"

Silikon Kalemlik

" araması için 36701 sonuç listeleniyor
PİNKUE Kalemlik
Kargo Bedava

PİNKUEKalemlik

(5)
Kalemlik
150 TL
Sepete Git

Kullanışlı ve Canlı Renklere Sahip Silikon Kalemlik Modelleri Trendyol’da!

Kırtasiye ürünleri denince akla ilk gelen şeylerden biri kalemdir. Kullanım şekillerine ve özelliklerine göre farklılık gösteren bu gereçler; yazı yazmak, resim ya da çizim yapmak gibi birçok farklı işleve sahiptir. Özellikle okul yıllarında sıkça kullanılan bu kırtasiye gereçlerini muhafaza etmek için ise kalemlik kullanılır. Ebat, desen, renk ve model olarak birbirinden farklı seçeneklere sahip bu ürün ile boyalarınız ve diğer küçük araç gereçlerinizi yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Önceleri plastik, kumaş ya da metal malzemelerden üretilirken, zaman içerisinde alternatif üretim materyalleri geliştirilen bu gereçler oldukça işlevseldir. Bu materyallerin başında gelen, birçok alanda kullanılan ve doğal içeriğe sahip silikon, kalemlik üretiminde de tercih edilen bir malzemedir. Kullanımı kolay, sağlıklı ve hafif bir malzemedir ve normal şartlarda altında renksiz ve şeffaf yapıdadır. Renklendirme amaçlı kullanılan doğal ilave boyalar eklenerek birbirinden farklı tasarımlara sahip silikon kalemlik modelleri üretilir. Kolay şekil verilebilen, deforme olmayan ve kanserojen madde içermeyen bu ürünleri çocuklarınızın kırtasiye alışverişlerine ekleyebilirsiniz. Halihazırda silgi ve benzeri araç gereçler kullanan biriyseniz eğer kendiniz için de silikon kalemlik çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı boyut ve model seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz, içerisinde cetvel, silgi, USB bellek, ataç, pergel gibi malzemelerinizi koyabileceğiniz ürünler genellikle fermuarlı olarak tasarlanır. Bu sayede içerisindeki araç gereçlerin düşme ve kaybolma riski ortadan kalkmış olur. Okulda, iş yerinizde, kütüphanede ya da herhangi bir ortamda yanınızda götüreceğiniz her türlü ufak boyuttaki kırtasiye gerecini içerisine koyarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Tek gözden oluşabildiği gibi birden fazla bölmeye sahip modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Örneğin; yazma gereçlerini bir bölmede muhafaza ederken; silgi, uç, cetvel gib şeyleri ayrı olarak koyabilirsiniz. Yahut buna gerek duymuyorsanız eğer tek gözlü modellerden birini satın alabilirsiniz. Renkli ve eğlenceli tasarımları ile çocuklar kadar büyüklerin de dikkatini çeker. Meyve, sebze, hayvan gibi sıra dışı tasarımları bulabileceğiniz onlarca ürün arasından kendi zevkinize uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sıra Dışı Tasarımlara Sahip Silikon Kalemlikler

