"

Tahta Tarak

" araması için 95 sonuç listeleniyor
Liva Topuz Ve Kaş Fırçası Tahta Saplı
LivaTopuz Ve Kaş Fırçası Tahta Saplı
(9)
49,90 TL
Sepete Git
Lionesse Tahta Tarak W80
Bugün Kargoda
LionesseTahta Tarak W80
(12)
39 TL
Sepete Git
Ağaç Ustası Tahta Ahşap Tarak Seti
Ağaç UstasıTahta Ahşap Tarak Seti
(5)
99 TL
Sepete Git

Tahta Tarak Modelleri Trendyol'da!

İhtiyaçlara Cevap Veren Tahta Tarak

Tarak geçmişten günümüze kadar ihtiyaç duyulan ve farklı modellerde tasarlanan bir ürün olarak karşınıza çıkar. Tahta tarak saçların belirli bir şekle girmesini ve daha düzgün bir hal almasını sağlar. Saçlar taranmadığı zaman birbirine geçer ve daha sonraki aşamalarda da karmaşık bir hal alır. Bunu önlemeniz için günlük olarak düzenli bir şekilde tarayarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. İstenilen modeli uygulamada bu ürüne ihtiyaç duyulur. Banyo yaparken ya da basit bir saç toplama işlemini yerine getirirken bile ihtiyaç duyacağınız bir materyaldir. Ürünün çeşitleri de saçların kalınlık ve incelik yapısına göre farklılaşır. Daha gür saçlar için tahta tarağın kalın uçlu olanları tercih edilir. İnce ve hassas saçlara sahip olanlar içinse geniş aralıklara sahip dişleri olan taraklar seçilir. Ahşap tarak seti içinde birden fazla parça yer aldığı için ihtiyaca göre istediğinizi tercih edip kullanabilirsiniz. Set içinde hem kalın hem de ince uçlu parçalar vardır. Saçların yapısına ve şekline göre istediğinizi tercih edip kullanabilirsiniz. Ahşap olduğu için sizlere uzun yıllar kullanma imkanı da sunar. Çünkü ahşap modeller renginden hiçbir şey kaybetmez. Bunun yanı sıra zamanla tarama kısımlarında bir çatlaklık ya da aşınma meydana gelmez. Ahşabın üstü kaygan bir jelatinle kaplı olduğu için tarama esnasında saçların ağrımaması sağlanır. Böylece daha kolay bir kullanım sizlere sunulur. Ayrıca ahşap olan bu set saç derisi için de oldukça sağlıklıdır. Çünkü ahşap mikrobu ya da kiri çekmez. Böylece kullandığınız eşya her daim temiz kalır. Ayrıca çok sık ve kalın saç yapısına sahipseniz özellikle tarama esnasında zorlanırsınız. Ancak kullanacağınız bu set ile tarama işlemini ne kadar sık ve yoğun yapsanız da saç deriniz ağrımaz. Bu alanda yer alan çeşitler ihtiyaçlara cevap veren niteliğe sahiptir. Günlük hayatın içerisinde en sık kullanılan eşyaların dayanıklı olması gereklidir. Her biri yoğun kullanımı destekleyen şekilde dizayn edilir bu şekilde sizlere uzun yıllar kullanmanın keyfini sunar. Trendyol ile daha fazla model çeşitliliğine sahip olarak ihtiyacınızı en doğru şekilde giderebilirsiniz.

