Fiyat
Uyumlu Cihaz
Ürün Türü
Garanti Süresi
Bağlantı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Xbox One X

" araması için 142 sonuç listeleniyor

Keyifli Anlar İçin Xbox One X Trendyol'da!

Teknoloji, hayatın pek çok alanında bulunarak hayatınızı kolaylaştırır, zamanınızdan tasarruf sağlar ve size keyifli deneyimler yaşatır. Geçen zamanla beraber günden güne değişen ve gelişen teknoloji, birçok alanda karşınıza çıkar. Teknolojik aletler; bilgisayar, akıllı ev eşyaları, tablet, telefon, televizyon gibi çok çeşitli alanlara sahiptir. Son zamanlarda çokça tercih edilen ve sevilen oyun konsolları ise birçok kişinin ilgi alanıdır. Bunlar, harici televizyon bağlantısı ile oyun oynama imkanı veren bilgisayar temelli eğlence cihazlarıdır. Tarihi 1947 yılına kadar uzanan bilgisayar oyunları, oyun konsollarının gelişimine önayak olur. Günümüzde popüler olan ve birçok kişi tarafından tercih edilen oyun konsollarından biri de Xbox One X'tir. Yüksek performansıyla bilinen bu ürün, Microsoft tarafından 7 Kasım 2017'de müşterilere sunulur., Diğerlerine göre pek çok ayırt edici özelliğe sahiptir. Göz alıcı bir oyun deneyimi yaşatır. Oyunları yüksek çözünürlüğü, etkileyici kare hızı ve iyi bir ses performansı ile sizlere sunar. Xbox One X oyunları, kısa sürede yüklenir ve yüksek çözünürlükte oynanır. Pek çok seçeneğe sahip bu oyunlardan isteğinize, zevkinize ve ilgi alanınıza göre seçip eşsiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem aileler hem de hardcore oyuncular için çeşitli seçeneğe sahip oyunlardan size uygun olanını seçip eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Estetik bir tasarıma sahip olan bu ürün, göze hitap eden bir cihazdır. Tasarımı, göz alıcı ve işlevsel özelliktedir. Bağlantı noktalarının çoğu, cihazın arka tarafında yer alır. Bir uçtan bir uca bir adet güç bağlayıcısı, HDMI çıkışı, HDMI girişi, iki adet USB portu, bir adet IR çıkışı, bir adet optik ses portu ve bir adet ethernet portu vardır. Konsolu dikey veya yatay iki şekilde de kullanabilirsiniz. Kullanım açısından da oldukça basittir. Sadece bir elektrik kablosuyla konsolu fişe takıp çalıştırdıktan sonra dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de eğlenceli ve keyifli oyunlar oynamak isterseniz özel olarak tasarlanan ve ince detaylar düşünülerek üretilen bu konsola Trendyol'dan hızlıca sahip olabilirsiniz.