Sıra Dışı Tasarımlara Sahip Silikon Kalemlikler

Okul alışverişi yaparken alınacak listesinde yer alan kalemlikler, farklı tasarım ve model seçenekleri ile karşınıza çıkar. Alışılmışın dışında tasarımlara sahip olan yeni nesil silikon kalem kutu modelleri çocuğunuzun ders çalışma ya da resim yapma şevkini artırır. Kumaş ve plastik malzemeler kullanılan bu ürünler artık silikon malzemeden de üretilir. Dayanıklı, kaliteli ve hijyenik kullanıma sahip olan silikonun, temizlemesi de oldukça kolaydır. Genellikle çizgi film karakterleriyle süslenmiş, canlı renklerin tercih edildiği ürünler, çocukların dikkatini çeker. Göze hitap eden tasarımları sayesinde eğlenceli ve sevimli bir okul gerecidir. Polisiloksan olarak bilinen malzeme ise kumaş ve plastiğe oranla şekil alabilen ve formu bozulmayan bir üründür. Bu nedenle model seçeneklerini çoğaltmak çok daha kolay hale gelir. Ham haliyle renksiz ve şeffaf olan bu malzeme kolayca renklendirilebilir. Hayvan ve meyve figürleri şeklinde üretilebilen kalemlik modelleri arasında birden fazla alternatif yer alır. Özellikle ilkokul çağında bir çocuğunuz varsa canlı renklere ve orijinal tasarımlara sahip meyve şeklindeki ürünler ile ilgisini çekebilirsiniz. Oldukça sempatik ve sevecen olan bir bitki olan kaktüs buna örnek verilebilir. Kaktüs silikon kalemlik yeşil rengi ve sempatik tasarımıyla oldukça eğlenceli bir modeldir. Yine aynı şekilde canlı bir sebzeymiş hissi uyandıran havuç şeklindeki modeller de turuncu rengiyle dikkat çeker. Sarı rengi seven bir çocuğunuz varsa mısır ya da muz şeklinde dizayn edilmiş modellerden birini satın alabilirsiniz. Silikon muz kalemlik, rengi ve duruşuyla adeta canlı bir meyveymiş gibi görünür. Fermuarlı şekilde kullanılan bu ürünler kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Yine çocukların severek tükettiği ananas, çilek gibi meyve formlarındaki ürünlere de göz atabilirsiniz. Çocuğunuzun severek kullanacağı, hijyenik ve kolay taşınabilir bu modeller ile okulda keyifli zamanlar geçirebilir. Arkadaşları tarafından da dikkatleri çekeceği için bu durum kendisini mutlu hissettirir. Boya, silgi, uç kutusu gibi temel ihtiyaçlarını koyabileceğini bir üründür. Boyalar, küçük cetvel gibi diğer okul gereçlerini taşımak için ise ikinci bir kalemlik satın alabilirsiniz. Bu gereçler sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de ihtiyaç olabilir. Ressam, mimar, muhasebe gibi alanlarda çalışan biriyseniz eğer yanınızda kalem ve benzeri şeyleri taşımanız gerekebilir. Bunun yanında USB bellek, anahtar, kadınlar için toka gibi ufak tefek kişisel eşyalarınızı da muhafaza edebileceğiniz silikon kalemlik tavsiye ederken, ürünün bu şekilde de kullanılabileceğini belirtebilirsiniz. Renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip şeyleri seviyorsanız eğer meyve, sebze ya da diğer farklı model seçenekleri bulunan silikon aksesuar çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kendiniz için satın alabileceğiniz gibi çocuğunuza ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu sayede kullandıkça sizi hatırlayacağı, çok amaçlı ve sevimli bir hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Hayatınızı Renklendiren Silikon Kalemlikler

