placeholder
"

Problematik

" araması için 218 sonuç listeleniyor

Problematik

Problematik ile Yeni Nesil Çözüm Yolları

Temel yeterlilik testine hazırlanan kullanıcılar için ellerinde verimli bir soru bankası olması oldukça önemlidir. Özellikle sayısal problemlerde yeni nesil soru çeşitlerini anlama ve kavrama, başarılı olma şansını yüksek oranda sağlar. Bu alanda kendini kanıtlayan Tonguç Akademi’nin yeni nesil soru tiplerini kolay uygulanan taktiklerle öğretip her seviye için uygun kaynaklarla çözüme kavuşturan soru bankası Problematik öne çıkar. Bugüne kadar birçok kullanıcı bu kılavuz kitap ile başarıya kavuştu. Kullanıcılar sınav hazırlığında soru çözerken verimli bir kullanım sağlamayı isterler. Problematik’in içerisinde 703 soru bulunur. Soru bankasından günde ortalama 20- 25 soru çözerek 1 ayda, günde ortalama 10-15 soru çözerek ise 2 ayda randımanlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Yeni nesil kitaplarda bulunan teknolojik özellikler sayesinde kullanıcılar internet ve kitabı koordineli bir şekilde kullanabilir. Problematik test kitabı bu anlamda kullanıcılarına avantajlı özellikler sunar. Kitap içerisinde bulunan Gri Koç karekodu sayesinde soru çözüm videolarından destek alabilirsiniz. Bunun için ilgili kare kodu akıllı telefonunuzdan okutarak açılan videoyu rahatça izleyebilirsiniz. Bu şekilde ikinci bir kişiden yardım almadan kendi çalışma planınızı oluşturabilirsiniz. Bu eşsiz soru bankası tek olarak satıldığı gibi 2’li, 3’lü, 4’lü ve 6’lı setler halinde de satılır. Mesela 4’lü set ile Problematik matematik sorularındaki çalışmalarınıza kaliteli kaynak sağlar. İçerisinde bulunan Paragrafik ve benzer içerikteki kitapları ise sözel paragraf soruları ile önemli bir kaynak oluşturur. P Vitamini kitabı ise hem sözel paragraf hem de sayısal problemleri birlikte bulunduran bir kaynaktır. Böylece bu zengin içerikli setler ile tek seferde tüm sayısal ve sözel kaynak ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İçerisindeki pratik metotlar ve soru çeşitleriyle tüm hedeflerinize hazır hale gelebilirsiniz. Birçok kişinin başarılı sonuçlar elde ettiği bu yardımcı kitap TYT’nin yanı sıra KPSS, ALES ve DGS sınavlarına girecekler için de ideal bir kaynaktır. Dilerseniz bu setlere Trendyol üzerinden ulaşıp ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Problematik ile Yeni Nesil Çözüm Yolları

Problematik soru bankası ortaöğretim kademesindeki kullanıcılarına yeni model problemleri çözmeye yönelik yol gösterici bir kaynaktır. Yeni nesil soru tiplerinde okuduğunu anlama ve çözüm yolu bulma fazla zaman alabilir. Zaman kaybı da sınav maratonunda başarılı olmanın en büyük engellerinden biridir. İlk olarak, neredeyse her konuyla alakalı olabilen bu paragraf tipi sayısal soruların kolay anlaşılması oldukça önemlidir. Daha sonra ise seviye ile uyumlu soruları çözerek pratik yapılması süre yönetiminizi kontrol altında tutabilmenizi sağlar. Problematik kitabı bu iki önemli noktada sizlere yardımcı olarak bir adım öne geçmenizi sağlar. TYT matematik deneme sınavlarındaki netleriniz 5-19 aralığında ve konularda ilk 12 bandında eksik bilginiz yok ise aradığınız kaynaktır. Kitaptaki 703 soruyu programlı bir çalışma ile kısa bir süre de çözebilirsiniz. Ayrıca video destekli anlatımları da bulunan soruları bu sayede detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Soru bankası Problematik 1.sınıf ile 4.sınıfa kadar seviyelerde soru tipi içerir. Sorular; sayı, kesir, yaş, oran- orantı, işçi, hareket, yüzde ve kar zarar gibi konulardan oluşur. Kitaptaki sorular, çözümlü örnek soru ve ardından benzer çözülecek bir soru şeklinde yer alır. Bu da kullanıcılara anlayarak ve pekiştirerek çalışma yolu açar. Kitaptaki soruların genel olarak seviyeleri orta zorluktadır. Başlangıç seviyesini geçen kullanıcılar için idealdir. TYT sınavında öğrencilerin en fazla zorlandığı iki bölüm bulunur. Bunlar paragraf ve problem sorularıdır. Problemlerde yeni model soruları anlamada, paragraflarda ise hızlı bir şekilde okuyup odaklanma da zorlanırlar. Bu yüzden çoğu kullanıcı iki alanda da süre sıkıntısı yaşayarak hedefledikleri netlere ulaşamayabilirler. Kullanıcıların bu alanlardaki eksiklerini giderebilmesi adına bu ürünle birlikte paragraf soruları da içeren kitaplar bulunur. Farklı adetlerde satılan bu paketleri kaynak ihtiyacınız dahilinde seçebilirsiniz. Bu paketlerde bulunan P vitamini soru bankası ile art arda hem problem hem paragraf sorusu çözebilirsiniz. Böylece 90 kere tekrar eden paragraf ve problem sorularını çözerek kuvvetli bir pratik yapabilirsiniz. Diğer kaynaklar olan Paragrafik ve Pragrafiks ile süre yönetimi öğrenerek uzun paragrafları bir çırpıda çözebilirsiniz. Problematik sayı problemleri ile sayısal analiz yeteneğiniz gelişirken diğer kaynakların paragraf soruları ile okuduğunuzu anlama yönünden gelişim gösterebilirsiniz. Sadece sayısal anlamda ilerlemeye ihtiyacı olan kullanıcılar içinde paketler mevcuttur. TYT için matematiğin ilk 12 konusu ve son 10 konusu oldukça önemlidir. Diğer paketlerde de Problematik ile bu önemli konuları içeren kaynaklar mevcuttur. Bu sayısal içerikli paketlerle de temel, orta ve yeni nesil soruları kavrayarak başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Yararlı konuları ile uygun fiyatlardan ulaşılabilir kaynaklardır. Dilediğiniz zaman Trendyol’dan bu yeni nesil soru bankasını inceleyerek verimli çalışma planınızı oluşturabilirsiniz.

