Fiyat
Paket İçeriği
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oyuncak Yumurta

" araması için 1834 sonuç listeleniyor

En Eğlenceli Oyuncak Yumurta Çeşitleri Trendyol’da!

Çocuk gelişimi açısından oyuncaklar önemli araçlardır. Bu ürünler eğlendirmeyi ve iyi vakit geçirmeyi sağlamanın yanı sıra bilişsel düşünme, fiziksel beceri kazanma ve dil yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur. Bu nedenle oyuncak yumurta dikkat çeken bir üründür. Oyuncak yumurta modelleri, çocukların görsel yeteneklerinin artmasını ve materyalleri iyi tanımasını sağlar. Ayrıca üründeki canlı renkler sayesinde küçük yaştaki çocukların renk bilgisi gelişir. Ürünün içerisinden çıkan hediyeler de çocukların mutlu olmasını sağlayabilir. Küçük oyuncak yumurta çeşitleri, minimal boyutları sayesinde ilgi çeker. Çocuklar, normal boyutunu bildiği bir ürünün küçük boyutta olduğunu görünce şaşırma eğilimi gösterir. Çocuklarınız için sevimli oyuncak yumurta satın almak için Trendyol üzerinden ürünleri inceleyerek sipariş verebilir, istediğinizi kolay bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Sevimli Oyuncak Sürpriz Yumurta Çeşitleri

Sevimli Oyuncak Sürpriz Yumurta Çeşitleri

Oyuncak sürpriz yumurtalar içerisinden çıkan farklı tarzdaki ürünler, çocukların oynama isteğini artırır. Eşleştirmeyi ve parçaları tamamlamayı sağlayan ürünler beyin gelişimini destekleyebilir. Kaliteli bir şekilde eğlenme imkanı sunan oyuncak yumurta kullananlar tarafından oldukça beğenilir. Hayal gücünün ve mantığın beraber kullanılmasını sağlayan şekilli yumurta oyuncak çeşitleri, ebeveynlerin çocukları için rahatlıkla tercih edeceği ürünler olarak karşınıza çıkar. Çocukların dünyayı algılama biçimleri yetişkinlerden farklıdır. Çatlayan yumurta oyuncak çeşitleri sayesinde çocuklar öncelikle kendilerini keşfedebilir. Çocuklar, duygu ve düşüncelerinin gelişmesi ile dünyaya farklı bir açıdan bakabilir. Bu durumu içselleştirdikten sonra başkalarının duygularının önemine ve farkına varırlar. Oyunla beraber zevk ve eğlence alanlarını genişletir. Bu ürünler çocukların yeni bilgiler öğrenmeleri için gereken temelin atılmasını sağlayabilir. Yumurtadan çıkan ürünler estetik ve şık görünüme sahip olduğundan evlerde aksesuar olarak kullanılabilir ya da çocuklar için koleksiyon yapılabilir. Oyuncak yumurta online satışının yapıldığı Trendyol üzerinden tüm ürünlere ulaşarak dilediğinizi alabilirsiniz.

Faydalı Oyuncak Yumurta Tavsiye ve Önerileri

Faydalı Oyuncak Yumurta Tavsiye ve Önerileri

Yaratıcılığı artıran ve çocukların farklı tasarımları görerek zihin dünyasının gelişimini sağlayan küçük ya da büyük oyuncak yumurta çeşitleri pek çok fayda sağlar. Çocukların diğer insanlarla kurduğu ilişkilerde duygularının farkına varmasına ve etkili iletişim kurmasına yardımcı olan ürünlerdir. Çocukların sosyal becerilerin gelişmesi, dilin doğru şekilde konuşulması ve kendini iyi şekilde ifade edebilmesi plastik oyuncak yumurta ile mümkündür. Çocuklar bu ürün sayesinde el, kol ve parmaklarını hareket ettirerek motor becerilerini geliştirebilir. Yumurta eşleştirme ürünleri sayesinde çocuklar parçaları birleştirerek yeni bir ürün meydana getirir. Bu durum sayesinde analitik düşünme becerileri gelişen çocuklar, aynı zamanda kendine karşı güven duymaya başlar ve başarmanın ne olduğunu kavrar. Eğlenceli olan ve sevilen oyuncak yumurta tavsiye edildiği için çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmenizi sağlar. Trendyol üzerinden diğer müşterilerin oyuncak yumurta yorum ve önerilerine göz atabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Oyuncak Yumurta Fiyatları

