Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Yaş
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Toplu Tabanca

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Toplu Tabanca Modelleri ile Sınırsız Eğlence

Çocukların vakit geçirmeleri için çeşitli oyuncaklar üretilmektedir. İlgisini çekebileceği ve oynarken eğlenebileceği birçok çocuk oyuncak çeşitleri bulunur. Bunlardan biri de toplu tabanca oyuncaklarıdır. Toplu tabanca oyuncaklar farklı renk ve modellerde bulunmaktadır. Özellik bakımından farklı seçenekler de bulunmaktadır. Toplu tabancalar ahşap veya lastik yapıda olmaktadır. Ahşap görünümlü tabanca oyuncaklar ağır ve eli kavrayan modellerdir. Plastik modeller ise hafif bir yapıdadır. Eğlenceli olan bu ürünler çeşitli aktiviteler içermektedir. Dart özellikli oyuncaklar ile atış yapabilir ve dart alanında kendini geliştirebilir. Veya su tabancaları ile yaz aylarında eğlenceli oyunlar gerçekleştirebilir.

Toplu Tabanca Nedir?

Toplu Tabanca Nedir?

Sevdiği renklerde ve modellerde tabanca oyuncak hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Karne hediyesi alarak tatil anlarında keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Eski toplu tabanca çeşitleri daha ağır ve daha tarihi bir görüntü oluşturmaktadır. İsterseniz dekor olarak da kullanabilirsiniz. Metal gövdeye ve plastik kabzaya sahip olan Gonher dizisinin koleksiyon parçası da çok sevilenler arasındadır. Mantar ile çalışmaktadır. 12 adet mantar koyma haznesi vardır. Bu tarz eski tabancaları koleksiyonlarınıza ekleyebilirsiniz. Eski toplu tabancalar daha marjinal ve ayrı bir hava yaratabilir. Oyuncak toplu tabanca yetişkin bireylerin oynadığı ürünler olmaktadır. Çeşitli eğlenceli aktiviteleri ile her yaşa hitap edebilir. Paket halinde bulunan dart oyuncaklar içerisinde altı adet yumuşak top ve dart tahtası bulunmaktadır. Dart tabancalar çocukların çok severek kullandığı oyuncaklar olmaktadır. Hem öğrenerek hem de eğlenerek verimli vakit geçirmesine yardımcı olur. Oyuncakların üretiminde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Sağlık testlerinden geçip onaylanmıştır. Farklı renk ve modelde toplu tabanca oyuncak çeşitleri bulabilirsiniz.