İhtiyaçlara Cevap Veren Tahta Tarak

Gündelik ve yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanan tüm ürünler Trendyol’da mevcuttur. Üstelik her biri farklı tasarım ve modellere sahip olduğu için seçim aşamasında zevkinizi ön plana çıkararak tercih edebilirsiniz. Her saç şekli aynı değildir. Üstelik her modeli yapmanız da kolay değildir. Ancak tüm bunlar için tek çözüm kullanacağınız taraktan geçer. Ahşap dişli tarak ile yoğun ve sık kullanıma uygun olan bir ürüne sahip olarak saçınızdaki tüm karışıklıklardan kurtularak istediğiniz modeli rahatça uygulayabilirsiniz. Seçeceğiniz bir dişli tarak modeli ile ağrıma hissini yaşamazsınız. Tarama esnasında ağrı hisseden çok fazla kişi vardır. Ancak dişli setler ile ağrıma ya da gerekli verimi alamama gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Dişli olan kısmı en karmaşık saçları bile anında açar. Böylece istediğiniz modeli uygulama fırsatını sizlere sunar. Ahşap olan modelin diş kısmı seramik kaplama olduğu için saçınıza herhangi bir zarar gelmiyor. Üstelik saçların kabarmasını ve elektriklenmesini de önler. Kolay bir kullanımla gereken verimi rahatlıkla alabilirsiniz. Tahta tarak faydaları arasında özellikle saç derisi için daha hassas bir kullanım sağlar. Bu önemlidir çünkü tarama işleminde uç kısımlar ister istemez deri ile temasa geçer. Bunun için sağlıklı ürünlerin kullanılması önerilir. Tahta olarak dizayn edilenlerin uç kısmı deri ile ne kadar temas etse de tahriş etmez. Üstelik uç kısımları mikrobu ya da kiri taşımadığı ve muhafaza etmediği için deri yüzeyini kirletmesi de söz konusu olmaz. Ayrıca tahta materyaller mikrobu ve zararlı herhangi bir maddeyi asla yüzeyinde taşımaz. Bu yüzden saçınıza ya da derinize mikrop taşıması da söz konusu olmaz. Uzun yıllar kullanılsalar da ilk günkü dokusunu kaybetmeden ihtiyacınıza cevap vermeye devam eder. Böylece sahip olacağınız tek bir materyal ile uzun yıllar kullanmanın keyfine varabilirsiniz. Sizlere bu konuda gerekli kullanım garantisi de sunulduğu için ürünü sık değiştirmenize gerek kalmaz. Materyal hafif bir yapıya da sahip olduğu için her yere kolaylıkla taşınabilir. Hafif tahta alaşımdan yapılan modeller çantanızda kolaylıkla taşınma özelliğine sahiptir. Yanınızda her yere götürerek ihtiyaç duyduğunuz an çıkarıp kullanabilirsiniz. Elle tutulan kısmı parmakları kavrayan bir dizayna sahip olduğu için rahat bir tutuş ile tarama işlemini sizlere sunar. Tarama işlemine sahip olan uç kısımları ise ne kadar yoğun kullanılsalar da kırılmaları ya da hasara uğramaları söz konusu değildir. Çünkü kaliteli bir üretimden geçirilerek sizlere sunulur. Üretim aşamasında herhangi kanserojen içeren bir maddeye de yer verilmez. Tamamen insan sağlığı göz önünde tutularak tasarlanır. Her cilt tipine uygun olan modeller kullanıcıların rahat kullanıma sahip olmasını sağlar. Gönül rahatlığı içinde sahip olacağınız bu ürünlerle taramanın keyfine doyasıya varabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda sahip olacağınız bu ürünlerle saçlarınızın sağlığını koruyabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Tahta Tarak Modelleri

Her Zevke Uygun Tahta Tarak Modelleri

Zevkiniz ne olursa olsun istediğiniz ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu alanda birçok farklı model dizayn edilir. Her biri sağlık açısından test edilerek sizlere sunulur. Modeller arasında şekil olarak daire ya da oval olarak dizayn edilenler daha çok öne çıkar. Oval bir tahta model üzerine işlenen hassas dişler sayesinde saçınız hiç ağrımadan tarama işlemini yerine getirebilirsiniz. Ya da klasik bir ürün olan silindir bir yapıya sahip olan modellere de göz atabilirsiniz. En sadeden şık olanlarına kadar birçok ürün mevcuttur. Tahta saç tarağı geliştirilen teknolojik özellikleri de içine alır. Yani günümüzün gelişen teknolojik özelliklerini yansıtan modelleri de mevcuttur. Özellikle titanyum iğneli olarak tasarlanan modeller teknolojik harikayı sizlere sunar. Bu modelin üzerinde küçük iğneler bulunur. Elle tutulan kısmı ise tahta olan şekilde tasarlanır. İğne olan kısımlarını saçlarınızda gezdirirken hem tarama işlemini yerine getirirsiniz hem de saç derinizde mikro delikler açarsınız. Böylece deri her zaman nefes alır. Açılan delikler sayesinde saç dokusu nefes alıp yenilenir. Tahta tarak fiyatları her bütçeye uygun bir skalada sunulur. Her model geniş fiyat çeşitliğiyle sunulur. Alım aşamasında hiç zorluk çekmezsiniz. Tarama esnasında acıyı hissettirmeyen ve sağlık için test edilen bu ürünleri düzenli kullandığınız zaman saçlarınız zamanla daha ahenkli bir yapıya bürünür. Modeller estetik bir görünüme sahip şekilde dizayn edilir. Saç deriniz esnek bir tarama ile yenilenir. Eğer isterseniz ön kısmı tarak arka kısmı ise ayna olan bir modele de sahip olabilirsiniz. Tarama esnasında saçlarınızı ayna kısmı ile inceleyerek daha iyi verim alabilirsiniz. Bunlara ek olarak renkli modellere de göz atabilirsiniz. Her renge sahip olan birçok ürün mevcuttur. En maskülen renklerden sade olan tasarımlara kadar istediğinizi burada bir arada bulabilirsiniz. Rahat ve kolay kullanımı ile sizleri uygun fiyatlar ile birçok çeşitlilik bekler. Trendyol ile ihtiyaç ve zevkinizi bir araya getiren zengin modeller etrafında birçok ürüne sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Tahta Tarak Modelleri

