Bağlantı Türü
Fiyat
Renk
Mikrofon
RGB Aydınlatma
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Kablo Uzunluğu
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kablo Ucu
Kullanım Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Razer Blackshark V2

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Razer Blackshark V2 Modelleri Trendyol’da!

Profesyonel olarak oyun oynayan kişiler iyi bir ses kalitesi için üst düzey bir kulaklık kullanırlar. Razer kulaklıklar bu alanda sektörün önde gelen isimlerindendir. Çok farklı çeşitlere ve tasarımlara sahip modelleriyle dikkat çeker. Markanın değişik tasarımlarla ve gelişmiş teknoloji ile üretilen kulaklık modelleri bulunur. Bu kulaklıkları oyun içinde yüksek verim almak için tercih edebilir ve çeşitli oyunlarda kullanabilirsiniz. Yüksek iletim hızı ve düşük gecikme sayesinde lider bir markadır. Razer Blackshark V2 modelleri, farklı tasarımlara ve aynı zamanda tüm bilgisayarlara uygun model skalasına sahiptir. Çeşitli renklere sahip modeller, şık ve kullanışlı tasarımları ile öne çıkar. Marka ürünlerin kullanım rahatlığına, dekoratif dış görünümüne ve yüksek teknolojik özelliklere sahip olmasına önem verir. Ses performansı üst seviyede olan ürünler geliştirir. Profesyonel olarak oyun oynayan kişiler için olmazsa olmaz gereçlerden biri olan Razer Blackshark V2 kulaklıklar titanyum kaplı diyaframlar içerdiğinden duyulan tüm vokallere ek netlik sağlar. Böylece kurulan herhangi bir iletişim her zaman net olur. Oyun içerisinde duruş değişikliği, karşı tarafın duvar aşması gibi az düzeydeki sesleri yakalar ve oyun içi farkındalığınızı artırır. Farklı renklerle ve gelişmiş özelliklerle sunulan ürünler geniş seçenek imkanına sahiptir. Razer Blackshark V2 Special Edition, siyah, beyaz, yeşil gibi renklerde üretilir. Razer Blackshark V2 kullananların modeller hakkındaki deneyimlerini Trendyol’da müşteri yorumlarından inceleyebilir, alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

Kullanışlı Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık Modelleri

Kullanışlı Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık Modelleri

Razer kulaklıklar farklı tasarımları ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. E-sporlar için bu kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. Razer Blackshark V2 gaming kulaklık yüksek, orta ve düşük ses frekanslarının her birinin ayrı ayrı kopyalarının zengin tizler, parlak ses ve güçlü bas sunmasını sağlar. Bu özelliğe sahip ürün bir ses sürücüsü yerine üç ses sürücüsü gibi davranır. Razer Blackshark V2 modellerindeki diyaframlar ayrıca titanyum kaplı olduğu için duyulan vokaller ekstra net olur. Böylece sesten alınan verim yükselir. E-spor, berrak mikrofon sesleri ve ses yalıtımının uyumu ile keyifli hale gelir. Bu modeller oldukça iyi ses ve mikrofon sürücüleri ile donatılır. Oyun oynarken ses yalıtımını sağlar. Yalıtımı oluşturan pelüş yastıkların yardımıyla kulaklarınızı tamamen kaplayan özel kapaklı kulaklık başlıklarıyla gürültüyü keser. Rekabet içinde oynanan oyunlar artık profesyonel seviyelere ulaşır. Razer Blackshark V2 Wireless teknolojisi ile düşük gecikmeli kablosuz oyun deneyimi sunar. Titanyum 50 mm sürücülerde üst düzey ses performansı sağlamak için ultra yumuşak, nefes alan viskoelastik sünger yastıklar kullanılır. Razer Blackshark V2 X; kaliteli ses, üstün mikrofon netliği ve üstün ses yalıtımı ile profesyoneller tarafından onaylanır. Wireless teknolojisi ile düşük gecikmeli kablosuz oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz. Son teknolojilerle üretilen tasarım sürücüyü yüksek, orta ve alçak tonların ayarlanabilmesi için 3’e böler. Bu sayede zengin tizler, güçlü alçak, parlak ve net sesler üretilir. Ürünlerdeki kalın kayış dolgusu ile ekstra bir konfor sağlar. Nefes alabilen hafızalı köpükten yapılan ultra yumuşak kulak yastıkları sayesinde rahat kullanılır. Nefes alan kumaş ile mümkün olduğunca az cilt teması oluşur ve az terleme ile ısı birikimi önlenir. Marka bununla sağlık açısından da kullanılabilir bir ürün meydana getirir. Kalın kafa bandı ile turnuvalar ve antrenmanlarda sizi formda tutan yastıklar suni deriyle kaplıdır. Kafaya ve kulaklara az baskı uygulanır. Razer e-spor kulaklıkları ile rekabete doğrudan göğüs gerebilir ve bu deneyim için Trendyol’dan istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Razer Blackshark V2 Kulaklıklar

