İlgili Kategoriler
Garanti Süresi
Güç (Watt)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Şerit Testere

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Craft Portatif Şerit Testere
Kargo Bedava

CraftPortatif Şerit Testere

39.607,93 TL
Sepete Git

Kullanışlı ve Dayanıklı Yapıları ile Şerit Testere Çeşitleri

Ahşap ve kalas gibi mobilya sektöründe kullanılan malzemelerin istenen boyutlarda kesilmesi için tercih edilen şerit testere, farklı özelliklere sahiptir. Değişken kalınlıkta malzemelerin aynı ölçüde kesimini sağlayan ürünler, düz kesimleri yaparken de kullanılır. Karbon çelik materyallerin kullanıldığı şerit demir testere, kavisli kesimler için özel olarak üretilir. Daha büyük boyutlarda eğimli parçaların kesilmesine uygun şerit testere makinesi, farklı isimlerle bilinir. Hızar olarak tabir edilen makine, tomruk kesilen fabrikalarda sıklıkla kullanılır. İki kasnak etrafında dönen mekanizma sayesinde büyük boyutlardaki parçalar istenen ebatlarda kesilir. Kullanılacak ürüne göre seçilen şerit testere bıçağı, kesilecek kalasın şekline göre uygun gerginlikte seçilir. Islak ağaçların kesiminde seyrek diş yapısında olan seçenekleri kullanabilirsiniz. Kuru ve sert yapıda olan ağaçlar için ise sık diş formundaki çeşitler kullanılır. Uygun ağaç ve tomruklar şerit testere tezgahı üzerine konumlandırılarak kesime hazır hale getirilir. Sağlam ve dayanıklı tarzıyla öne çıkan tezgahlar ergonomik kullanım imkanı sunar. Tane ve takım olarak satılan şerit testere kasnağı, farklı çap ölçülerine göre satın alınır. Yüksek motor gücüyle her boyutta kesimler yapma imkanı sunan modellerde tabla açısı kullanıma göre ayarlanır. Fabrikalarda sıklıkla kullanılan şerit testere yedek parça seçenekleri sayesinde kırılan parçaları temin edebilirsiniz. Elektrik ve pedal desteğiyle çalışan makineler metal, ahşap ve diğer malzemeleri isteğe göre kesme ayrıcalığı sunar. Farklı özelliklerdeki ürünleri aynı düzende boyutlandırılan şerit testere metal ve kalas kesmede kullanılır. Her markanın kendine özel dizaynına sahip ürünlerini, Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Şerit Testere Özellikleri ve Kullanım Alanları

Şerit Testere Özellikleri ve Kullanım Alanları

Özellikleri bakımından farklı alanlarda kullanım imkanı oluşturan şerit bileme makinesi, kesme amacına göre değişen diş formuna sahiptir. Kompakt ve sağlam yapıya sahip modeller, zamanla körelerek işlevini yitiren testerelerin bilenmesinde kullanıma uygundur. Hem küçük işletmelerde hem de yüksek kapasitedeki fabrikalarda kullanıma göre dizayn edilen şerit hızar makinesi, farklı malzemelerin kesme özelliklerine göre seçilir. İki döner bıçak desteği olan makineler, her malzemeyi kesebilme gücüne sahiptir. Elle çalışan manuel seçeneklerin yanı sıra otomatik şerit testere, daha kolay kullanım imkanı yaratır. Tüm işlerin kısa sürede programlı bir şekilde yapılabilmesini sağlayan çeşitler, düz ve kavisli kesimler için idealdir. Paslanmaz gövde tasarımına sahip elektrikli kemik kesme şerit testere seçimleri yaparak donanımlı bir makine sahibi olabilirsiniz. Kasaplar ve marketler tarafından alınan ürünler, farklı dilimler modlarına sahiptir. Soğutucu pompa desteği sağlayan sulu şerit testere, sulu kesim yapma detayı oluşturur. Maket ve oyuncak yapımında kullanılan jet şerit testere, sağlam alüminyum 45° tablaya sahiptir. Hassas aydınlatma lambası kolay çalışma imkanı yaratır. Mobilya imalatı yapan işletmelerin kullandığı marangoz şerit testere seçenekleri çok amaçlı kullanıma uygundur. Aşınma dirençleri yüksek olan ürünler uzun kullanım ömrü sunar. Yüksek torka sahip olan modeller, kemik kesmeden mobilya şekillendirmeye kadar farklı alanlarda kullanıma uygundur. Ev içerisindeki küçük tadilatlarda tercih edilen şerit el testeresi, tırtıklı yapıdadır. Ahşapları daha düz kesmek için tasarlanan modeller, dayanıklı yapısıyla yüksek performanslıdır. Alüminyum alaşımlı malzemelerden yapılan masa üstü şerit testere, küçük ağaç kesimlerinde kullanıma göre tasarlanır. El işçiliği ile uğraşan zanaatkarlar tarafından kullanılan çeşitler, portatif yapılarıyla işlevsellik sağlar. Yüksek güvenlikli olan makineler düz ve hassas kesimlere uygundur. Farklı markalar tarafından değişen ihtiyaçlara göre dizayn edilen makineler, bıçak titreşimini önleyen özelliklere sahiptir. Yüksek güvenlikli modeller daha konforlu kesin yapabilmek için tasarlanır. İşlevsel ve farklı tarzlarıyla her kullanıma uygun modelleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Donanımlı Kesici Aletlerin Seçiminde Öne Çıkanlar

