Yaban Mersini

436+ Ürün
Mim and More Valentine Tea - Yaban Mersinli Hibiskus Çayı 2026 Limited Editio...
Hızlı Teslimat

Mim and More Valentine Tea - Yaban Mersinli Hibiskus Çayı 2026 Limited Edition, 50 gr

4.5
(70)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
289 TL
(5.780 TL/kg)
Trendyol Plus ile274,55 TL
FİDANLIDAN Dikensiz Jumbo Böğürtlen Fidanı 30-60 cm
Hızlı Teslimat

FİDANLIDAN Dikensiz Jumbo Böğürtlen Fidanı 30-60 cm

Meyve Fidanı
3.3
(143)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

280,94 TL
298 TL
Mom's Natural Foods 3'LÜ GRANOLA KAKAO-FINDIK 280 G / YABAN MERSİNİ 280 G / Ç...
Fenomen Seçimi

Mom's Natural FoodsResmi satıcı rozeti 3'LÜ GRANOLA KAKAO-FINDIK 280 G / YABAN MERSİNİ 280 G / ÇİLEK-CHIA 280 G

4.8
(444)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
779 TL
(259,67 TL/adet)
Trendyol Plus ile740,05 TL
Mom's Natural Foods 3'LÜ GRANOLA MUZ-CEVİZ 280 G / YABAN MERSİNİ 280 G / ÇİLE...
En Çok Favorilenen 6. Ürün

Mom's Natural FoodsResmi satıcı rozeti 3'LÜ GRANOLA MUZ-CEVİZ 280 G / YABAN MERSİNİ 280 G / ÇİLEK-CHIA 280 G

4.8
(883)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
749,90 TL
(249,97 TL/adet)
Trendyol Plus ile712,40 TL
Neo Yaşam Aronyalı Yaban Mersini Özütü 500ml

Neo Yaşam Aronyalı Yaban Mersini Özütü 500ml

4.4
(75)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
FİDANKÖY Aronya Fidanı Saksılı/tüplü nero
Hızlı Teslimat

FİDANKÖY Aronya Fidanı Saksılı/tüplü nero

Meyve Fidanı
4.0
(208)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette185,99 TL199,99 TL
Önderler Yediveren Ahududu ( Viyolde Ve Tüplü) Fidan
Hızlı Teslimat

Önderler Yediveren Ahududu ( Viyolde Ve Tüplü) Fidan

Meyve Fidanı
4.0
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

278,41 TL
282,45 TL
FİDANKÖY Yaban mersini likaba bluebery
En Çok Satan 5. Ürün

FİDANKÖY Yaban mersini likaba bluebery

Meyve Fidanı
3.3
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
5 Al 4 Öde
Kupon Fırsatı
254,69 TL
Fidan Köy Aronya buyuk tüplü bahçe kurulumuna uygun

Fidan Köy Aronya buyuk tüplü bahçe kurulumuna uygun

Meyve Fidanı
3.9
(73)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %7 İndirim
Sepette185,07 TL199 TL
Fellas Granola - Yaban Mersini & Kuruyemiş (200 g)
Fenomen Seçimi

FellasResmi satıcı rozeti Granola - Yaban Mersini & Kuruyemiş (200 g)

4.7
(847)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
3 Al 2 Öde
Kupon Fırsatı
209,95 TL
(1.049,75 TL/kg)
applepiefoods Yaban Mersini Özü 700 gr , Doğal , Katkısız ( Analizli ) , Soğu...
Hızlı Teslimat

applepiefoods Yaban Mersini Özü 700 gr , Doğal , Katkısız ( Analizli ) , Soğuk Sıkım , Blueberry Extract

4.5
(135)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %50
Kargo Bedava
449 TL
farmeya Yaban Mersin Özü 690gr - Yaban Mersini Aromalı Şurup
Hızlı Teslimat

farmeya Yaban Mersin Özü 690gr - Yaban Mersini Aromalı Şurup

4.4
(244)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2. Ürün %50
289 TL
SELKUR Yaban Mersini 200gr 1.kalite (CRANBERRY)
Yetkili Satıcı

