Avantajlı Ürünler
Boyut/Ebat
Fiyat
Kalınlık
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Stropiyer

" araması için 539 sonuç listeleniyor
DEKAPOR Kuğu Desenli Stropiyer

DEKAPORKuğu Desenli Stropiyer

(5)
Kuğu Desenli Stropiyer
40 TL
Sepete Git

Her İhtiyaca Uygun Stopiyer Çeşitleri Sizlerle

Stropiyer, yok olmayan ve erimeyen bir malzemeden elde edilen dayanıklı bir sentetiktir. Elektronik, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlerde araçları korumak amacıyla kullanılır. Stropiyer modelleri buharın enjekte edilmesi sonucu birbirine yapışan ve yalıtımda kullanılan ürünlerdir. İki tuğla arasında yalıtım yapmak, çatıların arasında yalıtım sağlamak gibi amaçlarla kullanılır. Değerli bazı araçları korumayı sağlar. Tavanları kaplama işinde de kullanılır. Kendiliğinden yanmayan, ahşap binalarda tercih edilen bir malzemedir. Sıcağa karşı dayanıklı olduğundan güvenle evlerde kullanılabilir. 1. kalite stropiyer modellerini inceleyerek ev dekorasyonunuz için uygun, perde ve tavan tasarımı duvarınızla uyumlu olacak ürünleri satın alabilirsiniz. Stropiyer spotlu modelleri veya ışık bantlarını satın alarak tavan içi aydınlatma sağlayabilirsiniz. LED veya spot lambalar, evinizde loş ışık veya gece ışıkları elde etmenizi sağlar. Stropiyer boyası kullanılarak straforlarla köpükler renklendirilebilir ve desenlere uygun şekilde renk verilebilir. Plastik ve su bazlı özel boyalar yardımıyla duvarlar boyanır. İki kat boya uygulamak ve bir süre kurumasını beklemek gerekir. Stropiyerler yerleştirildikten hemen sonra boyama yapılabilir. Stropiyer duvar kaplama kullanılarak ışık bantları, LED lambalar, kartonpiyerler, tavan lamba göbekleri, sekizgen kartonpiyer ve daha pek çok çeşit farklı ölçü aralıklarında satılır. Ölçülerindeki farklılık fiyatta değişkenliğe sebep olur. Stropiyer bordür desenleri ve model seçenekleriyle her ev dekorasyonuna uyum sağlar. Hemen siz de websitemiz üzerinden inceleyerek ürünlere dair geniş bilgi edinebilirsiniz.

Stropiyer Modelleri

Stropiyer Modelleri

Stropiyerler doğrudan su ile temas ettiklerinde kapaklı gözenekleri suyu emer. Özelliklerinde kayıp yaşamadan kullanılmaya devam edilebilir. Suda çözünmeyen ve erimeyen yapısı ile duvarlarda iletim sağlar. İç duvarlarda sıcaklık derecesini korumak amacıyla kullanılır. Tavan kaplamada kullanılan köpüklü yapısı, kış aylarında ısı geçirgenliği sağlar. Stropiyer çıta kullanmadan önce ölçü ve kalınlık gibi kriterleri belirlemelisiniz. Çıta köşeleri 2,5 cm, 3 cm, 3,5 cm ve 4 cm gibi genişliklerden oluşur. Yüksek yoğunluklu strafordan elde edilerek farklı desenler verilerek tasarlanır. Tavan kaplama, çıta köşe desen modellerini inceleyerek evinizin dekorasyonuna uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Stropiyer c modeli sarmaşık modeller, tavan ve duvar tuğla kaplama, alçısız piyano modeli, buse modeli, çizgi modeli gibi çeşitli görünümlerden oluşur. Tavan uzay kaplaması, beren modeli, alçısız kartonpiyer tasarımları ve lamba göbekleri markalar tarafından üretilir. Yakamoz, hasır kaplama, açelya, nehir, Harput gibi pek çok tasarımı inceleyerek evinize uygun olan desenleri satın alabilirsiniz. 50x50, 60x60 stropiyer çıtalarla birleştirilerek köşe kesmeye gerek kalmaksızın tavan çıtaları ile beraber kullanılabilir. Köpükler tavanda modern ve klasik görünümler oluşturmayı sağlar. Hazır plastik stropiyer modern ev görünümü sağlamak amacıyla farklı modellerde üretilir. Ev tavan görünümünü değiştirmek isteyenler, farklı model ve marka seçeneklerini değerlendirebilir. Ürünler, perdelik desenli kartonpiyer ve stropiyer olmak üzere pek çok iç e dış dekor ürünlerinden oluşur. 3D, varaklı, renkli stropiyer modelleri tavanda süsleme ve aydınlatma amacıyla kullanılır. Farklı renklerle tavanlarını duvarlarına uyumlu hale getirmek isteyenlerin tercihidir. Stropiyer söve köpüklerde sıvalı ve kanallı mantolama gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. Farklı modellerde ve çeşitlerde söve bulunur. Dış ve iç cephenin kaplanmasında büyük klasik söveler kullanılır. Cam ve kapı kenarı montajının yapımında da tercih edilir. Stropiyer ölçüleri 8 mm’den başlayarak 100 mm’ye kadar uzanır. Evinize uygun olacak şekilde farklı bedenlerde ürünleri inceleyerek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Stropiyer TV ünitesi modelleri ünite dizaynını sağlamak amacıyla kullanılır. Siz de ünite, perdelik, tavan köpük ve kaplama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Stropiyer Tavan Kaplama Modelleri