Donanımlı Kesici Aletlerin Seçiminde Öne Çıkanlar

İşletmelere tüm kesim işlerinde kolaylık sağlayan ürünler, farklı boyutlarıyla işlevsellik oluşturur. Küçük boyutlarda mini şerit testere ile gündelik işlerinizi fazla efor sarfetmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. İster masa üzerinde isterseniz ayaklı olarak üretilen tüm modellerde tercih edilen malzemeler farklılık gösterir. Taşınabilir özelliğe sahip çeşitler her alanda kullanımı mümkün kılar. Daha minimal tarzdaki küçük şerit testere, kısa ve kolay işler için uygundur. Saplı seçeneklerdeki ürünler ev ve bahçe işlerinde kullanım için tasarlanır. Hidrolik kesim yapan yatay şerit testere işlem bittikten sonra kapanma özelliğine sahiptir. 30° ile 90° açılarda kesim yapabilen modellerde, bıçak ve sehpa detayı vardır. Endüstriyel kullanıma göre dizayn edilen yatay, dikey şerit testere seçimleri farklı yükseklik, genişlik ve hidrolik hareket gibi özelliklere sahiptir. Her müşteri için farklı hız ve güç detayı olan makineler, soğuk kesimlerde daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Yakınlık sensörünün devreye geçirerek daha hızlı kesi imkanı yaratabilirsiniz. Daha kapsamlı kesimlere uygun büyük şerit testere, farklı ağız ve tabla genişliğine sahiptir. Ergonomik kullanımlı ürünler hem kullanımda hem de işlevsellikte öne çıkar. İş yerlerinde seri kullanım için seyyar, açılı şerit testere modellerini tercih ederek iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Küçük el sanatları ve marangoz atölyelerinde kullanım için dizayn edilen hobi şerit testere, oyma ve kesim amacına uygun olarak hizmet sunar. Tamamen yeni teknolojilere uyumlu olarak üretilen tezgah üstü şerit testere, boyutlarıyla durmaksızın çalışabilme kapasitesine sahiptir. İsteğe göre standart özelliklerin yanına opsiyonel detaylar eklenen modeller ihtiyaca ve kullanım alanına göre seçilir. Tasarım ve dizayna uygun seçenekler, fabrika ve işyerlerindeki kapasitenin artmasına katkıda bulunur. Geniş alanda hizmet sağlayan ürünleri farklı marka ve özelliklerine göre bir arada bulacağınız Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca; 30 luk şerit testere, şerit bileme makinası, şerit hızar makinası, küçük şerit testere, şerit testere makinesi, 60 lık şerit testere, 50 lik şerit testere, 80 lik şerit testere, 20 lik, 70 lik, 100 lük şerit testere, elmas uçlu, raylı şerit testere, 120 lik, 180 lik, 280 lik şerit testere, 220 volt şerit testere, şerit testere tavsiye, şerit testere çeşitleri, çoklu, cnc, dekupaj şerit testere, ince şerit testere ve şerit testere markalarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Her Kullanıma Özel Şerit Testere Fiyatları

