Fiyat
Materyal
Hacim
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Paşabahçe Diamond

" araması için 167 sonuç listeleniyor

Paşabahçe Diamond Eşsiz Kalitesiyle Trendyol’da!

Günlük kullanılan veya misafirlere özel saklanan mutfak eşyaları, özenle seçilir. Seçilirken şıklığı kadar kalitesi ve dayanıklılığına da dikkat edilir. Paşabahçe Diamond, size zerafeti ve kaliteyi aynı anda sunar. Birçok model arasından size uygun ve zevkinize hitap edecek seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Tüm bu modeller birbirlerine ve mutfağınıza uyum sağlayarak şıklığınızı da tamamlamış olur. Paşabahçe Diamond serisi, oldukça özenle ve ince detaylara önem verilerek üretilir. Hiçbir ayrıntı atlanmadan, tüm olasılıklar düşünülerek üretilen bu parçalar, mutfağınızda sizinle buluşur. Paşabahçe Diamond ayaklı bardak gibi özel anlarınızda ve günlük yaşantıya uyum sağlayan parçalar, büyük beğeni toplar. Paşabahçe Diamond indirim günlerini takip ederek bu ürünlere uygun fiyat avantajları ile Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Paşabahçe Diamond Modelleri

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Paşabahçe Diamond Modelleri

Paşabahçe Diamond viski bardağı, içeceğinizin keyfini çıkarırken size zarifliği ile eşlik eder. Misafirlerinize de güzel bir sunum yapmanızı sağlar. Paşabahçe Diamond kadeh ise özel anlarınızda şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca akşam yemeği sofralarına da zerafet kazandırır. Paşabahçe Diamond kulplu bardak, birçok farklı işlevde kullanılabilir. Bu ürünle çay, kahve içebilir ya da limonatanızın keyfini sürebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek ısıya karşı direnç gösterir. Paşabahçe Diamond şekerlik, çok ince bir işçilik ile üretilir. Modernliği ve sadeliği bir arada sunar. Paşabahçe Diamond çay bardağı, çayın keyfini çıkarmak isteyenler için önerilir. İnce yapısıyla yumuşak içime katkı sağlar. Paşabahçe Diamond su takımı ile su içmeyi dahi keyifli hale getirebilirsiniz. Su takımı ile meyve suyu tüketimini de gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte Paşabahçe Diamond sürahi de size eşlik ederek şıklığı tamamlar. Kendi isteğinize bağlı olarak sunumlarınıza ekleyebilir ve dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Paşabahçe Diamond su bardağı, ideal boyutlarda ve şık desenleriyle size sunulur. Kendinize uygun modeli Trendyol’dan inceleyebilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Paşabahçe Diamond Tasarımları

Her Zevke Uygun Paşabahçe Diamond Tasarımları

Paşabahçe Diamond kampanya zamanlarını takip ederek inanılmaz fiyatlarla bu kaliteye sahip olabilirsiniz. Yaptığınız sunumların göze hitap etmesini sağlayan bu ürünlerin yapımında oldukça sağlam bir cam kullanılır. Böylece kırılmalara ve çatlamalara karşı dayanıklı hale gelir. Paşabahçe Diamond şarap kadehi, şaraplar için özel olarak tasarlanır. Uygun ölçü ve dizaynda üretilir. Aynı şekilde Paşabahçe Diamond likör bardağı da kullanım amacına uygun olarak geliştirilir. Özel günlerin kurtarıcısı olan ürünler, benzersiz tasarımı ve kalitesiyle müşterilerin beğenisini kazanır. Paşabahçe Diamond 4’lü takım, az parçaya sahip olsa da gündelik hayatta kullanım için uygun olduğundan beğenilerek ön plana çıkar. Paşabahçe Diamond kullananlar, ürün hakkında olumlu düşüncelere sahip olup, çevresindekilere de önerirler. Son teknoloji ile üretilmiş camlar, dayanıklı olduğu kadar hafif olma özelliği de taşır. Her bir parçada göz alıcı işçilik fark edilir. Paşabahçe Diamond online satış bilgilerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kalitesi İle Dikkat Çeken Paşabahçe Diamond Modelleri

Kalitesi İle Dikkat Çeken Paşabahçe Diamond Modelleri

Ürünü önceden alıp kullanmış müşteriler, Paşabahçe Diamond tavsiye ve öneri bölümünde görüşlerini belirtir. Ürünün kalitesi ve dayanıklılığı, çokça beğeni toplar. Paşabahçe Diamond dondurmalık, dondurmalarınızı veya uygun ölçüdeki tatlılarınızı şık bir şekilde sunmanıza yardımcı olur. Paşabahçe Diamond 18 parça su ve meşrubat bardağı takımı, toplu bir ürün olduğundan oldukça cazip bir fiyatla size sunulur. İçerisinde 6 adet meşrubat bardağı, 6 adet ayaklı bardak ve 6 adet su bardağı bulunur. Bu sayede tek bir kutudan çıkanlarla birçok ihtiyacınızı karşılama imkanı tanır. Ayrıca bu set, mutfakta kurtarıcı parçanız olarak sizi büyük zahmetten kurtarır. Paşabahçe Diamond kahve fincanı ise kahve zamanlarınızı özel kılar. İdeal boyutu ve şık tasarımı ile size eşlik eder. Paşabahçe Diamond kahve yanı su bardağı ile birlikte kullanıldığında şıklığı tamamlanmış olur. Trendyol’dan uygun fiyat avantajlarıyla Paşabahçe Diamond satın alabilirsiniz.