Renk
Fiyat
Materyal
Ayak Tipi
Sırt Mekanizması
Kol Desteği
Oturum Yumuşaklığı
Sırt Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tekerlekli Tabure

" araması için 254 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Tekerlekli Tabure Modelleri Trendyol'da!

İşletmelerde ya da iş yerlerinde kullanılan, tarihi çok eskilere dayanan tabureler; çok sık kullanılan mobilya türlerinden bir tanesidir. Günlük yaşamın birçok alanında yapılan işlerin çoğu sandalye veya tabure üzerinde oturarak halledilir. Evde, okulda, ofislerde ve daha pek çok alanda kullanılan tekerlekli tabure konforu sayesinde tercih edilen modeldir. Rahat ve konforlu olmasının yanı sıra tekerlekleri sayesinde istenilen yere kolaylıkla taşınabilmesi en büyük avantajından bir tanesidir. Dönebilen gövde yapısı sayesinde istenilen yere rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlar. Dar yaşam ve çalışma alanları için ideal ölçülerde üretilen modeller ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra alandan tasarruf etmenizi sağlar. Tekerlekli ofis taburesi en çok bilinen ve kullanılan modellerin başında gelir. Kalabalık çalışma ortamlarında rahat ve konforlu bu ürün sayesinde işleriniz oldukça kolaylaşır. Gaz amortisörü ile aşağı yukarı ayarlanabilir olması kullanacak kişinin boy uzunluğuna göre rahatlıkla ayarlanabilmesini sağlar. 5 tekerlekli modeller ağırlığın dengeli yayılmasını sağlayarak konforun yanı sıra oluşacak denge sorunlarının önüne geçer. Temizlik esnasında ise rahatlıkla yerini değiştirebileceğiniz ürün işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Kaliteli kumaştan üretilen ürün nefes alabilen kumaş yapısı sayesinde terlemenin önüne geçer. Geniş oturma kısmı işlerinizi rahat şekilde halletmenizi sağlar. Kumaş renk ve desenlerini çalışma alanına uygun olarak tercih edebilirsiniz. Aradığınız model ve özelliklere sahip tabure tekerlekli tasarımlarına Trendyol'dan ulaşabilir, istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Birbirinden Konforlu Tekerlekli Tabure Tavsiyeleri

Birbirinden Konforlu Tekerlekli Tabure Tavsiyeleri

Markalar, yenilenen tasarımları ve geliştirdikleri birbirinden konforlu tekerlekli kaymaz tabure modelleri üretir. Kilitlenebilir sistemi sayesinde tekerlekler otomatik olarak kilitlenir ve sistemi değişmeyene kadar sabit şekilde kullanabilirsiniz. Çok yönlü kullanıma uygun modeller estetik görünümleri sayesinde de mekana şıklık katar. Bar, restoran ve kafelerde sıklıkla tercih edilen bar taburesi tekerlekli modeller kaliteli malzeme üretimi ile uzun süre kullanım avantajı sağlar. Mekanın modern havasına uyumlu döşemeleri ile renk kombinini yakalayabilirsiniz. Plastik, ahşap ya da metal malzemeden üretilen çeşitler farklı mekan konseptlerine kolaylıkla uyum sağlar. Seçeceğiniz model ile isterseniz klasik, geleneksel bir bar görünümü, isterseniz de modern ve zarif bir elde edebilirsiniz. Dekor temanıza en uygun modelleri tekerlekli tabure kampanya günlerini takip ederek bütçenizi sarsmadan uygun fiyata satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla mekanın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Temizlemesi oldukça kolay olan ürünleri nemli bir bezle silmek yeterli olur. Kumaş özelliğine göre firmaların belirttiği temizlik malzemelerinden de yardım alabilirsiniz. Vida ve hareketli parça kısımların bakımlarının düzenli yapılması ürünlerin kullanım ömrünü uzatır. Bu sayede bütçenizi korumuş, tasarruf elde etmiş olabilirsiniz. Tekerlekli tabure tavsiye eden müşteriler oldukça kullanışlı modellerin rahat kullanımından sıklıkla bahsederler. Üretilen malzeme özelliğine göre saklama koşullarına dikkat edildiği sürece hiç bir sorunla karşı karşıya kalmadan değerlendirilebilir. Genel itibariyle nem almayan, serin, kuru ve güneş görmeyen yerlerde kullanmak ve muhafaza etmek ömrünü uzatır. Hareketli aksamı ile taşımak istediğiniz yere rahat şekilde girebileceğiniz modelleri isterseniz parçalarına ayırarak da kolaylıkla götürebilirsiniz. Ürün özelliklerine göre taşıma kapasitesi farklılık gösteren modeller genellikle 90 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bu standartlara uygun şekilde kullanımınız yine ürünlerin ömrünü uzatır. Çok yönlü özellikleri ile çoğu mekanın tercih sebebi olan konforlu tekerlekli tabure modelleri arasından tarzınıza ve kullanım alanına en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Birçok çalışma alanına ve evde kullanıma uygun olan ürünler firmalar tarafından üretilir. Birbirinden avantajlı fiyat aralıklarına sahip, elit firmaların ürettiği modellere Trendyol'dan ulaşabilir, model tercihlerinizi yorulmadan yapabilirsiniz.

