İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Ölçü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yataş Tek Kişilik Yatak

" araması için 27 sonuç listeleniyor

Anatomik Yataş Tek Kişilik Yatak Çeşitleri Trendyol’da!

Güne zinde başlamak için, uyku kalitesinin verimli olması önemlidir. Stresli ve yoğun bir günün ardından, yenilenmeye ihtiyaç duyar. Diğer güne zinde başlamak için ise kesintisiz ve rahat bir uykuya ihtiyaç duyulur. İhtiyaçlarınızı karşılayacak yatak niteliklerinin konforlu, omurga sistemine zarar vermeyecek yapıda ve hijyenik olmaları önemlidir. Yataş; uyurken dinlenebileceğiniz, yeni güne zinde başlayabileceğiniz özel seçenekler sunar. Bu noktada omurga sistemine zarar vermeyen anatomik Yataş tek kişilik yatak seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yataş; sunduğu seçeneklerle ile uzun yıllardır marka bilinirliğini sağlamayı başarır. Müşterilerinin beklentilerine her daim özen gösteren bir firmadır. Kaliteden ödün vermeden işlevsellik ve görsellik gibi tüm özelliklerini yenileyen bir marka haline gelir. Yaşadığınız ortamda en çok vakit geçirilen ve dinlenilebilen eşyaların en başında gelen yataklar, konfor odaklı dizayn edilir. Yenilenen teknolojiler sayesinde uzun ömürlü, sağlıklı ve konforlu Yataş tek kişilik yatak modelleri ile dikkat çeker. Daha öncesinde hiç deneyimlemediğiniz uyku rahatlığını siz de yaşayabilirsiniz. Farklı model ve seçenekler arasındaki seçimler ile hem geniş aileler hem de yalnız yaşayanlar kendilerine uygun tasarım bulurlar. Marka, özel boyutlarda ve vücuda uyumlu seçim imkanı sunar. İçerisinde kullanılan malzemeler sayesinde hem hijyene hem de rahatlığa ulaştıran kumaşlar popülaritesini korumaya devam eder. Yeni nesil yay teknolojisi ile anatomik tasarımların kullanımı, müşterilerden talep görür. Farklı ebatlardaki tek kişilik yatak ölçüleri Yataş seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Yataş Tek Kişilik Yatak Ölçüleri ve Özellikleri

Yataş Tek Kişilik Yatak Ölçüleri ve Özellikleri

Yataş ortopedik yatak tek kişilik seçeneklerin temel amacı, uyku kalitesini artırmak şeklindedir. Uyku esnasında vücut kas, eklem ve omurga bölgelerinde üründen baskı alarak yeni güne ağrılarla başlama ya da gece boyu derin uykuya dalma gibi sorunları beraberinde getirir. Yataş markalı tek kişilik yatak, uyku esnasında vücut ağrısı oluşumlarını engelleyerek kas ve omurga alanlarını korur. Yataş markalı ürünler özellikle uyku problemi yaşayan, omurga sorunu bulunan ve sık sık sırt, omuz ya da bacak ağrısı olan kişiler için en ideal seçimdir. Tek kişilik yatak Yataş fiyatları; farklı ölçü ve özelliklere göre değişkenlik gösterir. Tekli modeller ortopedik tasarımları ile bel, boyun ve sırt bölgesine destek sağlar. Bu sayede konforlu bir kullanım sunar. Uzun ömürlü yapısı ile herhangi bir deformasyon oluşumu olmayan bu seçenekleri, müşteriler özellikle tercih ederler. Yataş tek kişilik pedli yataklar, müşterilere daha konforlu bir şekilde uyku sağlar. Aynı zamanda çıkarılabilir ve yıkanabilir pet seçenekleri ile hijyen odaklı kullanım sunar. Yataş tek kişilik yatak baza seçimleri ile estetiği ve kullanım kolaylığını sağlar. Müşterilerin ufak mekanlarda depolama alan ihtiyaçlarını açılabilir. Yataş tek kişilik bazalı yatak seçenekleri ile karşılar. Yataş tek kişilik katlanır yatak seçimleri ile küçük alanları kullanımını genişletmeyi sağlar. Katlanabilir modelleri gün içerisinde koltuk şeklinde, yatma esnasında ise yatak olarak farklı biçimde kullanmak mümkündür. Yataş tek kişilik sünger yatak seçenekleri ile müşterilere konforlu bir uyku deneyimini sunar. Özel sünger teknolojisi ile vücuda uygun sıcaklık oluşumu meydana gelirken terlemeyi de engeller. Yataş tek kişilik portatif yataklar ile ihtiyaca yönelik uygun model ve tasarımlar sunar. Kişilerin kullanım alanları, amaçları, uyku kalitesinden beklentileri ve vücut rahatsızlıkları gibi belirleyici etkenler seçimlerde etkili rol oynar. Yataş 90x190 yatak modelleri tek kişilik olup geniş seçimler arasındadır. Yataş tek kişilik yatak 90x190, 100x200 seçimleri ile standart boyutların üzerine çıkarak daha geniş ürün tercih edenlere yönelik tasarlanır. Yataş tek kişilik yatak ölçülerini inceleyip Trendyol ile seçim yapabilirsiniz.

