Avantajlı Ürünler
Fiyat
Piller Kutuya Dahil Mi?
Oyuncu Sayısı
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Dil
Pil ile mi çalışır?
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tonton Hippolar

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Eğlenceli Kutu Oyunu Tonton Hippolar Trendyol’da!

Tonton Hippolar, çocukların sevdiği kutu oyunlarının başında gelir. Aktivite saatlerini eğlenceli bir şekilde geçirmek için sıklıkla çeşitli materyallerden faydalananlar, ebeveynleri ve arkadaşları ile tatlı bir rekabet içinde kazanmaya çalışır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her ne kadar bilgisayarlara rağbet olsa da manuel olan materyaller ve kutu oyunlarının modası hiçbir zaman geçmediği için sıklıkla tercih edilir. Sanal değil de gerçek bir materyale dokunmak, onu hissetmek, kendi el becerisi ile nesneleri yönlendirmek ve aktivitenin sonunda ise parçaları toplayıp kutusuna koymak gibi eylemler sayesinde aidiyet duygusu gelişir. Ayrıca sahip oldukları eşyaları ile duygusal bir bağ kurmak da küçük yaştakilere çok iyi gelir. Bu seçenekler, basit düzeneğe sahip pratik modellerdendir. Zekice tasarlanmış yapısı ile son derece kolay anlaşılabilir yapıya sahiptir. Ana kahramanlarının hayvanlardan seçilmiş olması oldukça ilgi çekicidir. Sevimli hipopotamlar aktivite esnasında birbirleriyle rekabet ederken aynı zamanda sevimli yüz ifadeleri ile bu durumun bir eğlence olduğu imajını yaratır. Sarı, turuncu, mavi ve yeşil renklerdeki hayvanlar renkli görüntüleri ile neşe verir. Kutunun içerisinde; etkinlik alanı, 4 hipopotam kafası, 4 hipopotam gövdesi, 20 plastik misket, çıkartma kağıdı ve oyun kılavuzu gibi detaylar yer alır. Misketler dahil olmak üzere materyaldeki tüm parçalar kolaylıkla toplanıp kutuya geri konulur. Hippolar oyun bir yetişkin tarafından kurulması gerekir. Kişiler tek başlarına idare edebilir ancak düzeneğin kurulması için anne babaların ve öğretmenlerin desteği şarttır. Bu oyunu oynamak için minimum 2, maksimum 4 kişiye ihtiyaç vardır. Yenilenen versiyonları da mevcuttur. Temelde aynı mantıkla oynanır; ancak boyutları, tasarımları veya ek donanımları itibari ile zamanla güncellenir. Tonton Hippolar mini çeşidi, 2 kişi ile idare edilecek biçimde dizayn edilir ve klasik tasarımına oranla küçük ebatlara sahiptir. Bu çeşitleri çantanızda ve seyahatler sırasında valizinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Dilediğiniz her yerde bu aktiviteyi yapabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kaliteli modelleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir kutu oyunu almak isterseniz Trendyol’un geniş koleksiyonları arasındaki alternatiflere hemen göz atabilirsiniz.