Geniş Renk ve Desenlerle Tekerlekli Tabure Online Çeşitleri

Geniş Renk ve Desenlerle Tekerlekli Tabure Online Çeşitleri

Kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler öğrencilerin çalışma alanlarında da sıklıkla tercih edilir. Çeşitli eğitim kurumlarında genellikle tekerlekli sırtlı tabure kullanılır. Boy uzunluğu ayarlanabilen modeller sayesinde öğrencilerin kendi boylarına göre ayarlayarak rahat ders çalışmasını sağlar. Tekerlekleri sayesinde sürükleyerek istenilen yere rahatlıkla ulaştırılabilir. Yüksek performanslı ürünleri seçerken tekerlekli tabure yorum ve tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz. Küçük modeller tercih ederek dar alanlar için yeterli yer avantajı sağlayabilirsiniz. Bu modeller sayesinde daha fazla oturma ve çalışma alanı elde edebilirsiniz. Üst üste geçirilen tarzdaki ürünleri kullanmadığınız zamanlarda birbirinin üzerine geçirerek kaldırabilirsiniz. Dolap ve kiler gibi saklama alanlarına rahatlıkla sığabilecek minimal boyutlardaki modeller tercih edebilirsiniz. Paslanmaz krom ayaklara sahip modeller oldukça sağlamdır. Spor dikişli deri kumaş döşeme ile kaplanan ürünler modern bir hava katar. Siyah, taba, kahverengi ve lacivert başta olmak üzere renk skalası oldukça geniştir. Yoğunluklu sünger yapılı oturma alanları ile konforu beraberinde getirir. 1. Sınıf amortisör kullanılarak üretilen döner tekerlekli tabure modelleri 360 derece dönme kapasitesine sahiptir. Taşınma esnasında kaydırılan yüzeye zarar vermeden ilerler. Dayanıklı tekerlekleri sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşatır. Çoğu firma iletişime geçilmesi dahilinde geniş renk seçenekleri arasından istediğiniz renkte ürün sipariş verme imkanı sunar. Çocuk odasında çocuğunuzun güvenle kullanabileceği modeller ders yaparken ya da bilgisayar oyunu oynarken vücut gelişimini destekleyici türden üretilir. Omurga yapısını bozmadan dengeli oturuş sağlayarak vücut yapısını korur. A++ gazlı sistem ile yükseklik ayarı ses çıkarmadan gerçekleştirilir. Kuaför ve bekleme salonları gibi alanlarında vazgeçilmez parçaları olan modeller oldukça kullanışlıdır. Tüm bu özelliklere sahip ürünleri Trendyol'dan tekerlekli tabure online alışveriş yöntemini deneyimleyerek satın alabilirsiniz.

Avantajlı Tekerlekli Tabure Fiyatları

Avantajlı Tekerlekli Tabure Fiyatları

Tekerlekli tabure fiyatları üretilen malzeme özelliklerine ve ürün boyutlarına göre değişiklik gösterir. Ahşap veya plastik ayaklı ürünleri tercih edebileceğiniz gibi krom ayaklı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Yüksek kalitede suni deri kaplamaları sayesinde yıpranmadan uzun süre kullanım sağlar. Uluslararası kalitesiyle elektrostatik boya kullanarak üretilen ürünlerin boyalarında deforme ve dökülmeyle karşı karşıya kalmazsınız. Dayanıklı plastik ayakları firmaların belirttiği kilo seviyesini rahatlıkla taşıyabilecek kapasitesi de üretilir. Tekerlekli tabure kullananlar yüzeyleri çizmeyen modellerden memnuniyetlerini yorumlarda sıklıkla dile getirirler. Seçtiğiniz renk ve modeldeki ürün sayesinde ister çalışma alanınıza isterseniz dinlenme alanlarınıza zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hareket özgürlüğü sağlayan tasarımı ile kısıtlanmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Uzanmak istediğiniz yerlere yüksekliği arttırarak ulaşabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayan fiyat seçeneklerine sahip firmaların, tekerlekli tabure indirim detaylarını takip ederek istediğiniz modele uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kasiyer koltuğu olarak da bilinen sandalyeler uzun süren çalışma saatlerinde çalışanların yorulmasının ve rahatsız olmasının önüne geçer. Küçük bir mutfağa sahipseniz ya da oturma alanlarının geniş bir yer kaplamasını istemiyorsanız yine bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ergonomik tasarımlı ve minimal boyutlardaki tabureler ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Rahat ve konforlu oturma alanları için ideal olan ürünlerin, ayak koymak için bulunan krom destek yerleri otururken dengenizi korumanızı sağlar. Aynı zamanda bu destek yerleri sayesinde otururken ayaklarınızı sarkıtmadığınız için yorulmadan uzun süre oturabilirsiniz. Gelişen teknolojinin imkanları kullanılarak tasarlanıp üretilen modeller üstün özellikleriyle müşterilerin beğenisine sunulur. Kolay taşınabilen hafif yapılardaki plastik modeller ise daha çok balkonlar için tercih edilir. Oldukça fonksiyonel kullanım seçenekleri sunan birbirinden tarz tekerlekli tabure satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.