SELKURResmi satıcı rozeti Yaban Mersini 200gr 1.kalite (CRANBERRY)

4.4
(606)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
159 TL
(795 TL/kg)
FidanDükkanı Yaban Mersini Fidanı 2 Yaş
Hızlı Teslimat

FidanDükkanı Yaban Mersini Fidanı 2 Yaş

Meyve Fidanı
3.4
(253)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%22

349 TL
450 TL
HAVRAN KOCASEYİT Yaban Mersini Özü 1350 g
En Çok Değerlendirilen 7. Ürün

HAVRAN KOCASEYİT Yaban Mersini Özü 1350 g

1 L
4.5
(410)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün 1 TL
Kargo Bedava
798 TL
(0,02 TL/lt)
Fellas Granola - Yaban Mersini & Kuruyemiş (200 g) - 3'lü Paket
Fenomen Seçimi

FellasResmi satıcı rozeti Granola - Yaban Mersini & Kuruyemiş (200 g) - 3'lü Paket

4.7
(423)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

414,95 TL
424,95 TL
(138,32 TL/adet)
NATURES FOOD Taneli Yaban Mersini Özü | Şeker İlavesiz • %100 Doğal • Yoğun K...
Başarılı Satıcı

NATURES FOOD Taneli Yaban Mersini Özü | Şeker İlavesiz • %100 Doğal • Yoğun Kıvam • Katkısız

4.7
(61)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
467,20 TL
YENİ GÜZELCE Yaban Mersini Orijinal Blueberry Şekerli 1 Kg
Hızlı Teslimat

YENİ GÜZELCE Yaban Mersini Orijinal Blueberry Şekerli 1 Kg

4.9
(11)
Kargo Bedava
2 Adede %10
Kargo Bedava
869 TL
(869 TL/kg)
EZEL Kuruyemiş Turna Yemişi (Cranberry / Kızılcık) 500 g - Zipli Ambalaj
Başarılı Satıcı

EZEL Kuruyemiş Turna Yemişi (Cranberry / Kızılcık) 500 g - Zipli Ambalaj

5.0
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette366,20 TL369,90 TL
Trendyol Plus ile347,89 TL
BEYGURME Yaban Mersini Özü 680 gr
Başarılı Satıcı

BEYGURMEResmi satıcı rozeti Yaban Mersini Özü 680 gr

4.1
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
540 TL
Daglioglu Fidancilik Torbalı Balkon Teras Bahçeciliği Için Bodur Yediveren Ka...
Hızlı Teslimat

Daglioglu Fidancilik Torbalı Balkon Teras Bahçeciliği Için Bodur Yediveren Kara Dut Fidanı

Meyve Fidanı
3.3
(129)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
340 TL
Naturiga Glutensiz Yaban Mersini Mango Granola 250gr
Hızlı Teslimat

Naturiga Glutensiz Yaban Mersini Mango Granola 250gr

4.8
(55)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
270 TL
(1.080 TL/kg)
Taze Dükkan Yerli Tarım Taze Aronya (aronia. Chokeberry) 1000gr
Videolu Ürün

Taze Dükkan Yerli Tarım Taze Aronya (aronia. Chokeberry) 1000gr

1 kg
4.6
(162)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
499 TL
AFYONDOĞAPEYZAJ AÇIK KÖK 2 YAŞ YEDİVEREN FRAMBUAZ (AHUDUDU) FİDANI
Hızlı Teslimat

AFYONDOĞAPEYZAJ AÇIK KÖK 2 YAŞ YEDİVEREN FRAMBUAZ (AHUDUDU) FİDANI

Meyve Fidanı
4.1
(8)
50 TL Kupon
345 TL
Trendyol Plus ile310,50 TL
1234...11...19

Kuponlu Ürünler

Fiyat

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?