Problematik Soruları ile Doğru Zaman Yönetimi

Problematik Soruları ile Doğru Zaman Yönetimi

Sınav hazırlığındaki kullanıcıların doğru içerikli kaynak bulması atacakları ilk adımı oluşturur. Problematik içeriği açısından TYT sınavında öğrencileri en çok zorlayan yeni nesil problemlerin anahtarını sunar. Adım adım doğru taktiklerle kullanıcılarına bunu anlatan kitap, soruları ile pratik açığınızı kapatır. Böylece bu etkili çalışma yöntemi ile okuduğunuzu anlayıp problem çözme yolları geliştirmenizi sağlar. Bu sayede sadece sayısal sorularda değil sınavdaki her tür soruda size yardımcı olan pratik yöntemlere sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar soru çözerken çoğu zaman kaynaklarında soruların açıklayıcı çözümlerini bulamadıkları için zorlanırlar. Problematik çözümleri bulunan cevaplı soruları ile kullanıcılarına verimli bir çalışma kaynağı sunar. Yazılı anlatımıyla yetinmeyenler için de video ortamında ayrıntılı soru açıklamalarını bulabilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz yerde kendi başınıza çalışma yapma avantajına sahip olabilirsiniz. Sınavlarda iyi çalışmanın yanında zaman yönetimi de oldukça önemlidir. Sınava hazırlanan birçok öğrenci zamanı doğru kullanamadığı için sınavı bitiremeden çıkar. Bu da hedeflerine ulaşmasına büyük bir engel oluşturur. Bu yeni nesil soru bankasının pekiştirici soruları ile soru tiplerini kavrayarak çözüm işini kısa sürelere çekebilirler. Kolayca problem çözülmesi için TYT de ilk 12 konunun iyi bir şekilde öğrenilmesi gerekir. Bu konular arasında da denklemler ve oran orantı konusunun özellikle iyi oturtulması gerekir. Bu anlamda Problematik oran orantı ve denklemler konularındaki açıklayıcı içeriği ile önce bu eksiğinizi kapatır. Daha sonra periyodik olarak adım adım taktik ve konu çalışmaları yapmanız gerekir. Bu çalışmalar sonucu yeni nesil problemleri kolaylıkla çözebilirsiniz. Kullanıcıların netlerini artıran bu önemli kitap, yardımcı setleriyle kullanıcılarına avantajlar sağlar. Bu yardımcı kitaplar matematik konularının yanı sıra uzun paragraf sorularına da kalıcı çözümler sunar. İçeriği bakımından dgs gibi diğer sınavlara da hazırlanan kullanıcılara kaynak oluşturabilir. Ayrıca bu soru bankası kitaplar uygun fiyatlardan kullanıcılara sunulur. Farklı birçok ürünü kullanıcılarına ulaştıran Trendyol, bu kaynak kitabı da sizlere sunar. İsterseniz hemen Trendyol’un kampanyalı fiyatlarından yararlanarak soru bankanızı satın alabilirsiniz.

