"

Parmak Led

" araması için 1571 sonuç listeleniyor

Çok Amaçlı Dekoratif Parmak LED Modelleri Trendyol’da!

Otomotiv dünyası, her geçen gün gelişen teknolojiler ile yenilenmeye devam eder. Araçlara eklenen özellikler ve içeriklerin yanı sıra aksesuar çeşitliliği de her geçen gün artırılır. Otomobil ve motosiklet sevenler tarafından tercih edilen LED’ler, özel olarak icra edilir. Parmak LED, özel olarak seçilen otomotiv aksesuarları arasında ilk sırada olur. Otomotiv kullananlar tarafından tercih edilen bu aksesuar, hava koşullarına karşı dayanıklı bir ürün çeşidi olur. Bu ürünün elektrikli bir aksesuar olması da çevreye karşı da duyarlı bir ürün olduğunu gösterir. Tüm bu durumlar ürün kullanımını daha önemli hale getirir. Materyalleri, tasarımları ve renkleri ile bu aksesuar otomobil ve motosiklet dünyasının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Aracınız ile uyum sağlaması oldukça önem taşır. Kamyon, tır veya otobüs gibi araçlara uyum sağlar. İlgili model, kaliteli ve kullanışlı bir ürün olur. Tasarım açısından her araca uyum sağlar. Spesifik ve kullanışlı tasarımı sayesinde isteğe ve ihtiyaca yönelik olur. Aracınızı kullanırken keyif alacağınız süre içerisinde bu ürün, yardımınıza yetişir. Ürüne kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kapalı ve karanlık alanlarda aracınızı kullanacaksanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca su geçirmez özelliklere sahip olması dış yüzeylerde de kullanımını uygun hale getirir. Bu sayede aracınızın yan, ön, arka basamaklarını bu ürünler sayesinde aydınlatabilirsiniz. Güvenli bir araç kullanımı için doğru ekipmanların kullanımı önemlidir. İhtiyaca uygun ürün seçimi ile birlikte güvenli bir yolculuk hizmeti sunar. Parmak LED yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz veya beğeninize uyan ürünleri inceleyebilirsiniz. Böylece aracınızı güvende tutan tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeleri, özel tasarımları, aracınızı destekleyen ve beğeni toplayan ürünleri bulabilirsiniz. Profesyonel olarak aracınızı güvende tutacak ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Her araç çeşidine uyum sağlayan ve tasarımı ile dikkat çekecek bu ürün modellerine göz atabilirsiniz. Trendyol’a göz attığınızda birbirinden farklı ürün seçenekleri ve fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Trendyol’dan dilediğiniz zaman parmak LED satın alabilirsiniz.

