İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
RGB Aydınlatma
Switch Türü
Bilek Desteği
Bağlantı Türü
Aydınlatma
Numerik Tuşlar
Multimedya Tuşları
Klavye Dili
Fiyat Geçmişi
Tuş Düzeni
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Razer Blackwidow

" araması için 10 sonuç listeleniyor

Razer Blackwidow Ürünleri ile Farklılığı Yakalayın

Yüksek performans ve etkileyici tasarımlara sahip Razer Blackwidow, dijital oyunseverlerin öncelikli tercihlerinden biridir. Farklı renkte aydınlatmaya sahip tuşlarıyla kazanmanın heyecanını ikiye katlar. Üretici, bilgisayar oyunu konusundaki tecrübesine dayanarak bir oyuncu gözünden klavyelerdeki eksiklikleri giderir. Oyuncular açısından yüksek performansa sahip Razer Blackwidow Elite, alüminyum ve sert plastik malzemeden üretilir. İleri, geri, başlat, durdur ve çok fonksiyonlu tekerlek gibi gelişmiş multimedya tuşları bulunur. Klavyenin kaymasını engelleyen kauçuk altlıklar sorunsuz bir oyun deneyimi sunar. Mıknatıslı yapıda yastık formuna sahip suni deri bilekliği, gömülme sorunu olmadan pratik ve rahat kullanım sağlar. Razer Blackwidow Türkçe karakter setine sahip olarak üretilir. Opak ABS malzemeden üretilen tuşları, 80 milyon basım ömrüne sahip maksimum dayanıklılıkta üretilir. Tuş temeli güçlendirilerek kontrolsüz hareket alanı kısıtlanır. Farklı renk efektlerine sahip klavyenin dikkat çeken önemli özelliği ise ekran renklerine göre ayarlanabilir renklendirme efektidir. Dikkat çekici basma sesi ve hissine sahip Razer Blackwidow mekanik klavye, 50G basım kuvvetine sahiptir. Her tuş için ayrı olarak ayarlanabilen 16,8 milyon renk seçeneği bulunur. Dahili kablo yönlendirmesi sayesinde kablo kirliliğini ortadan kaldırır. Kendi zevkinize göre ayarladığınız ışık efektlerini veya oyunun ışıklandırma profilini kullanabilirsiniz. Yüksek performans sunan Led aydınlatmaya sahip klavye, oyuncuların öncelikli seçenekleri arasına girer. Modern görünüme sahip Razer Blackwidow beyaz klavye ve birbirinden farklı pek çok oyuncu klavyelerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Gösterişli Tasarıma Sahip Oyuncu Klavyeleri

Gösterişli Tasarıma Sahip Oyuncu Klavyeleri

Göz alıcı tasarıma sahip beyaz renk üretimi ile dikkatleri üzerine çeken Razer Blackwidow Mercury, teknolojik özellikleriyle de pratik kullanım sunan ürünler arasına girer. 80 milyon karakter basım ömrüne sahip tuş takımı uzun süreli kullanım sağlar. Ayarlanabilir arka ışığı ve tuş LED ışıkları ile kişiselleştirilmiş bir klavye deneyimi sunar. Q klavye düzenindeki ürün, 1000 Hz seçim hızına sahiptir. Dokunsal tepkilere minimum geri bildirim sağlayan sessiz klavyesi çalışma alanlarında odaklanmaya olanak verir. Kapatılabilir ve kontrol edilebilir klavye ışığı gece rahat görüş imkanı sunar. Razer Blackwidow Chroma v2 modeli ise yumuşak yastıklı bilek desteği ile kullanım esnasında maksimum konfor sağlar. Razer Chroma aydınlatmaya sahip klavyesi 16,8 milyon renk seçeneği ile kişiselleştirme olanağı verir. Mekanik switchler uygun çalışma mesafesi ile maksimum tepkime ve hız sunar. Chroma v2 modeli anti-Ghosting özelliği ile aynı anda 10 tuşa basmayı destekler. Ürün bilek desteğiyle birlikte 1700 gram ağırlığa, 484 mm ene, 246,8 mm boya ve 42 mm yüksekliğe sahiptir. Farklı oyunlar için önceden ayarlanmış ışıklandırma efektleri verir. Profesyonel oyuncuların tercihi olan Razer Blackwidow Ultimate modeli üst düzey teknolojiye sahip özellikleri ile yüksek performans sağlar. Hızlı komut girişleri ve optimum basış mesafesine sahip klavye, özel Razer Mekanik Tuş Anahtarına sahiptir. Canlı aydınlatma efektleri ve her biri ayrı olarak ayarlanabilen tuş takımı ile havalı bir görünüm sunar. Anlık makro kaydı yapabilen 5 ek özel makro tuşu bulunur. Programlanabilir tuşları profesyonel e-sporcular tarafından test edilir. İsteğe göre eklenebilir Razer Blackwidow bilek desteği ile sabit ve rahat bir oyun deneyimi sağlar. Suni deri malzemesi el terleme sorununu da ortadan kaldırır. Askeri kalitede metal yapıya sahip Razer Blackwidow X Chroma 80 milyon basış ömrüne sahip özel tasarım Razer mekanik tuş anahtarını kullanır. Oyun modu seçeneği ile kişiselleştirilmiş pratik bir yapı sunar. Razer Blackwidow tuş çıkarıcı ile tuş takımını değiştirebilir kendinize özel pratik hale getirebilirsiniz. Trendyol sayesinde zevkinize uygun tasarımda klavye modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Oyun Heyecanını İkiye Katlayan Klavye Modelleri