Kaliteli ve Kullanışlı Tahta Tarak Modelleri

Saçlarınız için birçok faydaya sahip olan tahta taraklar kusursuz bir taramayı sizlere sunar. Sağlıklı ürünler arasında yer aldığı için uzmanlar tarafından da kullanımı çokça önerilir. Ahşap tarak hediyelik olarak satılan setleri ile şık bir ürünü sizlere sunar. Hediye olarak sevdiklerinize armağan edeceğiniz eşyalar arasında yer alır. Sevdiklerinizin sağlığını düşünerek onlara armağan edebilir ve sevginizi sunabilirsiniz. Hediye olarak çok sayıda çeşitliliğe sahip ürün mevcuttur. Hediye alanında özel kutular eşliğinde paketlenerek sizlere sunulur. Tahta tarak modelleri ihtiyacınıza cevap veren bir çeşitliliğe sahiptir. Özellikle istediğiniz bir ürünü burada bulabilirsiniz. Hem elle tutulan kısmı hem de taranan uçları ile sizlere hassaslığı sunan modeller mevcuttur. En gösterişliden sade olanlarına kadar tercih edeceğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tahta tarak özellikle baskı yaptığı deri kısmında akupunktur da uyguladığı için bu durum saç derinize olumlu yansır. Yani uyguladığı doğal masaj yöntemi ile deriniz hiç olmadığı kadar rahatlar. Özellikle deri için sunduğu hassasiyet bakımından uzmanlar tarafından çokça önerilir. Ayrıca saç derisinde bulunan yağların dengeli olarak dağıtılmasında da etkili olur. En önemlisi de saçlarınız tarama esnasında kırılmıyor. Çok fazla kırılan saçlar zamanla sönükleşip güçsüz bir hale dönüşür. Bu da parlaklığını kısa sürede kaybetmesine neden olur. Ancak kırılma karşıtı olan bu modellerle sık sık tarama işlemini uygulasanız da hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Sağlıklı bir tarama ile saçlarınız kısa sürede uzar. Kökleri de aynı doğrultuda yenilenir. Sık sık tarayarak kök kısmının nefes almasını da sağlayabilirsiniz. Sahip olacağınız tek bir ürünle saç sağlığınıza özen göstermeye başlayabilirsiniz. Sağlıklı ve kolay şekil alabilen saçlar kullanıcıların günlük hayatını olumlu etkiler. İstediğiniz modele sahip olmanız için Trendyol’dan vakit kaybetmeden inceleme yapmaya başlayabilirsiniz.

Faydalı Ürünler Arasında Bulunan Tahta Tarak

Faydalı Ürünler Arasında Bulunan Tahta Tarak

İnsan sağlığı için faydası daha önceden test edilen ve uzmanlarca da önerilen tahta tarak ile gerekli verimi daha ilk kullanımda alabilirsiniz. Özellikle dökülme sorunu olanlar için tarama hassas bir işlemdir. Bu noktada her materyal de kullanılmaz. Ancak dökülmeyi önleyici birçok ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Saf ve doğal ürünlerden dizayn edilen bu modeller acıtmaya sebep vermeden işlevini yerine getirir. Tahta tarak erkek kullanıcılar için de çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kadın, erkek ve çocuklara özel olarak tasarlanan modeller ergonomik yapılarıyla dikkat çeker. Genellikle kadınlar için daha öne çıksa da erkekler için de çeşitliliğe sahip olan modeller mevcuttur. Erkek kullanıcıların yanlarında taşıyacağı küçük boyutlara sahip olan modeller hafif ve cebe sığan bir boyuta sahip olduğu için her zaman kolaylıkla kullanılabilir. Erkeklerin saç yapısına uygun ve seyreklik bulunan kullanıcılara kadar herkese uygun modele ulaşabilirsiniz. Tahta tarak kullananlar bugün gitgide arttı. Çünkü sağlıklı yapısı her geçen gün fark edilmeye başlanan bir ürün olduğu için kullanım alanı da bir o kadar artış gösterir. Sizler de bu kullanıcılar arasına girerek sağlık için yararlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Eğer saçlarınıza gereken önemi vermezseniz olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden birden fazla yarara sahip olan tahta taraklarla kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Bu ürünler deri ile ne kadar sert bir şekilde temas etse de ağrıtma hissi yapmadığı için kullanımı daha çok öne çıkar. Sizler de tüm bu faydaları göz önünde tutarak Trendyol üzerinden istediğiniz bir ürüne sahip olabilir bunun faydasını ilk kullanımda görebilirsiniz.