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Parmak LED Çeşitleri

Güvenlik ve Konfor Sağlayan Parmak LED Çeşitleri

Otomobiller gerekli önlemler alınmadığı takdirde tehlikeli olabilir. Alınması gereken önlemlerden bir tanesi, gerekli ve doğru ekipmanların tercih edilmesidir. LED lamba çeşitleri arasında yüksek koruma ve güven sağlayacak modeller ön plana çıkar. Aracınıza herhangi bir rahatsızlık ve zorlama hissi yaşatmaz. Birçok detay ve özellik bir araya gelerek aracınıza benzersiz bir güvenlik ortamı oluşturur. Güvenlik seviyesini artıran durumlardan bir tanesi ise 12 V - 24 V özelliği ile her araca uyum sağlaması olur. Bu özelliği güvenliği artırmanın yanı sıra düşük enerji tüketimini de sebebiyet verir. Bu sayede aküden fazla enerji israf etmeden satın aldığınız ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Basit bir şekilde montaj edilir. Su geçirmeyen bir model çeşidi olur. Aracınızın muayeneden kolay bir şekilde geçmesine imkan tanır. Yerli üretim olan parmak LED lamba modelleri, 3-6 ve 9 adet ışık çeşitlerine sahip olur. Gece sürüşlerinde bu model, korumaya yönelik olur. 3 ledli parmak LED modelini de tercih edebilirsiniz. Karanlık ortamlarda görünürlüğünüzü artırır. Su geçirmeyen özellikteki modelleri tercih etmek, ürün ömrünün süresini uzatır. Ürünlerin yüksek kalite materyallerden oluşması ise dayanıklılığa karşı önlem oluşturur. Aracınıza doğru ekipmanları tercih etmeniz ise kullanım ömrünü ve maliyetini azaltır. Kamyon, tır, otobüs veya herhangi bir araç kullanımı için uygun modelleri olur. Materyal katmanları ve özellikleri farklılık gösteren modeller de mevcut olur. Ürün özelliklerinin değişiklik göstermesi kullanım alanına göre değişir. Tam olarak yol durumuna ve gün ışığına göre kullanmak işini kolay hale getirir. Kamyon, tır ya da otobüs gibi büyük araçların basamak aydınlatılmasını da sağlayan modeller bulunur. Ayrıca uzun yolculukluklarda otobüsünde içinin aydınlatılmasına yardımcı olan modeller, hem sürücünün hem de yolcuların keyifli zaman geçirmelerine imkan tanır. Bu ürünlerin ölçüleri her alana uyum gösterir. Bu yüzden ürün seçimi yaparken kullanım alanınızın ölçülerini dikkate almanızda fayda vardır. Çok yönlü kullanım alanına sahip olan ürün modelleri her müşterinin ihtiyacına yanıt verecek çeşitliliğe sahip olur. Bu yüzden kullanım alanınızı ve amacınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Neon parmak LED, yüksek dayanıklılık gösterir ve olası darbelere karşı koruma sağlar. Gece sürüşlerinde dikkatli ve önlem alınarak sürülmesi önerilir. Aracınıza gelecek olası kazaların önlenmesi konusunda yardımcı olur. Hareket özgürlüğünü önemseyenler için ideal bir ürün seçeneği olur. Diğer araç parçalarında olduğu gibi bunda da aracınızın güvenliği ön planda olur. Parlak ve canlı ışıkları sayesinde geniş avantajlar sağlayacağınız neon LED’ler kaliteli bir duruşa sahip olur. Bu da uzun süre boyunca rahat kullanım sağlamanıza yardımcı olur. Dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı da dayanıklı oldukları için güvenilirlikleri oldukça yüksek olur. Trendyol’da parmak LED kampanyalarını takip edebilir ve avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Hava Koşullarına Uygun Parmak LED Seçenekleri

Hava Koşullarına Uygun Parmak LED Seçenekleri

Araç aksesuarları, geniş bir çeşitliliğe sahip olur. Kullanım amaçları ve alanları birbirinden farklı olan bu aksesuarlar her müşterinin ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur. Aydınlatma, güvenlik ve estetik bir görünüm sağlayan parmak LED çeşitleri de araç aksesuarlarından birisi bulunur. Bu ürünlerin boyutları, şekilleri ve renkleri birbirinden farklılıklara sahip olur. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip olan ürünü satın almanızda fayda bulunur. Sürekli olarak hareket gösteren ve dikkat gerektirecek ürünlerin seçiminin özenle yapılması önemli olur. Parmak LED kırmızı seçeneği de bu ürünlerden bir tanesi olarak kabul edilir. Parmak LED tercihleri otomobil modeline bağlı olur. Rahat bir sürüş özelliği sunan ürünler sağladığı fayda sayesinde beğeni toplar ve tercih edilir. Bu sayede dar yol görüşü olan yerlerde dikkat çekebilirsiniz ve olası trafik kazalarını önleyebilirsiniz. Bu parçalar güvenlik açısından da önem taşır. Doğru ekipman seçimi ile olası kazaları basit bir şekilde önleyebilirsiniz. Böylece birçok problemden de kurtulabilirsiniz. Uygun LED ışıklar ihtiyacınızın tam olarak karşılanmasına yardımcı olur. Böylelikle uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunlar her araç tipine ve özelliğine uyum sağlar. Canlı ve göz alıcı ışık renkleri sayesinde estetik bir görünüme de sahip olur. Aracınıza kolay bir şekilde montaj yapılır. Sade ve düz renk tasarımı ile ürün seçiminde kolaylık sağlar. Az görüş mesafesinin olduğu yollarda harika bir tercih niteliği olur. Modeller arasında dikkat çeken özelliklerden bir tanesi ise su geçirmez olması olur. Böylelikle her hava koşulunda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle yağışlı havalarda büyük avantaj sağlayan Parmak spot LED modeli de tercih niteliğinde olur. Bu ürün modeli sayesinde güvenli sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca don ya da buzlanma gibi durumlarda da kalitesini koruyan bu ürünler kalitesini uzun süre boyunca korur. Üretimlerinde kullanılan malzemelerin sağlam ve dayanıklı oluşu bu avantajlara sahip olmanızı kolaylaştırır. Parmak LED online olarak Trendyol’dan güvenle sahip olabilirsiniz.