Eşsiz Bir Deneyim Sunan Xbox One X Özellikleri

Eşsiz Bir Deneyim Sunan Xbox One X Özellikleri

Eğlenceli anlar yaşatmak için tasarlanan, yüksek kalitede ve performansta etkileyici bir deneyim sunan bu ürünün pek çok özelliği bulunur. 6 teraflop grafik işlem gücü ile son zamanların yüksek performans kalitesine sahip bir cihazdır. Sade ve şık bir görünüme sahiptir. Büyüklük olarak idealdir ve taşınabilir özelliğe sahiptir. Birçok ayırt edici Xbox One X özellikleri bulunur. Bunların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:12 GB GDDR5 RAMAMD grafik işlemcisi ile 6 teraflopluk grafik işlem gücü ,4K Blu-Ray sürücüsü 326 GB/s bant genişliği Xbox One X 1 TB depolama alanı 2.3 GHz 8 çekirdekli özel yapım AMD Jaguar işlemcisi 4K video akışı HDR desteği Dolby Atmos desteği 1172 MHz hızında çalışan özelleştirilmiş işlem birimleri olarak sıralanır. Bu özelliklere sahip olması etkileyici, eğlenceli, heyecanlı, gerçekçi deneyimleri yaşamanızı sağlar. Her açıdan düşünülerek size ve sevdiklerinize eğlenceli anlar yaşatmak için üretilen bu konsol, birçok üstün özelliğe sahiptir. Yüksek dinamik aralık teknolojisiyle oyunlarda, videolarda canlı ve zengin renkleri ekranınıza yansıtır. Yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen cihaz, kullanım sürecinde size göre adapte olur. Xbox One X kol, kullanım kolaylığı ile size, rahat deneyim sağlar. Ürün için üretilen farklı renk kaplamaları ile konsolunuzu renklendirebilir, kendi zevkinize ve tarzınıza göre tasarımını özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda cihazınızı hem çizilmelere karşı koruyabilir hem de tasarıma estetik bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Size her açıdan birçok seçenek oluşturan bu konsol, sürükleyici ve gerçekçi deneyimler sunar. Xbox One X Limited Edition ile parlak görüntüler, gerçekçi renk geçiş efektleri, yansımalar ve kaplamalar gibi birçok açıdan gelişmiş teknolojiye sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber çevrimiçi oynamak da Xbox One X 2 kol ile mümkündür. Böylece arkadaşlarınızla aynı ortamda olmasanız bile hep birlikte oyun oynayabilir ve eğlenebilirsiniz. Üstün özellikleri ile ön plana çıkan bu ürün, pek çok oyun severin gözdesi olmaya adaydır. Siz de kaliteli, etkileyici, gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu ürün tam olarak ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sadece kendi başınıza bu konsola sahip olabilir ve bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Dolby Atmos desteği ve iyi bir ses sistemine sahip olan bu ürün, bütün üstün özellikleri bir arada bulundurur. İşlevsel ve estetik açıdan şık bir üründür. Kullanım ve kurulum açısından da basit ve anlaşılır bir yapıya sahiptir. Üst segmente hitap eden cihaz, oyunseverlerin beklentilerine cevap verir. Xbox Game Pass üyeliği ile birden fazla oyuna erişim imkanı sağlar. Yeni çıkan oyunları, üyelik fiyatı karşılığında dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Eğlenceli ve keyifli anlar geçirmek için siz de bu ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Yüksek Performansa Sahip Xbox One X Yorumları

Yüksek Performansa Sahip Xbox One X Yorumları

Birçok üstün özelliğe sahip bu ürün, ileri bir teknoloji ile karşınıza çıkar. Konsolun normal versiyonu koyu gri renktedir. Ancak farklı renkte olan versiyonları da bulunur. Xbox One X beyaz bunlardan biridir. Renk tercihini beyaz isteyen, daha sade bir görünüm tercih eden müşteriler için bu model satışa sunulur. Özellik olarak diğer renkteki konsollar ile aynıdır. Klasik renk seven müşteriler için ise siyah renkte üretilmiş modeller de vardır. Konsolu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Yatay yada dikey iki şekilde de durabilecek bir yapıya sahiptir. Görüntü kalitesi olarak da iyi bir çözünürlüğe, ultra HD özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde canlı ve keskin bir görüntüyü deneyimleyebilirsiniz. Sürükleyici hikayeye sahip oyunlarda, ışıkların yansımalarını, gölgeleri, küçük detayları görebilir ve etkileyici deneyimler yaşayabilirsiniz. Supersampling özelliği sayesinde her cihazda zengin özellikleri aynı şekilde elde edebilirsiniz. Her açıdan sizlere görsel bir şölen sunan Xbox One Series X, yüksek performansıyla müşterilerin istediği özellikleri fazlasıyla karşılar niteliktedir. Konsolu kullanan kişilerin marka hakkındaki yorumları da olumludur. 4K çözünürlük ve HDR10 desteği oyunların çok net ve canlı görünmesini sağlar. Yüksek performans gösteren özellikleri ile keyifli ve eğlenceli oyunlar oynamak için tasarlanmış bu konsol, sizlere istediğiniz deneyimi yaşatacak niteliktedir. Ürünü detaylı bir şekilde incelediğinizde birçok özelliğin son teknolojiye ve yüksek kaliteye uyumlu olduğu görülür. Xbox One X inceleme ve araştırmalarında konsolun çözünürlük bakımından çok üst düzey kalitede olduğu görülür. Bu özellik ürünün can alıcı özelliklerinden biridir. Çünkü yüksek çözünürlük, oyun oynarken ve video izlerken aranılan başlıca özelliklerdendir. Ürün bunun sayesinde net ve anlaşılır görüntüler sunar. İyi görüntü kalitesine sahip bu ürün, depolama alanı açısından da yeterli kapasiteye sahiptir. 500 GB ve 1 TB depolama alanı sunar. Böylece çeşitli oyunları bir arada bulundurabilir ve ihtiyacınıza göre istediğinizi seçip oynayabilirsiniz. Pek çok açıdan üstün özelliklere sahip bu konsol, oyun oynarken almak istediğiniz eğlenceyi ve kaliteyi size sunacak nitelikte bir cihazdır. Trendyol’dan bu eşsiz cihaza sahip olabilirsiniz.

