"

Xbox One S

" araması için 651 sonuç listeleniyor

Yüksek Performans Sunan Xbox One S Modelleri Trendyol'da!

Xbox One S Gamepad ile oyun deneyiminizi üst noktaya taşıyabilirsiniz. Bu ürün, yüksek bağlantı hızıyla gerçek zamanlı bir oynama olanağı sunar. Markanın konsol setleri, sevdiğiniz oyunları oynayabileceğiniz biçimde geliştirilir. Bu setlerde yer Xbox One S kontroller modelleri ergonomik olarak tasarlanır. Kolay kavranabilen kontrol kolu oyunların sorunsuz bir şekilde oynayabilmenizi sağlar. Xbox 1S dijital kütüphanesi sayesinde oyunlardaki ilerlemelerinizi buluta kaydedebilirsiniz. Ayrıca kategoride yer alan modeller özel efektlerle donatılır. Aksiyona göre titreşim efekti sağlayan bu konsollar oyun esnasında heyecanı arttırır.

Oyunlarınız Daha Eğlenceli Hale Getirecek Xbox One S Modelleri

Oyunlarınız Daha Eğlenceli Hale Getirecek Xbox One S Modelleri

Günümüzde çoğu insan boş olduğu vakitlerini artık oyun oynayarak değerlendirmektedir. Özellikle çok yoğun bir şekilde çalışan bireyler boş zamanlarında kafa dağıtmak ve stres atmak için oyun oynamaktadır. Oyun konusunda profesyonel olan ve zamanının çoğunu oyun oynayarak geçiren oyun tutkunu bireyler bulunmaktadır. Bunun doğal sonucu olarak birçok oyun konsolu üretilmiştir. Xbox One S oyun konsolu da geniş oyun yelpazesi ile insanların oyun ihtiyacını fazlasıyla karşılamakta ve alanındaki diğer ürünlere meydan okumaktadır.

Xbox One S oyunları konsol içerisindeki game pass uygulamasından seçilmektedir. Ayrıca bütün oyun kategorilerinde Xbox’a özel olarak geliştirilen oyunlar oldukça profesyonel ve sürükleyicidir. Yeni Xbox One S kullanışlı tasarımı sayesinde birçok farklı cihazda rahatlıkla kullanılabilir. Bu konsolun kullanımı da oldukça kolaydır. Bir monitör, akıllı telefon ya da TV ekranına bağlanarak rahatlıkla oyunlara ulaşabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük ve grafiklere sahip olduğu için oyunlar oldukça gerçekçidir. Gerçekçi oyunlar her zaman insanlara diğer oyunlardan daha çok keyif vermiştir. Oyun keyfini istenilen şekilde çıkarmak için Xbox One S konsol kolu da kablosuz bir şekilde dizayn edilmiştir. Kablosuz ve aerodinamik konsol kolu ile monitör ya da televizyondan 5,5 metreye kadar istediğiniz alanda istediğiniz şekilde özgürce hareket ederek oyunları oynayabilir ve istenilen pozisyonda yatarak, oturarak ya da ayakta oyun oynamaya devam edebilirsiniz. Bu şekilde uzaktan oynayarak göz sağlığınızı da korumuş olursunuz. Göz sağlığı korumasının yanı sıra konsol kolunun büyüklüğü de oldukça uygundur ve kullanımı gayet rahattır.

Oyun oynarken herhangi bir takılma, donma ya da kopma yaşanmamaktadır. Oyun ve konsol kolu arasında zaman farkı yoktur oyun ekranında gecikme de yaşanmamaktadır. Oyun tipine uygun konsol çeşitleri de mevcuttur. Araba simülasyonu ve yarış oyunları için özel geliştirilmiş Xbox One S direksiyon seti buna örnek gösterilebilir.

Xbox One S inceleme yapıldığında tasarım olarak oldukça ince ve küçük yapısı ile daha şık duruşu ön plana çıkmaktadır. Konsol yüzeyinin aerodinamik dokusu sayesinde uzun süre kullanımda bile terleme gibi rahatsız edici hisleri yaratmamaktadır. Üstelik jak girişi ile her türden kulaklığı konsola bağlamak ve oyunları kulaklık ile oynamak da mümkündür.