Renkleri ile Dikkat Çeken Parmak LED Alternatifleri

Renkleri ile Dikkat Çeken Parmak LED Alternatifleri

Araçların iç ya da dış alanlarında kullanıma uygun olan parmak LED’ler, her ihtiyaca yanıt verebilecek özelliklere sahip olur. Müşterilerin kullanım amaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan ürün yelpazesi uzun ömürlü deneyimler yaşamanızı sunar. Renkleri açısından farklılıklara sahip olan ürünlere göz attığınızda hoşunuza giden ve ihtiyacınıza uygun seçimi yapabilirsiniz. Gün ışığı, kırmızı ya da turuncu parmak LED seçeneği ile sunulur. Renk özelliği tasarımın en önemli detayı olur. Araç konforunun yanı sıra bireysel zevke de uyum sağlar. Aracınıza ve zevkinize uygun olarak seçeceğiniz renk seçeneği şık bir görünüm sergiler. Düz renk seçeneğinin yanı sıra bu modeller, 12 V - 24 V özelliğine de sahip olur. Kamyon, tır, otobüs veya herhangi kullandığınız araç ile uyum sağlar. Basit ve kullanışlı bir tasarıma sahip bulunur. Ayrıca montajının da kolay olması yormadan işlerinizi yapabilmenizi kolaylaştırır. Özellikle görüş mesafesinin az olduğu yollarda kolaylık sağlar. Sarı, mavi, kırmızı parmak LED seçenekleri ise bu az görüş mesafeli yollarda belli eder. Canlı renkler dikkat çeker ve olası kazaların önüne geçer. Zorlu yollara karşı dayanıklı kılar. Uzun yolculukları tercih edenlerin parmak LED 12 volt ürününü tercih etmesi önerilir. Canlı ve dikkat çeken görünümü ile güvenlik önlemi haline gelir. Canlı renge sahip tasarımlar her zaman dikkat çeker ve tercih edilir. Renkler arasında tercih yaparken aracınızın güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Böylece hem kendinizi hem sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Tasarımlar, her model otomotiv çeşidine uyum sağladığı için kolaylıkla seçilebilir. Modası geçmeyen tasarım ve modeller, uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunarken sağladığı özelliklerle de avantaj sağlayabilmenize yardımcı olur. Beğendiğiniz ve ilginizi çeken tasarımları Trendyol’dan kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Parmak LED Türleri

Beğenileri Toplayan Parmak LED Türleri

Otomobil aksesuarlarında her tarzdan bireye hitap eden seçenekler bulunur. Zamansız ve klasik tasarımları tercih edenler için çakarlı parmak ürün modeli sunulur. Trafikte fark edilmenizi kolaylaştıran bu çeşit, yol hakkı kazanmanıza yardımcı olur. Yanıp sönen ışıkları sayesinde sinyal diğer araçlara sinyal yaparak yol üstünlüğünü elde edebilirsiniz. Güvenlik, sağlık ya da doğal afet gibi acil durumlarda kullanıma uygun olan bu model trafik yönetmeliğinde geçiş üstünlüğü sağlamak isteyen araçlarda tercih edilebilir. Bağlantı ayakları ile kolay bir şekilde montajı yapılabilen bu model takıldığı alanda uzun süre konumunu koruyabilir. Göz alıcı ve dikkat çekici renklerden tasarlandıkları için trafikte kolayca fark edilebilmenizi sağlar. Kırmızı, mavi ya da beyaz gibi tonlara sahip oldukları için kullanım amacınıza bağlı olarak çakarın rengini değiştirebilirsiniz. Kontrol düğmelerinden destek alarak ışığın hızını ve parlaklığının da ayarlanmasını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Estetik tasarımları ile araçların farklı ambiyanslara bürünmesini sağlayan çakar, dış kısımda kullanılabildiği gibi içeride de çalıştırılabilir. Tasarruflu güç tüketimine de sahip oldukları için işlevsellik açısından oldukça güvenilir bir tasarım olur. Dikkat çekici seçenekler arasında bulunan RGB parmak LED ; mavi, kırmızı ve yeşil renklerin bir araya getirilmesi ile tasarlanır. Oldukça dikkat çeken ve fark edilmeyi kolaylaştıran bu parmak LED ışık çeşidi, her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Bunlarda bulunan elektronik kart devresi voltajı azaltıp artırarak ışık seviyesini ayarlamaya çalışır. Ana renklerin seviyelerinin ayarlanması ile ortaya çıkan görüntü dikkat çekmeyi başarır. Tamamen sönme ya da yanma gibi özellikleri barındırdıkları için kullanımları oldukça keyifli olur. 6 ledli parmak LED seçeneğine de ulaşabilir ve Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Her Araca Uygun Parmak LED Tasarımları