Hayatınızı Renklendiren Silikon Kalemlikler

Renklerin insan psikolojisi üzerinde etkisi olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Duyguları da temsil eden ve harekete geçiren renkler, günlük hayatta kullanılan tüm gereçlerde karşınıza çıkar. Okul çağındaki çocukların sıklıkla kullandığı kalemliklerde de bu durum ön plandadır. Orijinal haliyle şeffaf silikon kalemlik şeklinde bulabileceğiniz bu kırtasiye gerecinin, farklı renk ve desen seçenekleri bulunur. Çocukların ilgisini çekebilecek renklerin kullanıldığı ve sıra dışı tasarımlara sahip kalemlik modelleri arasında pop-it diye bilinen birden fazla rengin bir arada kullanıldığı ürünler yer alır. Aynı zamanda oyuncak niteliği de bulunan bu ürün sayesinde çocuğunuz okul gereçlerini severek yanında taşıyabilir. Polisiloksan denilen malzemeden üretildiği için şekli bozulmaz ve kolay temizlenebilir. Yazı yazma, resim yapma ya da daha birçok eğitici aktiviteyi severek yapmasını sağlayacak bu ürün çeşitleri ile çocuğunuzun okul yaşamanı renklendirebilirsiniz. Daha birçok farklı renk ve tasarımları bulunan akordiyon silikon kalemlik ya da meyve-sebze şeklinde üretilmiş modellerin; mavi, beyaz, pembe, kırmızı gibi renk seçenekleri bulunur. Akordiyon kalemlik dikey şekilde durabilen, açılma yeri ayıcık şeklinde sevimli bir tasarıma sahip bir üründür. Körüklü olarak dizayn edilmiş olan modeli uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz. Renkler denince akla ilk şey meyvelerdir. Canlı ve iştah açıcı renklere sahip meyveler, çocukların severek tükettiği gıdalardır. Aynı sempatiyi kullandıkları ürüne de göstermeleri açısından meyve formunda tasarlanmış kalemlikler arasından seçim yaptırabilirsiniz. Egzotik ve farklı bir meyve olan ananas, buna güzel bir örnektir. Ananas silikon kalemlik; eğlenceli, sempatik ve gerçekmiş hissi uyandıran bir tasarıma sahiptir. Aynı modeli orijinal meyve renginde bulabileceğiniz gibi farklı renk kombinasyonları kullanılmış şekilde de satın alabilirsiniz. Buna örnek olarak diğer ürün seçenekleri çilek, muz, havuç, kaktüs şeklinde çoğaltılabilir. Her biri birbirinden güzel ve kullanışlı olan ve farklı markalar tarafından üretilen bu ürünler sayesinde çocuğunuzun renklerle olan bağını güçlendirebilirsiniz. Çocukların yanı sıra yetişkinler için de bu durum aynı şekildedir. Renkli ve bu tarz eğlenceli gereçler kullanmayı seven biriyseniz eğer kişisel şeylerinizi yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Saymakla Bitmeyen Silikon Kalemlik Özellikleri

Saymakla Bitmeyen Silikon Kalemlik Özellikleri

Okul, ofis ve diğer birçok alanda kullanılan kırtasiye gereçlerini taşımak ve saklamak için özel olarak tasarlanmış kutular içerisinde kalemden cetvele birçok parçayı taşıyabilirsiniz. Hatta ev ya da araba anahtarı dahi koyabilirsiniz. Her ne kadar asıl amacı kalemleri bir arada tutmak ve kaybolmalarını önlemek olsa da sizler farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Hafif, dayanıklı ve temizlenebilir polisiloksan malzemeden üretilmiş olup, birçok renk ve desen seçeneğine sahiptir. Silikon kalemlik kullananlar tarafından yapılan ürün yorumlarını incelediğinizde ürünler hakkında yapılan iyi geri dönüşleri görebilirsiniz. Isıya, darbeye ve diğer birçok dış etkene karşı dayanıklı olan silikona şekil vermek oldukça kolaydır. Renk ve model seçeneğinin bu denli fazla olmasının sebebi de budur. Renklendirme haricinde üzerine baskı yapılmış modeller de bulunur. Özellikle çocukların ilgisini çeken çizgi film karakterlerinin yer aldığı silikon kalemlikler eğlenceli ve zarif tasarımlara sahiptir. Fermuarlı olarak üretildiği için içerisindeki eşyaların düşmesini, kaybolmasını engelleyen bir düzeneğe sahiptir. Nemli bir bezle silerek temizleyebileceğiniz gibi sabun ve suyla da yıkayabilirsiniz. Üzerinde bakteri yaşamayan, steril bir malzeme olması sebebiyle çocuklarınız için güvenli bir gereç niteliği taşır. Su geçirmez yapıda olması sebebiyle de içerisinde bulunan eşyalarınızı sudan ve nemden korur. Kırılma, çatlama ve yırtılma gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bu sayede çocuğunuz tüm okul süresi boyunca aynı ürünü kullanmaya devam edebilir. El çantası ya da kutu şeklinde tasarlanmış, onlarca ürün seçeneğini bir arada bulabileceğiniz silikondan yapılan kalemlik çeşitleri arasından, çocuğunuzun zevkine ve kullanımına uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha fazlası için ise silikon kalemlik yorum kısmından ürünle ilgili sorulan soruların yanıtlarını ve müşteri deneyimlerini inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Silikon Kalemlikler