Birinci Sınıf Kaliteye Sahip Tahta Tarak Ürünleri

Birinci Sınıf Kaliteye Sahip Tahta Tarak Ürünleri

Kaliteden taviz vermeyen birçok ürün çeşitliliği sizleri bekler. Kabarma ve elektriklenme karşıtı olan ve ağrıtmayan kullanımı ile birçok faydayı size sunan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Tahta tarak nerede satılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilir. Genelde her yerde bulunan bu materyaller kalite açısından aynı değildir. Kaliteli bir ürüne sahip olmanız için daha bilindik ve güvenilir yerlerden alışveriş yapmanızda yarar vardır. Kimi zaman gelişigüzel bir yerden alınan ürünler kısa sürede kırılıp tahrişe uğrar. Bunu önlemeniz için Trendyol üzerinden bu modellere sahip olabilirsiniz. Birçok model kalitesinden taviz vermeyen birçok modele Trendyol’dan güvenle ulaşabilirsiniz. Üstelik öne çıkan markalar etrafında satışa sunuldukları için özellikle istediğiniz bir marka varsa ona rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Geniş dişli tahta tarak oldukça hassas bir deriye sahip olanlar için ön plana çıkar. Geniş dişli olduğu için tarama esnasında hiçbir şekilde zorluk çekmezsiniz. Ayrıca saçınız çok dökülüyorsa tam kullanımınıza göredir. Tarama esnasında hassas bir dokunuşa sahip olan bu ürün ile dökülme en aza indirgenir. Saçı dökülenler sık dişli ürünler kullanırsa bu durum dökülmeyi daha da arttırır. Bu yüzden geniş dişli ürünleri tercih etmenizde yarar vardır. Geniş dişlilerin uç kısmı deriye temas ettiği için bu alanlar oval bir tasarıma sahiptir. Hassas olan deriyi tahriş etmemesi için uçlar oval şekilde tasarlanır. Daha önceden dökülmeden kaynaklı hassas olan deri için bu tür materyallerin kullanılması yarar sağlar. Sizlerde ihtiyacınız doğrultusunda sahip olacağınız bu ürünlerle saçınızdan alacağınız verimliliği arttırabilirsiniz.

Tüm Tahta Tarak Modelleri Trendyol’da

Tüm Tahta Tarak Modelleri Trendyol’da

İhtiyaç duyduğunuz ve aklınızda olan tüm modellere Trendyol ile kolayca erişebilirsiniz. Özellikle ıslak saçlar banyo yaparken her zaman iç içe geçer. Onları açmanız ise zorlaşır. Ancak kullanacağınız tek bir ürün ile ıslak saçınızı rahatlıkla açabilirsiniz. Ahşap tarak modelleri bu alanda zorlu saç yapılarına uygun bir kullanım imkanı sunar. Çevresel etkenlerden kolaylıkla etkilenen saçlar zamanla sönükleşip matlaşır. Bu da onların daha karmaşık bir hal almasına neden olur. Ancak sağlığınız için tercih edeceğiniz bu modellerle tüm zorlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle toplanarak bağlanan saçlar gerekli şekli vermeniz açısından tarak ihtiyacını sizlere sunar. Burada acıtmadan toplama işlemini yapmanız için kullanımınıza uygun bir materyale ihtiyaç duyarsınız. Trendyol ile bu uygunluk sizlere sunulur. Tahta tarak modelleri en hassas kullanımlar için geliştirilen bir üründür. Oldukça fazla çeşitliliğe sahip parçalar günlük kullanımda size kolaylık sağlar. Daha ilk kullanımda gerekli verimliliği sunar. Dökülüyor diye taramayı istemeyen insanlar mevcuttur. Ancak bu korkuyu kullanacağınız Trendyol ürünleri ile yenebilirsiniz. Kolay tutuş özelliğine de sahip olduğu için elinizi yormayan bir tasarımı sizlere sunar. Ayrıca tahta olduğu için tarama esnasında elinizi terletmesi de söz konusu değildir. Uç kısımları fırça şeklinde olan modeller de mevcuttur. Daha yumuşak ve rahat bir tarama yöntemini seçmeyi düşünenler için fırçalı uçlara sahip modeller öne çıkar. Trendyol’da ihtiyacınız ne olursa olsun bunlara cevap veren bir ürün çeşitliliği vardır. Hem boyutsal hem de renk açısından zengin bir ürün dünyası sizlere sunulur. Ayrıca şekillendirme yapan kıvrımlı uçlara sahip modellere de göz atabilirsiniz. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin kullanabildiği ürünler uygun fiyata sunulur. Trendyol ile sadece ihtiyacınızı ve hayalinizdeki ürünü belirleyip istediğiniz kaliteli tasarıma sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.