Renk
Fiyat
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Promarker Kalem

" araması için 1144 sonuç listeleniyor

Profesyonel Kalitede Promarker Kalem Çeşitleri Trendyol'da!

Kaliteli ürün çeşitleri, hayatın her alanında tasarım ve çizimle uğraşanların vazgeçilmez renklendirme ekipmanlarından biridir. Mürekkep yoğunluğu ve renklendirme açısından piyasadaki çokça ilgi gören promarker kalem çeşitleri neredeyse her türlü yüzeye rahatlıkla boyama yapabilme kolaylığı sağlar. Sahip oldukları canlı renkler ve çeşitli ton skalası sayesinde mimarlar ve resim öğrencileri başta olmak üzere herkes tarafından beğeniyle karşılanan promarker keçeli kalem çeşitleri, boyama ve çizim yapmayı ileri seviyeye taşır. Kağıt ve tuvalin yanı sıra, seramik, cam, ahşap gibi yüzeylerde de sıklıkla tercih edilen promarker kalem çeşitleri, sanat severlerden tam not alır. Bu ürünler yüksek mürekkep performansları ve yoğun renk geçişleri sayesinde profesyonel alanda çokça tercih edilen ürün çeşitlerinden biridir. Kolay kuruması ve her türlü zeminde maksimum rengi yansıtabilmesi sayesinde mimarlar tarafından proje çizimlerinde sıklıkla kullanılır. Hızlı kuruma özelliği sayesinde kağıt üzerinde dağılma yapmaz ve rahatlıkla çalışabilmenizi sağlar. Çizim çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilen modellerden olan bu ürünler, darbelere karşı dayanıklı olması ve kolay kuruması sayesinde farklı alanlarda sıklıkla tercih edilir. Özellikle parlak yüzeylerde canlı ve yoğun renklendirmeler yapmanızı sağlayan keçeli çeşitleri, peyzaj, sanat, seramik gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Keçeli çeşitler, üstün boyama performansına sahip olabilir, yoğun ve canlı renkleri ile profesyonel çizimler yapabilirsiniz. Tüm çeşitleri Trendyol üzerinden bulup kolayca promarker kalem satın alabilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Alanlarıyla Promarker Kalem

Çeşitli Kullanım Alanlarıyla Promarker Kalem

Boyama modelleri arasında öne çıkan tasarımlardan biri olan promarker çizim kalemi, neredeyse her türlü zeminde boyama yapmayı kolaylaştırır. Kağıt üzerinde dağılmadan etkili performans göstermesinin yanı sıra, tahta, cam, plastik ya da seramik yüzeylerde de kullanılan bu çeşitler, el işi faaliyetlerinde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Trendyol üzerinden promarker kalem kullananların yorumlarını inceleyebilir ve modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünler, ele bulaştığında kolayca yıkanarak çıkarılır. Aynı zamanda uygulandığı zeminlerde herhangi bir renk solmasına karşı korumalı olan bu ürünler, yoğun renk pigmentleri ile istediğiniz tona ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda, mürekkep tutmayan plastik yüzeylerde de sıklıkla tercih edilen bu ürünler, çeşitli yüzeyleri rahatlıkla renklendirebilmenizde yardımcı olur. Kartonlar üzerinde kusursuz işlenebilmesi sayesinde peyzaj ve çizim öğrencileri tarafından beğeniyle kullanılan bu tasarımlar, keçeli uçları sayesinde istediğiniz kalınlıkta çizgiler çekebilmenizi sağlar. Aynı zamanda, iki taraflı uca sahip olan modelleri sayesinde ister ince detayları renklendirebilir isterseniz de arka plan gibi geniş alanları boyayabilirsiniz. Seramik ve cam boyama sanatında da çokça tercih edilen boyama yöntemlerinden biri olan grafik çizim tasarımı, tek kat geçilse bile yoğun renk pigmentleri ile müşterisine istenilen tonu verir. Cam yüzeylerde damlalaşma yapmadan tek geçişte mükemmel sonuç alabileceğiniz bu ürünleri seramik boyama işlemlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seramik boyama sonucu boyanın uzun süreli kalmasını isterseniz boyadığınız ürünü fırına verebilir, boyanın yüzeye işlemesini sağlayabilirsiniz. Sıcağa karşı oldukça dayanıklı olan bu modeller, yüksek ısıda bile çatlama ya da kuruma yapmaz, ekstra vernik geçişine ihtiyaç duyulmadan rengarenk seramikler ortaya çıkmasını sağlar. Yeniden doldurulabilir modelleri de bulunan promarker boya kalemi numarasını öğrenerek modelinizin mürekkebini doldurtabilir, uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Portre ve benzeri çizimlerde gölgelendirme yapmak için kullanılan tonlama yöntemini kusursuz gerçekleştirebilirsiniz. Ayrı olarak satılan ve blender adı verilen beyaz ton ile arasındaki geçişi yumuşatabilir, çiziminizin güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlevsel modellere Trendyol'dan promarker kalem indirim avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Promarker Kalem Fiyatları