Oyun Heyecanını İkiye Katlayan Klavye Modelleri

Razer Blackwidow inceleme ve önerilere baktığımızda pek çok özellikte üst düzey teknolojiye sahip klavye modelleri karşımıza çıkar. E-sporcuların tercih ettiği Razer Blackwidow Chroma, oyun ve e-spor alanında yüksek performans sunar. Standart klavye tipine sahip ürün, Q klavye tuş dizilimi ile üretilir. RGB klavye aydınlatması her tuş için 16,8 milyon renk seçeneği sunar. 10 tuşa aynı anda basabilme yapısına sahip klavye, 475 mm uzunluğunda üretilir. Mekanik kablolu üretime sahip Razer Blackwidow V3 Pro ise bilek destekli yüksek tuş takımına sahiptir. V3 pro modelinde sarı ve yeşil olmak üzere 2 adet switch türü verir. İki switch üretiminin de 80 milyon basım ömrü bulunur. Doubleshot ABS özelliğe sahip tuş takımı, silinme riskini ortadan kaldırarak temiz bir ışık sunar. Tüm multimedya işlemlerinde kullanıma uygun tasarlanan tekerlek tuş, sol üst köşede konumlandırması ile pratik kullanım sağlar. Alüminyumdan oluşan klavyesi ile maksimum dayanıklılık sunar. Bu modelde maksimum parlaklık sağlamak adına transparan switchler kullanılır. Yalın formda Razer Blackwidow V3 TKL ortalama bir performans düzeyine sahiptir. RGB ile güçlendirilen klavye, hassas yapıda ve kişiselleştirmeye uygun tasarlanır. Özelleştirilebilen aydınlatması ile üst düzey oyun heyecanı sunar. Temiz ve mat kaplamaya sahip tuş takımı uzun süreli kullanımda maksimum performans gösterir. Kablosuz teknoloji ile üretilen Razer Blackwidow mini, 200 saate kadar dayanan pil ömrü ile uzun zamanlı kullanım sağlar. 5 profile kadar yerleşik belleği ve bulut depolaması bulunur. Oyun modu seçeneği ile maksimum oyun performansı sunar. Trendyol’un ürün çeşitliliği ile maksimum performansa sahip oyuncu klavyelerine kampanyalı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Yüksek Performansa Sahip Klavyeler

Yüksek Performansa Sahip Klavyeler

Çift mekanik anahtarı sayesinde hem oyuncu kullanımına hem de iş alanında kullanıma uygun olan Razer Blackwidow V3, çok yönlü performans sunar. Yeşil mekanik anahtar, dokunma hassasiyetine sahip, geri dönüt sağlayan oyuncu kullanımına uygun yapıda üretilir. Sarı mekanik anahtar ise sessiz yapıda yumuşak tuş dokunuşuna sahip şekilde iş alanına uygun olarak üretilir. Parlaklık, ses düzeyi, duraklama, oynatma, atlama ve ince ayar yapmaya yarayan çok fonksiyonlu rulo tekerleğe sahiptir. Razer Blackwidow klavye ergonomik yapıya sahip bilekliği ile bilekte bulunan baskıyı azaltarak rahat kullanım sunar. Kalıplanmış iki katlı plastikten üretilen doubleshot ABS klavye teknolojisi ile yazıların silinme riski ortadan kalkar. Şeffaf anahtar muhafazasına sahip klavye, ışıkları maksimum seviyede ortaya çıkarır. Model siyah renginin dışında pembe üretimiyle de dikkatleri üzerine çeker. Orta seviye seste geri dönüte ve ağır hissiyata sahip Razer Blackwidow Green Switch mekanizması, her tuş başına 60 milyon vuruş ömrüne sahiptir. Green switch tuş mekanizması her tip oyun için pratik kullanım olanağı verir. Razer Blackwidow mouse modellerine baktığınızda kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşitte karşınıza çıkar. 5G gelişmiş optik sensörü bulunan Razer kablosuz oyuncu mouse, hızlı ve yüksek iletime sahiptir. Ultra uzun pil ömrüne ve 6 ayarlanabilir düğmeye sahip üretimi ile her alanda maksimum performans sunar. Kablosuz mouse saniyede 40G hızlanmaya kadar çıkar. 285 saate kadar kesintisiz kullanım sunan pil ömrü ile 83 gr ağırlığı bulunur. Kablolu mouse modeli ise 16000 DPI hassasiyeti ile maksimum güçte oyun performansı sunar. 16,8 milyon farklı renk seçeneği sunan kenar LED aydınlatmaları ile göz alıcı tasarıma sahiptir. Ergonomik sağ el uyumlu üretilen model, yumuşak kaydırma tekeriyle de pratik kullanım sağlar. Razer blackwidow fiyat ve indirim seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilir aradığınız modele online alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz.