Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pleksi Harf

" araması için 1927 sonuç listeleniyor
hoby shop Pleksi Ayna 5 Cm Harf(1 ADET)

hoby shopPleksi Ayna 5 Cm Harf(1 ADET)

(3)
Pleksi Ayna 5 Cm Harf(1 ADET)
20 TL
Sepete Git

Keyifli Kutlamalar için Pleksi Harf Çeşitleri Trendyol’da

Akrilik olarak da bilinen pleksiden üretilen harf formlu ürünler, çok amaçlı kullanılabilen objeler arasındadır. Hafif ve kırılmaya karşı dayanıklı bir alternatif olarak üretilen şeffaf özellikte petrol bazlı termoplastik ürünlerdir. Uzun yıllardır dekoratif ve işlevsel ürünlerin hammaddesi olarak kullanılan pleksiler, farklı yazı fontlarında, çeşitli ebat veya renklerde üretilerek hem dekoratif hem de süsleme amaçlı değerlendirilebilir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan pleksi harf modelleri, renk ve ebat olarak beklentileri karşılayabilecek çeşitlilikte bulunur. Seçim yapmanızı kolaylaştıran bu durumu değerlendirerek pleksi harf 20 cm, 25 cm, 30 cm, 50 cm alternatiflerine ulaşabilirsiniz. İş yeri ya da ofislerin reklam panolarında yer alabilen malzemeler, geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Yaygın tercih alanı veya amacına bağlı olarak kalite ve işlevsellik esaslı üretilen ürünler, beğenilerek kullanılır. Ekstra parlaklık katılarak farklı bir görünüm oluşturulmaya çalışılan aynalı pleksi harf modelleri sık tercih edilir. Birçok harf pleksi çeşidi ile farklı görseller oluşturulur. Tarzınızı yansıtan modelleri tercih ederek konforlu bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Bu ürünlerle özel gün ve gecelerinize etkileyici bir hareketlilik katabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve şekiller arasında uyum yakalayarak çeşitli ambiyanslar oluşturabilirsiniz. Organizasyon düzenlemelerinde kolaylık sağlayan tasarımlar sayesinde dilediğiniz kombinleri oluşturmanız mümkün hale gelir. Evinizin konforunda alışveriş yapma fırsatı tanıyan pleksi harf online fırsatlarını Trendyol üzerinden keyifle deneyimleyebilirsiniz.

Etkileyici Tasarımlarıyla Pleksi Harf Modelleri

Etkileyici Tasarımlarıyla Pleksi Harf Modelleri

Pleksi harf fiyatları; modeller arasında değişiklik gösterebilir. Pleksi kutu harf seçenekleri çoklu alımlara dahil olduğu için farklı fiyat seçenekleri karşınıza çıkabilir. Pleksi harf 2 cm, 3 cm, 10 cm, 15 cm gibi farklı ölçülerde olabildiği gibi dış mekanlarda veya iş yerlerinde 30 cm ve üstü ebatlarda da tercih edilebilir. 20 cm boyut seçenekleri ile oda duvarları rahatlıkla dekore edilebilir. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan harfleri, dayanıklılıkları sayesinde uzun yıllar aşınmadan kullanabilirsiniz. Güneş ışığı, yağmur, rüzgar gibi hava olaylarına karşı da dayanıklı yapısı ile dış mekanlarda birçok farklı amaçla kullanılan pleksi harf modelleri, kolay montaj edilebilir olmalarıyla da avantajlı bir konumdadır. Ürünler tabelalarda ve duvar süslemede değerlendirildiği gibi pasta süsü ya da anahtarlık gibi farklı kullanım alanlarına da sahiptir. Dikkat çekici pleksi ışıklı harfler ile farklı dekorasyonlar oluşturabilme fırsatı doğar. Ev dekorunda sıklıkla tercih edilen pleksiden üretilen harfler gerek dayanıklılıkları gerekse görüntüleriyle müşterileri memnun eder. Farklı renk ve boyut seçenekleriyle çocuk odalarından salona kadar birçok yerde tercih edilmeye uygun olan objelerin kolay kullanılabilir oluşu da tercih edilme sebebidir. Hafif ve dayanıklı yapıları sayesinde yapıştırıldıkları zemine zarar vermeden uzun zaman kullanılabilen hazır pleksi harf tasarımları, ev dekorasyonunda küçük dokunuşlarla büyük fark oluşturmak isteyenler için oldukça ideal bir tercihtir. Kabartma modeller büyüklüğüne göre çift taraflı bant, silikon ya da duvar yapıştırıcıları kullanılarak kolaylıkla istenilen yüzeye uygulanabilir. 3 cm veya 4 cm gibi küçük pleksi harf çeşitleri, anahtarlık gibi yapıştırma gerektirmeyen yerlerde kullanılabilir. Bu ürünlerin ebat ve kalınlık olarak çok fazla seçeneği olması, onları hem ev dekorasyonu için ideal bir tercih yapabilir hem de var olan dekoratif objeleri hareketlendirmek için kullanışlı bir seçenek haline getirir. Model seçimi yaparken kullanım alanı ve amacınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bu bağlamda pleksi harf yorum yapanların görüş ve deneyimlerinden yararlanarak doğru ürün tercihi yapmanız kolay olur. Müşterilerin alışveriş sürecinde yaşadıkları durumları da analiz edebileceğiniz Trendyol’daki yorum kısmında, seçenekler hakkında detayları görebilirsiniz.