Bütçenize Uygun Oyuncak Yumurta Fiyatları

Oyun oynayarak vakit geçirmek her çocuğun hoşuna giden bir aktivitedir. İlginç ürünler, arkadaş çevresiyle birlikte yeni yöntemler bularak zamanı iyi bir şekilde değerlendirme imkanı sağlar. Aynı zamanda zihinsel gelişime katkıda bulunan dinozor yumurta oyuncak çeşitlerinin uygun fiyatta olması da dikkat çeker. Bu nedenle oyuncak yumurta fiyatları incelendiğinde ürünlerin ulaşılabilir olduğunu görebilirsiniz. Kaliteli ve farklı özellikteki tasarımları ile çocukların dikkatini çekmeyi amaçlayan bu ürünler sayesinde faydalı etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Görünüm bakımından yumurtaya benzeyen bu ürün içerisinde birbirinden farklı materyal bulunur. Bilişsel becerileri kazandıran, parçadan bütün elde etmeyi ve farklı renkleri tanımaya yardımcı olan bu ürünler sayesinde çocuğunuzun zihinsel açıdan geliştiğini fark edebilirsiniz. Sosyal becerilerin kazanılmasını sağlayan ve topluma uyum yeteneğini geliştiren oyuncak yumurta indirim seçenekleriyle bütçenizi korumanıza yardımcı olur. Trendyol üzerinden oyuncak yumurta kampanya dönemlerini takip ederek avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Oyuncak Yumurta Kaç Yaş İçin Uygundur?

Bu yumurtalar, küçük parçalar içerdiği için 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Oyuncak seçimi yaparken yaş detayını göz önünde bulundurmak, güvenli olup olmadığına özen göstermek oldukça önem taşır. Bu yumurtaların içerisinde küçük parçalara sahip, çoğu zaman birleştirilmesi gereken minyatür oyuncaklar, basit bulmacalar bulunur. Bu küçük parçalar, yumurta formunda plastik bir kabın içerisine konularak saklanır. Çocuk, yumurtanın içerisindeki sürprizlere ulaşır ve basit bulmacaları tamamlayıp bir oyuncak elde eder. 3 yaş ve altındaki çocukların, birleştirilmesi gereken bu küçük parçalara doğrudan erişmemesi gerekir. Çocuğun oyunu kavramak ve bu basit bulmacaları tamamlamak için yeterli bilişsel becerilere ulaşmış olması önemlidir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar, küçük parçaları yutmak konusunda daha az risk altındadır ve basit bulmacaları tamamlamak için yeterli bilişsel beceriye sahiptir.

Oyuncak Yumurta Çeşitleri Nelerdir?

Sürpriz yumurta olarak bilinen ve içinde birleştirilmesi gereken küçük parçalar bulunan oyuncak, çocuklar tarafından tercih edilen alternatifler arasında yer alır. İçinden çıkan minyatür oyuncakları elde etmek için çocuğun belli basit bulmacaları çözmesi gerekir. Bu özellik; çocukların hayal gücünün gelişmesine, motor becerilerinin iyileşmesine ve el-göz koordinasyonunun ilerlemesine yardımcı olur. Çocukların yeteneklerini ve hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı olması adına oyuncak yumurta boyama setleri bulunur. Başka bir çeşit olarak içeriklerinde farklı renk ve geometrik şekiller bulunan yumurta setleri vardır. Çocuğun bu setlerdeki yumurtaları kapatması için geometrik şekiller ve renkler arasında bir eşleştirme yapması gerekir. Bu eşleştirme, çocuğun motor becerilerinin gelişmesine destek olur. Başka bir çeşit olarak suda büyüyen, bir süre sonra çatlayan ve içinden oyuncak hayvanlar çıkan yumurta setleri de bulunur.

Oyuncak Yumurta Setleri Kaçlıdır?

Bazı oyuncak yumurtalar, 6’lı ve 12’li setler halinde satılırken kimi çeşitlerini tekli olarak bulmak mümkündür. Geometrik şekiller bulunan ve eşleştirme gerektiren oyuncak yumurtalar, en az 6’lı setler halinde bulunurken ihtiyacınıza göre 12’li, 24’lü olarak bulmanız da mümkündür. Sürpriz yumurta olarak da adlandırılan çoğu zaman çikolatayla kaplı olan çeşitler de hem tekli şekilde hem de set halinde bulunur. 3’lü, 6’lı, 12’li veya 24’lü olarak satılabilir. Bir başka ürün de boya yapılan çeşittir. Çoğu zaman boya ve fırçalarla beraber gönderildiğinden dolayı 2’li, 5’li, 10’lu set halinde bulunur. Bu ürünlerin çeşitlerine göre setlerin içeriği değişiklik gösterebilir. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda inceleme yaparak uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Farklı oyuncak tasarımı çeşitliliği sunan ürünler arasından çocuğunuzu mutlu edecek olan seçimi yapabilirsiniz.