Boyut/Ebat
Fiyat
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Şablon

" araması için 2402 sonuç listeleniyor

Kolay Kullanım Sunan Şablon Çeşitleri Trendyol’da!

Gündelik yaşantıda ya da iş hayatında şablon kullanarak pek çok farklı işi ya da aktiviteyi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz onlarca farklı ürün skalası Trendyol bünyesinde yer alır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebileceğiniz ve geniş kullanım alanına sahip olan örnekler ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle de yeni bir iş başvurusunda bulunmak için örnek bir CV şablonu satın alabilirsiniz. Bu sayede özgeçmiş hazırlarken nasıl bir çetele izlemeniz gerektiğine dair kendinize yönlendirme sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte çocuğunuza okuma veya yazma öğretirken, çizim yaparken ya da bir alana yazı yazmanız gerektiğinde harf şablon kullanabilirsiniz. Tüm alfabeyi içeren ve farklı yazı fontlarına sahip olan harf seçenekleri sunan ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda bir işletme veya mağaza sahibi olanlar için satış yapılan ürünlerin etiketlerini doğru bir şekilde oluşturabilmek adına da etiket şablon modelleri bulunur. Sadece iş yaşantısında veya gündelik hayatta pratiklik oluşturmak maksadı ile kullanılır. Tüm bunlarla birlikte çiçekli, kareli, çizgili kağıt şablon da alabilirsiniz. Okulda, iş yerlerinde veya dilediğiniz herhangi bir alanda çiçekli, çizgili gibi kağıt kalıplarını kullanabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırması ve pratiklik kazandırması bakımından sunulan modellerin hepsini geniş bir kadrajda kullanabilmeniz mümkündür. Trendyol ile güvenle satın alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Ürün Modelleri

Beğeni Toplayan Ürün Modelleri

İstediğiniz bir modelin resminin hazır bir şekilde bulunması, yapacağınız çizimin kısa sürede ve kolayca tamamlanması için etkilidir. Bu kapsamda hazır şablon modelleri genel anlamda hayatınızı kolaylaştıran ve pratiklik kazandıran ürünler arasında yer alır. Mimarlık, moda tasarımı gibi santimetre ile hesaplar yapılarak çizimlerin sunulan alanlarda şablon cetvel çalışmalarınızı hızlandırmanızda yardımcı olur. Genellikle cetvel modellerinde boyut fonksiyonunu ve çeşitli sembollerin örnek çizim çerçevelerini kullanabilirsiniz. Üçgen, yuvarlak şablon modelleri cetvel özelliği de bulunduran alternatif seçeneklerden biridir. Bu kapsamda çeşitlilik gösteren ürünler ayrıca fiyat açısından da oldukça uygun bir maliyete sahiptir. Şablon fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde sunulur. Bu sayede ihtiyacınız olan bir ürünü makul bir fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Dilerseniz Mustafa Kemal’in resmini çizmek için de Atatürk şablon modelini kullanabilirsiniz. Atatürk’ün çeşitli poz ve fotoğrafları bulunan pek çok farklı modelde ürün bulabilmeniz mümkündür. Bunun dışında herhangi bir etkinlik planlaması yapmak için de davetiye şablon kullanabilirsiniz. Ürünler çalışmalarınızın kolaylaşmasını sağlar. Benzersiz ve özgün tasarımlara sahip olan türden davetiye örnekleri üzerinden kendi planınızı kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Üstelik sadece davetiye değil ayrıca teşekkür belgesi şablon seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Herhangi bir etkinlikte, okulda veya eğitim alanında teşekkür belgeleri önem arz eder. Örnek bir çetele üzerinden kolayca belgenizi oluşturabilirsiniz. Resim, çizim veya herhangi bir tasarım yaparken çeşitli şekil ve sembollerin örnekleri üzerinden kolayca çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Bu bağlamda yaprak şablon ve benzeri çizim örneklerini kalıp halinde kullanmak için Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Hobi olarak da gerçekleştirebileceğiniz resim çizme etkinliklerinizde veya çocuğunuz ile resim çizme çalışması yaparken balon şablon gibi pratik örnek kalıplar kullanabilirsiniz. Böylece çocuğunuzla eğlenceli ve verimli bir vakit geçirebilir veya resim çizerken işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu süreçte değerlendirebileceğiniz örnek kalıplar arasında yıldız şablon da yer alır. Yıldız şekillerinin yanı sıra ay, çiçek veya çeşitli geometrik şekillere sahip modelleri de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun resim çizimlerinin gelişmesi için de belirtilen şablon modellerini tercih edebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı Bulunan Şablon Yorum

