Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Boy
Desen
Ek Özellik
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Materyal
Paça Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Tipi
Yaka Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tavşan Kıyafeti

" araması için 44 sonuç listeleniyor
Pawstyle Tavşan Yakalı Elbise
Kargo Bedava

PawstyleTavşan Yakalı Elbise

(9)
Tavşan Yakalı Elbise
319 TL
Sepete Git
Pikupet Tavşan Kulak Polar Tulum
Kargo Bedava

PikupetTavşan Kulak Polar Tulum

380 TL
Sepete Git
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sevilen Renkleri ile Tavşan Kıyafeti Çeşitleri Trendyol'da!

Tavşan kıyafeti, evcil hayvanların giyebileceği kıyafetlerden biridir. Farklı tasarımları olan bu kıyafetler kuyruklu ve kulaklı görünümleri ile öne çıkar. Tavşan için kıyafet bulunabileceği gibi kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar için de bu özelliklere sahip kıyafetlere ulaşılabilir. Farklı kumaş türlerine sahip modeller evcil hayvanların sıcak hissetmeleri için tercih edilebilir. Özellikle kısa tüylü olarak adlandırılan evcil hayvanlar soğuk havalarda kıyafete ihtiyaç duyar. Açık alanlarda bu şekilde sıcak kalabilmeleri mümkün olur. Tavşan kıyafeti köpek için sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz modeller arasında seçim yapılabilir. Yapımında tavşan tüyü kullanılan modeller de bulunur. Bu tasarımlar da yine evcil hayvanların sıcak kalabilmelerini sağlar. Kalın tüylü modellerden farklı olarak pamuk kumaşlardan üretilen modeller de bulunur. Bu da evcil hayvanların sıcak kalabilmeleri için oldukça yeterlidir.

Tavşan Kıyafeti Seçenekleri

Tavşan Kıyafeti Seçenekleri

Tavşan kıyafeti özellikleri modellere göre farklılık gösterebilir. Polar sweat gibi kalın kıyafetler bulunur. Bu yapıdaki kıyafetlerin kullanımı genellikle kış aylarında tercih edilir. Kol kısımları daha uzun olan bu modeller soğuktan korunmak için yeterli olur. Yalnızca bedeni saran kıyafetler de bulunabilir. Bu kıyafetlerin daha ince kumaşa sahip olduğu görülür. Bu şekilde de daha ılık havalar ya da farklı ırklar için uygun görülebilir. Tavşan kıyafeti kedi ve köpek için farklı çeşitlere sahip olabilir. Bu da rahat kullanıma imkan tanır. Kıyafet seçimlerinde bu özelliklere dikkat edildiği zaman uygun ürün seçimi yapılabilir. Tavşan kıyafetleri farklı renklerde bulunabilir. Gri, pembe ya da beyaz gibi seçenekler bulunur. Bunun dışında tavşan figürünün kullanıldığı seçenekler de mevcuttur. Tavşan kıyafeti fiyatları da bu ve benzeri konulara göre farklılık gösterebilir. Kullanılan kumaş türleri de fiyatlar üzerinde etkili olur.

Farklı Alternatifleriyle Tavşan Kıyafeti Çeşitleri

Farklı Alternatifleriyle Tavşan Kıyafeti Çeşitleri

Tavşan kıyafeti yalnızca evcil hayvanlar için üretilmez. Bebek tavşan kıyafeti gibi farklı seçenekler bulunur. Bebeklerin giyebilecekleri tulum formunda olan tavşan kıyafetleri tatlı bir görünüme kavuşmalarını sağlar. Bu kıyafetlerin ya da kostümlerin uzun kulakları ve kuyrukları olduğu da görülür. Genellikle gri ve pembe tasarıma sahip bu kıyafetler farklı yaş grupları için de tercih edilebilir. Yalnızca bebekler için değil çocukların da giyebileceği tavşan kıyafeti çeşitleri bulunur. Bu kıyafetler de toplu aktiviteler için tercih edilebilen kıyafetlerdir. Parti ya da doğum günlerinde kullanılabilir. Bu şekilde de çocuklar eğlenceli ortamlara dahil olur. Bu alternatif kullanımın yanı sıra fantezi tavşan kıyafeti de seçenekler arasında yer alır. Genellikle tavşan kulaklarının kullanıldığı bu modeller isteklere göre tercih edilebilir.

Tavşan Kıyafeti Fiyatları

Tavşan Kıyafeti Fiyatları

Tavşan kıyafeti denildiği zaman akıllara ilk olarak tavşanlar geliyor olsa da bu kıyafetin pek çok modeli bulunur. Evcil hayvanlar, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için farklı modellere ulaşılabilir. Kullanım şekillerine göre de farklı özellikleri bulunan bu kıyafetler tercih edilebilir. Kullanım alanlarına göre farklı kumaşlar kullanılarak üretilebilmeleri mümkündür. Bunun dışında farklı bedenlere uygun şekilde de bulunabilir. Tavşan kostümü satın al ile bu kıyafet seçeneklerine kolaylıkla ulaşılabilir ve seçim yapılabilir. Farklı modellere göre de farklı fiyatlar ile karşılaşabilmek mümkün olur. Çocuk tavşan kıyafeti ile kedi tavşan kıyafeti arasında farklı fiyatlar görülebilir. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.