Daire şeklindeki mazgalları sayesinde tasarım açısından daha zarif bir görünüm elde edilmiştir. Ayrıca yeni dizaynı ile dik bir şekilde kullanım için de uygundur. Dik kullanım için kutu içerisinden bu şekilde dik durmasını sağlayan bir aparat da çıkmaktadır. Set dâhilinde yayıncılar ve içerik üreticileri için özel tasarlanan Xbox One S kamera cihazı da mevcuttur. Xbox 1 S kalitesi, bağlantı hızı ve gelişmiş opsiyonlarıyla gamerlara hitap eden bir üründür.

Xbox One S ile Oyun Deneyiminizi Mükemmelleştirin

Xbox One S ile Oyun Deneyiminizi Mükemmelleştirin

Farklı farklı kategorilerdeki birçok video oyunu ve online oyunları sayesinde bütün duyguları üst seviyede yaşatır. Özellikle aksiyonu ve adrenalini yüksek bir seviyede hissettirmektedir. Oyun oynarken çarpışma ya da herhangi bir aksiyon efektlerini parmak uçlarınızda titreşimli geri bildirim şeklinde hissettirmektedir. Bu efektler de oyunun vermek istediği duyguyu daha hissedilir hale getirmektedir. İçerisindeki bluetooth özelliği ile hiçbir ek aparat ihtiyacı hissetmeden telefon, bilgisayar ya da televizyonunuza kolaylıkla bağlanabilmektedir. Bluetooth özelliği sayesinde akıllı telefonların içeriğindeki günlük oynanan mobil oyunlar da konsol ile oynanabilmektedir.

Xbox One S kol tasarımı birçok farklı dizaynda bulunmakta ve tüm renk zevklerine hitap etmektedir. Bu kollar sürekli güncellenmekte ve her geçen gün eski tasarımının üzerine daha yeni ve güncel tasarımlar eklenmektedir. Beyaz, pembe, kırmızı, gri, yeşil, mavi renk seçenekleri ile kullanıcılara seçme şansı sunmaktadır. Xbox One S 4K ultra hd kalitede video, HDR görüntüsü ile video oyunlarını yüksek gerçeklik ile oynama imkanı sunmaktadır.

Xbox One S 1TB dahili depolama alanına sahiptir. Xbox One S 500GB depolaması ile de oyunlarınızı kaydedip daha sonrasında kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.

Xbox One S kulaklık girişi sayesinde bütün kulaklıklara uyumludur ve kulaklık ile alt multimedya seslerini daha iyi duyma şansı sunmaktadır. Oyun oynamanın yanı sıra filmleri de 4K ultra hd kalite ile izleyebilirsiniz. HDR görüntüsü sayesinde renkler oldukça canlı ve daha da parlaktır. Hemen hemen bütün Windows türlerini sorunsuz ve hatasız bir şekilde desteklemekte ve hepsine bağlanabilmektedir. Xbox One S özelliklerinden biri de renklerin kontrastını doğru ayarlayabilmesidir. Doğru ayarlanan renk kontrastı sayesinde oyun renkleri çok daha canlıdır ve bu da oyun oynarken oyuncuların tüm karakterleri kolaylıkla görmesi konusunda avantaj sağlamaktadır.

Xbox One S aksesuar olarak diğer modellerine göre %40 oranda daha da ince yapısı ile daha az yer kaplamakta, daha da hafif olması özelliği ile de taşınabilirliği daha da kolaylaştırmaktadır. Xbox One S controller %20 oranda daha da küçülmüştür ve pürüzlü aerodinamik yapısı ile kavrama kolaylığı sağlayarak ellere tam olarak oturmaktadır.

Xbox One S Kullanıcı İzlenimleri ve Yorumları Nasıldır?

Xbox One S Kullanıcı İzlenimleri ve Yorumları Nasıldır?

Xbox One S yorumları genel anlamda olumlu yönde yapılmıştır. Ürünün dikkat çeken özelliği dahili güç kaynağına sahip olmasıdır. Eski modellerinde dışarda olan adaptör yeni tasarım ile içeri alınmış ve bu şekilde taşıma konusunda kolaylık sağlanmıştır. Xbox One S güç kablosu yüksek aktarım özelliğiyle cihazın sorunsuz çalışmasını sağlar.

Uzun süreli kullanım sağlayan bireyler stres atmak ve zaman geçirmek konusunda oldukça başarılı olduğundan bahsetmektedir. Kullanıcılar ürünün donanım bölümünün sorun çıkarmadığını ve donanımsal olarak mükemmel bir performans gördüklerinden bahsetmektedirler. Online video oyunu tutkunlarının onayını alan bu ürün 4k kalitesi sayesinde gerçekliği yansıtma etkisi ile övülmüştür. Xbox One S donanım özellikleriyle yüksek kaliteli ve gerçeğe yakın bir oyun deneyimi vaat eder.