Bütçe Dostu Promarker Kalem Fiyatları

Sahip olduğu geniş renk skalası ile renklerin her türlü tonunun bulunduğu bu kaliteli modeller, kusursuz çizimler yapmanızı kolaylaştırır. Bu tasarımlar, tekli olarak satışa sunulduğu gibi farklı renk seçeneklerinin bir arada bulunduğu setler halinde de tercih edilebilir. Promarker kalem seti 6’lı, 12’li, 24’lü ve 48’li renklerden oluşan alternatifleri içerir. Tam bir fiyat performans ürünü olarak tasarlanan set fiyatları, setin içerisindeki ürün sayısına göre değişiklik gösterir. Gölgelendirme için iki renk arasında ufak dokunuşlar yaparak orta tonu elde edebilirsiniz. Tuval üzerinde de yüksek performans gösteren çeşitler, resim üzerinde küçük değişiklikler yapmanıza imkan verir. Yüksek alkol derecesi pigmentlerin yoğunluğunu artırıp tek seferde canlı renkler elde etmenize yardımcı olur. İki uçlu modelleri ile her türlü detayları renklendirmenize olanak sağlayan bu çeşitler, el işi seramik boyamalarda da sıklıkla tercih edilir. Beyaz tahtalar üzerinde de kullanılabilen bu tasarımlar, alkollü bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Detaylı bilgi için Trendyol'da bulunan promarker kalem yorum yazılarına bakabilirsiniz. Grafik çizim tasarımları, mukavva ve benzeri yüzeylerde de dağılmadan performans gösterir. Kaliteli model çeşitleri, kağıt üzerinde dağılmaması sayesinde çizim yapanların bir numaralı tercihidir. Geniş fiyat aralığı ve yüksek kalitesi sayesinde çeşitli kullanım alanı bulunan set modelleri, ihtiyaçlara yönelik tasarlanır. Mimarlık ve tasarım öğrencilerinin olmazsa olmazı bu modeller, projelerinizin yıldızı olmaya hazır olur. Promarker kalem fiyatları performans ürünü olarak öne çıkarken bir keçeli modelden yüksek performansı almanıza olanak sağlar. Amacınıza uygun çeşitli modellere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilir, birbirinden farklı renk ve modeller ile sunulan bu tasarımlar ile çizimlerinizde kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. Promarker kalem online alışveriş deneyiminden gönül rahatlığı ile beğendiğiniz modelleri kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kaliteli Promarker Kalem Tasarımları

Kaliteli Promarker Kalem Tasarımları

Promarker fosforlu kalem çeşitleri, plastik gibi boya tutmayan yüzeylerde bile üstün performans göstererek kolaylıkla boyama yapabilmenizi sağlar. Yoğun cam mürekkebi sayesinde çeşitli yüzeyler üzerinde üstün performans gösterebilen bu modeller, tekli ana renkler halinde satılabildiği gibi, set halinde de müşterilerine sunulur. Ana renklerin dışında, blender olarak adlandırılan beyaz marker ile yumuşak renk geçişleri yapabilir, kusursuz bir görüntü elde edebilirsiniz. Küçük detayları bile kolayca işlemenize yardım ederken boyamanın kusursuz olmasını sağlar. Bu sayede, ince detayları bile taşırmadan renklendirebilirsiniz. İnce çizim kağıdı üzerinde yüksek performans sergilerken projelerinizi kusursuz çizmenizde yardımcı olur. Cam mürekkebi ile doldurulup keçeli ucu sayesinde istediğiniz kalınlıkta boyama yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda, modeline göre değişiklik gösteren mürekkep doldurma özelliği ile mürekkebi biten modelinizi tekrar kullanmanıza olanak sağlar. Modelin sahip olduğu renk numarasına uygun mürekkep ile tekrar doldurabilir, uzun süre kullanabilirsiniz. Modeline göre değişiklik gösteren iki uçlu çeşitleri ile modelinizin bir tarafını geniş alanları boyamak için diğer tarafını ise detay çalışmak için tercih edebilirsiniz. Tek geçişte kapatma özelliği ile istediğiniz rengi elde etmek için tek bir kat boyamanız yeterlidir. Geçişli bir boyama elde etmek isterseniz de koyu ve açık tonu boyayıp blender tasarımı ile renk tonunu yumuşatmanız yeterli olur. Seramik ve cam yüzeylerde de kenarları derinleştirmek için kullanılan promarker dolma kalem modelleri ile çizimlerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Proje derslerinde kullanılan ahşap küpleri bu modeller ile rahatça renklendirebilirsiniz. Aynı zamanda ince çizim kağıtları üzerinde kusursuz çizimler yapmanızı sağlayan tasarım, boyanın bulaşmama özelliği sayesinde ince detayları bile işlemenize olanak sağlar. Trendyol üzerinden promarker kalem tavsiye yazılarına göz atarak beklentinize uygun çeşitli modelleri hemen bulabilirsiniz.