Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Garanti Tipi
Model
Rehber Kapasitesi
Ürün Değerlendirmesi
"

telsiz anteni

" araması için 87 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Çeşitleri ile Telsiz Anteni Trendyol’da!

Telsizler çift taraflı radyo mantığında çalışan ve bir çeşit yayın yapma olanağı tanıyan haberleşme aracıdır. Telsiz anteni sayesinde havada dönüştürülen elektromanyetik dalgaların her yöne dağılmasını sağlarken diğer yandan da gelen sesleri bir yerde toplar. Böylece cihazın iletim hızını ve frekans kalitesini doğrudan etkiler. Teleskopik telsiz anteni boşlukta yayılmış olan elektromanyetik dalgaları toplar ve hatalar içerisinde yayılmasını sağlayarak iletişim kurulur. Çok daha profesyonel ve daha geniş ölçekli etkileşim alanı için araç telsiz anteni size uygun bir seçenek olur. Özellikle araçlara bağlanan seçeneklerde iletim gücü artacağı için alım ve gönderme alanı ve gücü de artar. Trendyol’daki el telsiz anteni ise portatif yapısı ile daha zahmetsiz bir kullanım sunar.

Kolay Kullanımıyla Telsiz Anteni Çeşitleri

Kolay Kullanımıyla Telsiz Anteni Çeşitleri

Polis telsiz anteni özellikle kolluk kuvvetleri tarafından resmi araçlarda tercih edilir. Günlük hayatta belli bir meslek grubuna ait olmasa da kullanılabilen bir üründür. Araçlarda kullanılan bir diğer model olan tekne telsiz anteni özellikle uzak mesafe yolculuklarının olmazsa olmazıdır. Sabit modelli ya da mıknatıs tabanlı yapıda olabilen CB telsiz anteni ihtiyaç doğrultusunda farklı modeller sunar. Doğa yürüyüşleri, kamplar ve toplu etkinliklerden hoşlanıyorsanız, off road telsiz anteni size göredir. Özellikle kalabalık grupların organize olması için elzem bir üründür. Doğa ortamının sakin ve huzurlu doğasında çoğu zaman telefonlarla iletişim kurmak zor olabilir. Bu durumlarda telsiz ile haberleşme ve organize olmak size kolaylık sağlar. Uzun yollarda çalışan tır şoförleri de sıkça tır telsiz anteni ile iletişim kurarlar. Kullanım kolaylığı ve güvenilir bir iletişim kaynağı olması bakımdan tercih edilir. İhtiyaçlar doğrultusunda Trendyol üzerinden satın alarak dilerseniz arabanızda, teknenizde ya da motorunuzda dilerseniz de bağlantısız özgürlük sunan elde kullanım özelliğindeki modellerle her an iletişim halinde kalabilirsiniz.

Dikkat Çeken Telsiz Anteni Modelleri

Dikkat Çeken Telsiz Anteni Modelleri

Mobil telsiz anteni verimin artırılmasında rol oynar. Hangi modeli olursa olsun ses ve frekans kalitesinin olumlu etkileşimi temel hedefidir. Asker, polis, bekçilerin sıkça kullandığı bu cihaz taksi, otobüs ve minibüs şoförleri tarafından da sıkça kullanılır. Amatör telsiz anteni seçeneklerini evinizin çatısına ya da aracınıza kurabileceğiniz gibi portatif modelleri de tercih edebilirsiniz. Farklı frekans aralıkları sunan bu ürünler, antenin boyutuna göre de frekans gücünü artırabilir. Frekanslar HF, VHF ve UHF olmak üzere sınıflandırılır. Bunların açılımı sırasıyla yüksek frekans, çok yüksek frekans ve ultra yüksek frekanstır. Uzun telsiz anteni frekans kalitesini artırarak daha geniş bir alanda kullanıma sahip olursunuz. Dual band telsiz anteni çift taraflı bir telsiz deneyimi sunar. Yüksek iletim gücüne sahip bu modeller VHF ve UHF frekans gücüne sahiptir. Siz de Trendyol’dan dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Avantajlı Seçenekleri ile Telsiz Anteni Fiyatları

Avantajlı Seçenekleri ile Telsiz Anteni Fiyatları

Sabit telsiz anteni, aracınızdaki kurtarıcınız olur. Siz doğa ile iç içe tatiller planlarken iletişim sorununu ortadan kaldırır. Belli meslek grupları ve doğa aşıklarının yanı sıra büyük afet zamanlarında da haberleşmeye ciddi katkıları olur. Afet zamanları telekomünikasyon ağları çöker. İnsanların sevdiklerine ulaşma isteği panikleri ile birleşince ciddi bir iletişim problemi ortaya çıkar. Mıknatıslı telsiz anteni, yer kaplamayan yapısı ve kolay kullanımı ile afet çantalarında olması gereken ürünlerdendir. Kendi ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerken, telsiz anteni yorum kısmı size yardımcı olabilir. Gerçek müşteri deneyimlerinin paylaşıldığı bu kısımda, fotoğraflı yorumlar ve değerlendirmeler size oldukça fayda sağlar. Telsiz anteni satın almak ya da hakkında fikir edinmek isteyenler Trendyol’un müşteri yorum ve değerlendirme kısımlarına bakabilirler. Siz de gönül rahatlığıyla Trendyol’dan avantajlı telsiz anteni fiyatları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.