Keyifli Anlar için Tonton Hippolar Modelleri

Keyifli Anlar için Tonton Hippolar Modelleri

Tonton Hippolar modelleri ; masa, halı, sehpa gibi düz zemin üzerinde oynanması gereken bir seçenektir. Hayvanların kuyruklarına aynı anda minimum 2 kişi tarafından seri ve hızlı hareketlerle bastığından oluşacak basınç için sert ve düz bir zemine ihtiyaç duyulur. Eğer yastık, yatak gibi yumuşak bir yerde oynanırsa platformun sağa sola kayma ihtimali vardır. Bu da kişiler için son derece konforsuz bir alan anlamına gelir. Eğimli zeminler de bu model için oldukça elverişsiz hale gelir. Platform bu tip zeminler üzerinde olursa içinde bulunan minik misketler, alanın dışına fırlar ve kaybolur. Kişiler masanın etrafında oturup bu modeli rahatlıkla oynama imkanına sahiptir. Çocuklar, odalarında halının üzerinde oturarak veya uzanarak da bu keyifli anın tadını çıkarabilirler. Basit bir oynama stiline sahiptir. Misket kapmaca, onlarca kırmızı misket arasındaki tek altın renkli misketi yakalamak üzerine kurulur. 4 farklı renkteki hayvanın, kare platformun etrafında yerini alacak şekilde kurulumu yapılır. Hayvanlar yerlerini aldığında, tüm kişiler aynı anda hippolarını hareket ettirmeye başlar. Sevimli hippolar kuyruklarına basıldığında ileri doğru hareket eder ve ağızları açılıp kapanır. Açılan ağızlar vasıtasıyla alanın ortasına yayılmış olan misketleri kapar. Kapılan misketler, her bir hipopotama ait özel haznelere alınır ve orada birikir. Modelin amacı temelde altın misketi yakalamak üzerine kurulu olsa da kişiler bu amacı çeşitlendirir. Kırmızı misketi haznesinde biriktiren kişinin kazanacağı şekilde bir düzen kurar. Başlamadan önce, amacın fazla misketi kapmak mı yoksa altın misketi yakalamak mı olduğuna hep beraber karar verilir. Böylece oyundan birkaç farklı şekilde faydalanır, kendi kurallarını koyarak oyunu istedikleri şekle getirir. Bu keyifli model hem bireysel hem de gruplar halinde oynanır. 4 kişi bireysel olarak kendi mücadelesini verebilirken 2’li gruplara ayrılarak bir takım bilinci ile hareket eder. Bu sayede kişiler aynı amaca birlikte varmanın tadını yaşayabilir, ekip ruhunun bilincine varabilir. Kurdukları gruba hayal güçlerine göre isimler verip yaratıcılıklarını ortaya koyabilir. İleri yaşlardaki bu mücadeleleri bir ödül ile taçlandırılır. Kişilerin ortaklaşa kararlaştırdıkları küçük bir ödül, büyük bir motivasyon kaynağı haline gelir. Bu ödül kişilerin yaşına uygun olarak bir kitap, bir atıştırmalık veya bir oyuncak olabilir. Kazanmanın dışında bu ödüle ulaşmak için mücadele edebilir, keyifli bir süreç yaratabilir. Bu model tekrar tekrar oynanabilen bir üründür. Aktivitenin son bulması çok uzun sürmez, bu nedenle çocukların sıkılmasının önüne geçer. Aktiviteyi istedikleri kadar tekrar edip onlarca tur dönerek aynı heyecanı yeniden yaşamaktan zevk alınır. Belli bir süre kısıtlaması söz konusu değildir, bu da çocuklara özgür bir alan yaratır. Trendyol’da keyifli anlar yaşayabileceğiniz bu ürünleri bularak uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Tonton Hippolar Çeşitleri