Her Araca Uygun Parmak LED Tasarımları

Trafikte oluşan ihtiyaçlarınıza göre üretilen aksesuar çeşitleri, güvenli ve sağlıklı sürüş deneyimleri yaşamanıza imkan tanır. Karanlık yollarda fark edilmenizi kolaylaştıran ve araç içerisinde aydınlatma desteği sağlayan parmak ürün çeşitlerinin seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunur. İhtiyacınızı ve kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak farklı sayılarda tasarlanan bu seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Her alana uyum gösteren 3, 6, 9 ledli parmak LED modellerine göz atarak ihtiyaçlarınıza uygun tercihte bulunabilirsiniz. Kırmızı, mavi, turuncu ya da gün ışığı parmak LED çeşitlerinde kullanılan renkler arasında yer alır. Bunlar trafikte farklı amaçlara hizmet ettiği için seçiminizde buna dikkat edebilirsiniz. Yol üstünlüğü sağlamak için acil durumlarda kırmızı ve mavi olanlardan yana tercih yapabilirsiniz. Ayrıca çakarlı özelliklere de sahip olan modellere göz attığınızda yol üstünlüğünü kontrollü bir şekilde sağlayabilirsiniz. Gündüz ya da gece fark edilmenizi kolaylaştıran seçeneklere göz attığınızda kullanım amacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Seçim sırasında araç özelliklerinizi de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Otomobil, otobüs, motor ya da kamyon parmak LED kullanım alanlarından bazıları olur. Büyük araçlar için çoklu olanlardan, küçükler için ise tekli satılanlardan alabilirsiniz. Güç değerleri ve ışık kalitesi açısından da farklılıkları bulunan uzun parmak LED çeşitleri, her ihtiyaca yanıt verebilecek özelliklere sahip olur. Uzun ya da karanlık bölgelerde yolculuk yaparken güçlü ve kaliteli ışığa sahip olanları tercih edebilirsiniz. Otobüs, kamyon gibi büyük araçların içlerini aydınlatmak için ise göz yormayan özellikleri ile tasarlananları inceleyebilirsiniz. Bunlar düşük enerji tüketimi ile araç içlerinin aydınlatılmasını sağlar. Bu sayede yolculuğunuzu keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Trendyol’da parmak LED kullananlar, yaptıkları değerlendirmelerle güveninizi kazanır. Dilediğiniz ürünü güvenle alabilirsiniz.

Avantajlı Parmak LED Fiyatları

Avantajlı Parmak LED Fiyatları

Binek ya da yolculuk için tasarlanan tüm araçlar ile uyumlu olabilen aksesuarlardan birisi parmak LED olur. Bu aksesuarlar estetik duruşları ve kullanışlı özellikleri sayesinde trafikte geçirilen zamanı keyifli bir hale dönüştürür. Acil durumlarda yol üstünlüğü kazanmak, araç içlerini aydınlatmak ya da trafikte fark edilmek gibi amaçları bulunan oto parmak LED çeşitleri, pratik kullanım deneyimleri sunar. Montajı ve kullanımı oldukça pratik olan bu tasarımlar sayesinde sayısız avantaja sahip olabilirsiniz. Kimi zaman modifiye tutkunlarının da tercihi olabilen çeşitler bulunur. Plaka, tavan ya da egzoz gibi alanlara takılabilen 12 volt, 24 volt parmak LED çeşitleri, modifiyelerinin estetik bir duruş sergilemesine yardımcı olur. Volt değerleri açısından farklılıklarının bulunması ışık kalitesini, canlılığını ve parlaklığını büyük ölçüde etkiler. 24 volt olanlar güçlü ışık sistemi sayesinde uzaktan bile fark edilebilmenizi sağlar. 12 volt olanlar ise araç içlerinin aydınlatılması amacı ile tercih edilebilir. 24 volta göre daha düşük ışık parlaklığı ve canlılığı bulunan bu çeşit sayesinde yolculuklarınızı keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz. Dış kısımda kullanılmaya uygun olanlar darbelere ve suya karşı dayanıklı özelliklere sahip olur. Bu da satın aldığınız bir modelin uzun süre boyunca kullanılabilmesine imkan tanır. Her türlü hava şartına karşı üst düzey koruması bulunan su geçirmez parmak LED çeşitleri, uzak noktalardan bile fark edilebilir ışık güçlerine sahip olur. Bu sayede sis gibi görüş mesafesinin azaldığı durumlarda bile güvenliğinizi artıran bu tasarımlardan satın alarak yolculuğunuzu sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden diğer müşteriler tarafından yapılan parmak LED tavsiye ve önerilerine göz attığınızda modeller hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu yorumlardan parmak LED fiyat seçeneklerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Geniş fiyat seçeneklerinin sunulduğu Trendyol üzerinden bütçenize uygun seçimler yaparak alışverişinizi avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca parmak LED indirim avantajlarını takip edebilirsiniz.

