"

Wifi Camera

" araması için 32 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Wifi Camera Çeşitleri ile Kesintisiz Görüşmeler Trendyol'da!

Wifi camera ister konut ister ticari alanda olsun, bir güvenlik sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir. En son teknolojik gelişmelere sahip işlevsel bir ürün, davetsiz misafirleri uzak tutmaya yardımcı olabilir. Hırsızlığa karşı en iyi cihazlardan biri olan model, yalnızca suçluları uzak tutmakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüze izinsiz girişleri izleyerek kanıt toplamaya da yardımcı olur. Dar açılı kameralardan

Wi-Fi Kamera

Wi-Fi Kamera

360 derece ve geniş açılı çoklu sensör modellerine kadar güvenlik uygulamalarınız için beklentilerinizi karşılayacak geniş bir kablosuz Wi-Fi kamera yelpazesi bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı Wi-Fi IP kamera modelleri size huzur verirken mülkünüzü, sevdiklerinizi ve evcil hayvanlarınızı korumanıza yardımcı olur. 360 wifi kamera modelleri ile dünyanın neresinde olursanız olun kameranıza tek bir uygulama üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Uzun ve Kısa Menzilli Wi-Fi Kamera Modelleri

Uzun ve Kısa Menzilli Wi-Fi Kamera Modelleri

Bir güvenlik kamerası seçerken, kurulum yeri ve ne izlemek istediğiniz, ihtiyacınız olan modelin belirlenmesinde önemli rol oynar. Örneğin bazı kameralar, büyük ve hantal yapılarıyla görüşü engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Öte yandan, Wi-Fi mini kameranın gizli bir kayıt işlevi vardır. İster büyük ister küçük bir Wi-Fi kamera modeli olsun, ürün seçiminde en önemli kriter yerleşimdir. Küçük bir çocuğun yatak odası gibi izlemek istediğiniz belirli alanlar varsa, en iyi açıları elde etmek için en iyi kurulum konumlarını seçmeniz gerekir. Konum ve açıya bağlı olarak aşağıdaki ip wifi camera modellerini görebilirsiniz: Dış mekân kullanımı için ideal olan bu ürünler, tipik muhafaza tasarımı ile mükemmel koruma sağlar. Uzun mesafe fotoğrafçılığı gerektiren uygulamalarda kullanılır. Mini Wifi Camera, kameranın baktığı yönü algılamayı zorlaştıran tasarımıyla iç ve dış mekân kullanımı için idealdir. Wi-Fi modelinde, kamerayı 360 derece döndürerek daha geniş bir görüş açısı sağlayan 360 derecelik bir kamera bulunuyor. PTZ modelleri, kaydedilen görüntüler üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Uzaktan yönetim ile kamera yana, yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Büyük ölçüde kontrol sayesinde, bir kamera birden fazla kameranın işini yapabilir. Gece Görüşlü Hd Wifi Camera, görüntüleri ve videoları mutlak karanlıkta kaydetmek için tipik olarak kızılötesi teknolojisini kullanır. Çoğu model, geceleri siyah beyaz fotoğraflar ve gündüzleri renkli fotoğraflar çekebilir.

Maksimum Güvenlik İçin En İyi Wi-Fi Kameralar

Maksimum Güvenlik İçin En İyi Wi-Fi Kameralar

Wi-Fi IP kameralar, güvenlik gereksinimlerine bağlı olarak çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Bir kamera satın almadan önce, öncelikle bir iç mekân veya dış mekân Wi-Fi kamera modeline ihtiyacınız olup olmadığını belirlemelisiniz. Hem iç hem de dış mekân kablosuz güvenlik kameraları, Wi-Fi aracılığıyla İnternete bağlanır ve ardından videoları yerel bir depolama aygıtına veya buluta yükler. Şarj edilebilir Outdoor Wifi Camera modellerinde pil hem birincil güç kaynağı hem de yedek güç kaynağı olarak kullanılabilir. Bir site kurduktan sonra aranacak temel özellikler arasında hareket sensörleri, bildirim uyarıları, çözünürlük ve gece görüşü bulunur. Hareket sensörü olay tabanlı kayıt 1080p Wifi Camera, en ufak bir hareket algılanır algılanmaz kayda başlayan gelişmiş sensörlerle donatılmıştır. Son derece kullanışlı bir özellik olan Bildirim Uyarıları, bir etkinlik kaydedilir kaydedilmez akıllı telefonunuza veya cihazınıza gönderilecek özelleştirilebilir bildirimler ve uyarılar sağlar. Çözünürlük ve görüntü kalitesi açısından çoğu ürün 720p'den 4K'ya kadar çözünürlük aralığına sahiptir. Solar Wifi Camera modellerinde olduğu gibi, çözünürlük ne kadar yüksek olursa görüntü o kadar net olur. Bir davetsiz misafirin yüzünü tanımak istiyorsanız, genellikle 1280 x 720 piksel çözünürlük önerilir. Dış mekân kamerası, geceleri daha iyi görmenize yardımcı olacak özel bir ışığa sahiptir. Trendyol sitesinden bu ürüne ulaşabilirsiniz.