Dikkat Çekici Tonton Hippolar Çeşitleri

Tonton Hippolar kutu oyunu 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Küçük misket tanelerini yutma ve boğulma risklerine karşı küçük yaşlardaki çocukların oynaması sakıncalıdır. Bu sınır uzmanlar tarafından belirlenir ve kutunun rahatça görülebilir bir yerine yazılır. Bu sayede ebeveynler yavrularının yaşına uygun olanı kararsızlık yaşamadan seçme imkanına sahip olur. Bu sınır belirlenirken modelin fiziksel yapısı, içerdiği parçaların boyutları ve yaşın getirdiği zihinsel ve fiziksel seviye gibi birçok etken göz önünde bulundurulur. 4 yaşından itibaren herkes, yaşının getirdiği zihinsel ve fiziksel yeterlilik ile bu keyifli seçenek günlük rutininin bir parçası haline getirilir. Evdeki aktivite saatlerinde kardeşler arasında kurulacak verimli alternatiflerden birisi olan seçenek, farklı yaşlardaki insanların bir arada oynamasına da elverişlidir. Birbirine yakın yaş grupları gayet uyumlu bir şekilde bu modeli oynama imkanına sahiptir. Anaokulu çağındaki yaş grupları için son derece uygun bir model olarak onların okul dönemine hazırlanması sürecine de katkı sağlar. İlkokul çağındaki 9 yaşında bir çocuk da oyunu 5 yaşındaki kardeşi ile rahatlıkla oynar. Bu, farklı yaş gruplarındaki kardeşlerin birbirlerine yakınlaşması ve kardeşlik duygularının pekişmesi anlamında avantajlı bir ortam yaratır. Kutu oyunu her ne kadar bir çocuk oyunu olsa da aktivite esnasında bir yetişkin gözetimi olması faydalı olur. Kurulumun anne, baba, abla veya abi tarafından yapılmasının gerekliliği bir tarafa, aktivite esnasında da yetişkin desteği önemlidir. Çocuklar arasında oldukça popüler olan bu seçenek, eski zamanlara dönmek isteyen büyüklerin de zevkle oynadığı oyunlar arasında yer alır. Çocukların zamanına eşlik ederken bu keyifli ortamdan etkilenen anne babalar da kendilerini modelin başında bulabilir. Böylece birlikte eğlenceli anılar da biriktirilebilir. Ebeveynler bu oyunu çocuklarıyla oynayabilecekleri gibi kendi aralarında da hoş bir rekabet ortamı yaratarak evde geçirdikleri zamanı farklı bir şekilde değerlendirilir. Çocukların ileriki yaşlarında hatırlayacakları şahane anılar yaratmak isteyenlere Tonton Hippolar tavsiye edilir. Keyifli zaman geçirmeye yardımcı modeller, bütçe dostu fiyat aralıklarına sahiptir. Trendyol’da kalitesiyle dikkat çeken ürünleri bütçe dostu fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Herkes için Uygun Tonton Hippolar Çeşitleri

Herkes için Uygun Tonton Hippolar Çeşitleri

Tonton Hippolar oyuncak sepetlerinin favorileri arasındadır ve her çocuğun beğenisini kazanır. Evlerde görülen bir kutu oyunu olarak ebeveynlerin ilk tercihlerinden birisi haline gelir. Kolay taşınabilen hafif ürünler oldukları için sadece çocuk odalarında değil, evin her yerinde kullanılır. Salon, oturma odası, mutfak gibi pek çok alanda rahatlıkla oynama imkanı sunar. Yazlık evlerde tatil esnasında zaman zaman sıkılan çocuklar; yüzmek, kitap okumak ve gezmek dışında başka şeyler yapmak ister. Böyle zamanlarda yanınızda getirdiğiniz kaliteli modeller imdadınıza koşar. Kardeşler büyük bir konsantrasyonla bu modele dalmışken ebeveynler rahatça işlerini halletme imkanına sahip olur. Bu sayede kendinize vakit ayırabilirsiniz. Çocuklar; bu seçenekleri bahçe, balkon, teras gibi açık mekanlarda da oynama fırsatına sahip olurlar. Çimlerin üzerine uzanarak hem güneşin tadını çıkarabilir hem de neşeli bir aktiviteye kendilerini kaptırıp mutlu olabilirler. Ev dışında da kullanım alanı oldukça geniş olan bu seçeneğe kreşler, anaokulları ve gündüz bakım evlerinde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Okul öncesi eğitimde oyunun önemi herkes tarafından bilinir. Gereken tüm bilgiler öğrencilere oyunlaştırılarak eğlenceli bir şekilde verilir. Model, özellikle serbest aktivite saatlerinin olmazsa olmazlarından birisi olarak öne çıkar. Öğrenciler kendi aralarında bu oyunu zevkle oynayarak kaliteli vakit geçirir. Ayrıca öğretmen gözetiminde sınıftaki öğrencilerin sırayla oynayabilecekleri nitelikte bir seçenektir. Her bir turun galipleri kendi aralarında bir mücadeleye girerek bir nevi turnuva organizasyonu yapılır. Çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan seçenekler, kas gruplarının gelişmesine yardımcı olur. Modeller, rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğu için bilişsel olarak da gelişimlerine katkıda bulunulur. Faydalı özelliklere sahip modeller bütçe dostu fiyat aralıklarında beğenilere sunulur. Trendyol’da avantajlı fiyatlar üzerinden alışveriş yapma imkanı sunan tonton hippolar indirim dönemlerini değerlendirebilirsiniz.