Yataş Tek Kişilik Yatak Modelleri ve Avantajları

Yataş Tek Kişilik Yatak Modelleri ve Avantajları

Kış mevsiminde üşütmeyen ve yaz mevsiminde terletmeyen modelleri her mevsim kullanıma uygundur. Uzun ömürlü deneyimi ve konforu ile farklı modeller her mevsim kullanılabilecek nitelikte kumaş türleri ile satışa sunulur. Yataş bedding tek kişilik yatak seçimlerini uygun fiyat avantajları ile Trendyol dan sipariş vererek yapabilirsiniz. Yataş tek kişilik yavrulu yatak modeli ile dikkatleri üzerine toplar. Yavrulu tasarımlarda alt yatağı çıkarılıp çift kişilik hale getirilmesi sağlanır. Yataş blue star tek kişilik yatak modeli ile DHT yay sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger katmanının bir araya getirilerek vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasını amaçlar. Ürünler, her iki yönlü kullanıma uygundur. Yaz mevsiminde kullanılacak olan yönün kumaş türü vücuda serinlik veren yapıdadır. Ayrıca kış mevsiminde kullanılacak olan yönün kumaş türü doğal yün şeklinde tasarlanır. Satışa sunulan bu modelin müşterilere uzun yıllar boyu ilk günkü konforu almalarını vadeder. Yataş puffy yatak tek kişilik ürün seçimi ile de farklı bütçelere uygunlukta konforlu ve işlevsel seçenekler sunar. Yataş tek kişilik hareketli yatak ile özellikle fiziksel özellikleri bulunan, sağlık problemi yaşayan ve konforu seven kişilere yönelik tasarlanır. Estetik tasarımları, işlevselliği ve boyut seçenekleri ile göz alıcı modeller sunar. Yataş selena tek kişilik yatak vücudun ağırlığının dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar. Böylece yatağın uzun ömürlü çökülmelere karşı dayanıklılık sunar. İçeriğindeki yay sistemi çeliktir. Bu seçenekler, omurga destekleyici ürün modelleri arasında yer alır. Yüksek konforlu ürün seçimleri arasında olan bu model; Sanitized teknolojisi ile bir araya getirilir. Bu sayede ürünlerin üzerinde ve içerisinde oluşabilecek kötü kokuları yok edip ilk günkü hijyeni sağlar. Tüm seçenekleri Trendyol ile kapsamlı biçimde inceleyebilirsiniz.

Cazip Yataş Tek Kişilik Yatak Fiyatları

Cazip Yataş Tek Kişilik Yatak Fiyatları

Yataş tek kişilik yatak fiyatları ve farklı çeşitleri ile her bütçeye uygun niteliktedir. Farklı teknolojiler; içeriğinde kullanılan materyaller, üretim şekli, özellikleri ve boyut seçenekleri ile değişkenlik gösterir. Her bütçeye uygun farklı ürün seçenekleri sayesinde hem bütçeye hem de ihtiyaca yönelik seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Bu noktada yatağı konumlandıracağınız yer ve kimin için kullanılacağı gibi detayları göz önünde bulundurabilirsiniz. Bunların yanı sıra anatomik yapı, ortopedik rahatsızlıklar ve sıcaklama gibi unsurlar da belirleyici olabilir. Tüm bu detaylar hakkında karar verdikten sonra ihtiyacınız olan en uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üründen beklentileriniz, fiyat aralığınız, yatağı yerleştireceğiz alanın büyüklüğü, kullanım şekli ve süresi gibi özellikleri değerlendirip bir seçimde bulunabilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamadan önce yorumlara göz atarak müşteri değerlendirmelerini takip edebilirsiniz. Ürün fiyat değerlendirmeleri ve kıyaslamalarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek kişilik Yataş yatak fiyatları hakkında bilgi edinerek bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Siz de deneyimlerinizi müşteri yorumları kısmına paylaşarak diğer kişilerin etkin bir şekilde değerlendirmenizi görmesini sağlayabilirsiniz. Her kişinin kendine ayrı bir bakış açısı, fark edemeyeceğiniz ayrıntıları görme durumu olabilir. Kalite standartlarına uygun dünya üzerinde pek çok ülkede markası tanınan Yataş, sürdürülebilir ve yenilenebilir teknolojik özellikleri ile her yeni adımda kalite artırıcı yenilikler getirir. Her bütçeye uygun model ve seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Özellikle alışverişinizi tamamlamadan önce tüm ayrıntılara göz atmanız size en uygun ürün seçimi yapmanızda fayda sağlar. Kişilerin memnun kaldıkları ya da kalmadıkları noktalar, hangi tipte seçim yapmanız konusunda doğru bir bakış açısı kazanmanızı sağlar. Trendyol üzerinden Yataş tekli yatak ve diğer tüm seçenekleri inceleyip dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.