Birçok kullanıcı kumandasının dokusunun hissettirdiği rahatlıktan bahsetmiş ve oyun oynarken kavrama sorunu yaşamadıklarını belirtmiştir. Kavrama sorunu yaşamadan kolaylıkla kullanılan kablosuz kullanım ve geri bildirim titreşimi özelliğine sahip olan konsol kolları sayesinde oynanan oyunlar daha eğlenceli bir hale getirilmiştir. İnce ve küçük tasarımı ile oldukça şık duruşa sahip olan bu ürün televizyon ünitelerinde de çok şık bir duruş sergilemektedir. Her kategoride oyuna kolayca sahip olunabildiği ve zorluk yaşamadan oyunların yüksek depolama hafızasına eklenebildiği gibi özellikleri de ön plana çıkmaktadır.

4K ultra hd kalitesi sayesinde kasma, takılma ya da donma yaşamadan büyük boyuttaki video oyunlarını bile oynamanın mümkün olduğu belirtilmektedir. Konsol kumandası düşme ya da çarpmaya karşı dayanıklıdır ve herhangi bir bozulma kırılma yaşanmamıştır. Ayrıca kullanıcıların dikkat çekmiş olduğu önemli özelliklerden biri de içerisinde 1300’den fazla oyun bulundurması özelliğidir. Geniş oyun yelpazesine sahip olması yüksek sayıda kullanıcı kitlesine hitap etmesini sağlamaktadır. Özellikle ses ve görüntü efektleri bakımından oldukça yüksek sayılarda rağbet görmüştür. Kaliteli ses ve görüntü efektleri oyunu oynarken sanki oyunun içerisindeymiş gibi bir gerçeklik katmaktadır.

Optik sürücü, usb girişi, HDMI çıkışı girişi ve wifi, bluetooth gibi desteklemelere sahiptir. 2,90 kg ağırlığı ile kolay bir şekilde taşınabilmekte ve mekan değişikliği yapılmak istendiğinde farklı mekanlarda da kolaylıkla kullanılabilmektedir. İki oyun kolu ile yalnızca tek kişilik değil iki kişilik olarak da kullanılabilmektedir ve boş zamanlarda arkadaşlarla de oynama şansı sunarak daha eğlenceli bir hale getirmektedir. İki kişilik oyunlar da sürekli olarak güncellenmekte ve ürüne özel olarak da üretilebilmektedir. Özel oyunlar kişilerin tercih ettiği oyunlara göre listelenmekte ve oyun seçiminde kullanıcılarına kolaylık sunmaktadır. Her kategoride iki kişilik oyun üretimi yapılmakta ve güncellenmektedir.

Mükemmel Grafik Desteği İle Xbox One S Oyun Konsolu

Mükemmel Grafik Desteği İle Xbox One S Oyun Konsolu

Xbox One S 4K video izleme ve oyun görüntüleme özelliğine sahiptir. Kaliteli grafik kartları sayesinde canlı renkler ve parlaklık özellikleri ile oyunlar daha gerçekçi bir hale getirilmiştir. Özellikle online yapıda olan video oyunlarda grafik çok büyük bir öneme sahiptir. Grafik ayarının yüksek olması piksel sayısını da etkilemektedir ve bu durum da daha net bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Yeni üretilmiş olan birçok güncel oyunu da kaliteli grafik yapısı ile kullanıcılarına sunmaktadır. Konsol kumandası kablosuz yapısı ile 5,5 metreye kadar kullanım alanı sağlamaktadır. Ayrıca bu kumanda konsol dışında akıllı telefonlarda mobil oyunlar için ya da Windows destekli bilgisayarlarda da kullanılabilmektedir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra güvenli depolaması ile oyunlar belli aralıklarla otomatik olarak kaydedilmekte ve bir başka cihaza bağlandığında da oynamak istenen oyunlara kalındığı yerden devam edilebilmektedir. Dijital kütüphane özelliği sayesinde oyunlar bu dijital kütüphaneye kaydedilebilmekte ve tekrar kütüphane yardımı ile oyunlara ulaşılabilmektedir. Yeni çıkacak olan oyunlara henüz çıkmadan ön sipariş özelliği ile sahip olunabilmektedir. Dolby Atmos uzaysal olarak adlandırılan ses teknolojisi gerek oyunlarda gerek ise filmlerde en tiz sesleri bile alabilmeye yardımcı olmaktadır. Özellikle oyun tutkunları alt multimedya seslerini almak konusunda oldukça özen gösterir ve uzay teknolojisi sayesinde alt multimedya sesleri net bir şekilde kullanıcılara ulaşmaktadır.