Parmak LED Nerede Kullanılır?

Parmak LED'ler; dekoratif aydınlatma, gece lambaları, mutfak tezgahları, banyo aynaları, koridorlar, bahçeler, otomobil iç aydınlatması, elektronik cihazlarda gösterge ışığı, el fenerleri, kampçılık ve açık hava etkinlikleri gibi birçok alanda kullanılabilir. Aynı zamanda parti ve etkinliklerde de dekoratif aydınlatma amacıyla tercih edilebilir. Parmak LED'ler, kompakt boyutları, düşük güç tüketimleri, uzun ömürleri ve geniş renk seçenekleri gibi avantajları sayesinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Özellikle dekoratif aydınlatma için tercih edenler, çeşitli renklerde ve farklı montaj seçeneklerinde bulabilirler. Ayrıca otomobil iç aydınlatmasında da sıkça kullanılır. Elektronik cihazlarda da gösterge ışığı olarak kullanılan Parmak LED'ler, düşük güç tüketimleri ve hızlı tepki süreleri sayesinde tercih edilen bir seçenektir. Bu ışıklar tipik olarak eller serbest aydınlatmanın gerekli olduğu çeşitli durumlarda tercih edilir.

12 Volt Parmak LED Kaç Watt'tır?

Bir parmak LED ışığının güç tüketimi, belirli modele ve tasarıma bağlıdır. Bununla birlikte, genel bir kılavuz olarak; 12 voltta çalışan bir parmak LED ışığının 0,1 ila 2 watt arasında güç tüketmesi muhtemeldir. Bir LED ışığının güç tüketimi tipik olarak watt veya miliwatt olarak ölçülür. 12 Voltluk bir LED ışığının güç tüketimi, gücün (watt cinsinden) voltaja (volt cinsinden) bölünmesiyle hesaplanabilir. Eğer 12 voltta çalışan bir 0,5 watt'lık LED ışığınız varsa, yaklaşık olarak 0,042 amper (A) akım tüketebilirsiniz. Bu kapsamda parmak led ışıklardaki watt değerini gücüne göre ölçebilirsiniz.

Parmak LED Çeşitleri Nelerdir?

Her biri kendi tasarımına, özelliklerine ve işlevselliğine sahip birkaç tür parmak LED ışığı mevcuttur. Standart LED, en temel ve yaygın kullanılan LED tipidir. Tek LED ışıklar, parmağa takılabilen tek bir LED ampule sahip en basit parmak LED ışık türüdür. Hafif, taşınabilir ve genellikle rahat bir oturuş için ayarlanabilir kayışlarla sunulur. Bunun dışında çoklu LED ışıkları, farklı desen ve renklerde düzenlenebilen çoklu LED ampullere sahiptir. Genellikle parti hediyeleri, festival aksesuarları veya eğlence amaçlı tercih edebilirsiniz. Ayrıca şarj edilebilir parmak LED ışıkları ve LED ışıklı parmak eldivenler de vardır. Aydınlatmayı kullanma amacınıza ve ihtiyaçlarınızı karşılama kapsamına bağlı olarak dilediğiniz bir parmak LED ışık modelini değerlendirebilirsiniz.