"

Oyuncak Tüfek

" araması için 1279 sonuç listeleniyor

Oyuncak Tüfek Modelleri Trendyol'da!

Oyuncak tüfek özellikle erkek çocukların en çok sevdiği oyuncaklar arasında yer almaktadır. Yalnızca erkek çocukların değil erkek çocukların oyuncaklarıyla oynamaktan hoşlanan kız çocuklarında oyuncak tüfekler ilgisini çekmektedir. Bu nedenle birçok çocuğun oyuncakları arasında oyuncak tüfek çeşitleri, tabanca çeşitleri, kılıçlar ve benzeri savaş aletleri bulunmaktadır. Özellikle asker polis gibi çocukların özendiği rol modeller nedeniyle de çocukların silah tüfeklere merak duyması normaldir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber gerçek silahların birebir kopyası oyuncak tüfekleri üretilmesi mümkündür. Hatta günümüzde oyuncak tüfek seti üretilerek çocuklara birden fazla silah veya tüfek set halinde sunulabilmektedir. Günümüzde birçok farklı renkler farklı boyutlarda veya farklı özelliklerde tüfekten üretilebilmektedir. Çocukların eğlenmesinin yanında el-göz koordinasyonunun gelişmesi gibi birçok gelişimsel artıyı da beraberinde getirmekte olan tüfekler sevinerek çocuklar tarafından kullanılmaktadır. Çocukla oyuncak tüfek modellerini kullanarak hedeflediği yeri tutturabilmek için bir noktaya yoğunlaşma eğiliminde olurlar.

Çocukların Vazgeçilmezi Oyuncak Tüfek

Çocukların Vazgeçilmezi Oyuncak Tüfek

Bu durum bir noktaya yoğunlaşma konusundaki becerisini arttırırken mücadele etme kabiliyetini de geliştirmektedir. Aynı zamanda grup ile oynanan oyunlarda oyuncak tüfek modelleri özelliklerine göre farklı kazanımlarında elde edilmesini sağlamaktadır. Grup halinde oyun oynayabilme, oyun kurabilme ve yönlendirme gibi birçok farklı becerinin de gelişmesi noktasında ciddi manada fayda sağlamaktadır. Birçok faydasının yanında çoğu oyuncağa göre oyuncak av tüfeği veya oyuncak tüfek çeşitlerinden herhangi bir de çok daha güvenlidir. Oyuncak pompalı tüfekler boncuklu olmasına rağmen boncuk ebatlarını küçük olması ve atım basıncının az olması nedeniyle insan vücuduna gelse dahi hasara yol açmayacak hatta acıya yol açmayacak özelliktedir. Bu nedenle çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oyuncak tüfekler çocuğunuzun zevkine göre farklı renklerde tercih edilebilir. Günümüzde hemen hemen her renkte tüfek üretimi yapılmaktadır. Ancak tüfeğin renginden çok özelliği ve boyutu çocukların ilgisini çekmektedir. Yaz aylarında daha çok su tüfekleri veya su tabancaları tercih edilmekte iken kış aylarında oyuncak tüfek mermili formda daha çok tercih edilmektedir. Özellikle su tüfekleri kız çocuklarının da doyasıya eğlenmesine katkı sağlamaktadır. Çocukların bulunduğu her ortamı cıvıl cıvıl bir canlılık ve süsleyen bu tüfekler sayesinde çok daha mutlu oyun ortamları oluşturabilmelerini kolaylaşıyor. Ebeveynlerin yaz dönemlerinde çocuklarına hediye edebileceği en güzel oyuncaklar arasında su tüfekleri bulunmaktadır.