Her Alanda Kullanıma Uygun Tonton Hippolar Online Çeşitleri

Her Alanda Kullanıma Uygun Tonton Hippolar Online Çeşitleri

Çocuk hastaneleri, diş klinikleri, doktor muayenehaneleri gibi yoğun olarak küçük yaş gruplarının bulunduğu yerlerde de bu kutu oyunlarını görebilirsiniz. Özellikle bekleme salonlarında anne babaları ile beklerken çocukların eğlenceli vakit geçirmelerine imkan tanır. Bu gibi sağlık kuruluşları çocuklarda heyecan ve stres yaratır. Bu pratik seçenek sayesinde çocukların dikkati dağılır ve stresli hallerini bir nebze de olsa üzerlerinden atma imkanına sahip olur. Böylece muayeneye sakin girebilirken tedaviden de verim alınabilir. Ayrıca psikologlar da oyun terapisi seanslarında bu seçenekten faydalanma fırsatına sahip olurlar. Tonton Hippolar online çeşitleri çocukların kaba motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. El ve göz koordinasyon becerisinin gelişmesine etki eder. Sayıları, kuralları, hamleleri kolay öğrenmesine yol açar. Çocuklarda zor yakalanan becerilerden olan odaklanma ve konsantrasyon yeteneklerini geliştirir. Çocukların sosyal alandaki güdülerini doyuran bir oyundur. Kazanma ve kaybetme duygusunu erken yaşlarda tanımalarına yardımcı olur. Kazanan kişiyi tebrik etme, diğer bireylere karşı saygılı olma ve yenilgiyi kabullenme bilincinin büyük ölçüde oluşturulmasına etki eder. Çocuktaki başarı duygusunu tatmin eder. Rekabet etme ve kazanma dürtülerini karşılar. Başka çocuklarla iletişim kurmak, bir grubun parçası olmak, ona ihtiyaç duyulması gibi sosyal katkılar sayesinde çocuğu motive eder. Topluluk içinde kabul görme ihtiyacını giderir. Aktivite sırasında kontrolü elinde hisseden çocukların özgürlük hissi gelişir. Sorun çözme yeteneğinin gelişmesine yardım eder. Kutu oyunu çocukların zeka gelişimine olumlu etki eder. Pratik ve analitik düşünme yeteneği kazanmalarına yardımcı olur. Strateji ve dikkat geliştirme, hedefe doğru yürüme gibi düşünce yapılarını geliştirir. Trendyol’da ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için Tonton Hippolar yorum kısmına göz atabilir, deneyimli müşterilerin ürünlerle ilgili fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Faydalı Özellikleri ile Tonton Hippolar Tavsiye Seçenekleri

