Fiyat
Optik Sürücü Desteği
Uyumlu Cihaz
Ürün Türü
Garanti Süresi
Bağlantı
Garanti Tipi
Model
Sabit Disk
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Microsoft Xbox Series X

" araması için 31 sonuç listeleniyor

Hızlı ve Güçlü Microsoft Xbox Series X Trendyol'da!

Xbox X model konsol, oyunseverlere eşsiz bir deneyim yaşatır. Üstün sistem özelliklerine sahip bu ürünün yazılımı SSD ve entegre yazılım tarafından desteklenir. Bu yüksek yazılım gücü sayesinde bekleme sürelerini minimum düzeye indirebilirsiniz. Büyük oranda kısaltılan yükleme süreleriyle hızlı ve kolay kullanım imkanı bulabilirsiniz. Xbox Series X'de bulunan hızlı devam etme özelliği sayesinde birden fazla uygulama arasında geçiş yapabilirsiniz. 4K çözünürlük sayesinde yüksek kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Xbox X Series geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde kaliteli ve konforlu bir deneyim sunar. Siz de oyunlarınızı profesyonel bir biçimde oynamanıza yardımcı olan Xbox Series X Microsoft modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eşsiz Tasarım Özellikleriyle Xbox Series X Microsoft

Eşsiz Tasarım Özellikleriyle Xbox Series X Microsoft

Oyunseverlerin tercih ettiği Xbox Seri X gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde deneyiminizi üst seviyeye çıkarır. Cihaz, 12 teraflop grafik işlemci gücü ile müşterilere kesintisiz bir macera deneyimi sunar. Bu seri, kolaylaştırılmış oyun deneyimi sunmak için yüksek depolama kartına sahiptir. Ek olarak genişletilebilir depolama özelliğini ise Microsoft Xbox Series X 1 TB ile müşterilere sunar. Siz de 4K çözünürlüğü ve otomatik düşük gecikme moduna sahip Microsoft Xbox Series X tercih ederek kesintisiz deneyim imkanı yaşayabilirsiniz. Gelişmiş 3B uzaysal ses teknolojisi ile oyun keyfinizi artırabilirsiniz. Oyun sırasında konfor ve kolay kontrol için Xbox Series X joystick kullanabilirsiniz. Joystick üzerinde bulunan hibrit ve yassı düğmeler sayesinde oynama ve geçiş yapma işlemlerinizi hızlı, pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Modern tasarıma sahip Microsoft Xbox Series X oyun konsolunu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz de Trendyol üzerinden zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun Xbox Series X Türkiye seçeneğini satın alarak eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yüksek Teknolojiye Sahip Xbox Series

Yüksek Teknolojiye Sahip Xbox Series

Xbox’ın X modeli Microsoft’un gelişmiş oyun konsollarından biridir. Microsoft Xbox Series X 512 GB belleğe sahip şekilde dizayn edilir. SSD depolama aygıtı ile tasarlanan bu konsolun depolama kapasitesini 1 TB genişletme kartı alarak dilediğiniz gibi artırabilirsiniz. Microsoft Xbox Series X oyun konsolu siyah 1 TB yüksek performansı sayesinde eğlencenin ve hızın maksimum noktada olmasını sağlar. Siz de gelişmiş özelliklere sahip bu ürünü tercih ederek kesintisiz oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Otomatik düşük gecikme modu sayesinde oyun keyfinizi ara vermek zorunda kalmazsınız. Şık geometrik yüzeye sahip Xbox Series X kolu Android, iOS, Windows 10 bilgisayar gibi ürünü destekleyen konsollarda kullanarak oyun deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Siz de çok sayıda oyunu yüksek hızda ve kaliteli görüntü çözünürlüğünde oynamak istiyorsanız Microsoft Xbox Series X 1 TB seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatlarıyla Microsoft Xbox Series

Kampanyalı Fiyatlarıyla Microsoft Xbox Series

Yeni nesil Xbox konsolun üstün özellikleri ile oyunlarınızı kesintisiz şekilde oynayabilirsiniz. Bu konsolun arka yüzeyinde bulunan bağlantı girişleri ve Ethernet girişi ile hızlı bir çevrim içi deneyimi yaşayabilirsiniz. Microsoft’un Xbox Series X’te seriye özel olarak geliştirilen oyunlarda 120 FPS kare hızı değeri sağlar. Siz de bu ürünün yüksek işlem gücü ve kaliteli görüntüsü sayesinde derin ve etkileyici bir hissiyat içinde oynayabilirsiniz. Xbox Series X Türkiye fiyatı ürünün tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Her bütçeye hitap eden bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siz de verimli ve ve hızlı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Xbox Series X satın alabilirsiniz. Xbox Series X fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz. Oyun dünyasına hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız Microsoft Xbox Series X oyunlarına ve fazlasına Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.