Her Zevke Hitap Eden Oyuncak Tüfek Çeşitleri

Her Zevke Hitap Eden Oyuncak Tüfek Çeşitleri

Oyuncak tüfekler birçok çocuğun vazgeçilmesidir. Hatta öyle ki çocukluk çağının tamamlamış bireylerin dahi birçok oyuncak tüfek ilgisini çekmektedir. Özellikle oyuncak metal tüfek çeşitleri yetişkinlerin dahi ilgisini çektiği için boncuklu ve benzeri özelliklerdeki tüfekten yetişkinler tarafından da oyun amaçlı kullanılmaktadır. Genellikle gençler ve yetişkinler oyuncak tüfekleri kabiliyetlerinin ölçmek maksadıyla kullanmakta ve kendilerini bu yolla denemektedir. Çocuklar ise daha çok eğlenceye dönük tüfekler tercih etmektedir. Bu kapsamda ışıklı, sesli, siren çalan ve daha birçok farklı tüfek çeşidi bulabilmek mümkündür. Çocukların zevklerini okşayan ve onları her ortamda eğlendiren yüzlerce çeşit tüfek bulabilmek mümkündür. Çocuklar genellikle iyi bir gözlemci olmaları nedeniyle çevrelerinde gördüğü durumları oyuna çevirmektedir. Örneğin kovboy çizgi filmini gerçek hayata uyarlayarak oyuncak kovboy tüfeği ile yüzlerce farklı senaryo yazıp yüzlerce farklı oyun kurabilirler. Hatta bir sahnesinde iki tüfeği birden çeken kovboyun arada özenerek oyuncak çifte tüfekler tercih ederek kendi becerilerini geliştirmeye çalışabilirler. Daha birçok oyunu tüfeklerle grup oynayabilirler. Günümüzde 1 yaşını tamamlayan çocuklar için oyuncak tüfek kullanımı başlamaktadır. İlk etapta ışıklı ve sesli ilgi çekici silahlar tercih edilmektedir. Sonrasında çocuklarım becerisini arttıracak silahlara ve tüfeklere yönlendirmeleri sağlanmaktadır. Ebeveynlerin bu yönlendirmeyi yapmamaları durumunda dahi çocuklar silahlarla hedefleri tutturabilmekten zevk aldığı için kendilerini o yönde geliştirmek istemektedir. Bu istekleri doğrultusunda oyuncak nişancı tüfeği gibi yüksek becerili ve hassasiyet isteyen oyuncaklara yönelme durumu söz konusu olur. Öyle de çocukların eğlenirken kendileri de geliştirmeyi başarabilirler. Birçok farklı set halinde satılan tüfekler arasında çocuklarınızın en çok seveceği tüfekleri seçebilirsiniz. Günümüzde hangi oyuncak türü olursa olsun CE belgeli ve standartlara uygun olduğundan emin olduğunuz oyuncakları almanız gerekmektedir. Trendyol sayfasında satılmakta olan tüm oyuncak türlerinde olduğu gibi oyuncak tüfek çeşitlerinde de CE belgesi ve gerekli standart izinleri bulunmaktadır. Bu sayede bütün oyuncak tüfekler çocuklarınızı ve bebekleriniz sağlığına zararlı değildir. Tamamen cilt dostu ve sağlığa zararsız ürünlerden oyuncak tüfek imalatı yapılmaktadır. Yapım malzemeleri gibi oyunda yaşayabileceği kazalar da önceden öngörülerek bu kazaların engellenmesi maksadıyla basıncı düşük boncuk tüfekleri ve yumuşak mermi gibi tedbirler alınmıştır. Bu sayede çocukların oyun esnasında istenmeyen kazalara maruz kalması da önlenmiş olmaktadır.

Oyuncak Tüfek Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncak Tüfek Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Bebeklikten itibaren yavrularımız için seçebileceğiniz birçok farklı oyuncak türü bulunmaktadır. Oyuncak çeşitleri farklı zevklere hitap etmesi ve çocukların ilgisini çekmek maksadıyla çok farklı fonksiyonlarda çalışabilmektedir. Oyuncak tüfek çeşitleri arasında oyuncak komando tüfeği, keskin nişancı tüfeği, tabanca ve benzeri birçok farklı çeşit bulunmaktadır. Şekil itibariyle yüzlerce farklı tüfek tabanca ve savaş aletinin yanı sıra mekanizma itibarıyla de birçok farklı tüfek çeşidi bulunmaktadır. Bu tüfekler su tüfeği ve benzeri yumuşak mermi atan tüfekler, boncuklu tüfekler, lazerli, ışıklı veya sesli tüfekler olmak üzere çeşitlendirmek mümkündür. Bu tüfek çeşitleri genellikle yaşlara göre dağılım göstermektedir. Küçük yaşlardaki çocukların kullanabilmesi mümkün olmayan teferruatlı tüfeklerde bulunmaktadır. Daha gerçekçi yapılarıyla oyuncak demir tüfek çeşitleri genellikle gerçek mermi andıran yumuşak mermi veya boncuk atmaktadır. Demir olması nedeniyle biraz daha ağır ve teferruatlı olan bu tüfek çeşitlerinin küçük çocuklar veya bebekler tarafından kullanılabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle Her yaşın kendine hitabeden özellikteki tüfeği tercih etmesi gerekmektedir. Küçük yaşlarda ışıklı lazerli ve benzeri zararsız ve ilgi çekici olan tüfekler ile oynamak çok daha zevkli olacaktır. Çocukların büyümesi ile beraber farklı özellikleri bulunan ve mermi atan tüfeklere geçiş yapılabilir. Gelişim uzmanla veya uzmanlarına danışarak da çocuğun yaşına göre en uygun tüfek çeşidine tercih edebilirsiniz. Tek istekleri keyifli zaman geçirmek ve eğlenmek olan çocuklarınız için alacağınız oyuncak pompalı tüfekler fiyatları ile de sizlerin sevindirecek tarzdadır. Yalnızca pompalı tüfekler de değil diğer tüfek çeşitlerine uygun fiyatlarla oyuncak tüfek bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı özelliklerde ve farklı renklerde yüzlerce tüfek markasını ve çeşidini uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kıymetli varlıklarımızın doyasıya eğlenebilmesi için oyuncak tüfek fiyatları belirli dönemlerde kampanya ile indirme girmektedir. İndirim günlerini takip ederek çocuklarınızı sevindirecek ve doyasıya oynayacakları tüfekleri çok daha ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Yalnızca kendi çocuklarınız için değil akrabalarınız veya komşularınız içinde yaşlarına uygun ve her bütçeye uygun modellerden seçim yaparak onları sevindirebilirsiniz. Yalnızca erkek çocukları için değil kız çocukları için de yüzlerce çeşit arasından tüfek seçebilirsiniz. Özellikle küçük çocuklara hitap edecek pilli polis tüfekleri, ışıklı veya sesli birçok farklı tüfek çeşidini satın alarak çocukların mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz tüfek çeşitlerini detaylı olarak Trendyol üzerinden inceleyerek anında satın alabilirsiniz.