Faydalı Özellikleri ile Tonton Hippolar Tavsiye Seçenekleri

Tonton Hippolar kullananlar seçeneklerin faydalı özellikleriyle ilgili beğenilerini dile getirirler. Şiddetten, kavgadan, gürültüden, negatiflikten uzak; pozitif, eğlenceli, sevgi dolu bir atmosfer yaratarak çocuğu bu ortamın içine alır. Böylece onu psikolojik olarak olumsuz etkileyecek olan diğer uyaranlardan uzaklaştırarak sakinlik ve neşe içinde hayatına devam etmesini sağlar. Onu temiz, saf ve iyi dünyasının içinde tutar. Ayrıca oyun esnasında çocuğun rahatlamasına ve gevşemesine de yardımcı olur. Modeller, kişiler arasındaki iletişimi artırması bakımından da faydalı özelliklere sahiptir. Arkadaşlar ve aile üyeleri arasındaki bağı kuvvetlendirir. Özellikle evde ailece kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek adına ideal bir seçimdir. Oyuncağını toplarken üzerindeki sorumluluk duygusunu hissetmek, çocuğun kendine olan güvenini ciddi bir şekilde geliştirir. Eğer 2 çocuğunuz varsa 2 kişilik mini modeli uygun özelliklere sahiptir. Oyunun kutusu da son derece renkli ve estetiktir. Çocuk odasındaki oyuncak raflarında çok şık bir görüntü oluşturur. Modeller, son derece kaliteli malzemelerden üretilir. Mekanizması, oyun alanı ve diğer tüm kısımları oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Modellerin topları çok küçük olması nedeniyle zaman zaman kaybolma ihtimali bulunur. Bunu yaşamamak için öncesinden birkaç topu yedekleyebilirsiniz. Oyun keyfinin yarıda kalmaması adına yedek top ürünleri imdadınıza koşar. Çocukların hareketli ve heyecanlı davranışlarına uyum sağlayacak yapıya sahiptir. Uzun süreli kullanıma uygunluğu bakımından ebeveynlerin övgüsünü kazanır. Modeller kaliteli bir doğum günü ve yılbaşı hediyesi olabilir. Çocukları mutlu etmek için eğlenceli görünüme sahip farklı modelleri satın alabilirsiniz. Oyuncaklar aracılığıyla rahatlatıcı bir şekilde zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kendi çocuğunuz için veya arkadaşlarınızın çocuklarına, eğlenirken geliştiren bir kutu oyunu hediye etmek isterseniz ürünlerin tüm çeşitlerini Trendyol’un geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Tonton Hippolar Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Tonton Hippolar Fiyat Aralıkları

Sık tercih edilen misket kapmaca modelinin yanı sıra Tonton Hippolar karpuz fırlatmaca alternatifi de ilgi görür. Bu oyunda çocuklar, plastik karpuzları hipopotamların ağzına atarak onları çabucak beslemeye çalışır. Sonunda 5 isabetli atışı yapan kazanır. Bu model, diğerinden farklı olarak elektronik bir oyun ünitesine sahiptir. Çocuklar, fırlatıcıya basarak attıkları karpuzların, ağızları açılıp kapanan hippolar tarafından yutulmasını amaçlar. Hippoların yuttuğu her karpuz, aşağı kayar ve puan bölümüne yuvarlanır. Diğer modeller gibi bu model de 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Ürün 4 adet pille çalışır. Hangi ürünü seçeceğinize karar vermeden önce her modeli detaylı olarak inceleyebilir, çocuğunuzun zevkine uyan bir tanesini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Oyunun sonunda, altın misketi yakalayan oyuncu oyunun galibi olur. Haznelerde biriken tüm misketler çıkarılır ve tekrar ortaya konularak yeni bir tura başlanır. Rekabet hissini artıran modeller çocukların oyundan aldığı keyfin artmasını sağlar. Farklı yaş aralıklarına hitap eden modeller, aile olarak da keyifli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlar. Tonton Hippolar satın almak isteyen ebeveynlerin merak ettikleri konuların başında ürünün fiyatı gelir. Standart veya mini boy olması ürünün fiyatında farklılık yaratır. Klasik modelde 4 hipopotam yer alırken mini olanda 2 adet bulunur. Bu şirin kutu oyununun özel çeşitleri de mevcuttur. Ek özelliklere sahip bu çeşitlerin fiyatında da farklılık olduğu gözlemlenir. Tonton Hippolar fiyatı performans dengesi göz önünde bulundurulduğunda oldukça tatmin edici bir düzeydedir. 4 yaş gibi oldukça erken sayılacak bir yaştan itibaren çok uzun yıllar boyunca yüksek performansla kullanılabilir bir ürün olması sebebiyle fiyatını sonuna kadar hak ettiği belirtilir. Trendyol’da Tonton Hippolar kampanya fırsatlarını değerlendirebilir, bütçe dostu fiyatlar üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tonton Hippolar Nasıl Oynanır?

