İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Fiyat
Kozmetik Durum
RAM Kapasitesi
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Süresi
Dahili Hafıza
Ekran Boyutu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Samsung Galaxy A70

" araması için 15 sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun Samsung Galaxy A70 Modelleri Trendyol'da!

İnsanların hayatına giren elektronik alet kullanımında telefon öne çıkar. Şimdilerde ise en popüler aletlerden olup, herkesin işlerini, görüşmelerini dosyalarını bile depo ettikleri aletler olarak işlev görürler. İçlerinde barındırdıkları özellikleri sayesinde de her türden ihtiyaçlara cevap verir. Ergonomik kullanımları sayesinde de kullanışlılık ön planda olup, herkesin ihtiyaçları bir şekilde karşılanır. Tek hareketle tüm dünyaya yön veren bu aletler insanların değişimi ile birlikte de isteklere göre çeşitlenip, çoğalmakta birçok teknolojik ögeleri kendilerinde barındırır. Samsung da sektörde büyük telefon üretici markalardan olup her tarzdan ürüne ev sahipliği ve geliştiricilik yapmıştır. Özellikle de son zamanlarda marka elektronik aletlerde olduğu gibi telefon sektöründe de sektöre yön veren bir durumdadır. Geliştirdiği serileri başta insanların gündelik kullanımlarını daha pratik ve daha fonksiyonel hale getirmekle birlikte aynı zamanda müşterilerin memnun eden sonuçlara sahiptir. Bu pratiklik ve de konfor da sizi daha iyi bir şekilde genç yaşlı fark etmeksizin ön plana çıkartır. Teknoloji devi Samsung Galaxy A70 ile müşterilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Estetik ve teknolojik açıdan oldukça güçlü bir model olan bu ürünler birçok açıdan ilgi odağı haline gelir. Bu beğeni sonucunda da insanlar oldukça pratik bir şekilde ihtiyaçlarına ve talep ettikleri noktalara yönelik bir alım satım gerçekleştirmiş olur. Müşterilerin zevkine ve bütçesine hitap eden Samsung A70 fiyatları tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Geniş depolama hacmi, ekran kalitesi, kamerası ve işlemci özelliği fiyatlandırmada etkili rol oynar. Trendyol’dan A70 Samsung fiyatlarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Samsung Galaxy A70 Modelleri

Beğeni Toplayan Samsung Galaxy A70 Modelleri

Özellikle de teknoloji değiştikçe ihtiyaçlar ve istekler de değiştiğinden Samsung Galaxy A70 özellikleri açısından da sizi etkileyebilir. Kişisel bir parça olan telefon istekleriniz doğrultusunda üstün özelliklere sahip olup, bu özelliklerin birçoğunda oldukça başarılı bir şekilde performans gösterir. Samsung Galaxy A70 cep telefonu performans verimliliğini de artırıp daha konforlu bir deneyimi, daha kolay bir şekilde yaşamanızı sağlar. İçerisinde bulundurduğu pek çok hayatı kolaylaştırıcı etkisi sayesinde de deneyiminiz oldukça konforlu gerçekleşir. Her daim daha kaliteli ve daha yüksek teknoloji ürünleri ile hayata hazır olabilirsiniz. Şimdilerde insanların hayatında bu kadar çok yer alan cihazları kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanır. Şimdilerde renkli telefon alternatiflerinde de kaliteli detaylarla ve Samsung Galaxy A70 ekran ile ürünler daha şık, daha gösterişli bir hal alır. Bu şıklık ve gösteriş de her açıdan fark yaratan bir detay olarak yansıyabilir. Bu farklı ve estetik görünüm sayesinde de teknolojik anlamda devrim yaratan ürünler sizle olabilir. Ayrıca cihazlarda depolama alanı da önemlidir. Kullanımınızla orantılı bir şekilde hafıza alanına sahip olmanız fotoğraflarınızı ve önemli dosyalarınızı korumanız açısından ekstra önemlidir. Bu sebeple de dikkat etmeniz gereken husus ne kadarlık bir hafıza alanına sahip olmak istiyorsunuz ve de bu hafıza alanı yeterli olup olmadığıdır. Yoğun bir şekilde dosya veya video akışı olmayan bir alternatif isterseniz, mühendisler tarafından geliştirilen yüksek teknolojili modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Üstün Özellikli Samsung Galaxy A70 Seçenekleri

Üstün Özellikli Samsung Galaxy A70 Seçenekleri

Samsung A70 beyaz teknik özellikler bakımından donanımlı bir parçanız olabilecek bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım içerisinde yer alan önemli ögelerden en önemlisi telefon hafızası olup, bu modelde çeşitli telefon hafızaları karşımıza çıkar. Özellikle de hafıza alanı geniş ekran bir ürün kullanmak istiyorsanız Galaxy A70 cihazlarına sahip olabilirsiniz. Bu ürünler geniş depolama alanına sahip ürünlerin başında gelir. Özellikle de dosyalarınızı elinizin altında görmek istiyorsanız, bu modelleri kullanabilirsiniz. Çünkü güvenli ve konforlu bir şekilde verilerinizin saklandığını bilmek sizi rahatlatabilir. Fotoğraf, video ve de dosyayı cihaz içerisinde saklayabilirsiniz. Şimdilerde anılar böyle biriktiği için bu anıları silmek hem anlamsız hem de oldukça sıkıntılı bir durum olduğu için böyle bir şeyi deneyimlemek istemeyebilirsiniz. Daha ekonomik ve uygun fiyatlı bir alternatif olarak da Samsung Galaxy A70 32 GB seçeneği ile de bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Telefonlarda hafıza hacmi ile fiyatı doğru orantıyla artar. Fiyatlar arasında değişiklik olmasında pek çok faktör etkilidir. Özellikle de yüksek bir dahili hafıza ihtiyacınız yoksa bu şekilde değerlendirildiğinde müşteriler için ekstra güçlü bir hafızaya gerek yoktur. Daha az hafıza ile daha ekonomik bir seçim her zaman daha kurtarıcı olup, istediğiniz telefona daha uygun fiyatlardan sahip olmayı sağlar. Üst düzey modelleri her tarzdan ihtiyacınızı karşılayacak ortalama bir hafızaya sahip olup, yine uygun fiyatlı bir alternatiftir. Gelişkin hafıza demek her şey demek dolayısıyla da şimdilerde telefonlarda bilgisayarlar kadar büyük bir kullanıma sahiptir. Bu özelliklerin yanında gelişmiş Samsung Galaxy A70 batarya ile uzun saatler işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her daim yanınızda yer alacak olan telefonlarla istediğiniz dosyayı indirebilir ve de cihazınıza yükleyebilir olmanız önemlidir. Şimdilerde de bu şekilde size daha yoğun ve de meşgul bir trafik akışı kazandıracak telefonlar ilk tercihiniz olabilir.

Avantajlı Samsung Galaxy A70 Özellikleri

Avantajlı Samsung Galaxy A70 Özellikleri

Samsung Galaxy A70 rose gold çift hat seçeneği olan bir model olup her açıdan bu özellik size ve ihtiyaç sahiplerine büyük bir kullanım konforu sunar. Öncelikle de şimdilerde telefon trafiği olan insanlar çift hata sahip olmak ister ve durumu destekleyen telefon oldukça azdır. Samsung A 70 size ekstra iki telefon maliyetinden kurtarıp daha ergonomik bir telefon sahibi olmanızı sağlar. Galaxy A70’in 6,7 inçlik bir ekrana sahip olan modeller FHD+ SAMOLED Sonsuz-U ekranı ile de boyutlu bir ekran keyfi sunar. Rahat ve konforlu bir deneyim yaşayabilmek için ekran genişliği en önemli noktalar arasındadır. Her açıdan kullanımını düşünen tasarımlardan en dikkat çekici olanı oyun oynamayı daha konforlu hale getiren bu gelişkin ekran boyutu ve de görüntü kalitesidir. İstediğiniz, izlediğiniz ve en önemlisi sevdiklerinizin videoları bile daha canlı ve daha yakın görünür. Sizi yeni dünyalara açacak olan bu deneyim sonucunda da daha kaliteli görüntülere erişebilirsiniz. Biyometrik ekran içi parmak izi okuyucusu özelliği de dikkatleri çeker ve dahası güvenirliği maksimuma çıkartır. Akıllı telefonlar her ne kadar birçok işi bir arada yapmamıza yarasa ve de hayatın tüm akışı için gerekli olsa da birçok açıdan da radyasyon yayıcı etkileri olduğu unutulmamalıdır. Bu radyasyon yayma değerinin yüksek olması da sar değeri ile alakalıdır. Samsung Galaxy A70 turuncu sar değeri düşük bir model olmakla beraber, uzmanlar ve de çeşitli üretici firmalarca test edilip onaylanmış bir şekilde sürüme çıkar. Bu modeller de insan sağlığına minimum zarar verici değerlere sahip ürünle olup, sağlığını riske atacak herhangi bir şey içermez. Tüm detaylar düşünülerek tasarlanan ve dizayn edilen bu modelde telefon her daim bu hususlar düşünülerek tasarlanır. Bir diğer en önemli hususlardan biri de pil ömrü olup, kullanım konforunu arttırmak için gelişkin pil ömrü gibisi yoktur. Bu sayede de gelişkin bir pil ömrüne sahip olan telefon, şarj aleti yardımıyla şarj edilir. Samsung Galaxy A70 şarj aleti satın aldığınız zaman ki paketleme içerisinde yer alacak alır. Gerçek pil ömrü test edilen sonuçları doğrultusunda sizin kullanımı ile doğru orantılı olarak azalır, ancak bu ağ özellikleri ve ağ ortamı gibi hususlara da bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Gerçek pil ömrü her daim yüksek olması size daha büyük bir kullanım pratikliği sağlamakla birlikte kullanım yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Pil kapasitesi nominal kapasite 4400 mAh’dir. Paketleme içerisinde size gelen bir diğer şey ise kulaklık aletidir. Dışarıda, okulda, işte yaşamın anında yanınızda taşıyabileceğiniz kulaklık modeli temiz ve net ses verir. Güçlü ses sistemiyle müzik keyfiniz yarıda kesilmez. Trendyol sayesinde bütçenize uygun avantajlı fiyatlarla A70 Galaxy modellerine sahip olarak bu deneyimi siz de yaşayabilirsiniz.

Herkesin Zevkine Uygun Samsung Galaxy A70 Renkleri

Herkesin Zevkine Uygun Samsung Galaxy A70 Renkleri

Samsung Galaxy A70 renkleri söz konusu olduğunda oldukça gelişkin bir çizgiye sahip olup size oldukça farklı tarzdan renklerle birçok anlamda seçim konusunda özgür olmanıza yardımcı olur. Siz daha çok istediğiniz rengi seçmekte özgür olmakla birlikte 3 farklı seçenek karşınıza çıkar. Samsung A70 mavi olan şekliyle hem klasik hem de şık bir görünüme sahiptir. Bu görünüm sayesinde de siz de alternatif olarak başka renkleri de deneyimleyebilirsiniz. Marka farklı renk seçeneklerine yer verdiği için karşınıza oldukça farklı renkte bir seri ortaya çıkarır. Modeller arasında yer alan mercan rengi de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu renkle de tercihte bulunurken oldukça kişisel bir şey olan telefonunuz daha kişisel bir şey haline gelebilir. Bir diğer dikkat çekici renk ise Samsung Galaxy A70 mavi seçeneği ile karşınıza çıkar. Bu renkte oldukça farklı bir tercihte bulunup satın almanız için estetik bir renk olabilir. Klasik bir renk olan Samsung Galaxy A70 beyaz ise her daim kurtarıcı bir renk olup, telefonda daha şık bir görünüme kavuşmaya yarayan bir renktir. Özellikle de söz konusu telefonlar olunca artık tasarım oldukça dikkat çekici bir şey haline geliyor. A70 ise tam dikdörtgen şeklinde bir dizayna sahip olup, her açıdan estetik bir görüntünün adresi haline gelebilir. Prizma renk seçenekleri de daha da renkli ve de alternatifli bir dünyayı size sunduğu için şanslı hissedebilirsiniz. Bu şans size oldukça gelişkin seçim yapma fırsatı tanıyıp her açıdan şık bir tasarım telefonuna sahip olmanıza yardımcı olur. Teknoloji devi bir markaya sahip bir telefon modeli de her açıdan güvenilir bir kullanım sağlar. Hayatınızı kolaylaştıracak özelliklerden yararlanmak için Trendyol’dan bu modelleri satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A70 Müşteri Yorumları