Türkçe desteği için cortana asistanı hizmetini de kullanıcılara sunmaktadır. Alt modellerinde bulunan adaptörünü yeni tasarımda içerisine alan bu model kullanıcıları adaptör sorunundan da kurtarmıştır. Üründe dahili depolama alanı olarak 500GB, 1TB ve 2TB olan seçenekleri bulunmaktadır. Bulut yedekleme özelliğini de kullanan bu ürün, oyuncuların oyun keyiflerini bölmemekte ve oyunculara kaldığı yerden devam etme şansı vermektedir. Görsel olarak da oldukça zarif bir görünüme sahip olduğu için ister evde olsun ister iş yerlerinde olsun her mekana kolayca kurulabilmekte ve her mekanda kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Siyah ve robot beyazı renk seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak beyaz rengi tercih edilse de bu tercih oranı kullanılacak olan mekana uyum sağlaması açısından siyah ya da beyaz renk arasında gidip gelmektedir. Diğer modellerine göre daha ince ve zarif yapısı ile her alana uyum sağlayabilmekte ve konumlandırıldığı alanlarda da estetik bir görünüm oluşturarak görüntü bozukluğuna sebebiyet vermemektedir.

Heyecanı Dorukta Tutacak Xbox One S Oyun Konsolu Modelleri

Heyecanı Dorukta Tutacak Xbox One S Oyun Konsolu Modelleri

Tanıtımı yapılan ve yeni çıkacak haberi verilen her oyun, oyun tutkunu bireyleri heyecanlandırmakta ve oyunun çıkış günü iple çekilmektedir. Yeni çıkacak olan oyun henüz çıkmadan ön sipariş ile oyuna sahip olup çıktığı ilk dakikadan itibaren oynayarak oyunda iyi olanların isminin verileceği listenin başlarında yer alma heyecanı oyuncular açısından oldukça önemlidir. Dizayn ve tasarımlarında oyuncularını düşünerek hareket eden Microsoft Xbox One S üretimini yaparak onlara oyunların tadını çok daha dorukta heyecanlar ile çıkarma şansı vermiştir.

Game pass bünyesinde 1000’den fazla oynanabilen oyun ile oyun severlerin gönlünde bir taht kurmuştur. Renk seçeneği olarak robot beyazı ve siyah renkleri mevcuttur. 3 farklı grafik kartı ile oyuncuların sevdiği özelliklerden olan oyun gerçekliği özelliğini ve canlılık özelliğini yüksek oranda arttırmaktadır. Wifi bağlantı desteği sayesinde diğer modellere oranla oyun yükleme süreci olabildiğince aza indirilmiştir. Bu sayede oyuncular oyunlar yüklenirken beklemek zorunda kalmamakta ve oyun serilerini vakit kaybetmeden tek nefeste bitirebilmektedir.

Sloganı ‘’oyunu hisset’’ olan bu konsol gerçeklik hissinin mükemmel olmasını kendisine şart edinmiştir. Bu bağlamda uyarlanan konsol kumandasındaki titreşimli geri bildirim özelliği bireyler oyunu oynarken oyun hareketlerini ellerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Güncel oyun özelliği sayesinde cihaz asla eskimemekte ve güncelliğini her zaman korumakta ve her zaman diliminde kullanılabilme özelliğine sahiptir. 4K ultra HD görüntü kalitesi ile oyunların yanı sıra film izlerken her sahnedeki ışığa ayrı bir uyum göstermekte ve film keyfini de hat safhaya çıkarmaktadır. Drama sahnelerini daha dramatize ederek, aksiyon sahnelerini daha da aksiyonlu bir şekilde yaşatarak, korku sahnelerini ise daha ürkütücü bir havaya sokarak izleyicilerin bu duyguları daha dorukta yaşamalarını sağlamaktadır.