Problematik Soru Bankası’na Verimli Çalışma Yolları

Problematik Soru Bankası’na Verimli Çalışma Yolları

Kullanıcıların TYT’ye hazırlanırken ellerinde bulunan bu donanımlı soru bankasını planlı bir şekilde çözmeleri önemlidir. Bu aşamada Problematik nasıl verimli bir şekilde çözülür sorusunun cevaplanması gerekir. Öncelikle bu kitap, kullanıcılarını sınavların yeni dönem soru tiplerinde uzmanlaştırmayı hedefleyen bi soru bankasıdır. Bu alternatif problem çeşitlerini öğrenmeniz için de matematik konularında belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekir. Yani Problematik 4.sınıf düzeyine kadar olan matematikte ilk 12 konuyu net bir şekilde oturtmuş olmanızı bekler. Bu aşamada sizlere özellikle problem çözmede yarayacak sayı problemlerinde yardımcı olacak sorular sunar. Problemlerin daha net anlayabilmeniz için de planlı bir çalışma oluşturmanız gerekir. Konuları temelden öğrenip kavradıktan sonra günde en az 5 en fazla 20 soru aralığında çözme rutini oluşturmanız gerekir. Alternatifi bol problem konularını anladıktan sonra netlerinizi belli bir seviyede tutmanız gerekir. Bu da yaklaşık 5-19 aralığına denk gelmelidir. Bu netlere ulaştıktan sonra artık yeni nesil sorulara geçip günlük 10 sorudan başlayıp 20’li adetlere kadar pratik yaparak kitabınızı kısa süre içinde bitirebilirsiniz. Problematik Paragrafik kitabı ile birlikte de satılır. Bu iki kitapla birlikte TYT ‘nin can damarı konularından bir diğeri olan paragraf soruları için güzel bir kaynak elde edebilirsiniz. Bol bol paragraf sorusu çözerek kısa süre içinde okuma, anlama ve çözüme ulaştırma yetisi geliştirebilirsiniz. Paragraf sorularında da öncelikle günde 4 soru ile başlayıp 10 ve 20 seviyelerine çıkabilirsiniz. Hatta çapraz bir yöntem uygulanması sınavdaki başarınıza katkı sağlar. Bu da problem ve paragraf sorularını karışık çözerek sağlanır. En nihayetinde bu alanlar tam olarak kavrandığı vakit genel denemelerdeki hızınız artar. Bu da sınav yarışında derece almanızı olanaklı kılar. Sizde Trendyol’dan kolayca edinebileceğiniz bu soru bankası ile rakipleriniz arasından sıyrılmayı başarabilirsiniz.

Bütçenizi Destekleyen Problematik Fiyatları

Bütçenizi Destekleyen Problematik Fiyatları

Sınavlara hazırlanan kullanıcılar kaynak ararken çoğu zaman fazla adetlerde ihtiyaçları olmayan kitaplara yüklü miktarda para öderler. Bunun sonucunda verimli bir çalışma da elde edemezler. Yüzbinlerce kişinin arasından sıyrılma yarışı olan TYT sınavında da doğru kaynaklardan yararlanılması önemlidir. Doğru konular ve soru çözümlerine sahip bir kitapla başarıyı yakalama olasılığı oldukça yüksektir. Yeni model soruları ve konuları ile Problematik fiyat açısından da oldukça uygun bir kaynaktır. Neredeyse her bütçeden kullanıcıya hitap eder. Bu yönüyle çocukları sınava hazırlanan aileler için yüklü bir masraf çıkarmadan destekleyici bir rol oynar. Tek ve farklı adetlerde setler halinde de satılan bu kaynaklar farklı ve eksik konuları da destekler. 2’li ve 6’lı setler indirimli ve avantajlı fiyatlarla sizlere sunulur. Problematik; Paragrafik, Paragrafiks, Matematik ve P vitamini gibi sayısal ve sözel destekleyici kitaplarla işbirliği içindedir. Uzun paragraf soruları ve yeni nesil sayısal soruların zaman zaman birlikte harmanlandığı özelliklere sahiptirler. Bu tarz sorularda pratik yapıp çözüm yollarının kavranması sınavda yüksek oranda başarıyı garantiler. Kullanıcıların bu kaynaktan doğru bir şekilde yararlanmaları için Problematik 3. sınıf ve 4. sınıf matematik konularının iyi bir biçimde kavranması gerekir. Bu konuların arasında denklemler ve oran orantı konuları başı çeker. Çözümlü videoları ile yine başka bir kitaba ihtiyaç duymadan çalışmanızı sağlar. Verimli bir çalışmaya tasarruflu şekilde sahip olabilirsiniz. Dönemsel olarak kampanyalı fiyatlarla sunulan bu soru bankasını Trendyol üzerinden en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Seviyenizi Artırarak İlerleyebileceğiniz Problematik