Stropiyer Tavan Kaplama Modelleri

Stropiyer çıta köşesi, ışık bandı, hasır kaplama tavan, ledli, kartonpiyer gömme aparatı, yapıştırıcı, tavan lambası, lamba tavan göbeği ve daha pek çok tavan kaplama aracı kullanılır. Tavan stropiyer döşemelerini yaparken farklı geometrik şekilleri tercih edebilirsiniz. Sekizgen, perdelik, baklava, yıldız, bombeli, dikdörtgen pek çok tavan deseni bulunur. Stropiyer perdelik çeşitleri korniş montajı sırasında boşluk bırakılarak montelenir. Takılacak olan perdeye göre ayarlanarak takviye yapılır. Boyama amacıyla kullanılan ve su bazlı boyalarla şekil verilen ürünler suya dayanıklıdır. Stropiyer ince ve kalın farklı malzemelerden elde edilerek tasarlanır. Rutubete dayanıklı olan yapısı ile banyo içerisinde de kullanıma uygun ürünler bulunur. LED stropiyer göbek kısmında kullanılan ve taban aydınlatması sağlayan ürünlerdir. Tavanın köşelerinde yer alan kısık ve yüksek ışıklarda aydınlatma sağlayan çeşitli ölçülerdeki modellerden oluşur. Her eve uygun şekilde kullanılabilen aydınlatma bulunur. Işık bantları yardımıyla kenarlar ve köşeler döşenebilir. Stropiyer gönyesi, alçısı, çerçeve çeşitleri tavanda kaplama yapmak isteyenler için farklı desen ve modellerde satışa sunulur. Markalara ait göbek kartonpiyerler, tavan ve duvar kaplamaları, örgü tavan, hasır tavan ve LED’li spotlu göbekler kullanılır. Işıklı stropiyer kullanarak evinizin aydınlatma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Işıklar farklı renkte ve derecede ayarlanabilir. Stropiyer desenleri çizgili, düz, baklava, tuğla görünümlü pek çok alternatifi inceleyebilirsiniz. Stropiyer kemer, dekoratif yapıda pek çok modelden oluşur. Dekor kemer modelleri takım halinde de satılır. Düz, kemer kavisli, örnek kemer, payanda gibi kavisli modeller mevcuttur. Stropiyer ışık bandı, kesim aparatı, göbekli tavan ve kemerli model seçenekleri uygun fiyatlarla satışa sunulur. Markalara ait farklı modellerde, ölçülerde yer alan pek çok ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Stropiyer Çeşitleri