Avantajlı Fiyatlarıyla Razer Blackshark V2 Kulaklıklar

Bilgisayarda oyun oynarken fazla konuşma yapabilen ve gürültü engelleme özelliği sunan bu kulaklıklar, bükülebilir mikrofona sahiptir. Bu sayede minimum engel hedeflenir ve açık bir tasarım ile optimize edilir. Razer Blackshark V2 mikrofon ultra ses kalitesi ve gelişmiş mikrofon kontrollerine sahiptir. Etrafınızdaki kalabalıklardan bilgisayar donanımının uğultusuna kadar tüm gürültüleri kesen ve yalıtım oluşturan pelüş yastıklara sahiptir. Bu yastıklar sayesinde kulaklarınız tamamen kaplanır ve özel kapalı kulaklık başlarıyla gürültüler kesilir. Fazla sayıda konuşma başlatma ve gürültü iptali sunar. Çıkarılabilir mikrofon ise minimum engelleme için açık bir tasarım ile hazırlanır. Mikrofon muhafazası sesin fazlaca yakın bir reaksiyonu için olduğundan fazla netlik sağlar. Mikrofonun ortam gürültü azaltma ve ekolayzer gibi özellikleri ile ses çıkışları kolaylıkla ayarlanır ve geliştirilir. Vaktinizin büyük kısmını geçirdiğiniz platformlarda kulaklarınızın zarar görmesini engeller. Ses yalıtımı sağlayan peluş yastıklar ile kulaklarınızı tamamen kaptan özel kapaklı kulaklıklarla eşsiz bir deneyim yaratır. Ekstra ince ayar özelliği ile kulaklığın çıkarılabilir mikrofonu sadece kendi sesini kaydeder. Fazla gürültü çıkaran ortamlar ve PC seslerini dışarıdan filtreleme özelliğine sahiptir bu sayede muhteşem bir ses yalıtımı sağlar. Bu modeller yeni teknolojilerle donatılan ve çok tercih edilen ürün grubudur. Fiyat performans açısından oldukça avantajlıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmesi sebebiyle uzun süreli kullanım şansı elde edebilirsiniz. Razer Blackshark V2 model kulaklık yorumları sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Birçok alışveriş deneyimi görmek seçimlerinizi kolaylaştırır. Razer Blackshark V2 fiyat seçenekleriyle hemen her bütçeye uygun imkanlar sunar. Aynı zamanda ürün hakkındaki müşteri yorumlarını okumak size uygun olan seçeneği bulmanıza fayda sağlar. Trendyol’dan yapacağınız alışverişle hem doğru ürünü bulabilirsiniz hem de oyun oynarken geçireceğiniz vakti keyifli hale getirebilirsiniz.

Eşsiz Oyun Deneyimi Sunan Razer Blackshark V2 Kulaklıklar

Eşsiz Oyun Deneyimi Sunan Razer Blackshark V2 Kulaklıklar

Razer Blackshark V2 kablosuz olarak kullanılabilen bir kulaklıktır. Hafifliği ile oyun oynarken kulağınızda olduğunu unutacağınız bir üründür. Kulaklık setleri 3,5 mm jak girişine sahiptir. Bu sayede tüm platformlarda performans gösterir. Tam konsantrasyon sağlamak için pasif gürültü azaltma özelliği mevcuttur. THX Spatial ses turnuva seviyesinde oyun için noktasal konuma bağlı hassasiyet sunar. Ayrılabilir mikrofon odaklanmış bir ses alma alanına sahip olacak şekilde ayarlanır. İnce ayar seçenekleri ile mikrofondan verim alabilirsiniz. Aşırı ısınmayı önleyen soğutma jel ile beslenen yastıklar vardır ve bu sayede basınç oluşumu azalır. Bükülebilir mikrofon sayesinde ağzınıza kolayca yerleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde seslerin nereden geldiğini sezgisel olarak belirlemenize imkan verir. Böylece doğru konumsal ses ile eşleşme farkındalığınızı artırır. Çoğu kişinin zevkine hitap eden farklı renk seçenekleri ile tasarlanır. Kulaklar, modern ve şık bir görünümleri ile öne çıkar. Oyun içinde de pürüzsüz ses imkanı bulabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için ürünleri çarpmalardan ve darbelerden korumanız gerekir. Birçok farklı özelliğe sahip modelleri kolayca inceleyebilirsiniz. Her ürün çeşidinde aşınmaya dayanıklı malzemeler kullanan ve son teknolojilere sahip ürünler çıkaran markanın tüm modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yeni ve son derece modern olarak geliştirilen tasarımlar ekstra netlik sağlar. Bu netlik titanyum kaplamalı membranlarla sağlanır. Kişiye özel uyarlanması için sürücüler ayrılır. Etraftan gelen parazit sesleri bastırır, sesi izole eder. Yumuşak kulak yastıkları sayesinde ses filtrelenir. Aradığınız özellikteki modellerin kullanımı ile ilgili fikir sahibi olmak yapacağınız alışverişlere katkı sağlar. Oyunlarda üst düzey performanslar deneyimlemek için bu kulaklıkları tercih edebilirsiniz. Trendyol’un avantajlı fiyat seçeneklerini takip ederek alışverişinizi yapabilirsiniz.