Xbox One X ile Kaliteli Deneyim

Xbox One X ile Kaliteli Deneyim

Değişen ve gelişen teknoloji ile üretilen konsollar, müşterileri tatmin edecek nitelikte özelliklere sahiptir. Müşterilerin istediği ve aradığı pek çok özellik bu konsolda bulunur. Yüksek çözünürlüklü videolar, HDR desteği, yüksek işletim gücü, geniş depolama alanı, iyi bir ses desteği gibi pek çok açıdan üstün özellikler bu üründe vardır. Konsolun birçok yan ürünü bulunur. Konsol aksesuarları ile yaşadığınız deneyimi ve eğlenceyi artırabilirsiniz. Xbox One X gamepad; kablosuz özelliği, dokulu tetik düğmeleri ve yassı düğmeleri ile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Estetik tasarımı, kaymaz yüzeyi ve düğmeleri ile oyuna iyi bir şekilde konsantre olabilirsiniz. Kumandalar, kablosuz olma özelliği sayesinde rahat kullanıma ve estetik bir görünüme sahiptir. Kumandanın üstünde bulunan "Paylaş" düğmesi ile paylaşmak istediğiniz ekran görüntüsünü, video kaydını ve pek çok farklı içeriği anında yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz. Diğer cihazlar arasında eşleştirme ve geçiş yapma gibi işlemleri hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Birçok renk ve desende bulabileceğiniz Xbox One X teknik özellikleri, kendi tarzınıza göre seçebilir ve konsolunuzu size özel hale getirebilirsiniz. Görünüm olarak birbirinden farklı tasarlanmış bu kumandalar, konsolunuza estetik açıdan da farklılık getirir. Kaliteli ve etkileyici özellikleri ile siz de gerçek oyun deneyiminizi bu ürünle evinizde yaşayabilirsiniz. 6 Teraflopluk grafik işlem gücü ve 2160p kare arabelleği ile karşınıza çıkan 4K Ultra HD deneyimini bu ürünle yaşayabilirsiniz. Xbox One X Kinect ile oyunların tamamı yüksek performansla oynanır. Ürünün üstün özellikleri sayesinde tüm oyunları yüksek kalitede oynayabilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Ürününüzü, özel olarak üretilmiş aksesuarları ile bütünleştirip bir üst seviyede kaliteye ulaşabilirsiniz. Kendi zevkinize ve tarzınıza göre Trendyol üzerinden seçtiğiniz aksesuarlarla konsolunuzu özelleştirebilirsiniz.

Bütçelere Özel Xbox One X İndirimleri

Bütçelere Özel Xbox One X İndirimleri

Markanın konsolları, belirli dönemlerde yarı fiyatına kadar indirime girer. Bu zamanlarda satın alabilmek için ürünü çok dikkatli şekilde takip etmeniz gerekir. Böylece indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Xbox One X indirim fırsatları paket halinde oyunlarla beraber sunulur. Böylece müşteriler tek seferde konsolun tüm özelliklerini deneyimleyebileceği şekilde ürüne ulaşmış olur. Cihazın yan ürünleri de tek başına indirime girer. Bunlara örnek olarak konsol kulaklıkları verilebilir. Bu kulaklık, ürünü deneyimlerken size iyi bir ses kalitesiyle gerçekçi ve etkileyici anlar yaşatır. Kulaklıkta bulunan mikrofona, dilediğiniz gibi şekil verebilir ve ürünü size uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Şık ve sade tasarımı ile iyi bir görünüme sahip olan bu kulaklık, müşterilere rahat bir kullanım sunar. Zengin stereo ses desteği sağlayan kulaklıkta oyun sesinin ve sohbet sesinin dengesini istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz. Net ve yüksek frekanslarda derin bass için kapsamlı ses spektrumu özelliği bulunur. Sesin net olması için tek yönlü mikrofona sahiptir. Mikrofonu kullanmadığınız zamanlarda. Xbox One X stand üzerinde muhafaza edebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı gayet kolaydır. Konsolunuza bağlanan karmaşık kablolar yoktur. Kulaklık, kablosuz kumandaya bağlanır. Bu özellikte bulunan kulaklıklar için indirimleri takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte çevrimiçi oyunlarda sohbet edip eğlenebilirsiniz. Birçok seçenekteki konsol aksesuarına ulaşabilir ve Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Konsolunuzu size özel olarak üretilen, farklı renk ve desen seçeneği bulunan aksesuarlarla kullanabilirsiniz. Böylece hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size bir üst seviyede deneyim sağlar. Kulaklık, Kinect ve Bluetooth aksesuarları sayesinde oyun deneyiminizi kaliteli hale getirebilirsiniz. İster kablolu isterseniz de kablosuz kulaklıklarla arkadaşlarınızla oyun oynamanın keyfini sürebilirsiniz. Siz de Trendyol’daki farklı ürün aksesuarlarına sahip olup kaliteli bir deneyim gerçekleştirebilirsiniz.

