İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Şeffaf Uçlu Kalem

" araması için 103 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel Şeffaf Uçlu Kalemler Trendyol'da!

Kırtasiye markaları farklı kalem çeşitleri üretir. Kurşun kalemler de yazım ve çizim için yaygın olarak kullanılır. Kurşun kalemler eğitim ve iş hayatının vazgeçilmez gereçlerinden biri olabilir. Klasik ahşap kurşun kalemlerin yanında mekanik özellikli versatil kalemler de satışa sunulur. Uçlu ya da basmalı kalem olarak bilinen bu ürünlerin kullanım özellikleri ve tasarımları birbirinden farklı olabilir. Gövdesi şeffaf olan uçlu kalemler de bu çeşitlilik içinde yer alır. Şeffaf uçlu kalemler müşterilere farklı renk ve model seçenekleri sunar. Kalem özellikleri, rekabet hâlindeki üreticiler tarafından sürekli olarak geliştirilir. Bu çalışmaların neticesinde şeffaf uçlu kalemlerin kullanım konforu artar. Bununla birlikte müşterilerin ilgisini artıracak baskıların ve 3 boyutlu figürlerin kullanıldığı şeffaf uçlu kalem çeşitleri de alternatifler arasında yer alır. Şeffaf uçlu kalemler döner mekanizmalı, sallamalı, yandan ya da üstten basmalı olabilir. Bu mekanizmalar çalıştırıldığı anda kalemin içindeki uç bir miktar dışarıya çıkar, uç tükendikçe aynı işlem tekrarlanır. Şeffaf uçlu kalem online seçenekler üzerinden kolayca satın alınabilir.

Birbirinden Kullanışlı Şeffaf Uçlu Kalem Modelleri

Birbirinden Kullanışlı Şeffaf Uçlu Kalem Modelleri

Şeffaf versatil kalemlerin uç kalınlıkları kullanıcı tercihine göre farklı ölçülerde olabilir. Proje çizimlerinde kullanmaya uygun 0,1 mm uç kalınlığına sahip pilot şeffaf uçlu kalem çeşitleri bulunur. İnce çizgilerle yazmayı tercih edenler için 0,5 mm uçlu kalemler uygun bir kullanım sunabilir. 0,7 ve 0,9 mm uç kalınlığındaki şeffaf mekanik kalemler de okul ve ofislerde yaygın olarak kullanılır. Bununla birlikte 2 mm ve üzeri ölçülere sahip şeffaf uçlu kalemler farklı kullanımlar için alternatif olabilir. Özellikle okul hayatına yeni başlayan çocuklar baskı kuvvetini ayarlamakta güçlük çekebileceği için şeffaf kalın uçlu kalemleri kullanmak onlara kolaylık sağlayabilir. Şeffaf kalemlerin içine birden fazla sayıda yedek uç konulabilir. Bu sayede sınav gibi zamanla yarışılan ortamlarda kaleme uç takmakla vakit kaybetmezsiniz. Ayrıca tepesinde silgi bulunan şeffaf uçlu kalemler mevcut silgiye alternatif oluşturabilir. Şeffaf uçlu kalemler hassas boyamalar için de kullanılabilir. Şeffaf uçlu kalem kullananların yapmış oldukları şeffaf uçlu kalem yorumlarını inceleyerek alışverişinize yön verebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Şeffaf Uçlu Kalem Çeşitleri

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Şeffaf Uçlu Kalem Çeşitleri

Şeffaf uçlu kalemleri kullanarak farklı boyutlarda yazı yazmak mümkün. B, HB, 2B ve 2H gibi seçenekler kullanıcıya yazım yumuşaklığını ve koyuluğunu ayarlama fırsatı tanır. Buradaki "B" harfi koyu ve yumuşak, "H" harfi ise sert ve nispeten daha açık tonda yazım özelliğini simgeler. Yanlarındaki rakamlarsa bu özelliklerin daha da arttığı anlamına gelir. Şeffaf basmalı kalem kullananlar için renkli uç tercihi de bulunur. Eğitim hayatında önemli yerleri işaretlemek ya da başlıkları belirgin kılmak amacıyla farklı renklerde uç kullanılabilir. İşaretleme yapmak için şeffaf uçlu fosforlu kalem çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Şeffaf uçlu kalemlerin gövdeleri plastikten oluşur. Baskı altında sağlamlığını artırmak için kalemlerin uç kısımlarında metal parçalar kullanılan çeşitler de bulunur. Şeffaf uçlu kalemlerin gövdeleri yuvarlak ya da üçgen olabilir. Bazı modellerde tutuş kolaylığı sağlamak için kavrama bölgesinde parmakların kaymasını önleyen malzemeler kullanılır.

Her Bütçeye Uygun Şeffaf Uçlu Kalem Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Şeffaf Uçlu Kalem Fiyatları

Şeffaf uçlu kalemlerin fiyatları belirlenirken birçok unsur dikkate alınır. Özellikle kalemin üretiminde kullanılan malzemelerin niteliği fiyatların değişmesine etki edebilir. Uluslararası üretim yapan öncü markaların pazarlama stratejileri de diğer firmalardan farklı olabilir. İthal ürünlerin gümrük ve nakliye giderleri kalem maliyetini değiştireceğinden satış fiyatı etkilenebilir. Şeffaf uçlu kalem satın alma aşamasında fiyat avantajı sağlamak için farklı yöntemleri değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz kargo limitinin altında kalan ürünlerin satın alma adedini yükselterek kalemin birim tutarını düşürebilirsiniz. Şeffaf uçlu kalem indirimlerinden faydalanmak için markaların kampanyalarını takip edebilir, uygun fiyatı yakaladığınızda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Düşük fiyatlı ürünleri görmek için sayfadaki filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Kullandığınız kalemle ilgili görüşlerinizi alışveriş yaptığınız ürün sayfasında belirtebilir, diğer kullanıcılara şeffaf uçlu kalem tavsiyesi verebilirsiniz. Şeffaf uçlu kalemlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.