"

Prezervatif Sonda

" araması için 78 sonuç listeleniyor
Elite No:35 Prezervatif Sonda ( L)
EliteNo:35 Prezervatif Sonda ( L)
(3)
33,92 TL
Sepete Git
Elite Prz.sonda No:25
Bugün Kargoda
ElitePrz.sonda No:25
(1)
19,58 TL
Sepete Git

Kaliteli Prezervatif Sonda Trendyol’da!

Organizma yapısında görülen çeşitli bozukluklar hastalık olarak adlandırılır. Kontrol edilemeyen bu bozukluklar insanları yatağa bağımlı hale getirebilir ya da bakıma muhtaç bir durum yaşamalarına sebep olabilir. Bu istenmeyen durum ile karşılaşan çok sayıda birey idrar konusunda çeşitli problemler yaşar. Bu problemleri engelleyebilmek adına prezervatif sonda seçeneği tasarlanır. Ürünler dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sağlam yapıları sonucunda sızdırma, kayma gibi çeşitli istenmeyen durumların görülmesinin önüne geçer. Uzun süre rahat bir şekilde kullanılır. Herhangi olumsuz bir etkisi söz konusu değildir. Tahriş, kızarıklık gibi çeşitli sağlık problemleri görülmeden kolay bir biçimde kullanılabilir. Yataktan kalkmakta zorlanan, idrar tutma konusunda sorun yaşayan çeşitli hastaların kurtarıcısı niteliğindedir. Ürünler, hastaların rahat etmelerine yardımcı olarak konforlu bir şekilde zaman geçirmelerine imkan tanır. Prezervatifli sonda, periyodik ya da sık aralıklarla tuvalete gitmek mecburiyetinde kalan kişilerinde ihtiyaçlarının karşılanmasına kaynaklık eder. İstenmeyen çeşitli kazaların görülmesinin önüne geçecek donanım nitelikleri bulunur. Kullanım açısından müşterilere büyük kolaylık tanır. Hastaların kendi başına uygulayabilecekleri bir yapıda bulunur. Kolay kullanım niteliği ürünün sıklıkla tercih edilmesine kaynaklık eden özelliklerinden bir tanesidir. Ürünler, yumuşak ve hafif yapıdaki dış dokuya sahiptir. Böylelikle yaralanma, tahriş gibi çeşitli sağlık sorunlarının oluşmasının önüne geçer. Siz de kolay kullanım niteliği sayesinde hastaların tek başlarına uygulayabilecekleri kaliteli yapıda bulunan prezervatif sonda çeşitleri seçeneklerini Trendyol aracılığı ile değerlendirebilirsiniz.

İşlevsel Yapısıyla Prezervatif Sonda Çeşitleri

İşlevsel Yapısıyla Prezervatif Sonda Çeşitleri

Silikon prezervatif sonda ham madde niteliği sonucunda çeşitleri arasından öne çıkar. Silikon ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilen ürünler ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tasarım nitelikleri sonucunda işlevsel bir yapı kazanır. Hastaların tek başına rahat bir şekilde kullanabilecekleri bir forma sahiptir. Bu niteliği sayesinde çok sayıda hastanın büyük talebini alır. Aynı zamanda ürün huni bölgesi sağlam bir yapıdadır. Bu niteliğe huni bölgesinde görülebilecek kırılma ve katlanma gibi müşterileri rahatsız edecek çeşitli durumların görülmesinin önüne geçer. Prezervatif sonda takımı ideal, standart boyutlarda yer alır. Piyasada bulunan çok sayıda idrar kabı ve idrar torbaları ile rahat bir şekilde uyum sağlar. Standart ölçüleri ürünlerin geniş kullanım alanına sahip olmalarına aracılık eder. Aynı zamanda kendinden yapışkanı olan çeşitler de bulunur. Dayanıklı ve sağlam yapıdaki yapışkanların kullanıldığı ürünler geriye akış, sızdırma gibi çeşitli istenmeyen durumların görülmesinin önüne geçer. Uzun süre müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Müşterilerin rahat bir şekilde zaman geçirebilmelerine kaynaklık ederek endişelenmelerinin önüne geçer. Sondalı prezervatif kauçuk materyalleri işlenmesi sonucunda tasarlanır. Beklenmeyen kazaların ve rahatsızlıkların görülmesinin önüne geçer. Kauçuk ham maddesi sonucunda insan vücuduna herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Kimyasallardan arındıran yapısı sayesinde hassas cilde sahip olan kişiler tarafından rahat bir şekilde kullanılır. Aynı zamanda alerjik hassasiyeti olan müşterilerinize tercih ettiği seçenekler arasında kendine yer edinir. Prezervatif sonda ölçüleri müşteri ihtiyaçlarını karşılar. Ürünler, hassas dokuları sonucunda cilt üzerinde oluşan nemin giderilmesine olanak tanır. Bu niteliği sayesinde hastaların rahat bir şekilde hayatlarına devam edebilmelerine imkan sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde kullanım sırasında cildin kuru kalmasına yardımcı olur. Böylelikle nemden kaynaklanan çeşitli tahriş ve hassasiyete karşı maksimum seviyede koruma sağlar. Ürünler hassas tasarımları sonucunda idrarın geri dönüşünü engeller. Bu özellikleri sayesinde oluşabilecek kazaların önüne geçer. Hastaların hayatlarına devam edebilmelerini kaynaklık eder. Siz de alerjik hassasiyeti bulunan kişiler tarafından kullanıma uygun olan; hastaların rahat bir şekilde hayatına devam etmesini imkanı tanıyan prezervatif sonda 30 mm seçeneğini Trendyol aracılığıyla güven içinde temin edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Prezervatif Sonda Yorumları