Oyun keyfi sırasında kablosuz oyun kolu sayesinde oyun oynarken tek bir noktaya sabitlenip kalmak yerine özgür hareketler ile oyunu daha eğlenceli bir şekilde oynamanızı sağlar. Ürün yeni tasarımı ve dizaynı sayesinde dik bir şekilde de kullanılabilmektedir. Dik ve yatay şekillerde konumlandırılabilmektedir ve dik duruş aparatı sayesinde de düşme çarpma gibi olaylar olmaz ve böylece kullanıcılara uzun süreli bir kullanım süreci sağlamaktadır. Akıllı telefonlara, televizyonlara, monitörlere bağlanabildiği gibi bluetooth desteği olan her tablete de bağlanabilme özelliği bulunmaktadır.

Xbox One S Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Xbox One S Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Oldukça dikkat çeken ve beğenilen özelliğinden başlamak gerekirse bu özellik 4K ultra HD görüntü kalitesi özelliği olacaktır. Küçük ve zarif boyutu soğutucu amaçlı daire şeklinde dizayn edilmiş mazgalları ve robot beyazı renk seçeneği ile estetik bir duruşa sahiptir. HDR görüntü özelliği birçok oyunda kendini göstermekte ve oyun arka planı ve ışıklarını daha gerçekçi kılmak ile görevlidir. Görüntü canlılığı ile birçok oyun deneyimini kullanıcılarına sunan bu ürün sayesinde kullanıcılar bütün video oyunlarını tecrübe etme şansı bulmaktadır. Bluetooth teknolojisi ile her türlü cihaza bağlanma özelliği sayesinde mobil oyunlar da başta olmak üzere tüm oyunlara uyum sağlayabilmektedir.

Kablosuz özellikteki kumandanın aerodinamik yapısı bireylerde uzun süre kullanımda bile terleme hissi yaratmamakta ve kavranabilme çukurları ile her zaman daha rahat hissettirmektedir. Oyunları yüklemek için gereken interneti sağlamak amacıyla yüksek kalitede Wi-fi desteği bulunmaktadır. Birinci sınıf Dolby Atmos diğer adı ile uzay teknolojisindeki ses kalitesi ile oyun sesleri oldukça nettir ve bu durumda oyunu daha dikkatli oynamaya yönlendirmektedir. Jak girişi sayesinde oyun sesleri kulaklığa verilebilmekte ve sesler daha hassas bir şekilde alınabilmektedir. İçeriğindeki Xbox oyunları konsol ile tamamlayıcı özelliktedir. Ayrıca yalnızca ürüne özel olarak üretilen oyunlar da yüksek oranda beğeni toplamıştır.

Kablosuz oyun kumandasının mobile bağlanma özelliği sayesinde seyahat ederken de kumanda ile mobil oyunlar oynanabilmektedir. Kumanda aerodinamik yapısı sayesinde elden kaymaz ve düşme ihtimali oldukça düşüktür. Xbox One S kumanda şarj kiti, hızlı dolum özelliğiyle konsolun pili bitmeden uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Oyun karakterlerini gerçek bir insan ile uyuma tabii tutan grafik yapısı oyuncular tarafından tercih edilme sebeplerindendir.

Xbox One S kutu içeriği dâhilinde konsol ve kasanın yanı sıra bağlantı sağlayacak aparatlar da bulunur. Kutu içeriğinde siyah konsol standı, yüksek bir hıza sahip HDMI kablosu, elektrik fişi, kullanma kılavuzu ve beyaz bir denetleyici ve pil bulunmaktadır. Xbox One S şarj kiti ile cihazın bataryası doldurulabilir. Özel olarak geliştirilen Xbox One S ekipmanları yüksek enerji akışı sağlayarak oyunları sorunsuz biçimde oynayabilmenizi sağlar.

Kullanma kılavuzu sayesinde kurulum oldukça kolay bir şekilde yapılmakta ve kısa bir zaman almaktadır. 5.0 GHz Wi-fi hızı ile oyunlar çok hızlı bir şekilde yüklenmekte ve yüklenen oyunlar yine bu Wi-fi hızı ile kopma ve donma yaşanmadan oynanabilmektedir. 1080p oyun çözünürlüğü sayesinde oyunlar canlı ve dinamik renkleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Xbox One S fiyat olarak da depolama alanının büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizler de farklı renk seçenekleri ile Xbox One S oyun konsoluna sahip olmak isterseniz Trendyol online mağazamızı ziyaret ederek ürüne sahip olabilirsiniz. Burada Xbox One S dikey stand fiyat ve diğer aksesuarların fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.