Her Zevke Uygun Silikon Kalemlikler

Kişisel eşya seçimi yaparken, zevkler ve üründen beklenen fayda ön planda tutulur. Kıyafetten çantaya hatta evinizdeki halıya kadar her şeyde bu durum söz konusudur. Bu sayede satın aldığınız eşyadan büyük ölçüde fayda sağlamış olursunuz. Göze hitap eden, kullanışlı ve kaliteli bir eşyaya sahip olmak için özenli ve dikkatli bir şekilde seçim yapılır. Kendi seçimlerinizde olduğu gibi çocuklarınızın da seçim yapma şekilleri benzerdir. Kullanmaktan keyif aldıkları, beğendikleri şeylere yönelirler. Oyuncak, kıyafet, ayakkabı gibi genel ihtiyaçlar harici günlük hayatlarında kullandıkları araç gereçleri de aynı şekilde seçerler. Okul hayatlarında kullandıkları bu kutular da buna dahildir. Her zevke uygun, çok fazla sayıda alternatifin bulunduğu kalemlikler arasından çocuğunuzun beğeneceği bir ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca silikon kalemlik indirim dönemlerinde çok daha uygun fiyatlardan satıldığı için birden fazla ürün satın alabilirsiniz. Örneğin; sevilen çizgi film karakterinin basılı olduğu kutu veya canlı meyve şeklinde olan modellerden tercih edebilirsiniz. Her biri birbirinden eğlenceli ve göz alıcı renklere sahiptir. Kız ve erkek çocuklarına hitap edecek birden fazla renk ve model seçenekleri de bulunur. Böylece doğum günü ya da okula başlama hediyesi olarak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Yetişkinlerin kullanabileceği şekilde tasarlanmış, sade ve zarif ürün alternatifleri arasından kendiniz ya da sevdikleriniz için seçim yapabilirsiniz. Her yaş grubuna uygun silikondan yapılmış çeşitleri ile farklı bir ürün kullanma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sıra dışı görüntüsü, havalı duruşu ve farklı tasarımlarıyla tüm dikkatlerin üzerinize çekilmesini sağlar. Halihazırda tek başına oldukça havalı ve renkli görünen bu ürüne, ekstra süsleme yapmak için çeşitli anahtarlıklar da takabilirsiniz. Böylece havalı, renkli ve eğlenceli bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Çizgi Karakter Baskılı Silikon Kalemlikler