Her Kullanıma Özel Şerit Testere Fiyatları

Her alanda kullanımı farklılık gösteren şerit testere fiyatları, özelliklerine ve motor kapasitesine göre değişen aralıklardadır. Metal ve plastik yüzeylerde kullanılan ürünler, kemik ve ahşap kesimler için uygun malzemelerden yapılır. İnşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan ahşap şerit testere, tabla boyutlarına ve kesim genişliğine uygun seçilir. Sabit ve seyyar modellerin sağladığı konfor, seçimlerde öne çıkmasında etkili olur. Metal ve demir yüzeylerin daha pürüzsüz şekil almasını sağlayan demir şerit testere, dayanıklı ve işlevsel modeller arasında bulunur. Alüminyum malzemelerin kullanıldığı ürünler her kesimde yüksek performansa sahiptir. Otomatik ve manuel olmak üzere farklı seçim yapma imkanı sağlayan metal şerit testere, fren ve mengene sisteminden oluşur. Farklı çap genişliğindeki ürünleri belli açılara göre kesebilen makineler, işlevselliğiyle öne çıkar. 30 cm kasnak çapında üretilen 30'luk şerit testere, 220 voltluk güçlü motora sahiptir. Hobi işlerinde kullanım için ideal olan çeşitler, bayılma yapmadan seri çalışma kapasitesini sunar. 50'lik şerit testere, mobilya ve marangoz işlerinde kullanıma uygundur. Geniş dönme çapı sayesinde düz ve kavisli kesim imkanı sunan 60'lık şerit testere, ideal rulman ve şerit boyu ile ideal kullanım detayı oluşturur. Her kesim için farklı teker çap ölçüsü kesimlerin daha düz olmasını sağlar. Açılı modellerde mobilya imalatı ve düzgün kesimler yapılır. 80'lik şerit testere, ayaklı tarzıyla profesyonel kullanıma uygundur. Fabrika ve atölyelerde kullanılan ürünlerde germe kısımları, manuel veya otomatik olarak idare edilir. Dakikada yüksek makine gücü oluşturan modeller, hız kesmeden sürekli çalışma özelliğine sahiptir. Kullanım detayına ve iş alanına uygun ürünleri, kaliteli modellerin yer aldığı Trendyol ayrıcalığıyla inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyacınıza hitap eden makineleri satın alabilirsiniz.

Şerit Testere Ne İşe Yarar?

Şerit testere modelleri; farklı kalınlıktaki malzemelerin aynı ölçüde pratik ve sorunsuz şekilde kesilmesine yardım eder. Söz konusu ürünler; mobilya sektöründe kullanılır. Performans gücü yüksek ve son derece avantajlı bir cihazdır. Ahşap ve kalas gibi mobilya uygulama alanlarında oldukça tercih edilir. Farklı ebat ve özelliklere sahiptir. Düz kesim için de tercih edilir. Ayrıca şerit ve kavisli kesimler için özel olarak dizayn edilen bir malzemedir. Daha büyük boyutlarda eğimli parçaların kesilmesine olanak sağlayan şerit testere makineleri yüksek performans gücü ve kullanışlılığı ile oldukça ilgi görür. Hızar olarak da tabir edilen bu malzeme tomruk kesilen fabrikalarda oldukça tercih edilir. Parçaları istediğiniz ebatlarda kolaylıkla kesebilirsiniz. Bıçak performans kalitesi oldukça yüksektir. Kalasın şeklinde göre uygun gerginlik seçilerek kesme işlemi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilir.

Şerit Testere Nedir?

Şerit testere, farklı tasarım ve ölçülere sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda yüksek motor gücüyle çalışan özel üretim üründür. Kesim işlemlerini hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirir. Islak ağaçların kesiminde seyrek diş yapısına sahip olan modeller kullanılabilir. Kuru ve sert yapıda olan ağaçlar için ise sık diş formundaki ürünler tercih edilir. Ağaç ve tomruklar genellikle şerit testere tezgahlarına konumlandırılır. Böylece kesim işlemi hazırlandırılır. Fabrikalarda sıklıkla tercih edilen şerit testereler, yedek parçaları işlemlerinizde yüksek kolaylık sunar. Elektrik ve pedal desteğiyle çalışan makineler ise ahşap, metal ya da diğer malzemeleri hem pratik hem kolay bir şekilde kesme ayrıcalığı sunar. Geniş kullanım alanına sahip olup farklı alanlarda değerlendirilebilir.

Şerit Testere Alternatifleri Nelerdir?

Şerit testere modelleri arasında kesme amacına göre diş formu değişen çeşitler söz konusudur. Bu noktada tezgah testere modelleri ön plana çıkar. Düzenli şekilde bakımını yaparak işlevini yitiren ve körelen dişlerini sağlam hale getirebilirsiniz. Küçük işletmelerin yanı sıra geniş kapasiteli fabrikalarda kullanılabilen şerit testereler, farklı yapıdaki malzemeleri kolay, hızlı şekilde kesebilir. İki döner bıçak yapısına sahiptir. Motorlu testere modelleri; kesintisiz ve rahat kullanım avantajı sağlar. Tüm işlemlerinizi kısa sürede ve zahmetsiz şekilde halletmenize olanak sağlar. Bu ürünler; kavisli ve düz kesimler yapmanız için idealdir. Paslanmaz yapıya sahiptir. Elektrikli şerit testere modelleriyle farklı dilimleme modlarını kullanabilirsiniz. Kaliteli bir deneyim için dilerseniz daire testere modellerine de göz atabilirsiniz.