Kullanışlı Stropiyer Çeşitleri

Stropiyer köpük tavan döşemeleri perdelik amacıyla da kullanılır. Yapıştırmak amacıyla özel yapıştırıcılar kullanılır. Alçıların sağlam ve dayanıklı bir şekilde döşenmesini sağlar. Stropiyer çeşitleri ve köpükleri strafor yapıştırıcıları ile yapıştırılır. Stropiyer göbek tavana yapıştırılarak lambaların dekore edilmesi sağlanır. Farklı desenler verilen pek çok stropiyer, tavan dekorasyonuna uyum sağlayarak lamba göbeği oluşturur. Stropiyer sütun ve kolonları dış ve iç cephelerde kullanılır. Kemerli sütun modellerini inceleyerek farklı özelliklerdeki pek çok seçeneğe duvarınızda yer verebilirsiniz. Dekoratif sütun kartonpiyerler, farklı kalınlıkta ve ölçülerde satışa sunulur. Stropiyer süpürgelik duvarların dip kısımlarına yerleştirilerek duvarları birbirine bağlar. Farklı malzemelerden üretilen renkli ve desenli süpürgelikler de bulunur. Evin renk uyumu ve dekorasyonuna uygun şekilde, ölçü seçimi yapılarak süpürgelik satın alınabilir. Stropiyer köşe kısımlarında kullanılan çıtaları, dekor kemerleri veya aydınlatmaları inceleyerek evinize uygun olanları satın alabilirsiniz. İster renkli ister beyaz olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Stropiyer kesim aparatı kullanarak tavanda kaplama sonrası fazlalıklarını kesebilirsiniz. Özel kesim aparatlarını, yapıştırıcılarını kullanmak monteleme sırasında kolaylık sağlar. Stropiyer yapıştırıcı yardımıyla dekorasyon ürünlerinizi ve işlevsel tavan malzemelerinizi yapıştırabilirsiniz. Her ev dekorasyonuna uygun, ölçü ve model alternatifleri farklılık gösteren kaplama malzemelerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Stropiyer kartonpiyer tavan kaplamaları, işlevsel ve dekorasyon malzemesi olarak ev içerisinde kullanım alanı bulur. Modeller farklı desen ve renkler verilerek her eve uygun olacak şekilde tasarlanır. Menü filtreleme özelliğine sahip Trendyol, pek çok ürünü uygun fiyatlı olarak müşterilere sunar. Ürünlerinde kaliteyi ön planda tutar ve farklı model, seçenek, ebat alternatifleri ile beğeni kazanır. Her eve uygun dekoratif lamba ve tavan kaplama malzemesi Trendyol’da satışa sunulur. Bütçenize uygun, uygun fiyatlı ürünleri Trendyol üzerinden değerlendirebilir, stropiyer fiyat ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Stropiyer Nerede Satılır?

Çeşitli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan stropiyer çeşitleri, Trendyol'da pek çok farklı tasarımda yer alır. Erimeyen ve yok olmayan bir malzemeden üretilen stropiyer, yalıtım için de kullanılır. Kendiliğinden yanmayan bir malzemedir. Bu nedenle ahşap alanlarda ya da binalarda dahi kullanım için tercih edilir. Stropiyerler, kullanılacak alana uygun olarak kalın ya da ince farklı malzemelerden tasarlanır. Rutubete dayanıklı olması sebebi ile banyolarda da kullanılabilir. İçerisine ya da çevresine LED ışık bantları geçirilebilir özellikledir. Kullanacağınız alana uygun olarak bu ürünü boyamanız mümkündür. Her eve ve alana uygun kullanım sağlar. Dekoratif bir ürün olması sebebiyle birbirinden farklı pek çok modeli bulunan stropiyerleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Stropiyer Nedir Ne İşe Yarar?

Stropiyer; hem özellikleri hem de kullanım alanının geniş olma özelliği ile son derece işlevsel bir üründür. Su ile teması halinde suyu emebilir. Erime ya da herhangi bir deformasyona uğramadığından uzun süre kullanılır. İç duvarlardaki sıcaklığın korunması için tercih edilen stropiyer modelleri, aynı zamanda duvarlarda iletim sağlar. Evlerde ya da diğer yaşam alanlarında tavan kaplamada kullanılan köpüklü yapısı sayesinde kış aylarında ısı geçirgenliği dahi sağlar. Evde tavan görünümünü değiştirmek isteyenler ya da TV ünitesini stropiyer ünite şeklinde tasarlamayı tercih edenler için çok amaçlı bir üründür. Bunların yanı sıra perdelik olarak da kullanılır. Duvar kaplama için seçilen stropiyerler; ışık bantlı olabilir. LED lamba monte edilebilen, tavan göbeği ve daha pek çok farklı ölçü aralıklarına sahip seçenekler de söz konusudur.

Stropiyer Su Geçirir Mi?

Stropiyer ürünler, su geçirmez olarak üretilir. Bu sebeple mutfak ve banyo gibi alanlarda da güvenle kullanılır. Uygulaması son derece pratik olan bu ürünler, su geçirmediği gibi ısı ve ses yalıtımı da yapar. Sahip olduğu bu izolasyon özelliği zaman içerisinde kaybolmaz. Su geçirmez özelliği sayesinde banyoların hem duvarlarında hem de tavanlarında sıklıkla kullanılması tercih edilir. Sonsuz ömürlü bir malzeme olduğundan farklı pek çok alan için satın alınır. Özellikle sıvı temasının yoğun olduğu alanlarda bu malzemeleri tercih edebilirsiniz.