Farklı Özelliklerde ve Modellerde Toplu Tabanca Oyuncak Seçenekleri

Farklı Özelliklerde ve Modellerde Toplu Tabanca Oyuncak Seçenekleri

Birçok toplu tabanca oyuncak çeşitleri bulmanız mümkündür. Özelliklerine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Hem eğlenceli vakit geçirebileceğiniz hem de koleksiyon parçalarınızın arasına alabileceğiniz toplu tabanca çeşitleri bulunmaktadır. 22 kalibre toplu tabanca özelliğinde seçenekler de bulunmaktadır. Kalibre tabancaların çap genişliğini belirlemektedir. Aynı zamanda namlu çapı olarak da bilinir. Farklı kalibre farkına göre toplu tabanca çeşitleri bulabilirsiniz. Oyun sahnelerinde, film, dizi çekimlerinde kullanılan kurusıkı toplu tabanca modelleri de bulunmaktadır. Kurusıkı modelleri içerisinde ses ve gaz fişekleri kullanılmaktadır. Tiyatro, sinema alanlarında sıklıkla tercih edilen ürünler olmaktadır. Bir olay örgüsünü gerçekmiş gibi göstermek amacıyla toplu tabanca modelleri kullanılmaktadır. Görünümü ile gerçek bir toplu tabancaya benzemektedir. Kurusıkı tabanca kullanırken dikkat etmeniz gerekir. Kullanım amacı ses ve duman çıkmasından dolayıdır. Ateş özelliği bulunan tabancanın içerisinden duman da çıkabilmektedir. Silah eğitimi gerektiren işler ve mesleklerde de kullanımı bulunmaktadır. Uygulayarak öğrenmek için kurusıkı toplu tabancalar kullanılabilir. Kullanırken ses ve içeriğine dikkat etmeniz gerekir. En iyi toplu kurusıkı tabanca modellerine sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Eski toplu tabanca modelleri daha ağır ve daha tarihi bir görüntü oluşturmaktadır. İsterseniz dekor olarak da kullanabilirsiniz. Metal gövdeye ve plastik kabzaya sahip olan Gonher dizisinin koleksiyon parçası da çok sevilenler arasındadır. Mantar ile çalışmaktadır. 12 adet mantar koyma haznesi vardır. Bu tarz eski tabancaları koleksiyonlarınıza ekleyebilirsiniz. Eski toplu tabancalar daha marjinal ve ayrı bir hava yaratabilir. Ayrıca toplu tabanca parçaları da kullanılabilir. Bu parçalar emniyet mandalı, namlu, sürgü kilidi ve arpacık gibi birçok üründen oluşmaktadır. Eskiyen veya bozulan parçaları değiştirmek için kullanılabilmektedir. Toplu tabancalar kapasitelerine göre de değişiklik göstermektedir. En yaygın kullanılan 5 li toplu tabanca modelleri içeriğinde beş fişek kapasitesi olduğunu belirtmektedir. Toplu tabanca özellikleri birbirinden farklı ve bağımsız olabilmektedir. Paket halinde bulunan dart oyuncaklar içerisinde altı adet yumuşak top ve dart tahtası bulunmaktadır. Dart tabancalar çocukların çok severek kullandığı oyuncaklar olmaktadır. Hem öğrenerek hem de eğlenerek verimli vakit geçirmesine yardımcı olur.

Toplu Tabanca Fiyatları

Toplu Tabanca Fiyatları

Toplu tabancalar görünümü ve özellikleri ile sevilen ürünlerden olmaktadır. Koleksiyon parçaları, sahne alanları, silah eğitimleri veya plastik çeşitleri ile çocuk oyuncakları gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Her toplu tabanca modelinin ayrı özellikleri bulunmaktadır. Kullanım alanına ve kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Toplu silah oyuncak modelleri renk ve materyal olarak da çeşitlilik gösterebilir. Toplu tabancalar ahşap veya lastik yapıda olmaktadır. Ahşap görünümlü tabanca oyuncaklar ağır ve eli kavrayan modellerdir. Plastik modeller ise hafif bir yapıdadır. Eğlenceli olan bu ürünler çeşitli oyun aktiviteleri içermektedir. Dart özellikli oyuncaklar ile atış yapabilir ve dart alanında kendini geliştirebilir. Veya su tabancaları ile yaz aylarında eğlenceli oyunlar gerçekleştirebilir. Sevdiği renklerde ve modellerde tabanca oyuncak hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Karne hediyesi alarak tatil anlarında keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Oyuncak toplu tabanca yetişkin bireylerin oynadığı ürünler olmaktadır. Çeşitli eğlenceli aktiviteleri ile her yaşa hitap edebilir. Paket halinde bulunan dart oyuncaklar içerisinde altı adet yumuşak top ve dart tahtası bulunmaktadır. Dart tabancalar çocukların çok severek kullandığı oyuncaklar olmaktadır. Hem öğrenerek hem de eğlenerek verimli vakit geçirmesine yardımcı olur. Ürünün özellikleri kısmından toplu tabanca yorumları okuyarak toplu tabanca tavsiyeleri alabilirsiniz. Farklı renk, model ve özellikte toplu tabanca çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.Toplu tabanca nedir?Toplu tabanca bir silah türü olmaktadır. 2 farklı yöntem ile kullanılabilmektedir. İçeriğinde fişek kapasitesi 5 ile 8 arasında bulunabilir. Nostaljik bir görünüme sahiptir. Günümüzde oyuncak ve kurusıkı modelleri de bulunabilmektedir.