Tonton hippolar, ailecek vakit geçirmeye uygun olarak tasarlanan bir kutu oyunudur. Kutu içerisinde 4 hipopotam kafası ve gövdesi bulunur. Oyun düzlemi, 20 adet misketten ve saklama bölmesinden oluşur. 2,3 veya 4 kişiyle oynanabilir. Bireysel ya da eşli olarak oynanabilen bu üründe ilk olarak renkli hipopotamlardan biri seçilir. Düzlem altında bulunan 20 adet misket, yer aldığı bölmeden çıkarılır ve hippoların yanındaki boşluğa 5’li şekilde dizilir. Oyun başlamadan önce hippoların yanında bulunur. Misketlerin düzlemin içine aktarılmasını sağlayan tuşa basılır. Tüm misketler ortada bulunduğu anda oyun başlar. Hippo kafalarının arkasında bulunan, ağızlarının açılıp misketleri yutabilmeleri için gerekli olan tuşa hızlı şekilde basılır. Fazla sayıda misketi toplayan eli kazanır. Misketlerin 19 tanesi turuncu 1 tanesi sarı renktedir. Sarı renkli ürün, altın misket olarak adlandırılır.

Tonton Hippolar Oyunu Kaç Yaş İçin Uygundur?

4 yaş ve üzeri tüm çocuklar tarafından oynanabilen bu ürün, daha küçük yaşlar için önerilmez. Küçük yaştaki çocukların misketleri yutabilme riski mevcuttur. Çocuklar, bu oyunun keyfine varırken beraberlerinde bir yetişkinin eşlik etmesi faydalıdır. Kutu arkasında yazan talimatlardan yaş sınırını ve kuralları öğrenebilirsiniz. Hız, eğlence ve refleks unsurlarının bir araya getirilmesiyle tasarlanan oyun sayesinde çocuklar, sosyalleşme becerilerini geliştirebilir. Kurulumu oldukça basit olan bu oyun, az parçadan oluşur. Oyun süresi boyunca çocuğun davranış ve becerileri takip edilip çıkarımda bulunulabilir. Basit hareketler gerektiren bir ürün olduğu için kişilerin yorulması veya sıkılması gibi durumlar söz konusu değildir. Çocukları için farklı aktivite alternatifleri arayan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bu ürün, zamanı keyifli geçirmenin yollarını sunar. İster ailecek ister bir arkadaş ortamında tercih edilebilecek oyunlar arasında yer alan bir üründür.

Tonton Hippolar Oyunu Kaç Kişi İle Oynanır?

Tonton hippolar oyunu genellikle 4 kişiyle oynanır. Kişi sayısı yetersiz geldiği zaman 2 kişiyle de rahatlıkla oynanabilir. Eğitici ve eğlendirici bir ürün olduğu için çocuklar için sıklıkla tercih edilir. Aile fertlerinin birlikte vakit geçirmesi için tasarlanan bir üründür. Kutu içerisinde küçük boyutlu misketler bulunduğu için 4 yaşından küçük çocuklar için önerilen bir ürün değildir. Bu yaşta çocukların yanlarında bir ebeveynle oynaması önerilir. Tek ya da karşılıklı iki grup halinde oynanabilmesi takım olmak hakkında çocuklara fikir verir. Genel amacı hippoları hızlı bir şekilde beslemek üzerine kuruludur. Fiziksel ve motor becerilerini geliştirmeyi hedefler. Küçük yaştaki çocuklar için eğlenceli ve basit bir oyun türüdür. Ailecek vakit geçirmek ve çocukların motor becerilerini geliştirmek isteyen ebeveynler bu ürünü tercih edebilir. Çocukların keyifli bir oyun deneyimi yaşamasına yardımcı olan bu ürün, her alanda rahatlıkla oynanabilir.