Kullanışlı Pleksi Harf İndirim Fırsatları

Kullanışlı Pleksi Harf İndirim Fırsatları

Kendinden yapışkanlı olarak satılabilen siyah pleksi harf tasarımları, birçok yüzeye kolay bir şekilde uygulanabilir. İsteğe uygun boyut ve şekilde üretilen harflerle, mekanlara efor harcamadan hareket katabilirsiniz. Işıklı, ışıksız ya da aynalı şekillerde tasarlanan pleksi harf kutu seçenekleri, alışverişinizin her adımını eğlenceli hale dönüştürebilir. Ürün fiyatları markalar arasında farklılık gösterebilir. Hangi amaçla kullanmayı istediğinize bağlı olarak çeşitler arasında tarzınıza uygun modeli seçerek yeni stiller oluşturabilmeniz mümkündür. Geniş renk seçenekleri sayesinde çocuk ve bebek odaları için kullanışlı bir dizayn oluşturabilirsiniz. Bu mekanlarda odanın dekorasyonunu tamamlamak için özel yapım ürünler aracılığıyla isimli duvar süsü oluşturmak gibi seçenekler tercih edilebilir. Pleksi modeller nişan, söz gibi etkinliklerde süsleme yapmak için de sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. İstenilen dekora göre harfler 3 cm boyutundan başlayarak çeşitli ebatlarda seçilebilir. Pleksi harf yapışkanlı olarak temin edildiğinde montajı için ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla istenilen yüzeylere yapıştırılarak mekanlar ve objeler kişiselleştirilebilir. Büyük pleksi harf monte işlemi için vida gibi ekstra aletlere ihtiyaç duyulabilir. Hafif bir malzeme olarak bilinen pleksinin yüzeye yapıştırılarak kullanılması oldukça kolaydır. Kutu formundaki modeller tabela yapmak için sıklıkla tercih edilir. Ev, ofis, iş yeri, düğün salonları, cafe gibi pek çok kullanım alanı bulunan ürünler, tanıtım ya da eğlence amaçlı sıklıkla tercih edilir. Hafif ve kolay yapıştırılabilen malzeme sayesinde keyifli bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Pleksi harf indirim fırsatlarından yararlanarak bütçenizde tasarruf sağlayan bir alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Bunun için kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Aynalı, baş harf, pano, pleksi harf küçük, büyük, pasta süsü gibi seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Pratik Pleksi Harf Kullananlar

Pratik Pleksi Harf Kullananlar

Akrilik olarak da bilinen pleksi, materyal olarak dayanıklı bir yapıda olduğu için hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kesimi kolay olduğu için birçok farklı yazı tipi, grafik ya da logoya uygun şekillendirilebilir. Bu sebeple dış mekanlar için tasarlanan tabelalarda sıklıkla kullanılan harfler, hafif olmaları sebebiyle hem kolay taşınabilir hem güvenilir tabelalar üretilmesine olanak sağlar. Pleksi malzemeler aşırı sıcak ve soğuklara karşı dayanıklıdır. UV ışınlarının soldurucu etkileri bu malzemeye zarar veremez. Bu ürünler, dış mekana monte edilirken tipik olarak pim montaj donanımıyla yapıştırılır. İç mekanlarda ise yüzeye monte etmek için çift taraflı bant kullanılır. İstenirse kutu olarak satın alınıp dekorasyon ya da süsleme yapmak gibi birçok değişik amaç için kullanılabilir. Otomobil tutkunları için özel olarak tasarlanan pleksi plaka harf seçenekleri de mevcuttur. Birçok çeşidi ile birlikte anahtarlık olarak şık, hafif ve kullanışlı bir tercih olabilir. Farklı kullanım alanları için pleksi harf tavsiye edenlerin önerilerinden yola çıkarak beklentinize hitap eden modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hediyelik obje seçenekleri haricinde 50 cm gibi büyük seçenekler ile ofis, iş yeri gibi mekanların duvarlarında logo veya şirket isimleri sergilenerek ortama modern bir görüntü verilebilir. 15 cm ya da 25 cm ebatlarındaki modeller ise hem ev hem iş yerlerinin dekorasyonunda kullanılmak için idealdir. Özel gün ve gecelerde pleksi harf kullananlar tarafından yapılan yorumlar, yeni alışveriş yapmayı düşünenlere yol gösterebilir. Pratik ürünler grubunda yer alan pleksi harf satın almak için ihtiyacınıza cevap veren özellikler dışında bütçenize uygun olması da önemlidir. Kaliteli ve kullanışlı ürün fiyatlarına uygulanan indirim fırsatlarından yararlanmak için pleksi harf kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Alışveriş yapmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.