Geniş Kullanım Alanı Bulunan Şablon Yorum

Geniş bir kullanım alanına sahip olan şablon örnekleri oldukça geniş bir yelpazede yer alır. Bu sayede ürünleri dilediğiniz gibi değerlendirebilmeniz mümkündür. Okullarda ya da çeşitli eğitim yerlerinde kullanmak üzere karne hatırası şablon alabilirsiniz. Böylece eğitim sürecinin tamamlanmasının ardından verilen belgeleri kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kartpostal yaparken, herhangi bir resim veya çizim planı gerçekleştirirken de ağaç şablon gibi resminizi kolaylaştıracak yardımcılar edinebilirsiniz. Bununla birlikte ay yıldız şablon kullanarak da afiş hazırlayabilir, çizim yapabilirsiniz. Dilerseniz kış dönemlerinde camlara süsleme yaparken kullanmak amacıyla kar tanesi şablon modellerini de değerlendirebilirsiniz. Bu doğrultuda incelendiğinde kalıplar, örnek oluşturması ve her alanda kolaylık sağlaması bakımından beğeni toplar. Sahibi olunan bir işletmede ürünlerin veya satışını yapacağınız materyallerin fiyatlarını belirttiğiniz bir etiketin olması önemlidir. Bu süreçte kullanabileceğiniz alternatif seçenekler arasında fiyat listesi şablon yer alır. Böylece ürünlerin üzerine birbiri ile aynı ebatlarda olan ve fiyat konusunda bilgilendirme sağlayan bir liste yapıştırabilirsiniz. Ayrıca sevginin ve aşkın simgesi haline gelen kalp şablon ile de birbirinden hoş kalpler yapabilir, resmedilen simgeleri farklı amaçlar için değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bir hobi olarak kanaviçe şablon seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat bakımından da uygunluk gösteren ürünlerin tamamına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle de resim ve çizim konusunda başlangıç seviyesinde olanların elinde örnek kalıpların bulunması alışma süreci ve yapılan resmin güzel sonuçlar vermesi açısından etkilidir. Müşteri yorumlarını da dikkate alarak taleplerinizi karşılayan türden bir ürün bulabilirsiniz. Üstelik örnek kalıpların hepsi birçok kez kullanıma uygun şekilde üretilir. Bu sayede dilediğiniz her zaman istediğiniz şekli çıkarabilir, çizimi yapabilirsiniz.

Pratiklik Sağlayan Ürün Fiyatları

Pratiklik Sağlayan Ürün Fiyatları

İnsan hayatını kolaylaştıran ve geniş bir kullanım alanına sahip olan şablon tavsiye ve yorum içerikleriyle de olumlu dönüşler alır. Pek çok farklı maksat ile değerlendirebileceğiniz boş şablon seçeneklerini de Trendyol üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuğunuza harfleri öğretmek amacıyla alfabe pano şablon kullanabilirsiniz. Alfabedeki harflerin bulunduğu kalıpları ayrıca herhangi bir duvarda, kağıt üzerinde afiş ve tasarım yapmak, farklı punto ve yazı stillerini kullanmak amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Bu doğrultuda alfabe kalıpları farklı farklı modeller ile de karşınıza çıkabilir. Aradığınız türden içeriğe sahip olan ve uygun ebatları bulunduran şablon satın alarak amacınıza ulaşırken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Pek çok farklı markanın üretimi bulunan ve hayatı kolaylaştıran türden olan şablon kullananlar tarafından da beğeni ile karşılanır. Dilediğiniz içeriklere ve boyutlara sahip olan ürünleri değerlendirerek istediğiniz çizimi yapabilir, tasarımı tamamlayabilir veya belgeyi oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte herhangi bir iş ilanı oluşturmak için ilan şablonları kullanarak süreci hızlandırabilirsiniz. Oluşturulan ilanda olması gereken içeriklerin neler olduğunu örnek kalıplarda görebilir, uygun ilan boyutları için alternatif ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kelebek şablon modelleri bu süreçte sıklıkla tercih edilen alternatif seçenekler arasında bulunur. Simetrik bir kelebek çizebilmek veya çocuğunuz ile keyifli bir resim aktivitesi gerçekleştirmek için değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte çiçek şablon da çizim veya tasarım yaparken kullanılan türden bir üründür. Çeşitli çiçek şekilleri, farklı boyutlara sahip olan çiçeklerin hepsini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Fiyat bakımından da uygunluk gösteren örnek kalıplar kullanım alanlarına bağlı olarak da farklılık gösterir. Hobi olarak veya iş hayatınızda papatya şablon kullanabilir, çizimlerinizin veya çalışmalarınızın pratik bir şekilde tamamlanmasını kolaylaştırabilirsiniz. Tüm modelleri yakından inceleyerek işinize yarayacak şekillere sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz.