ve sunduğu özelliklere göre farklılık gösterir.

Okul Zili Çeşitleri Nelerdir?

Okul Zili Çeşitleri Nelerdir?

Okul zili cihazı küçük bir yapıya sahip olması nedeniyle okul içerisinde uygun alanlara monte edilerek kullanım imkanı sağlar. Okul zilleri, tuşlu ya da dijital ekrana sahip olabilir. Aynı zamanda rack tipindeki amfi modellere de kolaylıkla uyum sağlayan ürünler de bulunur. Okul zili modelleri, okulun ses sistemine uyumlu olacak şekilde seçilir. Ziller, dahili veya da harici olarak geliştirilen, farklı alan ve kapasitelere göre özelleşen önemli bir okul ekipmanlarından biridir. Okul zilleri ses kontrollerine, melodilere, giriş yani usb formatına göre de çeşitlenebilir. Programlı okul zili ürününde teneffüslerde mp3 çalar üzerinden müzik yayını yapma özelliği bulunur. Ürün çeşitleri içerisinde farklı geniş grafik ekran, farklı sayılarda zil programlama seçenekleri yer alır. Üründe aynı zamanda tek tuş ile manuel tatil modu da ayarlanabilmektedir. Zaman ayarlı okul zili ürününde ise kolay kurulum ve zaman ayar menüsü yer alır. Okul zili sistemi, oluşturulan takvime, saate göre cihazın içerisine yüklenen ses dosyalarını kesintisiz çalar. Anonslu okul zili, usb bağlantısı ile bilgisayar cihazına ayarlanabilen ve ses sistemlerine uyum gösteren bir cihazdır. Anonslu ziller yalnızca okullarda değil fabrika gibi kurum ve kuruluşlarda da sesli ikaz ihtiyacını karşılamaya yönelik tercih edilen ürünler arasında yer alır. Uzaktan kumandalı okul zili cihazı sayesinde tek bir tuş ile İstiklal Marşı’nı açma ve kapatma mümkündür. Yine kumada sayesinde zil çalma süreleri dilenen uzunlukta ayarlanabilir. Okul zili uygulamasının programlanabilmesi için masaüstü uygulaması da sistemin içerisinde alıcısına sunulur. Masaüstü arayüzü sayesinde ses dosyaları cihaza rahatlıkla yüklenir ve konfigürasyon ayarları tamamlanır. Bu sayede de fon müziklerden uzaktan desteğe dek uygulamalarda geniş seçenekler sunar.Öğrencilere ders ve ders aralarını bildiren otomatik okul zili cihazı, kendisine verilen yetki ve programlama doğrultusunda gerekli pil ayarları yapıldığında hiç şaşmadan doğru zamanda etkili sonuç verir.

Okul Zili Özellikleri Nelerdir?

Okul Zili Özellikleri Nelerdir?

Okul zili sistemlerinde zil, mp3 çalar, mikrofon girişi, usb bağlantı gibi opsiyonlara ek olarak bluetooth bağlantısı ve akıllı cihazlarla senkronize olabilme özellikleri yer alır. Okul zillerinde ses kontrol paneli, kızılötesi bağlantı seçenekleri, mikser özellikleri, sivil savunma panelleri gibi ek seçenekler de bulunur. Okul zili hoparlörü, zil paneline verilen talimatlar sonucunda gerekli duyuruları ses yolu ile ileten cihazlardır. Okul anfilerinin tasarımında taşınabilir veya raf modeller sunulur. Set olarak da satışa sunulan bu cihazlar kablolu veya kablosuz özelliklere sahiptir. Sette el tipi mikrofon çeşitleri, yaka mikrofonları, kürsü mikrofonu, head set mikrofonu gibi ürünler de yer alır. Hoparlör sistemleri, okul ses sisteminde konferans salonlarında da kullanım alanına sahiptir. Anons ve anfi yayın sistemleri, okullarda genel olarak tavan hoparlör olarak dizayn edilir. Aktif ve pasif ses sistemleri, iç ve dış alan hoparlörleri, megafon ürünleri gibi farklı seçeneklerle kullanım avantajı sağlar. Hoparlör sistemi içerisinde yer alan analog ve rack tipi amfi seçenekleri bulunur. Ses kontrol sistemleri ile bas ve tiz kontrol özellikleri ile beraber her bir mikrofon için ses kontrol özelliği ile de tercih edilen ürünler arasındadır. Elektronik okul zili ve ses sistemi için imal edilen çok sayıda farklı seçenekler bulunur. Okul zili sisteminde kullanılan yazılımlar, güncellenme özelliğine sahip programlar, cep telefonu ve bilgisayarlara sorunsuz ve kolay bir şekilde bağlanma özelliği gibi pek çok opsiyona bağlı olarak okul zili fiyatları değişiklik gösterecektir. Tüm bunların yanı sıra frekans ayarı, watt oranı, dahili ve harici sistemlerin özellikleri, hoparlör gibi faktörler de okul zili fiyatlarını belirleyen faktörler arasındadır.

Okul Zili Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Okul Zili Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Okul zili ürünleri, tüm devlet veya özel okul kurumları için olmazsa olmaz araçlardan biridir. Ses sistemi ile birlikte koordine edilen okul zili çeşitleri, talebi yüksek olmasından dolayı sürekli gelişim halindedir. Bu ürünler, ders aralarını bildirme görevi başta olmak üzere okul içindeki tüm anonslarda da etkin bir kullanım alanına sahiptir. Okul zili çeşitleri kayıttan çalma, kayıt yapma, anons kaydını dışarı sunma gibi özellikler taşır. Okul zili almadan önce kullanıcıların dikkat etmeleri gereken bazı hususlar yer alır. Bunlardan biri okul zili ürününün verileri çalabilme formatları, mp3 veya diğer güncel ses dosyalarını destekleme özelliğine sahip olmasıdır. Teknoloji her geçen gün gelişmektedir ve bu da tüm teknik araçların teknolojiye uyumlu olmasını gerektirir. Dolayısıyla tüm ses dosyalarını güncel formatı ile uyum sağlayıp açabilen, veya güncellenebilir uygulamaya sahip olan ürünleri tercih etmekte fayda bulunur. Okul zili sisteminde mevcutta yer alan melodiler de büyük oranda iş görecektir. Ancak tüm kullanıcılar için manuel kullanıma yönelik çok daha az hata payı bulunan ürünün tercih edilmesi önem taşır. Pek çok okulda bir kontrol odası ya da rack tipi çeşitleri kullanılır. Okul zili ve ses sistemi kurulumu için kullanım alanına göre bir profesyonel destek de alınabilir. Aynı zamanda okul zili modeli satın alırken, ürüne gerekli talimatı verecek kişinin anlayabileceği ve pratik bir şekilde kullanabileceği ürün çeşidini seçmekte de fayda bulunur. Okul zili saatlerinin özellikleri arasında yer alan tek bir tuşla zil çalma veya tek bir tuşla anons yapabilme niteliğine sahip materyallerin seçimi için de, ürünün uzun süreli ve dayanıklı kullanım sağlaması için kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekebilir. Trendyol’un zengin ürün seçenekleri içerisinde yer alan okul zili çeşitleri arasından sizin için en uygun olan okul zili satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz okul zili ürünleri ve diğer ürün çeşitleri için Trendyol’un müzik kategorisini inceleyebilirsiniz.