İlgili Kategoriler
Fiyat
Kamera Çözünürlük
Kullanım Yeri
Gece Görüşü
Ses Çıkışı
Görüş Açısı
Bağlantı Türü
Hareket Algılama
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Güç Kaynağı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Wifi Camera

" araması için 377 sonuç listeleniyor

Wifi Camera Çeşitleri ile Kesintisiz Görüşmeler Trendyol'da!

Wifi camera ister konut ister ticari alanda olsun, bir güvenlik sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir. En son teknolojik gelişmelere sahip işlevsel bir ürün, davetsiz misafirleri uzak tutmaya yardımcı olabilir. Hırsızlığa karşı en iyi cihazlardan biri olan model, yalnızca suçluları uzak tutmakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüze izinsiz girişleri izleyerek kanıt toplamaya da yardımcı olur. Dar açılı kameralardan

Wi-Fi Kamera

Wi-Fi Kamera

360 derece ve geniş açılı çoklu sensör modellerine kadar güvenlik uygulamalarınız için beklentilerinizi karşılayacak geniş bir kablosuz Wi-Fi kamera yelpazesi bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı Wi-Fi IP kamera modelleri size huzur verirken mülkünüzü, sevdiklerinizi ve evcil hayvanlarınızı korumanıza yardımcı olur. 360 wifi kamera modelleri ile dünyanın neresinde olursanız olun kameranıza tek bir uygulama üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Uzun ve Kısa Menzilli Wi-Fi Kamera Modelleri

Uzun ve Kısa Menzilli Wi-Fi Kamera Modelleri

Bir güvenlik kamerası seçerken, kurulum yeri ve ne izlemek istediğiniz, ihtiyacınız olan modelin belirlenmesinde önemli rol oynar. Örneğin bazı kameralar, büyük ve hantal yapılarıyla görüşü engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Öte yandan, Wi-Fi mini kameranın gizli bir kayıt işlevi vardır. İster büyük ister küçük bir Wi-Fi kamera modeli olsun, ürün seçiminde en önemli kriter yerleşimdir. Küçük bir çocuğun yatak odası gibi izlemek istediğiniz belirli alanlar varsa, en iyi açıları elde etmek için en iyi kurulum konumlarını seçmeniz gerekir. Konum ve açıya bağlı olarak aşağıdaki ip wifi camera modellerini görebilirsiniz: Dış mekân kullanımı için ideal olan bu ürünler, tipik muhafaza tasarımı ile mükemmel koruma sağlar. Uzun mesafe fotoğrafçılığı gerektiren uygulamalarda kullanılır. Mini Wifi Camera, kameranın baktığı yönü algılamayı zorlaştıran tasarımıyla iç ve dış mekân kullanımı için idealdir. Wi-Fi modelinde, kamerayı 360 derece döndürerek daha geniş bir görüş açısı sağlayan 360 derecelik bir kamera bulunuyor. PTZ modelleri, kaydedilen görüntüler üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Uzaktan yönetim ile kamera yana, yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Büyük ölçüde kontrol sayesinde, bir kamera birden fazla kameranın işini yapabilir. Gece Görüşlü Hd Wifi Camera, görüntüleri ve videoları mutlak karanlıkta kaydetmek için tipik olarak kızılötesi teknolojisini kullanır. Çoğu model, geceleri siyah beyaz fotoğraflar ve gündüzleri renkli fotoğraflar çekebilir.

Maksimum Güvenlik İçin En İyi Wi-Fi Kameralar

Maksimum Güvenlik İçin En İyi Wi-Fi Kameralar

Wi-Fi IP kameralar, güvenlik gereksinimlerine bağlı olarak çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Bir kamera satın almadan önce, öncelikle bir iç mekân veya dış mekân Wi-Fi kamera modeline ihtiyacınız olup olmadığını belirlemelisiniz. Hem iç hem de dış mekân kablosuz güvenlik kameraları, Wi-Fi aracılığıyla İnternete bağlanır ve ardından videoları yerel bir depolama aygıtına veya buluta yükler. Şarj edilebilir Outdoor Wifi Camera modellerinde pil hem birincil güç kaynağı hem de yedek güç kaynağı olarak kullanılabilir. Bir site kurduktan sonra aranacak temel özellikler arasında hareket sensörleri, bildirim uyarıları, çözünürlük ve gece görüşü bulunur. Hareket sensörü olay tabanlı kayıt 1080p Wifi Camera, en ufak bir hareket algılanır algılanmaz kayda başlayan gelişmiş sensörlerle donatılmıştır. Son derece kullanışlı bir özellik olan Bildirim Uyarıları, bir etkinlik kaydedilir kaydedilmez akıllı telefonunuza veya cihazınıza gönderilecek özelleştirilebilir bildirimler ve uyarılar sağlar. Çözünürlük ve görüntü kalitesi açısından çoğu ürün 720p'den 4K'ya kadar çözünürlük aralığına sahiptir. Solar Wifi Camera modellerinde olduğu gibi, çözünürlük ne kadar yüksek olursa görüntü o kadar net olur. Bir davetsiz misafirin yüzünü tanımak istiyorsanız, genellikle 1280 x 720 piksel çözünürlük önerilir. Dış mekân kamerası, geceleri daha iyi görmenize yardımcı olacak özel bir ışığa sahiptir. Trendyol sitesinden bu ürüne ulaşabilirsiniz.

Wi-Fi Camera Nasıl Bağlanır?

Wi-Fi kamera modelini bağlamak için öncelikle yapılması gerekenlerin başında cihazın adaptörünü elektriğe bağlamak gelir. Sonrasında bir network kablosu yardımıyla modeme giriş yapmak gerekir. Söz konusu ürüler; bir bağlantı noktası olmayan ve bağımsız şekilde internet bulunan her yerde kayıt yapabilme özelliği yer alan sistemlerdir. Modem ve kameranız aynı IP üzerinde çalışıyorsa, tarayıcınızın penceresinden gelen IP numarası ile direkt şekilde bağlanabilirsiniz. Kendi şifreniz ile Wi-Fi ağına bağlanabilirsiniz. Kamera sistemini aktif hale getirip kayıt alma ve görüntüye anında ulaşabilirsiniz. İsteğe göre USB kablo yöntemi ile bağlantı sağlanabilir. Kolay kurulum ve bağlantı sayesinde en çok tercih edilen kamera sistemleri arasında yer alır. İnternet üzerinde bulut sisteme görüntü kaydettiği için istenildiği zaman erişime olanak tanır.

Wi-Fi Camera Nereden Alınır?

Wi-Fi camera modellerini, istediğiniz özellikler ve tasarımlarda Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün internet altyapısı ile uyumlu olma özelliği göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanım rahatlığı ve düşük maliyetler açısından her çeşit Wi-Fi kamera her kesime hitap eden ürünler olma özelliği ile ihtiyaca yönelik farklı modellerden oluşur. İhtiyacınız olan ürünü en iyi şekilde size temin edebilecek özelliklere en kolay biçimde sahip olabilirsiniz. Wi-Fi camera hakkındaki özelliklere göre satın alacağınız ürünle ilgili ayrıntılı bilgi edinip daha net karar verebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ne tür bir ürüne sahip olmak istediğinizi belirleyerek Trendyol'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Wi-Fi Camera Modelleri Nelerdir?

Alanında farklı özellikleri bulunan Wi-Fi kamera modelleri, hareket sensörlü olan çeşitleri ile giriş çıkışlar için tercih edilen seçeneklerdir. Aynı zamanda okuma yapabilen kamera sistemleri, otopark gibi alanlarda plaka kaydı tutmak için tercih edilir. Bebek odaları için hem hareket hem de ses kaydetme özelliği olan modeller mevcuttur. Sesi kaydetme özelliği olduğu gibi kendi sesinizi de ulaştırabilmenizi mümkün kılan özelliklere sahiptir. Gündüz kayıt yapan makinelerin çözünürlüğü farklıdır. Bu nedenle karanlıkta kayıt yapan gece görüşlü modeller de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. En önemli konu sizin hangi modele ihtiyaç duyduğunuzdur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda satın almayı yaparken dikkat edilmeniz gereken konu, ürünün internet alt yapınızı destekleyen bir özellik taşıması olabilir. Bazı modellerde ise 360 derece dönebilme özelliği olup daha geniş açıları kontrol edilmesi sağlanabilir.