"

Trabzon Seti

" araması için 319 sonuç listeleniyor

Göz Dolduran Alternatiflerle Trabzon Seti Trendyol’da!

Göz alıcı tasarımları ve dayanıklı yapıları ile müşteriler tarafından büyük bir beğeni toplayan Trabzon seti geniş bir müşteri kitlesinin dikkatini çeker. Evlilik ve nişan düşünen müşteriler için önemli bir ürün olan set, kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkar. Trabzon hasırı set seçenekleri, birbirinden şık ve kaliteli malzemelerden üretilir. Oluşturdukları eşsiz görüntüler ile dikkat çeken modeller, müşterileri fazlası ile memnun eder. Kırılmayan, kopmayan ve rengi solmayan özellikleri ile uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunan ürün çeşitleri, müşteriler tarafından memnuniyet ile kullanılır. Trabzon seti fiyat seçenekleri, avantajlı ve kampanyalı özellikleri ile fark yaratır. Müşteriler, ürünleri satın almakta sıkıntı çekmez ve bu avantajlı fiyat seçeneklerinden rahat bir şekilde faydalanır. Trabzon seti altın materyal özelliği ile satışa sunulur. Genellikle 14 ayar özelliğinde olan ürün seçenekleri, orijinal nitelikleri ile büyük bir avantaj yaratır. Kadın müşteriler tarafından büyük bir zevkle kullanılan modeller, tüm kıyafet seçeneklerine kolay bir şekilde uyum sağlar. Kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün seçenekleri, insan sağlığına zarar vermez. Trabzon takı seti ürünleri, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Herhangi bir darbe halinde darbeyi emer ve hasar oluşmaz. Trabzon seti bileklik, küpe, yüzük seçenekleri ile geniş bir kullanım alanı ile dikkat çeker. Takım halinde eşsiz bir görüntü sağlayan bu ürün seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tasarımları ile Dikkat Çeken Trabzon Seti Modelleri

Tasarımları ile Dikkat Çeken Trabzon Seti Modelleri

Şık tasarımları ile beğenileri toplayan tüm modeller, oluşturduğunuz kıyafet kombinlerinize rahatlıkla uyum sağlar. Yetişkin kadın müşteriler tarafından tercih edilen ürün seçenekleri, geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Kaliteli yapıları ile listelerde dikkat çeken ürünler, aynı zamanda kullanışlı özellikleri ile beğeni toplar. Kırılma, bükülme, renk solması gibi sorunlar görülmez. Kaliteli bir kullanım fırsatı sunar. İnsan sağlığına zararı bulunmayan, orijinal özellikleri ile büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan ürün seçenekleri, müşteriler memnuniyetle kullanır. Konforlu bir kullanım sağlayan ürünler, hareketlerinizi kısıtlamaz ve özgür bir hareket alanı oluşturur. Trabzon seti modelleri farklı materyal seçenekleri ile satışa sunulur. Trabzon burma seti farklı renk seçeneklerine sahiptir. İstek ve ihtiyaca göre kolay bir şekilde tercih yapılır. 6.35 cm ve 21 cm arası boyutları ile tüm beden çeşitlerine göre üretimi gerçekleşen model seçenekleri, geniş bir müşteri kitlesi tarafından tercih edilir. Trabzon seti 14 ayar, 22 ayar seçenekleri ile listelerde satışa sunulur. Müşteriler istedikleri ayar özelliğine sahip modeli rahatlıka satın alabilir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünler, tüm yetişkin kadın müşterilerin beklentilerine karşılık verir. Büyük bir beğeni ile tercih edilen ürün çeşitleri, geniş bir müşteri topluluğu tarafından takip edilir. Trabzon seti kelepçe bilezik ürünü, bilezik modelleri arasında yerini alır. Kolay takıp çıkarma imkanı sunan model şık yapısıyla göz doldurur. Kelepçeli özel tasarımı ile büyük bir beğeni toplayan model düğün veya nişan gibi törenlerde sıklıkla tercih edilir. Kalın, ince Trabzon seti seçenekleri, müşterilerin zevklerine göre tercih edilir. Geniş bir ürün havuzu içerisinde yerini alan bu ürünler, kalın ve ince tasarım özellikleri ile müşterilerin beğenisine sunulur. Zarif tasarımı ile dikkat çeken su damlası Trabzon seti kadın müşteriler tarafından büyük bir beğeni toplar. Büyüleyici ve göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan bu model ve diğer tüm ürün seçeneklerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize hitap eden birçok modeli Trendyol’da bulabilirsiniz.

Müşteri Yorumlarıyla Daha Doğru Alışveriş Deneyimi

Müşteri Yorumlarıyla Daha Doğru Alışveriş Deneyimi

Büyük bir beğeni kazanan ürün seçenekleri, yapılan yorumlarla da kalitesini ortaya koyar. Yapılan tüm yorumlar diğer müşterilere önemli bir avantaj yaratır. Ürünler hakkında bilgiler veren yorumlar, doğru bir alışveriş deneyimi sunar. 8 ayar, 24 ayar Trabzon seti modelleri, avantajlı seçenekleri ile satışa sunulur. Kullanım kolaylığı sağlayan tüm ürünler, müşterilerin dikkatini çeker. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modeller arasında yer alan beyaz Trabzon seti müşteriler tarafından beğeni ile karşılanır. Sarı, beyaz ve gri renk modelleri istek ve ihtiyaca göre tercih edilir. 5 sıralı, 7 sıralı, 11 sıralı, 15 sıralı Trabzon seti çeşitleri, geniş bir ürün havuzu oluşturur. 5’ten 15’e kadar sıralı bir şekilde tasarımı yapılan ve şık bir görüntü oluşturan bu modeller, müşterileri fazlası ile memnun eder. Trabzon düğün seti yeni evlenen gelinler tarafından beğeni ile takip edilir. Büyük bir memnuniyet ile tercih edilen ürünler, zarif görüntüleri ile dikkat çeker. Trabzon seti gerdanlık boğaz bölgesini rahatsız etmeyecek şekilde üretilir. Herhangi bir alerjik reaksiyon göstermeyen ve konforlu bir kullanım sağlayan modeller, müşteriler tarafından tercih edilir. Trabzon seti taşlı modellere de sahiptir. Farklı tasarımları ve şık görüntüleri ile beğenileri toplar. Özel olarak tasarlanan taşlar, setin üzerine kaliteli bir işçilik ile yerleştirilir. Ortaya çıkan zarif görüntü, müşterilerin dikkatini çeker. Yapılan tüm geri dönüşler, doğru ve avantajlı alışveriş fırsatı yaratır. Müşteriler tarafından ürünler hakkında gerçekleştirilen değerlendirmelere göz atarak ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Yapılan değerlendirmeler, doğru ürün tercihi yapmanıza yardımcı olur. Ürünleri kullananlar, tüm özellik ve avantajlardan memnun kalır. Olumlu referanslara dikkat ederek istediğiniz tüm şık ve kaliteli modellere Trendyol üzerinden rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Fiyat Seçenekleri ile Trabzon Seti Fiyatları

