Tansiyon Aleti kategorisinde
en çok değerlendirilen 1. ürün

Omron M2 Basıc Hem-7121j-e Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti MT4015672112230

Satıcı : Vitaminsan
460 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (137)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
533,11 TL460 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
600,75 TL460 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Omron M2 Basıc Hem-7121j-e Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti

 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • OMRON M2 Basic Dijital Tansiyon Aleti 2 tansiyon aleti üst koldan tansiyon ölçümü için uygundur. . LCD dijital ekranı geniş olduğundan ölçüm neticesinin rahatlıkla görünmesini sağlar. m2 tansiyon aleti düzensiz nabız atışını yakalama özelliğine de sahiptir. 4 adet AAA pil ile çalışır. Pil ömrü yaklaşık 300 ölçüm yapılabilmesini sağlamaktadır. Elektrikli pompası sayesinde otomatik olarak kol bandını şişiren m2 tansiyon aleti otomatik basınç tahliye valfi sayesinde kol bandının ölçüm sonrası inmesini sağlamaktadır. Kasa ağırlığı (pilsiz) 340 gram, kolluk ağırlığı 130 gramdır. Ürün 5 yıl garantilidir. OMRON M2 Tansiyon Aleti Teknik Özellikleri
 • 3 satır genişliğinden oluşan LCD ekran (
 • Düzensiz kalp ritmini kontrol eder ve ekranda gösterir.
 • Normal ve geniş kollar için uyumlu manşet.
 • Pil ömrünü uzatmak için tasarruflu sistem.
 • Test edilmiş ve klinik tarafından onaylanmış. ( Uluslararası Protokol & BHS )
 • Uygun fiyatı ile fiyat performans ürünü M2 Basic Tansiyon aleti.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Ölçüm Şekli Kol
 • Çalışma Tipi Pilli
 • Tip Dijital
 • Hafıza Özelliği Yok
Şikayet Et

Omron MT4015672112230 HEM-7121J-E M2 Basic Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti

Omron M2 basıc HEM-7121J-E üst koldan ölçer dijital tansiyon aleti medikal bir üründür. Ürün, damar içerisindeki kan basıncı olarak tanımlanan tansiyonun ölçülmesi için kullanılır. Omron M2 dijital ve otomatik şekilde çalışır. Ürünün kullanılabilmesi için herhangi bir tıbbi eğitim gerekmez. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği basit yapılı bir cihazdır. Omron M2 basıc tansiyon aleti manşet doğru sarım göstergesi ve düzensiz nabız atış göstergesi gibi çeşitli uyarı özelliklerine de sahiptir. Böylelikle kullanıcılar dikkat etmeleri gereken bir durum olduğunda cihaz tarafından uyarılır. Ürün 5 yıl garanti süresine sahiptir. Bu süre içerisinde yaşanan arızalarda firma tarafından çeşitli bakım ve onarım hizmetleri verilir. Ürün beyaz renktedir ve bir dijital ekran ve kola bağlanan manşet parçasından oluşur.

 • LCD ekran
 • Pil ile çalışma
 • 5 yıl garanti

Omron Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aletinin Özellikleri

Omron Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aletinin Özellikleri

Omron M2 7121J dijital tansiyon aleti pek çok gelişmiş özelliğe sahiptir. Bu sayede ürün çok yönlü olma özelliği taşır. Omron M2 tansiyon aleti oldukça basit bir yapıya sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan ürünün ekran kısmında yalnızca bir adet düğme yer alır. Kullanıcılar ürünü bu düğmeye basarak açıp, kapatabilirler. Omron M2 basıc HEM-7121J-E üst koldan ölçer dijital tansiyon aleti ölçüm işlemini otomatik olarak gerçekleştirir. Kullanıcıların stetoskop ile dinleme gibi karmaşık işlemlerle uğraşmalarına gerek kalmaz. Ölçüm için ürünün manşet kısmının kola takılması ve düğmeye basılması yeterlidir. Bu şekilde aktif hâle gelen cihaz manşeti otomatik olarak hava ile doldurup boşaltarak tansiyonu ölçer. Ölçüm sonuçları ürünün geniş LED ekranında açık şekilde görülür. Ayrıca kişinin nabız değeri de LED ekranın alt kısmında gösterilir.

Omron Üst Kol Ölçer Dijital Tansiyon Aleti Pil Ömrü Nasıl?

Omron Üst Kol Ölçer Dijital Tansiyon Aleti Pil Ömrü Nasıl?

Omron M2 basıc HEM-7121J-E üst koldan ölçer dijital tansiyon aleti pil ile çalışır. Bu sayede ürün çalışmak için herhangi bir kablo bağlantısına gerek duymaz. Bu durum ürünün kolay şekilde hareket ettirilebilmesine olanak tanıyarak kullanımını çok daha pratik bir hâle getirir. Omron M2 tansiyon aleti rahatlıkla taşınarak istenilen yerde kullanılabilir. Omron M2 basıc HEM-7121J-E üst koldan ölçer dijital tansiyon aleti çalışmak için 4 adet pile ihtiyaç duyar. Bu piller AAA olarak ifade edilen boyutta olmalıdır. Ürün pil ömrünü uzatmak için tasarruflu bir sistem ile üretilir. Bu sayede kullanıcıların pil değişimi yapmaya ihtiyaç duymadan uzun süre Omron M2 dijital tansiyon aletini kullanabilmeleri mümkündür. Ürünün pil ömrü 300 ölçümdür.

Omron Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti Kullanışlı mı?

Omron Üst Koldan Ölçer Dijital Tansiyon Aleti Kullanışlı mı?

Omron M2 basıc HEM-7121J-E üst koldan ölçer dijital tansiyon aleti oldukça kullanışlı bir üründür. Ürün sahip olduğu çeşitli özelliklerle kullanıcıların kolay şekilde ölçüm yapmalarına olanak sağlar. Omron M2 tüm popülasyonun kullanımı için klinik onaya sahiptir. Bu yönü ile güvenli bir üründür. Ayrıca farklı kol yapılarına kolaylıkla uyum sağlayabilecek 22-23 cm'lik bir manşet boyuna sahiptir. Ürünün daha pek çok kullanım kolaylığı sağlayan özelliği de mevcuttur. Örneğin Omron m2 basic dijital tansiyon aleti 2 kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ürün ayrıca misafir kullanıcı moduna da sahiptir. Omron'un sahip olduğu bu modlar sayesinde kullanıcılar ölçüm sonuçlarını kaydederek sonrasında da ulaşabilirler. Ürün hafızası 30 ölçüm kadar kaydedebilme özelliğine sahiptir. Trendyol'da yer alan Omron M2 basıc HEM-7121J-E üst koldan ölçer dijital tansiyon aleti yorumlarını inceleyerek ürünün kullanışlılığı ile ilgili kullanıcı değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ürünü Trendyol üzerinden güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz.