İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Renk
Fiyat
Materyal
Boyut/Ebat
Hav Yüksekliği
Saçak Tipi
Üretim Şekli
Desen
Özellik
Şekil
Taban
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Savan

" araması için 308 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Savan Modelleri Trendyol'da!

İnsanlar, tatil zamanlarında bazı sorunlarla karşılaşabilir. Ayağa batan küçük cisimler ya da kayma gibi istenmeyen bu durumları engelleyebilmek adına Savan seçenekleri tasarlanır. Ürünler ayağı istenmeyen bu durumlara karşı korur. Sıcak kumların ayağa olan etkisinin azaltılmasına yardımcı olurken taş gibi cisimlere karşı ayağın hasar almasının önüne geçer. Lastikli savan kolay bir giyime sahiptir. Aynı zamanda savan çeşitleri, mayo kumaşından üretilir. Bu sayede su tutmaz bir yapıya sahip olur. İnce savan çeşitleri oldukça tercih edilir. Çabuk ve kolay bir şekilde kuruyarak müşterilere büyük kolaylık sağlar. Taban kısımları esnek bir yapıya sahiptir. Savan satın aldıktan sonra uzun süre kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünlere Trendyol aracılığıyla erişebilirsiniz.

Kaliteli Tasarımıyla Öne Çıkan Savan Seçenekleri

Kaliteli Tasarımıyla Öne Çıkan Savan Seçenekleri

Savan modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Havuz patiği kaliteli bir yapıya sahiptir. Kaliteli yapısı sonucunda uzun süre müşterilerin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Savan örtü kaliteli kumaşlardan elde edilir. Kullanım sırasında delinme, yırtılma gibi müşterileri rahatsız eden çeşitli durumlar görülmediğinden rahat bir şekilde kişilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Kaymaz savan özellikle banyo gibi alanlarda tercih edilebilir. Müşteriler tarafından beğeni kazanan ürün özelliklerinden bir tanesi de kolay kullanım niteliğidir. Kullanan kişileri zahmete sokmadan rahat bir şekilde giyilir. Bu özelliği sonucunda gençlerden yaşlılara kadar farklı yaşlara sahip olan müşterilerin ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Halı üstü savan, koruyucu bir görev üstlenir. Sıcak kumların ayağa verdiği hasarın azaltılmasında oldukça büyük katkı payına sahiptir. Aynı zamanda sudan kaynaklanan kayıpların önüne geçerek düşme olaylarının önlenmesine yardımcı olur. Polar savan kış aylarında kullanılmaya uygundur. Savan ayakkabı çocuk, genç, yetişkin gibi pek çok bireyin kullanabileceği çeşitlere sahiptir. Farklı yaş aralığındakilere uygun tasarımı bulunan ürünleri Trendyol aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Dayanıklı Yapısıyla İlgi Gören Savan Özellikleri

Dayanıklı Yapısıyla İlgi Gören Savan Özellikleri

Savan halı, oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Evlerde kilim savan olarak kullanılmasının yanı sıra plajlarda güneşlenmek amaçlı da oldukça büyük talep alır. Kayma gibi çeşitli durumların oluşmasını engeller. Ev, plaj, balkon gibi pek çok alanda sıklıkla kullanılır. Ürünleri çeşitlerinden ayıran bir diğer özelliği ise temizlik niteliğidir. Eğlenceli ve kaliteli bir şekilde zaman geçirmeye imkan tanır. Savan yorum ve görüşleri sayesinde kullanımınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Kısa sürede zahmet gerektirmeden temizleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Kolay ve pratik bir şekilde temizlenmesi, ürünün müşteriler tarafından büyük beğeni ile karşılanmasına aracılık eder. Savan kullananlar tarafından sevilerek tavsiye edilir. Pembe, sarı, mavi gibi geniş renk yelpazesi ürünlerin zarif bir görüntü sergilemesine kaynaklık eder. Şık balkonların oluşturulmasında oldukça büyük katkı payına sahiptir. Savan indirim ve çeşitli fiyat fırsatları ile satın alınabilir. Ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Savan Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Savan Fiyatları

Ürünler, insanların rahat ve eğlenceli şekilde zaman geçirmelerine yardımcı olur. Plaj ya da havuzlarda kullanılan bu ürünler, çeşitli kazaların oluşmasının önüne geçer. Savan tavsiye edilen şekilde kullanılmalı ve temizliği yapılmalıdır. Pembe, siyah, kahverengi gibi pek çok renk seçeneğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde farklı imaj ve tarza sahip olan müşterilerin ortak noktada buluşmalarına aracılık eder. Savan kampanya ve çeşitli fiyat fırsatları ile satın alınabilir. Taban kısmında yer alan esnek yapısı ayağın rahat etmesine imkan tanır. Ayağı zararlı dış etkenlere karşı maksimum seviyede korur. Savan online olarak incelendikten sonra kolay bir şekilde satın alınabilir. Çeşitli modelleri değişik tasarımları sayesinde zarif bir görüntü sergiler. Aynı zamanda ergonomik dizaynları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Kolay ve pratik bir şekilde temizlenir. Savan fiyatları, ürünlerin özellikleri kapsamında belirlenir. Kaliteli ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.