Dikkat Çekici Prezervatif Sonda Yorumları

Kadın prezervatif sonda özellikleri sayesinde kadın müşterilerin ihtiyaçlarının cevaplandırılmasına aracılık eder. İdrar tutamama gibi istenmeyen durumların görüldüğü kişiler tarafından rahat bir şekilde kullanılır. Aynı zamanda yatalak hastaların ve yataktan kalkmakta zorlanan müşterilerin hayat standartlarının yükseltilmesine aracılık eder. Kolay kullanım özelliği sayesinde çeşitleri arasından öne çıkar. Hastaların tek başlarına kullanabilmelerine imkan tanır. Erkek ve kadın müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak modeller bulunur. İnsan cildi göz önüne alınarak özenle tasarlanır. Bu niteliği sonucunda insan tenine herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Tahriş, kızarıklık gibi çeşitli istenmeyen durumların önüne geçer. Kullanım esnasında sağladığı kolaylıklar sonucunda pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Kullan at, tek kullanımlık seçenekleri bulunur. Bunun yanı sıra tekrar tekrar kullanılan; çeşit seçeneklerine de sahiptir. Prezervatif sonda kullananlar üründen memnun olduklarını dile getirirler. Ürünler farklı yaş aralığında bulunan; değişik ihtiyaçlara sahip olan müşterilerin gereksinimlerinin karşılanmasına aracılık eder. Böylelikle oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Silikon, kauçuk gibi değişik ham maddelerin işlenmesi sonucunda oluşan çeşitlerde söz konusudur. Geniş ürün yelpazesi sayesinde çok sayıda müşterinin büyük memnuniyetini kazanır. Ürünler tasarım nitelikleri sonucunda kolay bir şekilde kullanılır. Başka bir kişinin yardımına ihtiyaç duyulmadan uygulanabilir. Hastalar tek başlarına kullanabildikleri bu ürünü büyük beğeni ile karşılar. Yumuşak bir dokuya sahiptir. Yumuşak dokusu sonucunda müşterilerin rahatsızlık hissetmelerinin önüne geçer. Hayat standartlarının olumlu yönde değişmesine aracılık eder. Prezervatif sonda yorumları müşteri memnuniyetini ortaya koyacak niteliklere sahiptir. Ürünler, müşterilerin gereksinimleri ve ihtiyaçları kapsamında tasarlanır. Bu özellikleri sonucunda çok sayıda bireyin yaşam kalitesinin artmasına aracılık eder. Siz de kolay kullanım özelliği sayesinde müşteriler tarafından büyük beğeni karşılanan ürünleri Trendyol aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Prezervatif Sondası Çeşitleri ve Fiyatları

Bütçe Dostu Prezervatif Sondası Çeşitleri ve Fiyatları

Prezervatif idrar sondası bünyesinde yer alan huni bölgesi ekstra güçlendirilmiş yapıya sahiptir. Bu güçlendirilen yapısı kırılma, katlanma gibi müşterileri rahatsız edecek çeşitli durumların görülmesinin önüne geçer. İstenmeyen kazalarla karşılaşılmasını engeller. Yataktan kalkamayan ya da kalkmakta zorlanan hastaların hayatının kolaylaştırılmasına aracılık eder. Cilt dostu yapısı sayesinde görülebilecek çeşitli sağlık sorunlarının önüne geçer. Nem emen bir forma sahiptir. Bu sayede insan cildinin kuru olmasına aracılık eder. Müşterilerin rahat ve konforlu bir şekilde zaman geçirebilmelerine imkan tanır. Hayat kalitesine doğrudan etki ederek müşterilerin büyük memnuniyetini kazanır. Kendinden yapışkanlı prezervatif sonda yapışkan detayı sonucunda seçenekler arasından öne çıkar. Bünyesinde yer alan kaliteli yapışkan geriye akışın engellenmesine aracılık ederken yerinden çıkma, oynama gibi çeşitli istenmeyen durumların görülmesini engeller. Beklenmeyen kazalara karşı maksimum seviyede koruma sağlar. Elastik köpükten üretilen yapışkan detayı sayesinde ürünler çeşitler arasında fark yaratır. Aynı zamanda elastik köpük insan tenine herhangi olumsuz etkide bulunmaz. Cilt dostu yapısı sonucunda çok sayıda kişi tarafından rahat bir şekilde kullanılır. Alerjik hassasiyeti bulunan müşteriler tarafından da tercih edilirliği oldukça yüksektir. Kadın ve erkek müşterilere uygun tasarımları bulunur. Tasarım açısından sunduğu geniş seçenekler sayesinde çok sayıda müşterinin büyük memnuniyetini kazanır. Çeşitli kazalara karşı yüksek seviyede koruma sağlar. Prezervatif sonda fiyat aralığı ürün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ürünün ham madde niteliği, kullanım açısından sunduğu kolaylıklar gibi pek çok faktör fiyat miktarının belirlenmesine doğrudan etkide bulunur. Ürünler, farklı gelir seviyesine sahip olan pek çok müşterinin rahat bir şekilde karşılayabileceği miktar aralığında yer alır. Siz de hastaların hayat standardının iyileştirilmesine aracı olan ürünleri Trendyol aracılığı ile kolay ve pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.