placeholder
"

Zultanit Tesbih

" araması için 261 sonuç listeleniyor

Zultanit Tesbih Çeşitleri ile Sıra Dışı Aksesuarlar

Zultanit taşı, yarı şeffaf dayanıklı bir taştır. Kedi gözü özelliğine sahip olması ile en değerli taşlardan biri olarak görülür. Değerli taşların insan üzerinde sağladığı faydaların bilinmesi ve her geçen gün ilginin artması ile birlikte, aksesuar haline dönüştürülerek kullanımı daha yaygın hale getirilir. Aksesuar türleri genellikle kadınlara yönelik olsa da erkek müşteriler de unutulmaz. Buna göre, başlıca erkek aksesuarlarından biri olan tespihlere değerli taşların eklenmesi oldukça yaygındır. Zultanit tespih de oldukça tercih edilen ve beğenilen bir üründür. Zultanit tespih modelleri, farklı kişilerin kullanımı hedeflendiği için tek bir çizgide kalmamış, çeşitlenmiştir. Siz de doğal taşlar ile bir araya getirilen aksesuarları Trendyol ile kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Zultanit Taşının Faydaları

Zultanit Taşının Faydaları

Zultanit taşı, adını Osmanlı padişahlarından alan, uzun yıllardır kullanılan doğal, faydalı bir taştır. Doğal taşlarla en çok bir araya getirilen aksesuarlardan biri olan tespihler özellikle hediyelik eşya olarak oldukça fazla tercih edilir. Zultanit tespih özellikleri, ışığa bağlı olarak eflatun pembe veya sarı yeşil tonlarında renklere sahip olması sayesinde görselliği ile dikkatleri çeker. Görselliği ile olduğu kadar, faydaları ile de bilinen zultanit taşı, bu sayede uzun yıllardır kullanılmış ve gün geçtikçe aksesuarlara uyarlanarak kullanımı yaygınlaşmıştır. Buna göre, zultanit tespih faydaları arasında en çok bilinenler ise; zihin açıklığı sağlaması, bedendeki gerginliği düşürmesi ve nazara karşı koruyuculuğu yer alır. Faydalarından yararlanmak isteyen pek çok kişi tarafından kullanılan bu ürünler oldukça fazla tercih edilir. Ayrıca doğal taşlar, kullanımından bir süre sonra temizlenmelidir. Hassasiyetleri nedeniyle sadece ılık su ve sabun ile yıkanarak temizlenen taş ayrıca güneş alan bir yere konularak güneş ışınları sayesinde de temizlenebilir. İsteğinize uygun renk ve etkideki doğal taşlara Trendyol aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve temin edebilirsiniz.

Zultanit Tespih Fiyatları

Zultanit Tespih Fiyatları

ünyada sadece Milas’ta çıkarılan bir doğal taş olan zultanit taşının kullanım sahası oldukça geniştir. Doğal taşların kullanım alanı takılardan kimya sanayisine kadar uzanır. Az bulunması ve faydaları sebebiyle oldukça kıymetli olan bu taşların fiyatları değişkenlik gösterir. Buna göre Zultanit tespih fiyatları, gördüğü işlemlere göre farklı şekillenir. Burada en kritik kısım taşların orijinal olmasıdır. Orijinal taşlar ile çalışan markalar sertifika sahibidir. Orijinal zultanit tespih fiyatları, kalitesi ve işçiliği sebebiyle farklı fiyatlarda müşteriyle buluşur. Asıl önemli olan nokta, zultanit tespih gram fiyatıdır. Trendyol, ürünleri size uygun fiyat aralığına göre filtreleme imkanı tanır ve bu sayede kendinize uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Çeşitler arasından beğendiğiniz zultanitli aksesuar modellerine Trendyol aracılığı ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Trendyol ile Zultanit Aksesuarlar

Trendyol ile Zultanit Aksesuarlar

Doğal taşlar, aksesuar olarak kullanılırken bu sayede görsel olarak da dikkat çeker. Zultanit tespih arpa kesim sayesinde göz kamaştırıcı bir hale gelir. Tespih olarak kullanımı dışında, kolye ve yüzük gibi aksesuarlar da oldukça beğenilir ve kullanımı yaygındır. Zultanit yüzük ve zultanit tespih yüzük modelleri geniş bir kitleye hitap eder. Kesiminin kalitesi, işçiliği, farklı modelleri ve çeşitli aksesuarlara uyarlanması ile birçok kişinin dikkkatini çeken ve her geçen gün kullanımı yaygınlaşan aksesuarlara, Trendyol aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir, ürünü satan satıcılara soru sorma imkanı ve ürünü almış olanlara yorum yapma imkanına sahip olursunuz. Bu imkanlar sayesinde aklınıza takılan soruları kolaylıkla sorabilirsiniz. Tüm bunlar sonucunda siz de Trendyol'un sunduğu kaliteli hizmet ile hem kendinize hem sevdiklerinize uygun aksesuar modellerine kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.