Samsung Galaxy A70 Müşteri Yorumları

Samsung Galaxy A70 inceleme videolarına ve de yazılarına da bakarsak gelişkin bir teknolojiyi yakalamak oldukça mümkündür. Her açıdan sizle buluşan bu telefonlar birçok farklı bir şekilde karşımıza çıkar. Farklı renkler ve farklı hafıza kapasiteleri ile de seçiminizi siz yönlendirebilir ve dilediğiniz tarzda bir seçim yapabilirsiniz. Özellikle de son zamanlarda karşınıza çıkan inceleme videoları size ihtiyacınız olan şeyi öğretmek ve de anlatmak açısından oldukça önemlidir. İsteklerinize uygun bir seçenek arasından seçim yapmak hem daha sağlıklı hem de daha verimli bir alternatif olur. Bu şekilde değerlendirildiğinde de şimdiden oldukça sık bir şekilde bu videolar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Samsung Galaxy A70 yorum olarak da oldukça ürün bazlı içerikler sahibidir. Bu yorumlar size yol gösterici olabilir. Trendyol’dan cihazları satın almış olan müşteriler yorumları ile telefondan ne denli memnun kaldıklarını yansıtırlar. Her zaman yorumlar sizin alışveriş rehberiniz olabilir, bu sayede de daha konforlu ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sizle olur. Müşteri yorumları arasında en çok dikkati çeken şey alıcıların fiyat ile performansı ve de telefon özelliklerini eşdeğer bir şekilde bulması ve de alışveriş sonucu da aynı memnuniyeti yaşamalarıdır. Bu memnuniyet en basit anlamıyla da size karlı bir deneyim yaşamanız demektir. Kalite ve de memnuniyet söz konusu olduğunda üstün özellikler karşılaşabileceğiniz marka üst düzey standartlara sahip olup, her açıdan konforu ile bir arada sunar. Şimdilerde herkesin internet erişimi ve de alışveriş sonrası yorum yapma durumu söz konusu olduğundan siz de deneyimli ellerden ilk kullanım fikirlerini alabilir ve daha fazla endişesiz satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Samsung Galaxy A70 kılıf modelleri hakkında da karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden de siz de aradığınız Samsung Galaxy A70 telefon kılıfı hakkında yazılan yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bu seçimin sonucunda siz de her açıdan daha konforlu ve güvenli bir hissiyatı deneyimleyip, hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Samsung Galaxy A70 Fiyatları

Bütçenize Uygun Samsung Galaxy A70 Fiyatları

Farklı şekillerde karşımıza çıkan modellere sahip olan cihazlar özellikle de son zamanlarda oldukça yaygın bir şekilde karşımıza çıkmakta ve de her şekilden alıcısını bulmaktadır. Siz de isteklerinize uygun tarzda bir cihaz satın almak istiyorsanız kolay kullanımı ve kalitesi ile bu cihazlara gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz. Bu doğrultuda karşımıza özellikleri gelişmiş özellikleri ile öne çıkar. Bu modelleri tam anlamıyla da ihtiyaçlarınızı karşılar niteliklere sahiptir. Samsung Galaxy A70 ekran koruyucu ile de kullanım süresini uzatabilirsiniz. Darbelere ve çizilmelere karşı cihazı korur. Marka alanında kendini ispatlamış teknolojisi ile her daim yaratıcı modellere imza atmış olup, akıllı cihaz konusunda gelişkin birçok modeli size sunar. Samsung Galaxy A70 fiyat açısından da beklentileri tam anlamıyla karşılar birçok ögeyi size sunan modeller her bütçeye uygun fiyatlandırmasıyla size kolaylık sağlar. Bu seçim özgürlüğü sayesinde de oldukça çok miktarda seçimlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Kaliteli ve de güvenli bir alışverişin adresi haline gelebilecek olan Trendyol, her zaman seçeneğiniz olabilir. Bu durum güvenlik açısından oldukça önemli bir husus olmakla birlikte her açıdan sizi etkileyebilir. Özellikle de Trendyol bu işlevsel ve teknolojik akıllı cihazlar için alışveriş yapmanıza uygundur. Bu uygunluk sonucu da sistematik olarak daha akıllı ve mantıklı tercihler vermenizi sağlayan bir algoritma ve de müşteri yorumları değerlendirmeler, incelemeler sizle olur. Filtreleme özelliği sayesinde bütçenize uygun fiyat aralığını da daraltabilirsiniz. A70 fiyat ve özellikleri açısından da değerlendirildiğinde kaliteyi yansıtır izlere sahip olur. Bu şekilde de özelliklerin sağlamış olduğu konforluk sayesinde her daim yanınızda taşıdığınız ergonomik bir ürün sahibi olmuş olursunuz. Her açıdan beklentilerinizi oldukça etkili bir şekilde karşılayacak olan bu deneyim ile memnun ve mutlu ayrılabilirsiniz. Samsung Galaxy A70 telefon fiyatları her açıdan sizin kullanımına ortak olabilecek birçok öge ile bezeli modeller arasında önce çıkar. Performans ve verim değerleri de belirlenmiş olup, müşterilerin yorumlarına erişerek detaylı bilgi sahibi alabilirsiniz. Kamera çözünürlüğü, gelişmiş bir pil ömrü ve de detaylı bir depolama hafızası ile her daim memnuniyet ile kullanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi ve de model için Trendyol uygulamasını kullanabilir, bütçenize uygun ürünü satın alabilirsiniz.