Seviyenizi Artırarak İlerleyebileceğiniz Problematik

TYT sınavına girecek kullanıcıların kaynak ararken çalışma seviyelerini net bir şekilde belirlemeleri gerekir. Alacakları kaynak soru bankasının da, gerçek anlamda işlerine yarayacak bir kitap olmasına özen göstermeleri lazımdır. Bu sayede düzenli bir çalışma planıyla sınavdan olumlu bir sonuç elde edebilirler. Bu önemli sınavda sayısal manada önemli bir kaynak olan Problematik seviyesi orta düzeye gelen kullanıcılar için idealdir. Orta seviyeden kasıt kullanıcıların matematik konularında ortalama ilk 10 konuya hakim olmasıdır. Bu konularda hedeflenen netlere ulaşan biriyseniz artık yeni nesil problemlere adım adım geçebilirsiniz. Yeni nesil soru bankası, öncelikle adım adım taktiklerle anlattığı problemleri öğretir. Daha sonra da çözüm metodları kavramanıza yardımcı olur. TYT hazırlığı için eksik olduğunuz konuları saptamanız önemlidir. Problematik inceleme altına alındığı zaman birçok matematik konusu ve yeni nesil denilen problemleri içerdiğini görebilirsiniz. TYT sınavının yarısından fazlasını problemler oluşturur. Dolayısıyla problemlerin kavranması ve çözüm yollarının öğrenilmesi için doğru bir kaynaktır. Ayrıca bol sorulu bu kitap sayesinde planlı bir çalışma sonucu kısa sürelerde daha fazla soru çözme becerisi kazanabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizi hızla geride bırakabilirsiniz. Kaynak, 141 adımda kullanıcılarına doğru şekilde problem çözme becerisini öğretmeyi hedefler. Konular; oran orantı konusundan başlayarak, işçi, yüzde, kesir, yaş, sayı, karışım ve tablo problemleri gibi konularla ilerler. En son kısım ise sayısal yetenek problemleri olan yani rutin olmayan problemler ile sonlanır. Bu soruları kitapta sırasıyla; çözümlü örnek, taktik ve örnek soru olarak bulabilirsiniz. Kullanıcılarının bu temel seviyeleri sağlamlaştırmalarını sağlar. Daha sonra yeni nesil problemleri sağlam alt yapı ile kolayca çözebilmelerine olanak tanır. Yararlanan birçok kullanıcının olumlu geri dönüş sağladığı bir kaynaktır. Dilerseniz Trendyol üzerindeki Problematik yorumlar kısmından kullanıcıların düşüncelerini okuyabilirsiniz. Bu görüşler ışığında Problematik’ten ne şekilde yararlanabileceğinize karar verebilirsiniz.

Trendyol’da Problematik Soru Bankası

Trendyol’da Problematik Soru Bankası

Alternatif ürünlerin internetteki adresi olan Trendyol birçok farklı ürüne ev sahipliği yapar. Soru bankası kitapları alanında da kullanıcılarına fazlasıyla kaynak yaratır. Bu anlamda kullanıcıların büyük bir kısmının başarı sağladığı Tyt Problematik soru bankasını da kullanıcılarına sunar. Bu yardımcı kitap, tercih edenler tarafından büyük bir beğeni toplar. Soru bankası TYT sınavında anahtar olan yeni nesil problemleri içerir. Bu problemleri açıklamalı anlatımı ve etkili sorularıyla kullanıcılarına etkin bir biçimde öğretir. Bu sayede kitaptan yararlananlar bu tarz soruları anlama ve çözme becerisini kazanır. Deneme sınavlarda net yapma rakamları oldukça önemlidir. Bu etkili kaynak ile hedeflediğiniz netlerin de üstüne çıkarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kaynak arama işi oldukça zor ve yorucudur Trendyol ile oturduğunuz yerden bir tıkla bu işleminizi halledebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un gelişen filtreleme seçeneklerini kullanarak eksiğiniz olan konu ve kaynakla ilgili de ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu sayede doğru kaynağa ihtiyacınız olan zamanda uygun fiyatlardan ulaşmanın avantajından faydalanabilirsiniz. TYT matematik eksikleriniz için verimli bir kaynak olan Problematik nerede satılır sorusuna yanıt arayan kullanıcılar için en avantajlı yanıt kuşkusuz Trendyol olur. Ayrıca sayısal soru bankası olan bu kitapla beraber satılan diğer kaynakları da setler halinde bulabilirsiniz. Bu kaynaklardan bazıları olan Paragrafik ve Pvitamini gibi yayınlarla verimli bir çalışma desteği sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sınavın omurgası paragraf sorularını da verimli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu kitap setlerini de yine Trendyol farkı ile indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’daki ürün özelliklerini açıklama kısmından Problematik’i inceleyebilir seviyenizle uyumlu olanı hemen sipariş verebilirsiniz.