Benzersiz Deneyimler Sunan Xbox One X Fiyatı

Benzersiz Deneyimler Sunan Xbox One X Fiyatı

Farklı ve gelişmiş özellikleriyle karşınıza çıkan bu konsol, yüksek kalitede deneyimler yaşamanıza olanak tanır. Gerçekçi, etkileyici, göz alıcı, keyifli ve sürükleyici bir oyun herkesin beğenisini kazanır. Yüksek çözünürlüğe sahip olması sayesinde müşterileri memnuniyetini artırır. Görüntü kalitesiyle görsel şölen yaratan bu konsol; parlak, canlı, renkli ve net görüntüler yansıtarak unutulmaz bir deneyim yaşatır. Pek çok aksesuarının ürünle beraber kullanıldığındaki uyumu sayesinde eşsiz anlar yaşama imkanı bulursunuz. Ürüne özel üretilen aksesuarlar arasından seçim yaparak konsolla birlikte kullanabilir ve hayatınız boyunca unutamayacağınız heyecanlar yaşayabilirsiniz. Pek çok farklı renge ve desene sahip aksesuar tasarımlarıyla kendi tarzınızı isteğinize göre yansıtabilirsiniz. Xbox One X fiyat aralığı, modelin özelliğine göre değişkenlik gösterir. Ayırt edici özellikleri ve estetik tasarımı ile fark yaratır. Ürünü destekleyen yan ürünler de konsolun önemli parçalarındandır. Xbox One X şarj kiti, oyundayken ya da konsolu kullanmadığınız zamanlarda ürününüzü şarj eder. Uzun ömürlü şarjı, dört saatten kısa sürede tamamen şarj olur. Bu sayede oyununuzun bölünmesi engellenmiş olur. Konsolun ayrılmaz parçası olan bu şarj kiti, konsol için önemlidir çünkü devamlılık için gerekli bir üründür. İstediğiniz özellikte konsolu ve aksesuarını bütçenize uygun olarak Trendyol'da bulabilirsiniz. Pek çok özelliği bulunan cihaz, birçok konsola göre yüksek kalitede bir deneyim sunar. Böyle olması sebebiyle özellik olarak değişkenlik gösteren bu konsol, fiyat olarak da ayırt edilir. Müşterilerin istediği her özelliğe sahip olan Xbox One X oyun kolu, iyi kalitede oyun deneyimi yaşamak isteyen müşteriler için doğru bir seçenektir. Üstün özellikleri ile müşterilere kaliteli bir deneyim yaşatır ve müşterileri memnun eder. Siz de bu keyifli ve eğlenceli oyuna sahip olmak için Trendyol’a özel avantajlarına göz atabilirsiniz.