Çizgi Karakter Baskılı Silikon Kalemlikler

Eğlendirirken aynı zamanda öğretmeyi amaçlayan çizgi filmler, çocukların dünyasında oldukça büyük yer kaplar. Sadece çocukluk çağında değil, ergenlik dönemlerine kadar uzanan bir süreçtir. Hatta yetişkinler için de bu durum devamlılık gösterebilir. Çizgi filmlerde yer alan karakterler ile kurulan bağ, çocukların dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Genellikle oyuncak seçimlerinde ve kişisel eşyalarında o figürleri görmek isterler. Bu durum okulda kullanacakları kırtasiye ürünleri için de geçerlidir. Çantalarından defterlerine kadar karakterli olanları tercih ederler. Sıra kalemlik seçimine geldiğinde de durum değişmeyebilir. Kız çocukları genellikle pembe, mor, sarı gibi renkleri tercih ederken, erkek çocukları ise mavi, kırmızı, gri gibi pastel renklere yönelebilir. Kız karakterlerin basılı olduğu silikon kalemlik satın almadan önce çocuğunuza hangi karakteri sevdiğini sorabilirsiniz. Yahut seçimi kendisinin yapmasını isteyebilirsiniz. Erkekler için dizayn edilmiş modellerde de motorlar, arabalar ve robotlar gibi detaylara yer verilir. Geniş ürün yelpazesine sahip silikondan yapılma çeşitlerin arasından çocuğunuzun seveceği ürünü bulmanız oldukça kolaydır. Son dönemde birçok iş internet üzerinden halledilir. Bunun için koca bilgisayarlar yerine çoğunlukla tabletler tercih edilir. İşlerinizi yaparken hem tabletinizi koruyacak hem de yanınızda kaleme ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kolayca erişebileceğiniz bir kalemi taşıyabileceğiniz kalemlikli tablet kılıflarından satın alabilirsiniz. Kalemliklerde olduğu gibi kılıflarda da polisiloksan malzeme tercih edilerek dayanıklılık ve koruyuculuk ön plana çıkarılmışlır. Ekstra gereçlerinizi koyabileceğiniz yeri sayesinde çantanızda ya da cebinizde yazı gereçlerini taşımak zorunda kalmamış olursunuz. Farklı renk ve desen seçenekleri bulabileceğiniz bu ürünler arasından kendi tabletinize uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Kırılma, yırtılma gibi deformasyonlara neden olmadığı için de uzun süreli kullanım deneyimi yaşamış olursunuz.

Avantajlı Silikon Kalemlik Fiyatları

Avantajlı Silikon Kalemlik Fiyatları

Silikon kalemlik fiyatları marka, model ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Her markanın kendi işçiliği, tasarımı ve kullandığı malzeme maliyeti fiyatlandırmayı etkiler. Genel itibariyle uygun fiyatlı bir ürün olan silikonun kullanıldığı kalemlikler, herkesin ulaşabileceği satış rakamları ile karşınıza çıkar. Kullanım açısından dayanıklı ve hijyenik olan bu ürünü çocuğunuz ya da kendiniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Tasarım ve modeller arasında var olan fiyat değişkenliği ise çok büyük değildir. Meyve, sebze ya da hayvan figürü şeklinde tasarlanmış modeller sade, düz olanlara kıyasla biraz daha yüksek fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Yine aynı şekilde üzerinde baskı bulunan modellerin de baskı maliyeti eklendiği için satış fiyatlarında farklılık görebilirsiniz. Tüm marka ve modellerde ortalama fiyat skalaları birbirine yakın ve ulaşılabilir olduğu için gönül rahatlığı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellik olarak ekstra fonksiyona sahip özgün tasarımlarda rakamlar yüksek seviyelerde olabilir. Burada almak istediğiniz ürün ve ayıracağınız tutarın miktarı belirleyici kriter olarak karşınıza çıkar. Gereçlerinizi taşıma özelliğine sahip tablet kılıfları da kendi içerisinde normal kutulardan farklı fiyatlara sahiptir. Bunun temel nedeni ise ürün farklılığı ve işçiliktir. İndirim dönemlerinde bu ürünleri avantajlı fiyatlara satın almanız mümkündür. Bazı kampanya fırsatlarını değerlendirmek ve düşük fiyatlardan alışveriş yapmak için Trendyol'dan bu dönemleri takip edebilirsiniz. Bu sayede silikon kalemlik online alışverişleriniz de uygun rakamlara gelmiş olur. Kaliteli, sıra dışı ve özgün tasarımlı onlarca ürünü bir arada bulabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli fiyat seçeneklerine sahip silikon modellerini çocuğunuzun okul süreci, kendi kişisel kullanımınız ya da sevdikleriniz için satın alarak renkli ve eğlenceli bir kırtasiye gerecine sahip olabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun alışverişi Trendyol ile deneyimleyebilirsiniz.