Kampanyalı Fiyat Seçenekleri ile Trabzon Seti Fiyatları

Çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan modeller, sahip oldukları kampanyalı fiyat seçenekleri ile büyük bir beğeni toplar. Müşteriler tarafından memnuniyet yaratan avantajlı fiyat özellikleri, ürünlerin tercih edilmesinde önemli bir rol oynar. Dikkat çeken ürün fiyatları, geniş bir kitle tarafından dikkat çeker. Pek çok müşteri tarafından beğenilerek kullanılan modeller, bütçe dostu fiyat özellikleri ile fark yaratır. Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara şık bir hediye için bu setleri düşünebilirsiniz. Yeni evlenen çiftlerin yanı sıra evlilik yıl dönümü gibi günlerde eşinize hediye için de bu setlere göz atabilirsiniz. Şık ve zarif tasarımı ürünleri her dönem popüler hale getirir. Birbirinden farklı ve şık tasarımları ile göz kamaştıran Trabzon örgü set modelleri, birçok renk seçeneği ile beğeninize sunulur. Gold detaylardan hoşlanmayanlar için beyaz altın seçenekler ön plana çıkar. Bu modeller örgülü ve özel tasarımıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Uzun Trabzon seti gösterişli görünüşü ve uzun boyutuyla ürün yelpazesi içerisinde yerini alır. Trabzon seti çeşitleri farklı boyut ve ayar seçenekleriyle satışa sunulur. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılayan modeller, genellikle evlilik arifesinde satın alınır. Yeşil taşlı, incili, çiçekli Trabzon seti ürünü, eşsiz tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Nadide parçalardan biri olan bu model, tüm kadın müşteriler tarafından keyifle kullanılır. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken modeller arasında yerini alan örgülü Trabzon seti, örgülü yapısıyla fark yaratan ürün seçeneklerinden biridir. Yeni Trabzon seti ve diğer şık, dayanıklı ve kaliteli tüm modellere Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşarak kampanyalı fiyat seçenekleri sayesinde avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu şık parçaları keyifle uzun yıllar takabilirsiniz.

Trabzon Seti Kaç Gramdır?

Düğün setlerinin vazgeçilmez modellerinden olan Trabzon seti genellikle 3'lü olarak tasarlanır. Ayrıca boyutlarına göre farklı gramlarda bulunur. Trabzon seti genellikle hasır olarak yapılır. Elde örülen bu modeller, 22 ayarda daha yumuşaktır. 8 ayar ve 14 ayar olarak hazırlandığında daha sert olur. 22 ayar olarak hazırlansa da modellerin genişliğine ve tasarımına göre ağırlığı değişiklik gösterir. Taşsız, zarif ve 22 ayar bir model 130 gram ağırlığında bulunabilir. Ayrıca 84 gram ağırlığına da sahip olabilir. 20 gramdan başlayıp 100 grama kadar ağırlığı çıkan modeller; düğünler için tercih edilebileceği gibi yatırımlık amacı ile de kullanılır. Gerdanlık ve kelepçe bileklik olarak satılan bu setler, kemerli ya da taşlı tasarımlardan oluşabilir.

Trabzon Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Trabzon seti satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında ürünün orijinalliği gelir. Alınacak Trabzon setinin üzerindeki çizgilerin düzgün olmasına dikkat edilmesi gerekir. Çizgilerin aynı zamanda deliksiz olması, ürünün kalitesini arttırır. Örgüde ilmeklerin seyrek olması, hasır kalitesinin düşüklüğünü gösterir. Bu yüzden örgüler arasında boşluk bulunmadığından emin olmanız gerekir. Ürünlerin kilit bölümlerinde standart kilitlerin dışında bir kalınlık uygulanmış ise ekstra işçilik vardır demektir. Bu da ürünün ağırlığını arttırır. Kilidin çalışır halde olduğundan, tek seferde üretildiğinden ve ekstra işçilikle tamir edilmediğinden emin olunması gerekir.

Trabzon Setinde Neler Vardır?

Trabzon set modelleri; örgülü set ya da hasır set olarak bilinen aynı zamanda içerisinde gerdanlık ve bileklik bulunan bir takımdır. Ancak takılacak alana ve alınacak hediyeye göre bu set takımı içerisinde yüzük ya da küpe bulunan çeşitler dahi mevcuttur. Genellikle düğünler başta olmak üzere çeşitli organizasyonlarda kullanılan bu özel aksesuarlar, gösterişli yapısından dolayı da popülerdir. El işçiliği üretimleri ile dikkat çeken tasarımlar içerisinde gerdanlık, bileklik ve küpe olacak şekilde üçlü set halinde satılır. Bu üçlü set bazı tasarımlarda gerdanlık, bileklik ve küpe olarak da yer alır. Trabzon burması olarak da bilinen setler, birbirinden farklı tasarım ve boyutlarda olabilir. Kendine has tasarımları, örgü teknikleri ve görünümleri ile tercih edilen setler; gerdanlık, küpe, bileklik ya da yüzük olarak dörtlü set şeklinde dahi alınabilir.