Oyun Deneyimine Renk Katan Xbox One X Fiyatları

Oyun Deneyimine Renk Katan Xbox One X Fiyatları

Benzersiz oyun deneyimini müşterilere sunan bu konsol, pek çok açıdan yüksek kalitede özelliklere sahip bir üründür. Siz de yüksek çözünürlüğe, iyi ses kalitesine ve 4K desteğine sahip olan bu ürünü deneyimlemek istiyorsanız Trendyol'a bakabilir ve Xbox One X fiyatı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünü kullanan kişiler tarafından yazılan yorumları inceleyebilir ve ürüne verilmiş puanlara bakabilirsiniz. Trendyol kalitesi ve güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu ürünün pek çok aksesuarlarını da inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Konsol deneyiminizi zenginleştirmek için konsol direksiyon setine bakabilirsiniz. Yarış oyunları için tasarlanan bu konsol aksesuarı, gerçek bir yarış deneyimi yaşamış gibi hissettirir. Virajları, tekerlek kaymalarını ve hız değişimlerini algılamanızı sağlar. Yüksek performansa sahip olan bir yarış arabası direksiyonu görünümüne ve yapısına sahiptir. Aralıksız tasarımı, direksiyonu ve pedalları ile maksimum denetim sunar. Direksiyon, manyetik etkili direksiyon algılayıcıya sahiptir. Bu sayede pozisyonun rahatlıkla algılanmasını sağlar. Fren, dahili gaz ve debriyaj pedallarının yer aldığı bağımsız bir pedal ünitesi bulunur. Bu ünite gerçekçi bir sürüş gerçekleştirmenizi sağlar. Gerçek araba sürüşü hissi veren cihaz; rahatça hızlanmanıza, vites değiştirmenize ve fren yapmanıza olanak sağlar. Uygun olan her alana kurulumu sağlanabilir. Masanıza sağlamca monte edildikten sonra gerçek sürüş deneyiminizi yaşayabilirsiniz. Xbox One X Türkiye fiyatı ve modellerine Trendyol'dan ulaşabilir, siz de kendi evinizde gerçek sürüş deneyimini gerçekleştirebilir, güvenirliğiyle yüksek kalitede konsolları ve onu destekleyecek aksesuarları satın alabilirsiniz. Tek başınıza, ailenizle ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve ürünleri hızlıca sahiplerine ulaştıran Trendyol'dan rahatlıkla ürünü bulabilir ve inceleyebilirsiniz. İstediğiniz kalitedeki ve özellikteki konsolu seçip eğlenceli ve keyifli anlar yaşamak için satın alabilirsiniz. Etkileyici ve sürükleyici oyun oynama deneyimleri için tasarlanan Xbox One X satın al fırsatlarıyla beğendiğiniz ürüne Trendyol güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Xbox One X'te Hangi Oyunlar Vardır?

Xbox One X oyun konsolunda farklı macera ve gerilim oyunlarının yanı sıra strateji oyunları da rahatlıkla oynanır. Xbox One S marka konsolda olduğu gibi istediğiniz oyunları alarak başarılı bir şekilde yükleyip oynayabilirsiniz. Genel olarak oyun için uygun ekran çözünürlüğündeki oyunlar ile daha verimli bir ekran kalitesi yakalanır. Görsel açıdan da gözü yormayan ve en iyi renk çözünürlüğü ile Xbox One X her yaştan bireyin birinci tercihi haline gelir. Dilerseniz araba yarışı da gerçek gibi oynanabilir. Özellikle de çocuklar bu tür oyunları severler.

Xbox One X 4K Mıdır?

Xbox One X oyun konsolunun en önemli özelliği; 4K görüntü kalitesine sahip olmasıdır. Bu tarz ekranlara da yansıtılabilen Xbox One X ile hayalinizdeki en eğlenceli oyunları oynayabilirsiniz. Kaliteli olmasının yanı sıra çözünürlük yüksekliği ve video kalitesi ile de gerçeküstü bir performans deneyimleyebilirsiniz. Xbox One X modelinin kullanım kolaylığı ve hızı ile adeta büyüleyici bir hobi deneyimi yaşarsınız. Bilgisayar ve internet bağlantıları da güçlü çekim gücüne sahiptir. Bu sayede kaliteli 4K özelliklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Almayı planladığınız Xbox One X 4K ile her oyunu oynayabilirsiniz. Araba yarışı, kovboy oyunları, multiplayer oyunlar ve daha fazlası, hem gelişmiş ekran hem de video özellikleri ile üstün bir performans ile oynanmayı sağlar.

Xbox One X Nereden Alınır?

Xbox One X oyun konsolunu Trendyol’dan alabilirsiniz. Beyaz veya siyah renk seçenekler ile televizyonlarınıza uyumlu modelleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle oyun oynama hobiniz var ise Xbox One X en iyi kaliteye sahip alternatif olarak karşınıza çıkar. Elektronik teknolojide devrim niteliğinde geliştirilen ve çözünürlüğü yüksek bu oyun konsolu aradığınız üründür. El ile kontrol edilebilen konsoldan iki adet alarak arkadaşlarınızla beraber dilediğiniz oyunu karşılıklı olarak oynayabilirsiniz. İnternet bağlantısı sayesinde de multiplayer oyunların zevkini çıkarırsınız. Uzun bir süre bozulmadan kaliteli oyunları oynamanız söz konusudur. Video çözünürlüğü ve renk kalitesi sayesinde oyunları hiç olmadığı kadar gerçekçi aynı zamanda canlı oynayabilirsiniz. Trendyol’dan bu seçeneklerin tümüne ulaşabilirsiniz.